3 sposoby na uzyskanie notatek głosowych z iPhone'a bez iTunes

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > 3 sposoby na uzyskanie notatek głosowych z iPhone'a bez iTunes

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Twój iPhone może dziś zrobić prawie wszystko. Możesz nagrywać ważne rozmowy, szybko zanotować inspirujący pomysł, a nawet nagrać swoją muzykę. Notatki głosowe bardzo nam w tym pomagają. Ale gdy urządzenie zacznie się zapełniać, musisz przenieść jego część z iPhone'a (bez względu na to, czy jest to iOS 12, 13 czy 14) na komputer.

Ale ponieważ Apple nie pozwala użytkownikom na łatwe wysyłanie danych do innego urządzenia lub komputera, na pewno napotkasz tutaj kilka problemów. Nie oznacza to jednak, że jest to niemożliwe.

Istnieje wiele sposobów przesyłania notatek głosowych z iPhone'a na komputer bez iTunes. W poście uwzględniamy 3 z tych metod: Korzystanie z poczty e-mail, korzystanie z opcji Dropbox i korzystanie z ekstraktora danych iPhone'a o nazwie aFoneSoft D-z powrotem.

1. Pobierz notatki głosowe z iPhone'a za pomocą poczty e-mail

Krok 1: W aplikacji do notatek głosowych na telefonie zobaczysz wszystkie swoje pliki notatek. Stuknij w ten, którego potrzebujesz.

Krok 2: Wybierz przycisk „Udostępnij”.

Krok 3: Z listy opcji wybierz „Poczta”.

Krok 4: Wpisz identyfikator e-mail, na który chcesz wysłać notatkę i kliknij „Wyślij”.

Krok 5: Uzyskaj dostęp do poczty z komputera i pobierz plik.

Przenieś swoje notatki głosowe za pomocą poczty e-mail

Ten sposób jest zalecany tylko wtedy, gdy musisz pobrać niewielką liczbę notatek głosowych iPhone'a na komputer, ponieważ wymaga to powtarzalnych operacji. Jeśli jest wiele notatek głosowych, możesz wziąć pod uwagę opisaną poniżej metodę.

2. Pobierz wszystkie notatki głosowe z iPhone'a za pomocą narzędzia innej firmy

Możesz także wybrać ekstraktor danych iPhone'a, który pomoże Ci wyodrębnić jedną lub wiele notatek głosowych z iPhone'a na komputer. aFoneSoft D-Back to jedno z najbardziej przyjaznych dla użytkownika i wydajnych programów, które pomaga w przenoszeniu danych z iPhone'a do komputera, niezależnie od tego, czy istnieje, czy zostało usunięte.

aFoneSoft D-Back iPhone Data Recovery (zgodny z iOS 14/13/12/11)

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Może wyeksportuj zarówno bieżące, jak i utracone notatki głosowe z iPhone'a na komputer.
  • Może wyodrębnij notatki głosowe z kopii zapasowych iTunes/iCloud jeśli na Twoim iPhonie nie zostaną znalezione żadne pliki.
  • Możesz przesyłać notatki głosowe pojedynczo lub w partiach.
  • Teraz w pełni kompatybilny z najnowszymi iOS 14/13 i iPhone 11/XS/XR/XS Max.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby uzyskać notatki głosowe z iPhone'a na komputer bez iTunes

Krok 1: Podłącz iPhone'a do komputera i uruchom aplikację. Po otwarciu programu wybierz opcję „Odzyskaj z urządzenia iOS” po lewej stronie. Kliknij zielony przycisk „Start”.

wybierz opcję „Odzyskaj z urządzenia iOS”

Krok 2: Na następnej stronie pojawi się lista typów plików, które możesz przywrócić. Wybierz opcję „Notatka głosowa” i kliknij „Dalej”.

Wybierz opcję „Notatka głosowa”

Krok 3: Na ekranie, który się pojawi, będziesz mógł zobaczyć listę wszystkich notatek. Zaznacz te, które chcesz przenieść na komputer. Kliknij przycisk „Odzyskaj”. Pojawi się okno dialogowe. Określ folder, do którego chcesz wyeksportować notatkę. Twoje pliki zostaną następnie zapisane na twoim komputerze.

pobierz notatki głosowe z iPhone'a na komputer

Podczas całego procesu nie musisz używać iTunes, aby pobrać notatki głosowe z iPhone'a. Możesz także użyć aFoneSoft D-Back do przesyłania innych ważnych plików, takich jak zdjęcia, wiadomości i inne. To oprogramowanie umożliwia przesyłanie do 20 typów plików z urządzenia / kopii zapasowej iTunes / kopii zapasowej iCloud na komputer PC / Mac.

3. Pobierz notatki głosowe z iPhone'a za pomocą Dropbox

Innym możliwym sposobem jest użycie Dropbox. Upewnij się, że kupiłeś miejsce w chmurze od Dropbox, a następnie wykonaj poniższe czynności.

Krok 1: Otwórz aplikację Memo na swoim iPhonie i wybierz plik, który chcesz przenieść.

Krok 2: W wyświetlonych opcjach dotknij „Zapisz w Dropbox”.

Krok 3: Jeśli chcesz wybrać inny folder niż domyślny, aby zapisać plik, dotknij „Wybierz inny folder”, a następnie „Zapisz”.

Krok 4: Otwórz Dropbox na swoim komputerze i graj.

Pobierz notatki głosowe z iPhone'a za pomocą opcji Dropbox

Otóż ​​to. Wśród wyżej wymienionych rozwiązań to pierwsze jest najłatwiejsze w obsłudze. Jeśli jednak chcesz przesyłać notatki głosowe w partii, zaleca się spróbować aFoneSoft D-Back.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły