Jak drukować wiadomości WhatsApp na iPhonie?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak drukować wiadomości WhatsApp na iPhonie?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 22 lipca 2021 r.

Często może się zdarzyć, że zechcesz wydrukować kontakty lub wiadomości znajdujące się na Twoim iPhonie. Więc co właściwie robisz? Nie chcesz znać kilku prostych sposobów, które pomogą Ci z łatwością wydrukować wiadomości WhatsApp na iPhonie lub z kopii zapasowej iTunes / iCloud? Tutaj pomożemy ci to wiedzieć.

1 Drukuj wiadomości WhatsApp z iPhone'a

Jest to pierwsza metoda, z której możesz skorzystać, o ile iPhone jest dostępny.

Narzędzie, którego potrzebujesz - iTransor dla WhatsApp

aFoneSoft iTransor dla WhatsApp to najlepsze narzędzia, których możesz użyć do drukowania wiadomości WhatsApp na kopiach zapasowych iPhone'a lub iPhone'a. Oto kilka kluczowych funkcji, które ma do zaoferowania.

iTransor dla WhatsApp - Menedżer danych WhatsApp

70,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Oprócz drukowania wiadomości WhatsApp z iPhone'a, może drukować zdjęcia, filmy, audio, a nawet kontakty z WhatsApp.
  • Jest to również elastyczne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, przywracania i przesyłania WhatsApp, które umożliwia tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych WhatsApp na urządzeniach, przywracanie kopii zapasowej na inny Android/iPhone bez ograniczeń lub bezpośrednie przesyłanie między telefonami.
  • Obsługuje iPhone'a 4 do iPhone'a 11 z systemem iOS 9 do 13.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac


Oto kroki, które musisz wykonać.

Krok 1: Pobierz iTransor dla WhatsApp i zainstaluj go. Teraz podłącz iPhone'a do komputera i wybierz opcję „Utwórz kopię zapasową WhatsApp na urządzeniach”. Następnie kliknij „Utwórz kopię zapasową”.

eksport z urządzenia iOS

Krok 2: Teraz z opcji wybierz Eksportuj / Przywróć kopię zapasową WhatsApp. Wybierz jedną kopię zapasową z listy i kliknij „Eksportuj do komputera”, aby rozpocząć proces skanowania danych WhatsApp z kopii zapasowej.

wybierz typy plików

Krok 3: Następnie możesz wyświetlić podgląd wiadomości WhatsApp i wybrać te, które chcesz zapisać po zakończeniu skanowania.

podgląd wiadomości WhatsApp

Kliknij „Eksportuj” i zapisz wiadomości w wybranej lokalizacji. Teraz możesz łatwo wydrukować te wiadomości WhatsApp, kiedy tylko chcesz.


2 Drukuj wiadomości WhatsApp z iTunes i iCloud Backup

Aby wydrukować dane WhatsApp na iPhonie z kopii zapasowej iTunes lub iCloud, będziemy potrzebować innego narzędzia o nazwie iTransor Lite. W przeciwieństwie do iTransor dla WhatsApp, jest to narzędzie przeznaczone dla urządzeń z systemem iOS i skupiające się nie tylko na danych WhatsApp, ale także na innych rodzajach danych, takich jak wiadomości kik, kontakty telefoniczne, wiadomości itp.

aFoneSoft iTransor Lite - Eksporter danych iPhone'a (Obsługiwane iOS 11)

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Oprócz WhatsApp może pobierać wiadomości z kopii zapasowej iCloud. Aż 20 typów plików można wyodrębnić z iPhone'a / iPada / iPoda i kopii zapasowych.
  • Jest to również elastyczne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych i ustawień na urządzeniu lub tylko określonego typu danych, takich jak Wiadomości, dane WhatsApp lub dane WeChat.
  • Obsługuje iPhone'a / iPada / iPoda touch z systemem iOS 10/9/8/7, a nawet iOS 11.
  • Możesz wypróbować funkcję „Przywróć kopię zapasową do urządzenia”, która jest funkcją wersji pro.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac


Drukuj wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes

Aby wydrukować wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes,

Jeśli chcesz wyodrębnić wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes, możesz to zrobić. Zobaczmy kroki.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft eksporter danych na twoim komputerze. Wybierz opcję „Wyodrębnij dane z kopii zapasowej” i wybierz kopię zapasową iTunes, która zawiera wiadomości WhatsApp, które chcesz wydrukować. Następnie kliknij „Dalej”.

Wyodrębnij dane z kopii zapasowej iTunes

Krok 2: Z oferowanych opcji wybierz WhatsApp lub inne typy danych, które chcesz wyodrębnić. Kliknij „Dalej”, aby przejść dalej.

wybierz typy danych

Następnie narzędzie do eksportowania danych przeskanuje kopię zapasową i wybierze wiadomości WhatsApp w kopii zapasowej.

Wybierz kopię zapasową iTunes

Krok 3: Po zakończeniu skanowania wyświetl podgląd wiadomości WhatsApp i wybierz te, które chcesz wyodrębnić. Kliknij „Wyodrębnij” i zapisz wiadomości w wybranej lokalizacji na komputerze.

Podgląd wiadomości WhatsApp z iTunes

Teraz możesz łatwo wydrukować te wiadomości WhatsApp, kiedy tylko chcesz.


Drukuj wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iCloud

Aby wydrukować wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes,

Możesz także wybrać opcję wyodrębniania wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iCloud. Zobaczmy, jakie kroki należy wykonać.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft D-Port w twoim systemie. Wybierz opcję „Wyodrębnij dane z kopii zapasowej”. Następnie kliknij „Pobierz kopię zapasową iCloud”.

Wyodrębnij dane z kopii zapasowej iCloud

Krok 2: Teraz zostaniesz poproszony o zalogowanie się na konto iCloud. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające.

zaloguj się na swoje konto iCloud

Krok 3: Z dostępnej listy kopii zapasowych wybierz tę, z której chcesz wyodrębnić wiadomości WhatsApp.

wybierz plik kopii zapasowej icloud

Następnie wybierz typ danych, które chcesz wydrukować. Oto WhatsApp. Następnie kliknij „Dalej”, a program rozpocznie pobieranie kopii zapasowej.

wybierz dane, które chcesz wyeksportować

Krok 4: Po zeskanowaniu wyświetl podgląd plików i wybierz te, które chcesz wydrukować. Kliknij „Wyodrębnij” i przechowuj wiadomości w wybranej lokalizacji.

podgląd i wybierz dane WhatsApp

Teraz możesz łatwo wydrukować te wiadomości, kiedy tylko chcesz.

Oto proste kroki, które musisz wykonać, a będziesz mógł łatwo drukować swoje wiadomości WhatsApp, kiedy tylko chcesz. Zachęcamy do skorzystania z metody, którą lubisz najbardziej. Wszystkie kroki są proste, a oprogramowanie jest łatwe w użyciu.

Teraz pobierz bezpłatną wersję próbną iTransor dla WhatsApp or aFoneSoft Eksporter danych iPhone'a D-Port łatwo wyodrębnić wiadomości WhatsApp z iPhone'a, kopii zapasowej iTunes lub kopii zapasowej iCloud, a następnie wydrukować je do dowolnego wykorzystania w przyszłości.

Gorące artykuły