Jak wyodrębnić dane z iPhone'a / iTunes / iCloud?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak wyodrębnić dane z iPhone'a / iTunes / iCloud?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

iPhone przechowuje dla nas bardzo ważne dane. Wyodrębnianie danych z iPhone'a jest tym, co powinniśmy zrobić, jeśli potrzebujemy ich do określonego celu. Apple umożliwia użytkownikom tworzenie kopii zapasowych danych na iCloud lub iTunes. To sprawia, że ​​Twoje dane są podwójnie chronione. Jeśli nie masz obecnie żądanej zawartości na iPhonie, możesz także wyodrębnić dane z kopii zapasowych iPhone'a.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić narzędzie do ekstrakcji, które umożliwia wyodrębnianie danych z iPhone'a, iPada, kopii zapasowej iTunes i kopii zapasowej iCloud.

Narzędzie, którego potrzebujesz: aFoneSoft Eksporter danych iTransor Lite iOS (obsługiwane iOS 14/13/12/11)

aFoneSoft Eksporter danych iTransor Lite iOS (który został przemianowany z D-Port) to takie oprogramowanie, które może eksportować istniejące informacje z plików kopii zapasowej iPhone'a lub iPhone'a. Oto kilka innych funkcji aFoneSoft iTransor Lite:

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Obsługuje wyodrębnianie 18 typów plików na komputer, w tym zauważa, wiadomości, kontakty, notatki głosowe, zdjęcia, filmy, Historia WhatsApp i więcej.
  • Możesz wyodrębnić dane z urządzenia iOS, kopii zapasowej iTunes lub kopii zapasowej iCloud.
  • Możesz wyświetlić podgląd danych przed rozpakowaniem. Dzięki temu łatwiej jest wybrać tylko wartościową treść, a nie całą treść.
  • Obsługuje wszystkie warianty iPhone'a, iPada i iPoda touch.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Zapewnimy 2 metody wyodrębniania danych iPhone'a w zależności od tego, czy masz kopię zapasową, czy nie.

Tryb 1: wyodrębnij dane bezpośrednio z iPhone'a/iPada

Krok 1: Pobierz i zainstaluj pakiet i uruchom program. Podłącz iPhone'a do komputera. Z głównego interfejsu wybierz opcję „Kopia zapasowa i eksport z urządzenia”. Kliknij przycisk „Eksportuj dane”.

wybierz Eksportuj z urządzenia iOS

Krok 2: Na następnym ekranie możesz oznaczyć typy plików, które chcesz odzyskać. Pamiętaj, że jest to wielokrotna selekcja i możesz zaznaczyć wszystkie kategorie danych. Po kliknięciu „Dalej”.

zaznacz typy plików

Krok 3: Oprogramowanie rozpozna urządzenie i rozpocznie proces skanowania.

zeskanuj urządzenie

Krok 4: aFoneSoft iTransor Lite dokładnie zbada i przeanalizuje urządzenie bez względu na to, czy działa na iOS 14/13/12/11 czy w innych wersjach. Po zakończeniu pokaże istniejącą zawartość urządzenia w interfejsie. Możesz wyświetlić podgląd plików, których potrzebujesz przed wyeksportowaniem. Po zaznaczeniu danych, które chcesz wyodrębnić, naciśnij przycisk „Eksportuj”, aby zapisać dane na swoim komputerze.

podgląd danych

Krok 5: Pojawi się małe okno dialogowe z prośbą o wybranie folderu docelowego, w którym program ma zapisywać pliki. Wybierz lokalizację na swoim komputerze i poczekaj, aż proces się zakończy. Następnie możesz sprawdzić folder, aby zobaczyć wyodrębnione dane z iPhone'a.

zapisz dane na komputerze

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Tryb 2: Wyodrębnianie danych z pliku kopii zapasowej iTunes lub iCloud

Krok 1: Uruchom program iz głównego ekranu wybierz opcję „Wyodrębnij dane z kopii zapasowej”. Program wyszuka dostępne pliki kopii zapasowej. Po zakończeniu wyświetli na ekranie dostępne pliki kopii zapasowej. Następnie możesz wybrać preferowany plik kopii zapasowej, z którego chcesz wyeksportować dane. Naciśnij przycisk „Dalej”, aby przetworzyć. (Jeśli chcesz wyodrębnić z kopii zapasowej iCloud, musisz kliknąć hiperłącze „Pobierz kopię zapasową iCloud” i wprowadzić informacje o swoim koncie iCloud. Pozostałe kroki są takie same.) Tutaj bierzemy przykład z iTunes. Jest podobny do wyodrębniania z kopii zapasowej iCloud.

wybierz Wyodrębnij z kopii zapasowej iTunes”

Krok 2: Następnie wybierz typ pliku, który chcesz wyodrębnić, a rozpocznie się skanowanie danych, które wybierzesz z kopii zapasowej iTunes.

wybierz typ pliku

Krok 3: Po zakończeniu procesu skanowania zobaczysz wybrane wcześniej pliki. Możesz teraz sprawdzić niezbędne pliki, które chcesz rozpakować i nacisnąć „Eksportuj”. Na koniec wybierz folder na swoim komputerze i pozwól programowi dokończyć cały proces zapisywania.

wyodrębnij plik kopii zapasowej iPhone'a

Powyższe dotyczy wyodrębniania danych z iPhone'a z / bez kopii zapasowej przez aFoneSoft iTransor Lite (zgodny z iOS 14), który jest najlepszym wyborem do eksportowania treści. Pobierz go teraz, aby poznać jego potężne funkcje.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły