[2021] Ile kopii zapasowych przechowuje iCloud / iTunes?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > [2021] Ile kopii zapasowych przechowuje iCloud / iTunes?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 6 lipca 2021 r.

Pytanie
Witam, chciałem wiedzieć, ile kopii zapasowych przechowuje iCloud lub iTunes? Chodzi mi o to, czy jest jego konkretna liczba? Właściwie zrobiłem kopię zapasową dzisiaj przed przywróceniem mojego iPhone'a, ponieważ dość często się zacinał. Jednak gdy próbowałem przywrócić starszą kopię zapasową mojego iPhone'a (w pełni funkcjonującą) z poprzedniego miesiąca, nie mogłem jej znaleźć. Czy został nadpisany, czy jest jakiś sposób, aby to znaleźć? Proszę zasugeruj.

Witaj Użytkowniku, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Cieszymy się, że podałeś szczegółowe informacje na temat Twojego zapytania o liczbę kopii zapasowych przechowywanych przez iCloud lub iTunes. Przeczytaj dokładnie artykuł, aby dowiedzieć się więcej o kopii zapasowej iCloud i iTunes.

Kopia zapasowa iTunes i iCloud

1. Ile kopii zapasowych przechowuje iCloud / iTunes?

Kopia zapasowa iCloud:

Cóż, aby zachować prostotę i prostotę, użytkownik Apple iCloud może tylko zrobić jedna kopia zapasowa dla każdego urządzenia z systemem iOS. Za każdym razem, gdy wykonywana jest kopia zapasowa, starsza kopia zapasowa odpowiedniego urządzenia jest łączona z nowym.

Jednak podobno niektórzy użytkownicy widzieli co najwyżej 3 kopie zapasowe iCloud (z tego samego urządzenia) na swoim koncie.

Kopia zapasowa iTunes:

Jeśli chodzi o tworzenie kopii zapasowych urządzenia z systemem iOS za pomocą iTunes, jest nieco inaczej. Chociaż za każdym razem, gdy wykonujesz kopię zapasową urządzenia z systemem iOS, odpowiednia kopia zapasowa zostaje nadpisana, podobnie jak iCloud. Masz jednak przywilej zapisywania starszej kopii zapasowej podczas tworzenia nowej kopii zapasowej. W tym celu należy najpierw „zarchiwizować” starszą kopię zapasową, a następnie wykonać nową kopię zapasową odpowiedniego urządzenia z systemem iOS.

2. Jak sprawdzić kopie zapasowe iTunes i iCloud Keep?

Dzięki tym tajnym informacjom mamy teraz nadzieję, że masz jasność, ile kopii zapasowych przechowuje iCloud lub iTunes. Więc teraz zrozumiemy, jak sprawdzić kopie zapasowe iTunes i iCloud.

Kopia zapasowa iTunes:

 1. Uruchom aplikację iTunes na swoim komputerze. Upewnij się, że jest to najnowsza wersja.
 2. Jeśli używasz komputera Mac, kliknij kartę menu „iTunes” w lewym górnym rogu, a następnie wybierz „Preferencje”. Lub, jeśli używasz komputera z systemem Windows, kliknij kartę menu „Edycja”, a następnie wybierz opcję „Preferencje” z pojawiającego się menu rozwijanego.
 3. Teraz przejdź do sekcji „Urządzenia”. Teraz zobaczysz wszystkie kopie zapasowe urządzeń z systemem iOS wykonane za pośrednictwem iTunes w sekcji „Kopie zapasowe urządzenia:”.
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy lub kliknij z wciśniętym klawiszem Control dowolny preferowany plik kopii zapasowej, a następnie wybierz „Pokaż w Finderze” (Mac) lub „Pokaż w folderze” (Windows), aby zlokalizować kopie zapasowe urządzenia iOS na komputerze. Możesz teraz przenieść kopię zapasową do innego folderu lub zmienić jej nazwę, aby uniknąć nadpisania. Na zrzucie ekranu znajdują się 2 kopie zapasowe iTunes.
 5. lokalizacja kopii zapasowej iTunes

  Kopia zapasowa iCloud:

  Samouczek sprawdzający, ile kopii zapasowych przechowuje iCloud, jest w rzeczywistości dość łatwy w porównaniu z iTunes. Oto kroki.

  1. Wejdź do „Ustawień” swojego iPhone'a i kliknij „[Twoje imię i nazwisko]” u góry. Następnie wybierz opcję „iCloud”, a następnie „Zarządzaj pamięcią masową”.
  2. Następnie musisz trafić na zakładkę „Kopia zapasowa”. Twoje kopie zapasowe wszystkich urządzeń z systemem iOS przechowywane na koncie iCloud będą wyświetlane tutaj.

  sprawdź kopię zapasową iCloud

  3. Darmowy sposób przeglądania kopii zapasowych iCloud i iTunes

  Chociaż konwencjonalne sposoby pozwalają tylko sprawdzić, ile kopii zapasowych przechowuje iCloud lub iTunes, nadal masz przywilej przeglądania kopii zapasowych i dowiedz się, co dokładnie zawierają. W tym celu z przyjemnością przedstawiamy wysoce niezawodne i polecane narzędzie, aFoneSoft D-Back.

  To potężne narzędzie jest używane przez wielu użytkowników na całym świecie, aby nie tylko wyświetlać swoje Kopia zapasowa iCloud lub iTunes, ale także z łatwością odzyskaj usunięte lub utracone dane na swoim urządzeniu. Co więcej, jeśli chodzi o sprawdzenie, ile kopii zapasowych przechowuje iCloud lub iTunes, możesz skorzystać z tego narzędzia, aby ponownie służyć do tego celu. Rozumiem, jak.

  Wersja systemu Windows      Wersja Mac

  Krok 1. Najpierw zapoznaj się z oficjalną stroną internetową aFoneSoft D-Back i pobierz swoją kopię oprogramowania. Zainstaluj go i uruchom na swoim komputerze, a następnie wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” lub „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud” w zależności od potrzeb. Tutaj weź 'Odzyskaj z iCloud Backup' na przykład.

  odzyskać-z-icloud-backup.jpg

  Krok 2. Następnie wprowadź swoje dane uwierzytelniające iCloud, aby się do niego zalogować. Z nadchodzącego ekranu możesz poznać ile kopii zapasowych zachował iCloud. Wybierz żądany wpis kopii zapasowej, a następnie naciśnij przycisk „Dalej”.

  wybierz-odzyskaj-z-icloud-opcja-kopii-zapasowej.jpg

  Krok 3. Wybierz żądane typy danych który chcesz wyświetlić w wybranej kopii zapasowej, a następnie dotknij przycisku „Skanuj”.

  d-back-guide-odzyskiwanie-z-icloud-backup-step-5.png

  Krok 4. Wszystkie Twoje dane składające się z wybranych typów danych będą teraz wyświetlane na ekranie dla Twojego zapowiedź. Skorzystaj ze strony wyników i filtrów, aby bezproblemowo przeglądać dane w kopiach zapasowych.

  Podgląd pliku z karty iTunes

  Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły