Jak pobierać wiadomości tekstowe z iCloud?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak pobierać wiadomości tekstowe z iCloud?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 6 lipca 2021 r.

Co byś zrobił, gdybyś zgubił niektóre wiadomości tekstowe na swoim iPhonie? Jeśli masz kopię zapasową na iPhonie, wystarczy przywrócić kopię zapasową, aby je odzyskać. Ale przywracanie kopii zapasowej iCloud może stanowić pewne wyzwanie. Przede wszystkim będziesz musiał usunąć całą zawartość i ustawienia z urządzenia, co może oznaczać utratę nowych danych na urządzeniu.

Nie można również przeglądać wiadomości tekstowych w kopii zapasowej iCloud, ponieważ nie można uzyskać dostępu do zawartości pliku kopii zapasowej. Ponieważ przywracanie nie jest dobrym rozwiązaniem, chyba że chcesz stracić dane, poniższy artykuł zapewni Ci łatwiejsze i skuteczniejsze rozwiązanie.

Najlepszy sposób na pobieranie wiadomości tekstowych z iCloud

Najlepszym sposobem pobierania wiadomości tekstowych z iCloud bez konieczności przywracania kopii zapasowej jest użycie narzędzia innej firmy, które pomoże Ci wyodrębnić wiadomości. Najlepszym narzędziem do pracy jest aFoneSoft D-Back a oto niektóre z cech, które sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie.

aFoneSoft D-Back

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Zastosowanie aFoneSoft D-Back, aby pobrać wiadomości tekstowe z iCloud

Pobierz i zainstaluj aFoneSoft D-Back do komputera, a następnie wykonaj te bardzo proste kroki, aby pobrać potrzebne wiadomości tekstowe z pliku kopii zapasowej iCloud.

Krok 1: Wybierz status iDevice

Wybierz „Kopia zapasowa iCloud” z modułu „Odzyskaj z iCloud”.

odzyskać-z-icloud-backup.jpg

Krok 2: Wybierz kopię zapasową iCloud do przywrócenia

Wybierz „Przywróć z kopii zapasowej iCloud” w „Aplikacje i dane”, a następnie wprowadź identyfikator Apple ID i hasło, z którego chcesz przywrócić kopię zapasową.

wybierz-odzyskaj-z-icloud-opcja-kopii-zapasowej.jpg

Krok 3: Wybierz dane

Wybierz dane iCloud, które chcesz przywrócić. Po pomyślnym przywróceniu kopii zapasowej urządzenie uruchomi się ponownie. Po prostu czekaj.

wybierz-icloud-backup-do-przywrócenia.jpg

Program wyświetli wszystkie pliki kopii zapasowej na koncie iCloud. Wybierz ten, z którego chcesz wykonać kopię, i kliknij przycisk Dalej, aby pobrać kopię zapasową iCloud i zeskanować w niej dane.

d-back-guide-odzyskiwanie-z-icloud-backup-step-5.png

Krok 4: Podgląd plików i pobieranie kopii zapasowej z iCloud na komputer

Po zakończeniu skanowania przejrzyj wyniki i wybierz pliki, które chcesz zapisać na komputerze. Kliknij Odzyskaj, aby wybrać lokalizację na komputerze, w której chcesz zapisać te pliki.

Podgląd plików i odzyskiwanie

Ten program pomaga uzyskać dostęp do plików kopii zapasowych iCloud i pobierać większość typów danych, nie tylko wiadomości tekstowe. Pobierz bezpłatną wersję próbną aFoneSoft D-Back (kompatybilny z iOS 15/14/13 teraz). To dobra inwestycja dla każdego użytkownika urządzenia z systemem iOS.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły