Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a FonePaw

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a FonePaw

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Co to jest odzyskiwanie danych iPhone'a FonePaw?

FonePaw to jedno z popularnych programów do odzyskiwania. Pomaga odzyskać dane na wszystkich urządzeniach z systemem iOS w różnych formach. Możesz odzyskać pliki audio, wideo, wiadomości, kontakty, kalendarz, historię połączeń i notatki. FonePaw może również odzyskać utracone dane z iPhone'a, iPada i iPoda. Istnieją również inne metody odzyskiwania; można ich użyć do odzyskania danych za pomocą plików kopii zapasowej iTunes, kopii zapasowej iCloud i odzyskiwania z urządzeń z systemem iOS.

Odzyskiwanie danych fonepaw iphone

Ale dzisiaj natknęliśmy się na dobrą alternatywę, aby zastąpić FonePaw Odzyskiwanie danych iMyfone D-Back iOSlub Odzyskiwanie danych iMyfone D-Back iOS dla komputerów Mac. Ogólnie rzecz biorąc, iMyfone D-Back jest specjalnie zaprojektowany do odzyskiwania utraconych plików z iPhone'a, iPada lub iPoda Touch bez względu na to, jak utraciłeś dane.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Porównanie FonePaw i iMyfone D-Back

Jak korzystać z iMyfone D-Back z inteligentnym odzyskiwaniem

Wielu użytkowników obawia się, że nie mają pojęcia, od czego zacząć odzyskiwanie. Nie martw się, że jesteśmy tutaj dzięki trybowi inteligentnego odzyskiwania iMyfone D-Back. Pomoże Ci odzyskać dane z urządzenia z systemem iOS i szybko przenieść dane zgodnie z typami plików, sytuacją utraty danych. Dokładne skanowanie i ścieżka odzyskiwania znacznie oszczędzą czas odzyskiwania. Sprawdź poniżej, jak iMyfone D-Back współpracuje ze Smart Recovery, aby odzyskać dane.

Krok 1 Wybierz typy plików, które chcesz odzyskać

Z opcji Smart Recovery wybierz pliki, które chcesz odzyskać, tutaj nie ma możliwości wielokrotnego wyboru.

wybierz wszystko z inteligentnego odzyskiwania

Krok 2 Wybierz sposób, w jaki zgubiłeś swoje muchy

Sprawdź, jak straciłeś dane z opcji i wybierz z niej sytuację wybierz sposób utraty plików

Krok 3 Skanuj i przeglądaj wszystkie możliwe do odzyskania dane

Następną rzeczą jest skanowanie i wyszukiwanie potrzebnych danych. A następnie program wyświetli listę wszystkich danych do odzyskania do podglądu. Możesz filtrować dane, wybierając opcję Podgląd tylko usuniętych.

podgląd z iTunes

Krok 4 Odzyskaj i przechowuj swoje dane

Kliknij Odzyskaj i wybierz jeden folder do przechowywania wybranych danych. I już po krótkim czasie możesz ponownie sprawdzić utracone dane!

Wiemy, że inteligentne odzyskiwanie może być bardziej skutecznym sposobem, a iMyfone D-Back może być używany jako najlepsza alternatywa FonePaw do odzyskiwania danych iPhone'a. Ponieważ iMyfone D-Back wykorzystuje swoją inteligentną technikę analizy, aby odzyskać utracone dane, pokazując podgląd utraconych plików po skanowaniu. Wiemy, jak oszczędzić Twój cenny czas. Biorąc to pod uwagę, przygotowaliśmy w artykule i wypróbuj bezpłatną wersję próbną iMyfone D-Back, dzięki której zrozumiesz dlaczego iMyfone D-Backlub iMyfone D-Back dla komputerów Mac to najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a FonePaw.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły