Jak wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iTunes (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iTunes (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

Krótkie wprowadzenie

Ten artykuł zawiera: 3 sposoby wyodrębniania zdjęć z kopii zapasowej iTunes/iPhone. Te metody mogą być szczególnie pomocne, jeśli przypadkowo usunąłeś niektóre zdjęcia z iPhone'a lub Twój iPhone stał się niedostępny.

Tworzenie kopii zapasowych zdjęć w iTunes lub iCloud ułatwia przełączanie urządzeń. Jeśli chcesz przełączyć się na urządzenie z Androidem, wystarczy wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iPhone'a i przenieść je na urządzenie z Androidem.

Chociaż iTunes może być świetnym sposobem na zabezpieczenie danych przed utratą, uzyskanie dostępu do pliku kopii zapasowej i przeglądanie zawartości może być bardzo trudne, gdy chcesz wyodrębnić określone zdjęcia. Zebraliśmy więc wypróbowane i prawdziwe metody, które pomogą Ci wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iPhone'a lub iTunes: możesz wyodrębnić zdjęcia z oficjalnego iTunes lub selektywnie wyodrębniaj bez utraty danych. Czytaj dalej i sprawdź więcej szczegółów.

Część 1. Czy możesz przywrócić tylko zdjęcia z kopii zapasowej iTunes?

Tak, możesz przywrócić tylko zdjęcia z kopii zapasowej iTunes za pomocą niektórych narzędzi. Ale nie możesz tego zrobić w oficjalny sposób, ponieważ przywróci cały plik kopii zapasowej na urządzenie Apple. Przed wprowadzeniem sposobów wyodrębniania / eksportowania zdjęć z kopii zapasowej iTunes lub iPhone'a, przyjrzyjmy się najpierw ich różnicy.

Aplikacje/dane
Selektywnie wyodrębniaj określone zdjęcia
tak
Nie
Podgląd zdjęć przed ekstrakcją
tak
Nie
Wyodrębnij z kopii zapasowej iPhone'a
Kopia zapasowa iTunes i iCloud
Tylko iTunes
Wolny czy nie
Nie
tak

Część 2. Jak wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iTunes na urządzeniach Apple za darmo?

Pierwszym, który eksportuje zdjęcia z kopii zapasowej iTunes, jest oficjalny sposób Apple.

W tej metodzie potrzebujesz urządzenia Apple, takiego jak iPod, iPhone lub iPad. Dzięki tej metodzie możesz całkowicie przywrócić dane z kopii zapasowej iTunes. Wykonaj następujące kroki:

Krok 1: Podłącz smartfon do komputera i uruchom iTunes.

Krok 2: Pod "Podsumowanie”, wybierz zakładkę „przywracać” lub kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę urządzenia i naciśnij „Przywracanie kopii zapasowej" opcja.

odzyskać zdjęcia z kopii zapasowej iTunes

Krok 3: Po wyświetleniu monitu wybierz preferowany lub ostatni plik kopii zapasowej.

Krok 4: Naciśnij "przywracać”, aby rozpocząć proces przywracania. Poczekaj, aż proces się zakończy i sprawdź zdjęcia.

Plusy:

Wady:

Część 3. Selektywnie wyodrębniaj zdjęcia z kopii zapasowej iPhone'a

1. Wyodrębnij zdjęcia z kopii zapasowej iTunes za pomocą przeglądarki i ekstraktora zdjęć D-Back

Jeśli chcesz wyodrębnić określone zdjęcia z kopii zapasowej iTunes lub iPhone'a, możesz również użyć aFoneSoft D-Back Ekstraktor danych iPhone'a aby zamiast tego pobrać zdjęcia z kopii zapasowej iTunes. D-Back nie będzie przechowywać żadnych Twoich danych osobowych. Proces jest tak łatwy, nawet dla początkującego. I nie spowoduje to utraty danych. Oto niektóre z jego bardzo przydatnych funkcji.

1,000,000 + Pliki do pobrania

Profesjonalne narzędzie do wyodrębniania iPhone'a (obsługiwane iOS 15/14)

  • Obsługuje wyodrębnianie określonych zdjęć z kopii zapasowej iTunes.
  • Można go również wykorzystać wyodrębnij zdjęcia z kopii zapasowej iCloud.
  • Może eksportować zdjęcia bezpośrednio z iPhone'a na wypadek, gdybyś nie miał kopii zapasowej, jeśli przypadkowo zgubiłeś zdjęcia.
  • Jest wyposażony w funkcję podglądu, która pozwala na selektywną ekstrakcję zdjęć.
  • Wszystkie zdjęcia ekstrakcyjne będą wyświetlane uporządkowane w czasie po skanowaniu.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Kroki, aby wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iTunes za pomocą D-Back

Krok 1: Pobierz wersję próbną, odwiedzając aFoneSoft oficjalna strona internetowa. Możesz pobrać plik na komputer Mac lub komputer z systemem Windows.

Krok 2: Po zakończeniu instalacji uruchom program iz głównego ekranu wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes" opcja. Następnie możesz rozpocząć wybieranie plików, które chcesz wyodrębnić z kopii zapasowej iTunes po naciśnięciu przycisku „Start"Przycisk.

Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes

Krok 3: aFoneSoft D-Back rozpocznie wówczas skanowanie w poszukiwaniu dostępnych plików kopii zapasowej i wyświetli je. Możesz wybrać najnowszy plik kopii zapasowej lub inny, z którego chcesz wyodrębnić zdjęcia, a następnie wybrać typ pliku i nacisnąć „Skanowanie".

rozpocznij skanowanie

Krok 4: Możesz przeglądać obrazy w interfejsie po zakończeniu skanowania. Możesz wyświetlić podgląd plików lub zobaczyć usunięte pliki, wybierając „Pokaż tylko usunięte pliki" opcja. Zaznacz pole przed obrazem, który chcesz wyodrębnić i wybierz „wyzdrowieć”, aby rozpocząć wyodrębnianie. Oprogramowanie poprosi o wybranie folderu, w którym chcesz przechowywać wyodrębnione zdjęcia. Zakończ akcję i poczekaj na zakończenie procesu.

przejrzyj i odzyskaj

2. Wyodrębnij zdjęcia z kopii zapasowej iCloud

D-Back obsługuje również wyodrębnianie zdjęć z kopii zapasowej iCloud, jeśli ręcznie utworzyłeś kopię zapasową danych w iCloud. Kroki są podobne do wyodrębniania z kopii zapasowej iTunes.

Kroki, aby wyodrębnić zdjęcia z iCloud

Krok 1. Najpierw kliknij „Start” z „Odzyskaj z iCloud"tab.

odzyskać z icloud

Krok 2. W następnym oknie musisz podać dane swojego konta iCloud. Od tego kroku musisz upewnić się, że aFoneSoft narzędzie nie prowadzi rejestru treści ani informacji o koncie.

zaloguj się do icloud

Krok 3. Wybierz kopię zapasową iCloud, a następnie w następnym oknie wybierz plik kopii zapasowej i kliknij „Skanowanie".

skanuj kopię zapasową icloud

Krok 4. Skanowanie zajmie trochę czasu, w zależności od rozmiaru zdjęć. Po zakończeniu pokaże wyniki skanowania. Wyświetl podgląd i wybierz pliki zdjęć, które chcesz rozpakować, a następnie kliknij „wyzdrowieć”. Utwórz nowy folder lub wybierz istniejący, aby przechowywać swoje zdjęcia.

przejrzyj i odzyskaj

Uwaga: Obecnie nie można uzyskać pliku kopii zapasowej iCloud z powodu ograniczeń serwera Apple. Nasi technicy nad tym pracują. Proszę się spodziewać.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Wnioski

Cóż, istnieją różne sposoby wyodrębniania zdjęć z kopii zapasowej iTunes. Ze sposobów podanych w tym poście możesz wybrać wyodrębnianie wszystkich zdjęć or wydobywanie konkretnych z kopii zapasowej iTunes. Obie mają swoje ograniczenia i zalety. Swobodnie wybierz dowolny z nich w zależności od swojej sytuacji.

Gorące artykuły