3 sposoby znajdowania usuniętych kontaktów na iPhonie (iOS 14/13/12 w zestawie)

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > 3 sposoby znajdowania usuniętych kontaktów na iPhonie (iOS 14/13/12 w zestawie)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Pytanie
Kilka dni temu usunąłem niektóre kontakty z mojego iPhone'a. Następnego dnia zdałem sobie sprawę, że popełniłem ogromny błąd i pilnie potrzebuję tych kontaktów, takich jak numery moich ważnych klientów i mojego szefa. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak znaleźć stare kontakty lub usunięte numery na iPhonie? Swoją drogą używam iPhone'a 12 i działa na nim iOS 14.

To nie jest rzadki przypadek. Takie rzeczy zdarzają się wielu użytkownikom iPhone'a przez cały czas. Jeśli przypadkowo usunąłeś kontakty na iPhonie i zastanawiasz się, jak je odzyskać, ten artykuł zaoferuje 3 sposoby znajdowania usuniętych kontaktów na iPhonie bez względu na to, czy masz kopię zapasową, czy nie. Czytaj dalej, aby je sprawdzić i zobaczyć, który z nich działa najlepiej dla Ciebie.

Porównanie trzech metod

Zanim przejdziemy do części metod, oto tabela porównawcza trzech metod. Możesz je najpierw sprawdzić i udać się bezpośrednio do tego, który najbardziej Ci odpowiada.

Kopia zapasowa iTunes
iCloud.com
ZALETY

Selektywnie odzyskać

Podgląd przed odzyskiem

Brak ograniczeń dotyczących utraty danych/przechowywania

Oficjalny sposób, bezpłatny
Oficjalny sposób, bezpłatny
Wady
Nie całkowicie za darmo, ale najpierw możesz wypróbować bezpłatną wersję próbną

Całkowicie przywróć

Zastąp aktualne dane

Całkowicie przywróć

Ryzyko utraty danych

1. Znajdź usunięte numery (szybkie i proste)

Jeśli chcesz znaleźć usunięte numery w najszybszy sposób przy najmniejszym wysiłku, to aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a to coś, na czym można polegać. To profesjonalne narzędzie do odzyskiwania danych jest zdecydowanie w stanie pomóc wszystkim w radzeniu sobie z utratą danych. Wspieranie odzyskiwanie z urządzenia iOS bezpośrednio bez tworzenia kopii zapasowej, D-Back to niewątpliwie szybka i prosta naprawa. Zobacz więcej funkcji programu poniżej:

Kluczowe cechy:

Aby znaleźć usunięte numery za pomocą aFoneSoft D-Back w szybki i prosty sposób, najpierw pobierz i zainstaluj.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Krok 1.Wybierz tryb odzyskiwania

Uruchom to oprogramowanie i wybierz tryb odzyskiwania, który Ci się podoba - Smart Recovery, Odzyskaj z urządzenia iOS, Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes lub Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud. Tutaj bierzemy Odzyskaj z urządzenia iOS, który nie wymaga kopii zapasowej. Kliknij "Początek", podłącz urządzenie do komputera i naciśnij "Kolejny".

podłączyć iPhone'a

Krok 2.pliki skanowania

Wybierać "Łączność" jako typ pliku, który chcesz odzyskać i naciśnij "Skandować" przycisk, aby rozpocząć proces skanowania.

wybierz typ pliku

Krok 3.Podgląd i odzyskiwanie kontaktów

Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd znalezionych kontaktów i wybrać te, które chcesz odzyskać. Ostatnim krokiem jest wybranie lokalizacji na komputerze do przechowywania kontaktów.

podgląd kontaktów

Oto wideo na temat wyszukiwania usuniętych numerów na iPhonie za pomocą aFoneSoft D-Back, sprawdź, aby poznać konkretne kroki:

YouTube Video
Uwagi
aFoneSoft Oferty D-Back Przetestuj za darmo, który umożliwia każdemu użytkownikowi: swobodnie skanuj i przeglądaj, co można odzyskać. Poza tym tutaj są specjalne sprzedaży teraz dla wszystkich zdobądź to narzędzie premium w najniższej cenie. Nie wahaj się spróbować!

2. Znajdź stare kontakty z kopii zapasowej iTunes

Wszyscy wiemy, że tworzenie kopii zapasowej iPhone'a w iTunes może chronić dane iPhone'a. iTunes przechowuje kopie zapasowe na komputerze Mac lub PC, aby zapewnić bezpieczeństwo danych, o ile masz pod ręką komputer PC lub Mac. Możesz znaleźć swoje stare kontakty z kopii zapasowej iTunes, jeśli wcześniej wykonałeś kopię zapasową iPhone'a. Po prostu działaj jak poniżej, aby znaleźć usunięte numery na iPhonie.

Krok 1. Otwórz iTunes na komputerze Mac lub PC i podłącz iPhone'a do iTunes.

Krok 2. Gdy iTunes wykryje iPhone'a, zlokalizuj Kopie zapasowe opcja.

Krok 3. Kliknij "Przywracania kopii zapasowej..." i wybierz jedną kopię zapasową zawierającą kontakty, które chcesz przywrócić.

Krok 4. Po zakończeniu procesu możesz sprawdzić swoje kontakty na iPhonie.

znajdź usunięte kontakty, przywracając kopię zapasową iTunes

3. Znajdź stare kontakty z iCloud.com

Możesz przejść do iCloud.com i przywrócić brakujące kontakty z wcześniejszej wersji.

Krok 1: Iść do iCloud.com i zaloguj się na swoje konto iCloud.

Krok 2: Kliknij Ustawienia konta. Przewiń w dół na dół strony. w Zaawansowane Sekcja, wybierz "Przywróć kontakty".

Krok 3. Wybierz jedną kopię zapasową zawierającą usunięte kontakty i kliknij "Przywracać" zakończyć proces.

przywróć kontakty z iCloud.com

Uwagi
 • Wersja, z której chcesz przywrócić zastąpić istniejące kontakty na wszystkich urządzeniach. Ale zanim przywrócisz wcześniejszą wersję, iCloud zapisze twoje bieżące kontakty, dzięki czemu możesz później przywrócić przywracanie, jeśli chcesz.
 • Jeśli ostatnio wprowadziłeś zmiany, a synchronizacja jeszcze się nie odbyła, możesz: stracić trochę danych.
 • Dodatkowa wskazówka. Kolejne polecane narzędzie do odzyskiwania usuniętych numerów na iPhonie

  aFoneSoft Umate Pro to najlepsze rozwiązanie dla wielu typowych problemów iOS, takich jak brak bezpieczeństwa danych, włamania i brak trwałego usuwania poufnych plików. Jest również w stanie poradzić sobie z różnymi problemami, w tym awariami i opóźnieniami na urządzeniach z systemem iOS.

  Dzięki Umate Pro możesz wyszukiwać usunięte numery bezpośrednio na swoim iPhonie. Ta funkcja jest osadzona w „Wymaż usunięty plik” tryb. Po sprawdzeniu usuniętych kontaktów możesz je skopiować lub całkowicie usunąć bez możliwości odzyskania.

  skopiuj usunięte numery na iPhone'a

  Uwagi
  Jeśli chcesz usunąć usunięte numery z iPhone'a, wybierz pliki, które chcesz usunąć, wybierz poziom bezpieczeństwa i potwierdź, aby rozpocząć usuwanie.

  Wnioski

  Znajdowanie starych kontaktów z kopii zapasowej iTunes i iCloud.com to regularne sposoby, ale jednocześnie nadpiszą dane, ponieważ w pełni odzyskują wszystkie dane. W sytuacji, gdy chcesz odzyskać usunięte kontakty bez kopii zapasowej i selektywnie znajdź kontakty, których potrzebujesz, aFoneSoft D-Back będzie bardziej odpowiednią opcją. To narzędzie do odzyskiwania danych iPhone'a bardzo ułatwia odzyskiwanie danych z urządzenia z systemem iOS. Spróbuj Przetestuj za darmo i nigdy cię nie zawiedzie. Dla Android, aFoneSoft-D-z powrotem wystarczy również, aby rozwiązania problemu.

  Gorące artykuły