Jak wyjść z pętli trybu odzyskiwania iPhone'a bez utraty danych?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak wyjść z pętli trybu odzyskiwania iPhone'a bez utraty danych?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Tryb odzyskiwania może być przydatny, gdy chcesz naprawić niektóre z typowych problemów, które mogą mieć wpływ na system iOS. Jeśli na przykład aktualizacja oprogramowania, którą próbujesz zainstalować, trwa dłużej niż powinna, możesz przełączyć urządzenie w tryb odzyskiwania, aby złagodzić problem.

Dlatego wiedza o tym, jak przełączyć urządzenie w tryb odzyskiwania, może mieć kluczowe znaczenie dla rozwiązania niektórych problemów z urządzeniem. Ale sam tryb odzyskiwania może stać się problemem, gdy iPhone utknie w pętli trybu odzyskiwania. W tym momencie nie możesz korzystać z urządzenia, które może zawiesić twoje życie w sposób, którego nigdy się nie spodziewałeś. W tym artykule pokażemy, jak łatwo wyjść z pętli trybu odzyskiwania iPhone'a.

Wyciągnij iPhone'a z pętli trybu odzyskiwania bez utraty danych

W większości przypadków, gdy urządzenie utknie w pętli trybu odzyskiwania, nie pojawi się w iTunes po podłączeniu urządzenia do iTunes. Oznacza to, że nie można przywrócić urządzenia do ustawień fabrycznych, co rozwiązuje wszystkie inne problemy z oprogramowaniem. Dlatego może być konieczne znalezienie innych rozwiązań, aby urządzenie ponownie działało normalnie. Nie chcesz również tracić żadnych danych na urządzeniu, więc wybrane rozwiązanie powinno zapewnić, że żadne dane na urządzeniu nie zostaną utracone ani uszkodzone.

Jednym z najlepszych rozwiązań tego problemu jest iMyfone D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a który jest programem do odzyskiwania danych iPhone'a, który jest wyposażony w funkcję "Napraw system iOS", która bardzo ułatwia wyprowadzenie iPhone'a z trybu odzyskiwania, nawet jeśli nie pojawia się w iTunes. Oto tylko niektóre z innych funkcji, które sprawiają, że iMyfone D-Back jest idealnym rozwiązaniem tego problemu.

pobierz-win pobierz-mac

Jak korzystać z iMyfone D-Back, aby wyjść z pętli trybu odzyskiwania iPhone'a?

1 Pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze. Uruchom go iw głównym oknie wybierz „Napraw system iOS”, a następnie kliknij „Start”.

wybierz Napraw system iOS z głównego ekranu

2 Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabli USB. Po wykryciu przez program kliknij „Start”, aby rozpocząć.

Podłącz iPhone'a do komputera

3 Aby móc naprawić wadliwy system operacyjny., program będzie musiał pobrać najnowszą wersję iOS. Program udostępnia już najnowsze oprogramowanie, wystarczy pobrać. Poczekaj na pobranie oprogramowania, proces nie powinien trwać zbyt długo.

pobierz najnowsze oprogramowanie

4 Po pobraniu oprogramowania D-Back automatycznie rozpocznie naprawę systemu iOS Twojego iPhone'a.

wyjdź z pętli trybu odzyskiwania iPhone'a

5 Cały proces zajmie nie więcej niż 10 minut. Po zakończeniu urządzenie uruchomi się ponownie w trybie normalnym i możesz zacząć z niego korzystać w normalny sposób.

Teraz pobierz iMyfone D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a aby wyprowadzić iPhone'a z pętli trybu odzyskiwania.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły