Jak wyeksportować notatki z iPhone'a na komputer z systemem Windows / Mac?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak wyeksportować notatki z iPhone'a na komputer z systemem Windows / Mac?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Przenoszenie notatek z iPhone'a na komputer staje się w pewnym momencie konieczne. Notatki służą do zapisywania cennych informacji, a także są szybkimi odnośnikami, które mogą nam się przydać. Skopiowanie ich na pulpit ułatwia nam edycję i udostępnianie notatek. Czasami zapisujemy adres URL lub linki wideo w notatkach. Te linki można łatwo wpisać niepoprawnie. W porównaniu z pisaniem notatek na komputerze, eksportowanie notatek do komputera i używanie ich bezpośrednio jest łatwiejsze. Odkryjmy teraz, jak eksportować notatki z iPhone'a na komputer Mac lub Windows.

Narzędzie, którego użyjemy — aFoneSoft iTransor Lite

Eksportowanie notatek z iPhone'a na komputer nie stanowi już problemu aFoneSoft iTransor Lite. Program opracowany przez profesjonalistę aFoneSoft zespół, może eksportować dane z urządzeń iOS, kopii zapasowej iTunes i kopii zapasowej iCloud za pomocą prostych kroków.

aFoneSoft iTransor Lite

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Obsługuje eksportowanie 18 typów plików wraz z notatkami iPhone'a, takimi jak wiadomości, filmy, zdjęcia, WhatsApp i inne.
  • Możesz wyświetlić podgląd notatek, które można wyeksportować za darmo przed ekstrakcją, aby wybrać te, których potrzebujesz.
  • Może eksportować niedostępne dane w kopii zapasowej iTunes i kopii zapasowej iCloud bez podłączania urządzenia do komputera do użytku.
  • Możesz nawet wykonać pełną kopię zapasową lub tylko kopię zapasową wiadomości, danych WhatsApp lub danych WeChat bez wpływu na inne dane.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Pobierz bezpłatną wersję próbną programu z aFoneSoft oficjalne centrum pobierania i zainstaluj go na swoim komputerze. A następnie obsługuj program, aby uzyskać notatki, jak poniżej.

1. Eksportuj notatki z urządzenia iOS

Krok 1: Uruchom program i wybierz „Utwórz kopię zapasową i eksportuj z urządzenia” z menu po lewej stronie. Następnie kliknij przycisk „Eksportuj dane”.

Wybierz Eksportuj z urządzenia iOS

Krok 2. Teraz będziesz musiał wybrać typy plików do wyeksportowania. Wybierz Notatka, zaznaczając pole obok skanowania iPhone'a.

wybierz pliki do skanowania

Krok 3: Po zeskanowaniu Twoje notatki zostaną zaprezentowane w oknie. Możesz je podejrzeć lub wybrać notatki, które chcesz skopiować, naciśnij przycisk „Eksportuj” w prawej dolnej części okna. Następnie ustaw folder docelowy, aby zapisać notatki na swoim komputerze.

podgląd i eksport notatek iphone

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

2. Wyodrębnij notatki z kopii zapasowej iTunes

Krok 1: Otwórz program i wybierz „Wyodrębnij dane z kopii zapasowej”. Z listy kopii zapasowych iTunes wybierz ten, z którego chcesz pozyskać notatki. Następnie kliknij „Skanuj”.

Wybierz kopię zapasową iTunes do skanowania

Krok 2. Na następnym ekranie zobaczysz, że wszystkie typy danych są wymienione w kategorii. Wybierz „Notatka” i kliknij Dalej, aby przeskanować urządzenie.

wybierz typ danych

Krok 3: Po zakończeniu skanowania otrzymasz listę notatek. Wybierz potrzebne notatki i kliknij przycisk „Wyodrębnij”. Musisz ustawić folder docelowy, do którego chcesz skopiować notatki.

podgląd notatek w kopii zapasowej iTunes

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

3. Wyodrębnij notatki z kopii zapasowej iCloud

Krok 1: Po otwarciu aFoneSoft iTransor Lite, kliknij „Wyodrębnij dane z kopii zapasowej”. Podaj swoje dane uwierzytelniające Apple, aby się zalogować i uzyskać dostęp do kopii zapasowych iCloud. Następnie wybierz odpowiednią kopię zapasową i naciśnij „Dalej”, aby pobrać notatki w kopii zapasowej iCloud.

Odzyskaj z iCloud Backup

Krok 2. Następnie wybierz odpowiednią kopię zapasową i naciśnij „Dalej”, aby pobrać kopię zapasową iCloud.

wybierz iCloud Backup

Krok 3. Wybierz Notatki z typów danych, a następnie kliknij Dalej, aby zeskanować iPhone'a.

wybierz typ danych

Krok 4: Po zeskanowaniu wybierz notatki, które chcesz wyodrębnić, i kliknij przycisk „Wyodrębnij”. Ustaw docelowy cel dla notatek, a zostaną one skopiowane w krótkim czasie.

Wybierz notatki z kopii zapasowej iCloud

Pobierz aFoneSoft iTransor Lite teraz wyeksportować cenne notatki z iPhone'a na komputer.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

A jeśli artykuł pomoże i Ci się spodoba, udostępnij go, klikając lewe przyciski SNS!

Gorące artykuły