[Naprawiono] Problemy z pobieraniem WhatsApp na iPhonie

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > [Naprawiono] Problemy z pobieraniem WhatsApp na iPhonie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

WhatsApp jest z pewnością jedną z najpopularniejszych obecnie używanych platform komunikacyjnych. Obecnie WhatsApp ma ponad 1.5 miliarda MAU (miesięcznych aktywnych użytkowników), co wyraźnie wskazuje na popularność tej aplikacji. Ogólnie rzecz biorąc, instalacja WhatsApp i korzystanie z niej jest bardzo prostym procesem dzięki łatwości obsługi. Jednak nawet WhatsApp może czasami powodować pewne problemy z kilku powodów. Problem z pobieraniem WhatsApp jest jednym z tych, które mogą wystąpić na urządzeniach z systemem iOS.

Jeśli napotkałeś problem z pobieraniem WhatsApp i szukasz niezawodnego sposobu na jego naprawienie, nie szukaj dalej. W tym artykule wyjaśnimy niezawodne rozwiązanie, które rozwiąże ten problem z WhatsApp i bezproblemowo skontaktuje się z najbliższymi.

Część 1: Problemy z pobieraniem WhatsApp na iPhone

Jak wspomnieliśmy powyżej, problem z pobieraniem WhatsApp może wystąpić również na iPhonie. W tej części artykułu zamierzamy wyjaśnić, jak to naprawić na iPhonie.

Problem z pobieraniem aplikacji WhatsApp na iPhonie i jak go naprawić

Oto jak rozwiązać problem z pobieraniem WhatsApp na iPhonie.

Sprawdź swoją pamięć iPhone'a

Jeśli na Twoim iPhonie nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby pobrać WhatsApp, nie możesz go zainstalować. Oto jak sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo miejsca w pamięci iPhone'a.

Przejdź do aplikacji „Ustawienia” -> Stuknij w „Ogólne” -> Wybierz „Pamięć iPhone'a”.

pamięć systemu iphone

Sprawdź ograniczenia iPhone'a

Możesz sprawdzić ograniczenia w ustawieniach. Przejdź do Ustawienia -> Wejdź w „Ogólne” -> Wybierz „Ograniczenia” -> Zaznacz WhatsApp.

ios-settings-enabled-restrictions-iphone

Zaktualizuj WhatsApp do najnowszej wersji

Jeśli Twój iPhone jest nowszą wersją (iPhone X), powinieneś aktywować funkcję Face ID i pobrać najnowszą wersję WhatsApp. Możesz aktywować Face ID za pomocą bocznego przycisku nowego iPhone'a X. Pobieranie rozpocznie się natychmiast po tym procesie i zaktualizujesz WhatsApp na urządzeniu.

aktualizacja-whatsapp-iphone

Problem z pobieraniem zdjęć i filmów WhatsApp na iPhonie i jak to naprawić

Innym problemem związanym z WhatsApp jest to, że czasami nie pozwala na pobieranie filmów i obrazów. Jeśli napotkałeś taki problem, oto jak to naprawić.

Utwórz kopię zapasową i uruchom ponownie WhatsApp

 1. Najpierw uruchom aplikację WhatsApp na swoim urządzeniu z systemem iOS i przejdź do menu „Ustawienia”.
 2. Następnie przejdź do Czat i wybierz opcję Kopia zapasowa czatu.
 3. Następnie znajdziesz zakładkę „Dołącz filmy” pod opcją „Kopie zapasowe czatu” - włącz ją
 4. Kliknij opcję oznaczoną „Utwórz kopię zapasową teraz”.
 5. Następnie wymuś zamknięcie aplikacji i kliknij dwukrotnie przycisk strony głównej. 
 6. Przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby przejrzeć listę ostatnio używanych aplikacji na tym ekranie i znaleźć WhatsApp. 
 7. Przesuń WhatsApp w górę i zamknij aplikację. 
 8. Otwórz ponownie WhatsApp i spróbuj pobrać wideo.
 9. icloud-whatsapp-chat-backup-3

Sprawdź połączenie internetowe

Jeśli nie masz działającego połączenia internetowego, oczywiście zobaczysz problem z pobieraniem WhatsApp. Oto jak sprawdzić, czy połączenie internetowe działa na Twoim iPhonie.

 1. Przejdź do aplikacji Ustawienia i wybierz Wi-Fi.
 2. Sprawdź, czy opcja Wi-Fi jest włączona. 
 3. Stuknij w nazwę sieci Wi-Fi, do której chcesz dołączyć.
 4. Podaj hasło do odpowiedniej sieci WhatsApp, aby z niego korzystać.
 5. przejdź do ustawień Wi-Fi na iPhonie

Część 2: Używanie oprogramowania do naprawy problemu z pobieraniem danych WhatsApp na iPhonie

Jeśli nadal masz problem z pobieraniem danych WhatsApp, lepiej poszukaj profesjonalnej alternatywy. W takim przypadku gorąco polecamy oprogramowanie lubić aFoneSoft D-z powrotem. W tej części artykułu zamierzamy wyjaśnić, jak używać aFoneSoft D-Back i pobierz swoje cenne dane WhatsApp z łatwością.

Co to jest aFoneSoft D-z powrotem?

Mówiąc najprościej aFoneSoft D-Back to potężny program, który może odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem iOS, takich jak iPhone, iPad i iPod touch. Możesz użyć tego narzędzia do bardzo wygodnego pobierania danych z WhatsApp.

Oto niektóre z najważniejszych funkcji aFoneSoft Powrót D:

Jak pobrać dane WhatsApp z iPhone'a?

Oto przewodnik krok po kroku, jak pobrać dane WhatsApp z iPhone'a za pomocą aFoneSoft D-z powrotem. Jako pierwszy krok powinieneś pobrać aFoneSoft D-Back na swoim komputerze, zainstaluj go i uruchom.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

 1. Po uruchomieniu oprogramowania należy wybrać opcję „Odzyskaj z urządzenia iOS”. Następnie kliknij „Start”.
 2. Odzyskaj z karty urządzenia iOS

 3. Następnie podłącz urządzenie do tego samego komputera i poczekaj, aż program je rozpozna. Następnie kliknij opcję oznaczoną „Dalej”.
 4. podłącz swoje urządzenie

 5. Powinieneś być w stanie zobaczyć wszystkie typy danych, które możesz odzyskać z urządzenia z systemem iOS. Po wybraniu plików będziesz musiał kliknąć opcję „Skanuj”. Następnie program przeskanuje te pliki.
 6. wybierz typy danych

 7. Powinieneś poczekać na zakończenie skanowania i zobaczyć wszystkie dane do odzyskania. Widać, że dane są wyraźnie wymienione, aby można je było łatwo wybrać. Po wybraniu plików możesz kliknąć opcję „Odzyskaj”. Zobaczysz teraz wyskakujące okienko. W tym oknie będziesz mógł określić lokalizację, w której zamierzasz zapisać odzyskane pliki.
 8. podgląd zdjęć WhatsApp na Macu

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jak pobrać dane WhatsApp z kopii zapasowej iTunes

 1. Przejdź do zakładki „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” i wybierz „Start”. Wybierz dokładną kopię zapasową iTunes, którą zamierzasz odzyskać. Następnie kliknij „Dalej”. Jeśli zostaniesz o to poproszony, będziesz musiał wprowadzić hasło do swojego szyfrowania iTunes.
 2. Kliknij przycisk „Skanuj” i poczekaj chwilę. Gdy pojawią się wyniki wyszukiwania, możesz wybrać „Pokaż tylko usunięte pliki” lub wybrać wszystkie pliki i kliknąć „Odzyskaj”.
 3. Wybierz miejsce docelowe, aby zapisać pliki i poczekaj, aż aFoneSoft D-Back zajmie się resztą.
 4. pliki skanowania

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jak pobrać dane WhatsApp z kopii zapasowej iCloud

 1. Wybierz zakładkę „Odzyskaj z iCloud Backup” i przejdź do opcji „Start”. Pamiętaj, aby podać poświadczenia swojego konta iCloud.
 2. Teraz, aFoneSoft D-Back zlokalizuje wszystkie kopie zapasowe iCloud i wyświetli je. Następnie wybierz kopię zapasową iCloud, którą chcesz odzyskać, i naciśnij „Dalej”.
 3. Wybierz typ plików, które chcesz odzyskać i naciśnij „Skanuj”. W ciągu kilku minut oprogramowanie pobierze i przeskanuje plik kopii zapasowej iCloud.
 4. Po zakończeniu skanowania będziesz mógł określić lokalizację do przechowywania odzyskanych plików. Następnie kliknij opcję „Odzyskaj”.
 5. zaloguj się do swojego konta iCloud

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wnioski

Wierzymy, że informacje zawarte w tym artykule mogą pomóc w rozwiązaniu problemu z pobieraniem WhatsApp na iPhonie. Naprawdę doceniamy, jeśli możesz podzielić się tym, czego doświadczyłeś z metodami, które ujawniliśmy. Wasze opinie na temat ujawnionych przez nas metod są cenne i przydatne dla innych czytelników.

Gorące artykuły