Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a iBeesoft

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a iBeesoft

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Ze względu na rosnącą popularność swoich urządzeń, wraz z rosnącą troską o bezpieczeństwo urządzeń mobilnych, Apple starało się ostatnio wzmocnić metody zabezpieczeń iPhone'a z imponującymi wynikami. Chociaż oznacza to, że użytkownicy iPhone'a w parze z użytkownikami wszystkich produktów Apple cieszą się większym spokojem, spowodowało to znaczną liczbę problemów dla profesjonalistów zajmujących się odzyskiwaniem danych na całym świecie.

Wielu użytkowników iPhone'a często ma do czynienia z sytuacją, w której karta pamięci urządzenia mobilnego ulega awarii, a niezbędne informacje są praktycznie tracone, jeśli nie zostaną przywrócone na czas. Taka sytuacja jest trudna do przewidzenia, aby wykonać kopię zapasową danych, ale trzeba znać możliwe sposoby na samodzielne pokonanie takich trudności w domu. Ten artykuł stanowi najlepszą alternatywę dla oprogramowania do odzyskiwania danych iPhone'a iBeesoft.

Co to jest odzyskiwanie danych iPhone'a iBeesoft?

ibeesoft-iphone-odzyskiwanie-danych

iBeesoft iPhone Data Recovery to wysokiej jakości oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pomaga użytkownikom iPhone'a w łatwym odzyskaniu utraconych lub usuniętych danych iOS. To potężne oprogramowanie umożliwia również użytkownikom iOS odzyskiwanie usuniętych danych z iPoda touch i iPada.

iBeesoft iPhone Data Recovery odpowiada na odzyskiwanie utraconych danych. Może szybko i łatwo odzyskać utracone i usunięte wiadomości, kontakty, zdjęcia, filmy, audio, zakładki, notatki, historię czatów WhatsApp i inne formy danych z iPhone'a.

Oprogramowanie może nie tylko wykonać odzyskiwanie bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS, ale także odzyskać utracone dane z iPhone'a z powodu jailbreak, infekcji wirusowej, aktualizacji iOS, błędu logicznego, awarii systemu itp.

Główne cechy odzyskiwania danych iPhone'a iBeesoft

Oprogramowanie do odzyskiwania danych iPhone'a iBeesoft jest wyposażone w głęboką i szybką funkcję skanowania. Dzięki funkcji szybkiego skanowania będziesz mógł znaleźć utracone pliki i dane z urządzenia iPhone.

Jeśli nie możesz znaleźć żądanych utraconych plików za pomocą szybkiego skanowania, możesz skorzystać z funkcji głębokiego skanowania, która jest znacznie bardziej skuteczna niż szybkie skanowanie. Głębokie skanowanie umożliwia głębokie skanowanie iPhone'a. Wielu użytkowników korzystało z obu funkcji skanowania. Funkcja głębokiego skanowania jest cudowna w użyciu ze względu na jej zdolność do wykonywania głębokiego skanowania we wszystkich sytuacjach.

Obsługiwane wersje iOS
iOS 7-11
Obsługiwane urządzenia iOS

iPhone X, 8, 8 Plus, 7 Plus, 7, 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE

iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad

iPod Touch 6/5/4/3/2/1

Recovery Mode
Odzyskaj z urządzenia, Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes, Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud
Obsługiwane typy danych
Zdjęcia i zdjęcia z aplikacji, filmy i filmy z aplikacji, kontakty, wiadomości i wiadomości iMessages, historia połączeń, notatki, kalendarz, wiadomość WhatsApp, wiadomość Kik
Obsługiwany system operacyjny komputera
Okna

Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a iBeesoft

aFoneSoft D-Back jest alternatywą dla iBeesoft iPhone Data Recovery. Jest to profesjonalny program do przenoszenia, wyodrębniania i odzyskiwania utraconych plików z urządzeń iOS, a także narzędzie do tworzenia kopii zapasowych danych iOS.

Funkcje i główne cechy aFoneSoft D-Back

Jest to program opracowany do odzyskiwania i tworzenia kopii zapasowych plików obecnych lub utraconych w urządzeniach iPhone. Jest to część gamy produktów iPhone dostępnych w aFoneSoft projekt, który oferuje szereg rozwiązań dla iPhone'a. Nie tylko odzyskuje utracone dane, ale także tworzy i wykonuje plan tworzenia kopii zapasowych, który może być przydatny później.

Opcje operacyjne aFoneSoft Odzyskiwanie danych iPhone'a D-Back jest zróżnicowane i połączone z usługami, które świadczy. Metody odzyskiwania to 4:

  1. Odzyskaj dane bezpośrednio z urządzenia za pomocą systemu operacyjnego iOS.
  2. Pobierz pliki, korzystając z kopii zapasowej iTunes.
  3. Odzyskaj je z kopii zapasowych iCloud.
  4. Wykorzystaj potencjał Smart Recovery, aby to ułatwić.

To oprogramowanie, oprócz tego, że jest przydatne do odzyskiwania plików, jest dość przyjazne w swoim interfejsie. Mamy do czynienia z menu opcji i całkiem przyjaznym panelem sterowania. Z wszystkimi dostępnymi funkcjami i funkcjami. Posiada również system dialogowy z użytkownikiem, który poprowadzi Cię w najlepszy sposób, aby odzyskać utracone pliki.

Obsługiwane wersje iOS
iOS 7-12
Obsługiwane urządzenia iOS
iPhone Xs / Xs Max / Xr / X / 8 Plus / 8 / 7 Czerwony / 7 Plus / 7 / SE / 6s Plus / 6s / 6 Plus / 6 / 5s / 5c / 5 / 4s / 4

Wszystkie modele iPada Air, iPada mini, iPada Pro i iPada

iPod Touch 6/5/4/3/2/1

Recovery Mode
Inteligentne odzyskiwanie, odzyskiwanie z urządzenia, odzyskiwanie z kopii zapasowej iTunes, odzyskiwanie z kopii zapasowej iCloud
Obsługiwane typy danych
Zdjęcia, Wideo, (i)Wiadomości, Kontakty, Historia połączeń, Historia Safari, Notatki, Notatki głosowe, Przypomnienia, Zakładki, Filmy z aplikacji, Zdjęcia z aplikacji, Kalendarze
Obsługiwany system operacyjny komputera
Windows i Mac

Jak korzystać aFoneSoft D-Back

Poniżej przedstawiono krok po kroku procedurę korzystania z aFoneSoft D-z powrotem.

Krok 1: Ściągnij i zainstaluj aFoneSoft D-Back z oficjalnej strony narzędzia i kliknij Start.

Karta inteligentnego odzyskiwania

Krok 2: Określ przyczynę utraty danych z urządzenia iOS.

Wybierz sytuację strat

Krok 3: Podłącz iPhone'a lub iPada do komputera za pomocą kabla USB. Gdy D-Back rozpozna Twoje urządzenie, kliknij Skanowanie. Poczekaj do końca procesu skanowania. Sprawdź listę odzyskanych plików, wybierz te, które chcesz zapisać i kliknij wyzdrowieć aby zakończyć ten proces.

wybierz typy danych

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wnioski

Niewątpliwie aFoneSoft D-Back iPhone Data Recovery to niezbędne narzędzie dla użytkowników iPhone'a, które w kilka chwil rozwiązuje wiele problemów. Wsparcie i aktualizacje są dość niezawodne i aktualne na wszelkie pojawiające się pytania.

Jakie są Twoje poglądy na iBeesoft i? aFoneSoft D-z powrotem? Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi poglądami w sekcji komentarzy.

Gorące artykuły