Czy notatki głosowe kopii zapasowej iCloud? Jak wyodrębnić je z iCloud

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Czy notatki głosowe kopii zapasowej iCloud? Jak wyodrębnić je z iCloud

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 16 września 2021 r.

„Mam ponad 50 notatek głosowych i mam ustawionego iPhone'a do tworzenia kopii zapasowych w iCloud, jednak nie widzę miejsca, w którym można uzyskać dostęp do moich notatek głosowych. Czy kopie zapasowe są ukryte gdzieś w iCloud?”

Notatki głosowe to wygodny sposób na zapamiętanie ważnych rzeczy. Są łatwe do stworzenia i nie zajmują zbyt dużo miejsca na urządzeniu. Ponieważ czasami mogą zawierać ważne informacje, dobrym pomysłem jest tworzenie kopii zapasowych notatek głosowych, kiedy tylko jest to możliwe. W ten sposób, jeśli kiedykolwiek je zgubisz, możesz po prostu przywrócić kopię zapasową i odzyskać je.

Niektórzy użytkownicy mogą się zastanawiać: Czy kopie zapasowe notatek głosowych iCloud? Odpowiedź brzmi tak.' Możesz w prosty sposób tworzyć kopie zapasowe notatek głosowych na iCloud. W tym artykule pokażemy, jak znaleźć notatki głosowe w iCloud, a także zapewnimy łatwy, ale skuteczny sposób na odzyskanie notatek głosowych z iCloud, na wypadek, gdybyś potrzebował pewnego dnia. (iOS 9 – obsługiwany iOS 15).

Możesz się również zastanawiać: Jak przywrócić notatki głosowe z kopii zapasowej iPhone'a

Jak się dowiedzieć, czy notatki głosowe są archiwizowane za pomocą iCloud?

Nadchodzi rzecz, nie możesz przeglądać notatek głosowych bezpośrednio w iCloud. Jak więc sprawdzić, czy iCloud utworzył kopię zapasową moich notatek głosowych? Niektórzy mogą wypróbować oficjalny sposób przywracania ustawień fabrycznych i odzyskiwania danych z kopii zapasowej iCloud, a następnie możesz przeglądać notatkę głosową na iPhonie. Jest to jednak ryzykowne i prowadzi do utraty danych, ponieważ przywrócenie ustawień fabrycznych spowoduje usunięcie wszystkich danych z urządzenia. W takim przypadku możesz poszukać innych niezawodnych metod uzyskiwania dostępu i wyodrębniania notatek głosowych z iCloud, czytaj dalej.

Jak uzyskać dostęp i wyodrębnić notatki głosowe na iCloud?

Na szczęście istnieje niezawodny sposób przeglądania i wyodrębniania tylko notatek głosowych z kopii zapasowej iCloud. To rozwiązanie ma postać narzędzia do odzyskiwania danych innej firmy, znanego jako aFoneSoft D-Back który pozwala użytkownikom uzyskać dostęp do pliku kopii zapasowej i wyodrębnić dowolny typ danych.

Oto niektóre z funkcji, które sprawiają, że aFoneSoft D-Back to świetny wybór.

d-z powrotem ios

1,000,000 + Pliki do pobrania

  • Przeglądaj wszystkie notatki głosowe w kopiach zapasowych iCloud i przywracaj je selektywnie.
  • Zero ryzyka utraty danych po przywróceniu notatek głosowych.
  • Obsługa przywracania ponad 18 typów danych iCloud.
  • Kompatybilny z iOS 11-15.
  • Potrzebujesz tylko konta iCloud, aby wszystko odzyskać.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Poniżej znajduje się prosty przewodnik krok po kroku w użyciu iMyfone D-Back aby przeglądać i wyodrębniać notatki głosowe z iCloud. D-Back obsługuje również pobieranie WhatsApp, zdjęcia, łączność, wiadomości i nie tylko z iCloud do iDevices. Wcześniej możesz pobrać bezpłatną wersję próbną na komputer PC/Mac.

Krok 1: Po zainstalowaniu programu na komputerze uruchom go, a następnie wybierz „Odzyskaj z iCloud" moduł i wybierz 'iCloud kopii zapasowejfunkcja.

odzyskać kontakty z kopii zapasowej icloud

Krok 2: Istnieją dwie opcje do wyboru w zależności od statusu iPhone'a.

wybierz status iPhone'a

Krok 3: Na urządzeniach iDevice wybierz „Odzyskaj z iCloud Backup' w 'Aplikacje i dane', a następnie wprowadź konto iCloud, z którego chcesz przywrócić kopię zapasową.

wymazać dane iphone'a

Krok 4: Wybierz określoną kopię zapasową iCloud, którą chcesz przywrócić, i poczekaj na ponowne uruchomienie.

przywróć kopię zapasową icloud na iphone

Krok 5: Następnie możesz postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować iDevice. Wszystkie dane przechowywane w wybranej kopii zapasowej iCloud zostaną z powrotem na iPhonie.

wyświetl kontakty przywracania na iPhonie

#Wskazówki bonusowe: Sprawdź notatki głosowe iPhone'a na komputerze

Jeśli nie możesz znaleźć notatek głosowych na swoim iPhonie, nadal możesz użyć aFoneSoft D-Back o pomoc. Tym razem wybierz 'Odzyskaj z urządzenia iOS' i podłącz iPhone'a do komputera. Wybierać 'Notatka głosowa' następnie kliknij 'Skanowanie', aby wyświetlić szczegóły.

przeglądaj notatki głosowe na komputerze

Uwagi

Możesz także użyć tego programu do przywróć notatki głosowe bezpośrednio z iPhone'a lub kopii zapasowej iTunes. Sprawdź!

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Tworzenie kopii zapasowych notatek głosowych na 3 różne sposoby

Jeśli nie masz kopii zapasowej notatek głosowych w telefonie iPhone na iCloud lub zastanawiasz się, jak wykonać kopię zapasową notatek głosowych, możesz wykonać poniższe czynności, aby wykonać kopię zapasową. To dość łatwe do naśladowania

#1. Tworzenie kopii zapasowej notatek głosowych na iCloud

Tworzenie kopii zapasowej notatek głosowych na iCloud jest dość proste. Ale ma ograniczenia, których nie można wyświetlić zawartości kopii zapasowej, chyba że przywrócisz całą kopię zapasową z iCloud.

Krok 1: Otwórz ”Ustawienia” na ekranie głównym telefonu iPhone.

Krok 2: Stuknij [Twoje imię i nazwisko]> iCloud i przewiń w dół, aby włączyć opcję „Notatki głosowe".

W ten sposób iCloud będzie codziennie automatycznie tworzyć kopie zapasowe notatek głosowych, o ile Twój iPhone jest podłączony do sieci Wi-Fi.

#2. Tworzenie kopii zapasowej notatek głosowych w iCloud Drive i Notatkach

Niektórzy mogą uznać iCloud Drive za dobry wybór do przechowywania swoich danych i możesz użyć tego samego sposobu do tworzenia kopii zapasowych notatek głosowych na iCloud Drive, nawet w Notatkach.

Przejdź do aplikacji Notatki głosowe, dotknij nagrania i naciśnij przycisk udostępniania. Następnie możesz wybrać 'Dodaj do iCloud Drive"lub"Dodaj do notatek'.

#3. Tworzenie kopii zapasowych notatek głosowych z funkcjami udostępniania

W przypadku przywracania notatek głosowych z kopii zapasowej iCloud może prowadzić do utraty danych, zaleca się tworzenie kopii zapasowej za pomocą funkcji udostępniania. Notatki głosowe można importować na komputer/Mac indywidualnie, udostępniając je za pośrednictwem poczty e-mail lub wiadomości tekstowych. Wykonaj poniższe kroki:

  1. Otwórz notatki głosowe i wybierz notatkę głosową, którą chcesz przenieść na komputer.
  2. Dotknij trzech kropek i wybierz „Dzielić..." opcja.
  3. W przypadku komputerów Mac (MacBook Air, Pro itp.): dotknij ikony AirDrop, gdy tylko się pojawi, aby przenieść notatkę głosową do folderu pobierania; w przypadku komputera z systemem Windows (lub Mac), wyślij notatkę głosową na swój własny adres e-mail, dotykając Poczta wystarczy pobrać notatkę głosową z wiadomości e-mail na komputer.

udostępniać notatki głosowe

Wskazówki dotyczące premii

Ponieważ możesz ręcznie importować notatki głosowe do komputera, pojedynczo, co oznacza, że ​​importowanie wszystkich zajmuje dużo czasu. Jeśli chcesz zaimportować wszystkie notatki głosowe do komputera jednocześnie, możesz spróbować aFoneSoft iTransor który umożliwia eksportowanie notatek głosowych i innych danych, takich jak wiadomości, zdjęcia, WhatsApp, Skype, notatki i inne, do komputera za pomocą jednego kliknięcia lub możesz wyeksportować określone pliki, które chcesz komputer. Jest dość łatwy w użyciu, nie wahaj się spróbować.

FAQ - Możesz chcieć wiedzieć

Q1. Jak uzyskać dostęp do notatek głosowych w oknach icloud?

Zaloguj się do icloud.com za pomocą swojego konta iCloud, a następnie możesz wpisać „iCloud Napęd', aby znaleźć swoje notatki głosowe.

Q2. Gdzie są przechowywane notatki głosowe na iPhonie?

Notatki głosowe możesz znaleźć w aplikacji Notatki głosowe, która znajduje się w folderze Narzędzia na Twoim iPhonie. W tym folderze możesz znaleźć wszelkie osobiste notatki, prywatne nagranie, nagranie rozmów telefonicznych, lekcje, pomysły muzyczne i inne, które nagrałeś na swoim iPhonie.

Q3. Synchronizuj notatki głosowe z iTunes

Uruchom iTunes na komputerze i podłącz iPhone'a do komputera kablem USB. Następnie kliknij „iPhone' i wybierz 'muzyka' opcja. Wybierz 'Synchronizacja muzyki' i zaznacz 'Dołącz notatki głosowe' opcja. iTunes automatycznie wyodrębni Twoje notatki głosowe z iTunes i zsynchronizuje je z iTunes.

Podsumowanie

Założę się, że musisz uzyskać odpowiedź na pytanie „Czy kopie zapasowe notatek głosowych iCloud?” Sposób znajdowania notatek głosowych w iCloud pokazano powyżej. Poza tym zapewniamy również rozwiązanie, które pomoże Ci przeglądać i uzyskiwać dostęp do notatek głosowych przechowywanych w iCloud. Aby w pełni zrozumieć, czy iCloud pomyślnie utworzył kopię zapasową notatek głosowych i chcesz wyodrębnić pliki, możesz posługiwać się aFoneSoft D-Back na bezpłatny okres próbny, to naprawdę może ci pomóc. Jeśli chcesz, możesz w dowolnym momencie wyodrębnić potrzebne pliki z iCloud.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły