Czy usunięte zdjęcia pozostają na iCloud? Jak je odzyskać?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Czy usunięte zdjęcia pozostają na iCloud? Jak je odzyskać?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Opis problemu

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z sytuacją, w której usunąłeś swoje niezapomniane zdjęcia? Musisz chcieć wiedzieć jeśli usunięte zdjęcia nadal pozostają w iCloud or czy iCloud tworzy kopie zapasowe usuniętych zdjęć. Cóż, w tym poście zostaną przedstawione odpowiedzi na te 2 pytania. Ponadto rozwiązanie, jak odzyskać usunięte zdjęcia bez iCloud będzie zapewnione. Czytaj dalej, aby je sprawdzić.

Zdjęcia i filmy to jedne z najważniejszych typów danych na Twoim urządzeniu. Dlatego łatwo wpaść w panikę po utracie niektórych zdjęć lub filmów, zwłaszcza jeśli nie masz kopii zapasowej tych zdjęć i filmów. Nawet jeśli masz kopię zapasową, nie jest do końca jasne, czy wszystkie Twoje zdjęcia i filmy będą dostępne w plikach kopii zapasowej.

Z tego powodu przyglądamy się problemowi i idziemy o krok dalej i pomóc odzyskać niektóre z usuniętych zdjęć.

Czy usunięte zdjęcia pozostaną na iCloud?

Nie możemy po prostu odpowiedzieć TAK lub NIE na to pytanie. Jeśli usuniesz zdjęcia na iPhonie, zostaną one również usunięte z biblioteki zdjęć iCloud i innych urządzeń korzystających z tego samego Apple ID.

iCloud

Ale możesz sprawdzić album Ostatnio usunięte na swoim iPhonie lub w bibliotece zdjęć iCloud. Jeśli usunięte zdjęcia tam są, możesz je łatwo odzyskać:

Wskazówka

Jak długo usunięte zdjęcia pozostają w iCloud? - Ogólnie rzecz biorąc, usunięte zdjęcia są przechowywane przez maksymalny okres 40 dni, chyba że zostaną wyczyszczone.

Jeśli niestety trwale usunąłeś zdjęcie, oznacza to, że nie będziesz mógł zobaczyć zdjęcia na żadnym innym urządzeniu i nie możesz przejść do iCloud.com lub iCloud dla Windows, aby pobrać zdjęcie, ponieważ nie bądź tam.

Odzyskaj usunięte zdjęcia z iCloud, gdy Galeria iCloud jest włączona

Czy iCloud Backup usunięte zdjęcia? To zależy. Ponieważ nie możesz odzyskać usuniętych zdjęć z biblioteki zdjęć iCloud, jak możesz je odzyskać? Z kopii zapasowej iCloud? Ale czy iCloud tworzy kopię zapasową usuniętych zdjęć?

Cóż, jeśli wykonałeś kopię zapasową na iCloud przed usunięciem, możesz przywrócić kopię zapasową, aby odzyskać zdjęcia. aFoneSoft D-Back to oprogramowanie, które pomaga użytkownikom iOS w pobieraniu "Stracony" dane z urządzeń iOS z wielu kanałów.

Pamiętaj tylko, że to będzie wyczyść wszystkie bieżące dane na Twoim urządzeniu. Dlatego najlepiej najpierw zrobić kopię zapasową na komputerze.

1 Odzyskaj z konta iCloud

Krok 1: Kliknij na „Przywróć z iCloud” i wybierz „iCloud - Odzyskaj dane z konta iCloud".

odzyskać kontakty z konta iCloud

Krok 2: Wypełnij swój Szczegóły konta iCloud. Proszę upewnić się, że aFoneSoft nigdy nie będzie rejestrować informacji ani zawartości Twojego konta iCloud.

zaloguj się do konta icloud

Krok 3: Wybierz "Zdjęcia" opcję i kliknij "Skandować" do analizy pliku ze zdjęciem, który wybrałeś dla wszystkich.

skanuj kontakty z icloud

Krok 4: Po zakończeniu skanowania wyniki wyszukiwania będą przejrzyście uporządkowane w interfejsie. Podgląd i wybór pliki, które chcesz, a następnie kliknij "Wyzdrowieć".

d powrót przewodnik


2 Odzyskaj z iCloud Backup

Krok 1: Uruchom D-Back i wybierz 'iCloud kopii zapasowej' funkcja w 'Odzyskaj z iCloudmoduł.

odzyskać kontakty z kopii zapasowej icloud

Krok 2: Wybierz status iPhone'a zgodnie ze stanem iPhone'a.

wybierz status iPhone'a

Krok 3: Na iPhonie wybierz „Odzyskaj z iCloud Backup' w 'Aplikacje i dane', a następnie wprowadź identyfikator Apple ID i hasło, z którego chcesz przywrócić dane z iCloud.

wymazać dane iphone'a

Krok 4: Wybierz określoną kopię zapasową iCloud, którą chcesz przywrócić, i poczekaj na ponowne uruchomienie.

przywróć kopię zapasową icloud na iphone

Krok 5: Następnie możesz postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować iDevice. Aby wyświetlić szczegółowe zdjęcia, podłącz iPhone'a do D-Back, aby to sprawdzić.

d-back-guide-odzyskiwanie-z-kopii zapasowej

Zdjęcia zapasowe znajdziesz w D-Back!

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Zobacz również:

Najlepsze rozwiązania, aby naprawić bibliotekę zdjęć iCloud, która utknęła podczas przesyłania zdjęć

Czy notatki głosowe kopii zapasowej iCloud? Jak wyodrębnić je z iCloud

Najlepsze sposoby wylogowania się z iCloud bez hasła [2021] - obsługiwany iOS 14

Odzyskaj usunięte zdjęcia bez iCloud po usunięciu

Jeśli nie możesz znaleźć usuniętych zdjęć ani z biblioteki zdjęć iCloud, ani z plików kopii zapasowej iCloud, jak możesz je odzyskać? Cóż, w rzeczywistości usunięte zdjęcie nadal znajduje się w Twoim iPhonie, nawet jeśli zostało trwale usunięte – Twój iPhone zapisze wszystkie dane – usunięte lub aktualne w swojej bazie danych, która jest znana jako SQLite.

Jeśli chodzi o usunięte dane, system traktuje je jako bezużyteczne i przenosi je z kategorii „Przydzielone” do „Nieprzydzielone”.

W ten sposób można odzyskać usunięte zdjęcia bez iCloud. Aby wykonać to zadanie, narzędzie do odzyskiwania danych- aFoneSoft D-Back mogą odzyskać usunięte zdjęcia bezpośrednio z urządzenia bez iCloud.

Zobacz poniższy film instruktażowy, aby odzyskać w 2021 r.!

YouTube Video
Uwagi
SQLite najprawdopodobniej dotknie obszaru „Nieprzydzielone”, aby zwolnić trochę miejsca, jeśli utworzysz nowe dane na swoim iPhonie, a brakuje miejsca na dane. Dlatego najlepiej jest przestać korzystać z urządzenia, gdy tylko nastąpi usunięcie.

Często zadawane pytania dotyczące odzyskiwania usuniętych zdjęć na iCloud

1 Jak mogę odzyskać trwale usunięte zdjęcia z mojego iPhone'a po 30 dniach?

Lokalna kopia zapasowa iTunes to najlepsza opcja wyszukiwania usuniętych zdjęć na iPhonie po 30 dniach. Najpierw podłącz iPhone'a do komputera Mac, a następnie otwórz iTunes. Następnie wybierz swój iPhone i kliknij "Przywracania kopii zapasowej" przycisk. Na koniec wybierz odpowiednią kopię zapasową, a następnie kliknij przycisk „Przywróć”. Poczekaj, aż Twoje zdjęcia zostaną przywrócone.


2 Czy mogę odzyskać trwale usunięte zdjęcia z mojego iPhone'a?

Możliwe jest odzyskanie usuniętych zdjęć z iPhone'a za darmo z kopii zapasowej iCloud lub iTunes. Najpierw musisz zresetować iPhone'a, usuwając z niego całą zawartość i ustawienia.

  1. Przejdź do „Ustawienia”, wybierz opcję „Ogólne” i naciśnij przycisk „Resetuj”.
  2. Następnie dotknij opcji „Wymaż całą zawartość i ustawienia”, aby zresetować iPhone'a.
  3. Następnie skonfiguruj iPhone'a i wybierz opcję „Przywróć z kopii zapasowej iCloud” na ekranie „Aplikacje i dane”
  4. Zaloguj się przy użyciu swojego Apple ID i kliknij opcję „Wybierz kopię zapasową”.
  5. Na koniec wybierz najnowszą kopię zapasową iCloud, z której chcesz przywrócić iPhone'a.

3 Czy zdjęcia pozostają na iCloud po usunięciu z iPhone'a?

iCloud zachowa Twoje dane tylko wtedy, gdy wykonałeś kopię zapasową na iCloud przed usunięciem. Więc tak, zdjęcia mogą pozostać, jeśli wcześniej utworzyłeś ich kopię zapasową. Możesz sprawdzić usunięte zdjęcia z albumu „Ostatnio usunięte” w bibliotece zdjęć iCloud.

  1. Zaloguj się do iCloud przy użyciu tego samego Apple ID.
  2. Następnie kliknij „Zdjęcia”.
  3. Wybierz album „Ostatnio usunięte”.
  4. Sprawdź zdjęcia, które chcesz odzyskać, i kliknij przycisk „Odzyskaj”, aby je przywrócić.

Podsumowanie

Po przejrzeniu tego artykułu masz teraz odpowiedzi na pytania „czy usunięte zdjęcia pozostają w iCloud” i „czy iCloud tworzy kopie zapasowe usuniętych zdjęć”. Udostępniliśmy również metodę odzyskiwania usuniętych zdjęć bez iCloud. Mam nadzieję, że to działa dla Ciebie.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły