[2021] Trzy sposoby pobierania kopii zapasowej iCloud na komputer

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > [2021] Trzy sposoby pobierania kopii zapasowej iCloud na komputer

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 5 lipca 2021 r.

Czy musisz wykonać kopię danych na swoim koncie iCloud? Może to być dobry sposób na zabezpieczenie danych w przypadku utraty danych z różnych powodów, takich jak przypadkowe usunięcie, aktualizacja do najnowszego systemu iOS 14/13 i tak dalej. Tworzenie kopii danych na koncie iCloud można wykonać na kilka sposobów, a ten artykuł pokaże Ci, jak pobrać kopię zapasową iCloud bez urządzenia za pomocą narzędzia innej firmy i jak uzyskać dostęp do danych w iCloud za pośrednictwem usług iCloud oferowanych przez Jabłko.

Sposób 1. Uzyskaj dostęp do plików kopii zapasowej iCloud na iPhonie

Podczas uzyskiwania dostępu do pliku kopii zapasowej iCloud na iPhonie musisz zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych i usunąć całą zawartość i ustawienia z iPhone'a. Te problemy należy wyeliminować, aby osiągnąć optymalny proces dostępu. Tutaj możesz skorzystać z aFoneSoft oprogramowanie do odzyskiwania danych w celu przeprowadzenia tego procesu w skuteczny sposób.

przywróć ustawienia fabryczne iphone

Plusy:

Wady:

Sposób 2. Uzyskaj dostęp do danych przechowywanych w iCloud

Wielu użytkowników może nie znać różnicy między danymi w kopii zapasowej iCloud i iCloud. Są różne, czasem nawet bardzo od siebie oddalone. Zobacz poniższe wyjaśnienie.

Wskazówki

Różnica między danymi w kopii zapasowej iCloud i iCloud

Ogólnie rzecz biorąc, dane przechowywane w iCloud są takie same jak bieżące dane na urządzeniu, jeśli zdecydujesz się zsynchronizować dane z iCloud w Ustawieniach> [Twoje imię]> iCloud> APLIKACJE KORZYSTAJĄCE Z ICLOUD. Jeśli wprowadzisz zmiany w danych na swoim urządzeniu, zmiany zostaną również zsynchronizowane z iCloud w czasie rzeczywistym. Dane w kopii zapasowej iCloud mają status po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej. Wtedy nie ulegnie zmianie, chyba że utworzysz nową kopię zapasową, a iCloud doda nowe dane od ostatniej kopii zapasowej przyrostowo do kopii zapasowej.

Jeśli chcesz pobrać kopię zapasową iCloud na komputer, możesz łatwo to zrobić na dwa sposoby. Czytaj dalej i wybierz ten, który jest dla Ciebie najlepszy.

2.1 Pobierz dane iCloud na komputer z iCloud.com

Krok 1: Na komputerze Mac lub PC zacznij od zalogowania się w witrynie iCloud.com.

Krok 2: Możesz uzyskać dostęp do niektórych danych z tej witryny, takich jak notatki, kontakty i kalendarze.

Krok 3: Kliknij dane, które chcesz skopiować, aby je pobrać.

Pobierz kopię zapasową iCloud na komputer za pomocą iCloud .com

2.2 Pobierz dane iCloud na komputer za pomocą iCloud Drive

Oprócz korzystania z witryny iCloud.com do pobierania dokumentów z iCloud, możesz również użyć Panelu sterowania iCloud, aby bezpłatnie pobrać kopię zapasową iCloud na komputer:

Krok 1: Pobierz go z oficjalnej strony Apple. Zaloguj się do panelu sterowania iCloud przy użyciu swojego Apple ID i kodu dostępu po instalacji.

Krok 2: Wybierz dane lub funkcje, które chcesz aktualizować na swoich urządzeniach z systemem iOS.

Pobierz iCloud Backup na komputer za pomocą panelu sterowania iCloud

Krok 3: Aby uzyskać dostęp do danych, takich jak zdjęcia i wideo, za pomocą Panelu sterowania iCloud, stuknij Ustawienia > iCloud > Zdjęcia na urządzeniu z systemem iOS 8 lub nowszym, a następnie wybierz Pobierz i zachowaj oryginały i zaimportuj zdjęcia na komputer.

Krok 4: Przesłane zdjęcia zostaną zapisane w folderze Ten komputer > Zdjęcia iCloud na komputerze z systemem Windows.

Panel sterowania iCloud

Uwagi

Jeśli włączyłeś bibliotekę zdjęć iCloud na urządzeniach z systemem iOS, Twoje zdjęcia z folderu Wszystkie zdjęcia zamiast Mojego strumienia zdjęć i wideo będą automatycznie przesyłane do iCloud w pełnej rozdzielczości. Dowiedz się więcej szczegółów na temat Panel sterowania iCloud.

Plusy:

Wady:

Sposób 3. Wyświetl i pobierz 18+ danych z iCloud Backup na PC

aFoneSoft Ekstraktor danych D-Back iCloud to profesjonalny ekstraktor, który wyodrębnia różne rodzaje danych z kopii zapasowych iCloud lub kopii zapasowych iTunes. Dzięki niemu możesz łatwo pobrać kopię zapasową iCloud bez urządzenia na PC. Rozpoznawane przez Kult Mac, Zrobić użytek z i innych autorytatywnych witryn technologicznych, D-Back to sala sław w dziedzinie odzyskiwania i odzyskiwania danych z iPhone'a.

aFoneSoft D-Back

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Z aFoneSoft D-Back, możesz łatwo pobrać kopię zapasową iCloud na komputer, nawet jeśli masz pod ręką urządzenie. Wykonaj kroki:

Krok 1. Wybierz typy danych, których potrzebujesz i zaloguj się na konto iCloud

Załóż aFoneSoft D-Back, wybierz "iCloud kopii zapasowej" z modułu "Odzyskaj z iCloud", a następnie wybierz instrukcję zgodnie ze statusem iDevice. Nie martw się, aFoneSoft nie będzie i nie może przechowywać informacji z iCloud.

odzyskaj z kopii zapasowej icloud

Krok 2. Wybierz kopię zapasową iCloud, aby pobrać i zeskanować pliki

Postępuj zgodnie z instrukcją w aplikacji. Następnie podłącz iDevice do D-back, aby wyświetlić odzyskaną kopię zapasową iCloud na komputerze.

wybierz kopię zapasową icloud do skanowania

Program wyświetli wszystkie pliki kopii zapasowej na koncie iCloud. Wybierz ten, z którego chcesz zrobić kopię, i kliknij Dalej przycisk, aby pobrać kopię zapasową iCloud i zeskanować w niej dane.

wybierz typ danych

Krok 3. Podgląd plików i pobieranie kopii zapasowej z iCloud na komputer

Po zakończeniu skanowania przejrzyj wyniki i wybierz pliki, które chcesz zapisać na komputerze. Kliknij wyzdrowieć aby wybrać lokalizację na komputerze, aby zapisać te pliki.

Podgląd plików i odzyskiwanie

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Można wyświetlić przewodnik wideo aby dowiedzieć się, jak bezpłatnie pobrać kopię zapasową iCloud na komputer.

YouTube Video

Uwagi

Oprócz pobierania kopii zapasowej iCloud na komputer, MyFone D-Back ułatwia również odzyskiwanie danych z iPhone'a jako narzędzie do pobierania kopii zapasowych iCloud. Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie nowym komputerem, czy ekspertem, korzystanie z niego jest prostym, intuicyjnym procesem. W rzeczywistości, gdy powiesz D-Back, jakiego typu pliki chcesz odzyskać, nie musisz nic skomplikowanego, aby zakończyć proces. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól aplikacji odzyskać potrzebne dane.

Plusy:

Wady:

Wskazówka. Zarządzaj pamięcią iCloud

Urządzenie iPhone jest połączone z kontem iCloud w celu rozszerzenia pamięci. Większość Apple iPhone zapewnia 5 GB pamięci. W obecnej sytuacji 5 GB to za mało, więc potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania danych. Czasami może się wydawać, że nawet miejsce na koncie iCloud nie wystarcza do ochrony danych, takich jak zdjęcia, pliki itp. Istnieje potrzeba zarządzania pamięcią iCloud.

Aby zarządzać logowaniem do pamięci masowej iCloud na platformie iCloud przy użyciu poświadczeń Apple ID, kliknij przycisk „Zarządzaj”, aby uzyskać dostęp do plików w pamięci iCloud. Możesz usunąć niepotrzebne pliki i zwolnić miejsce na przyszłe przechowywanie. Jeśli uważasz, że wszystkie pliki w pamięci iCloud są konieczne, rozszerz pamięć, kupując dodatkowe miejsce na platformie iCloud. Stuknij przycisk „Kup więcej miejsca” w oknie iCloud i rozszerz pamięć zgodnie z własnymi wymaganiami.

Wnioski

Pobierz aFoneSoft D-Back iCloud Data Extractor darmowy dostęp do różnych typów danych, w tym wiadomości, Wiadomości WhatsApp, WeChat, zdjęcia, wideo, notatki i nie tylko z kopii zapasowej iCloud. Jest teraz kompatybilny z iOS 15/14/13/12.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły