Jak odzyskać aplikacje na iPhone'a (obsługiwany iPhone 13/12/11/XS/XR/XS Max)

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać aplikacje na iPhone'a (obsługiwany iPhone 13/12/11/XS/XR/XS Max)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 30 sierpnia 2021 r.

Pytanie

Cześć, jestem Joshua i szukam pomocy w zakresie odzyskiwania aplikacji na iPhone XS. Właśnie usunąłem WhatsApp z mojego telefonu. Jak mogę odzyskać wiadomości? Nigdy nie zajmowałem się żadną technologią, mam problemy z wyżej wymienionym pytaniem. Każda pomoc jest mile widziana!

Hej Joshua, doceniamy, że skontaktowałeś się z nami i jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, że możesz zrozumieć wszystko o tym, jak odzyskać aplikacje na iPhone'a, w tym nowe iPhone'y, takie jak iPhone 13/12/11, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR , w najprostszy możliwy sposób. Czytaj dalej!

1. Czy możesz odzyskać aplikacje na iPhone'a?

Możesz odzyskać aplikacje na iPhonie, chyba że przyczyną ich utraty jest przywrócenie ustawień fabrycznych. Dzieje się tak, ponieważ dane usunięte z powodu przywrócenia ustawień fabrycznych są trudne do odzyskania. W przeciwnym razie możesz odzyskać swoje aplikacje. Dowiedzmy się jak!

To, co dokładnie dzieje się w twoim urządzeniu, to fakt, że iPhone posiada bazę danych SQLite, w której przechowuje dane zawarte w twoim urządzeniu. Gdy niektóre aplikacje lub inne dane zostaną usunięte, ta technologia po prostu sprawia, że ​​dane są niewidoczne i oznacza miejsce jako „Nieprzydzielone” dla nowych danych. Dlatego w rzeczywistości dane nadal znajdują się w twoim urządzeniu i po prostu nie możesz ich zobaczyć. Te dane zostaną trwale usunięte tylko wtedy, gdy zastąpią je nowe dane. Dlatego sugeruje się zaprzestanie korzystania z urządzenia po znalezieniu usunięcia aplikacji, ponieważ nowe dane mogą nadpisać miejsce usuniętych. Jeśli jednak nie podejmiesz natychmiastowych działań, takich jak skorzystanie z pomocy narzędzia innej firmy w celu odzyskania danych, możesz mieć kłopoty z utratą danych na zawsze.

Podsumowując, nadal można odzyskać aplikacje na iPhonie. Ponadto proces odzyskiwania powinien zostać wykonany natychmiast.

odzyskać aplikacje na iPhone

2. Jak odzyskać usunięte aplikacje na iPhonie?

Jeśli chodzi o odzyskiwanie aplikacji na iPhonie, to niezależnie od tego, czy przypadkowo je usunąłeś, czy tylko przywrócenie ustawień fabrycznych prowadzi do tej sytuacji, aFoneSoft D-Back przychodzi na ratunek. Jest to program oferujący użytkownikom różne tryby odzyskiwania, aby odzyskać dane aplikacji.

Za pomocą tego narzędzia można odzyskać ponad 18 rodzajów danych aplikacji bezpośrednio z urządzenia iOS, z kopii zapasowej iTunes lub z iCloud, takie jak wiadomości, kontakty, zdjęcia, filmy, notatki, WhatsApp, Kik, Viber, WeChat i wkrótce.

Posiada moc obsługi najnowszej wersji iOS i bezproblemowo można go używać na komputerach Windows i Mac. Chcielibyśmy poinformować, że istnieje wiele popularnych serwisów medialnych, które go polecają.

Poniżej przedstawiono kroki, w jaki sposób można odzyskać aplikacje na iPhonie za pomocą tego narzędzia.

Krok 1 – Aby odzyskać, należy zacząć od pobrania programu z oficjalnej strony internetowej D-back. Opublikuj pomyślne pobieranie; zainstaluj go na swoim komputerze. Uruchom program jako następny ruch.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Po uruchomieniu i wejściu do pierwszego ekranu programu należy wybrać „Odzyskaj z urządzenia iOS” z lewego panelu, a następnie nacisnąć przycisk „Start”.

Odzyskaj z karty urządzenia iOS

Krok 2 – Gdy to zrobisz, następnym krokiem będzie podłączenie urządzenia iOS do komputera. Gdy urządzenie zostanie rozpoznane przez program, wystarczy kliknąć przycisk „Dalej”.

podłącz swoje urządzenie

Krok 3 – Czas wybrać usunięte aplikacje. Typy danych zostaną wyświetlone na ekranie komputera. Musisz zaznaczyć pola obok aplikacji, którą chcesz odzyskać. Po dokonaniu wyboru kliknij „Skanuj”.

wybierz typy danych

Krok 4 – Na koniec możesz wyświetlić podgląd wybranych aplikacji przed ich odzyskaniem. Wystarczy wybrać typ pliku z lewego panelu, wyświetlić podgląd i uzyskać satysfakcję. Następnie kliknij przycisk „Odzyskaj”, a proces kończy się tutaj, przywracając dane aplikacji.

Podgląd pliku z karty iOS

3. Jak odzyskać aplikacje z iTunes lub kopii zapasowej iCloud na iPhone'a?

Dobrze! Gdy już wykonałeś kopię zapasową iTunes i iCloud, otrzymasz pomoc w scenariuszu utraty danych. Możesz łatwo odzyskać swoje aplikacje z tych kopii zapasowych, jeśli wcześniej wykonałeś tak rozsądny krok, aby zachować kopię zapasową. Możesz przywrócić całą kopię zapasową na swoje urządzenie, ale jeśli chcesz odzyskać tylko dane aplikacji, potrzebujesz pomocy aFoneSoft iTransor.

To narzędzie ma na celu pomóc użytkownikom w selektywnym przywracaniu danych z kopii zapasowych. Daje Ci elastyczność, niezależnie od tego, czy chcesz całkowicie lub częściowo przywrócić iPhone'a. Możesz wybrać aplikacje, które chcesz przywrócić z kopii zapasowych. Nie nadpisze innych danych aplikacji na urządzeniu i możesz połączyć dane aplikacji z istniejącymi danymi aplikacji na urządzeniu. Możesz także wykonać kopię zapasową iPhone'a w całości lub częściowo (bezpłatna funkcja).

Poniżej znajduje się samouczek krok po kroku, jak odzyskać aplikacje na iPhone'a z kopii zapasowej iCloud lub iTunes za pomocą iTransor.

Krok 1 - Otwórz aFoneSoft iTransor po pobraniu i udanej instalacji na komputerze.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gdy dojdziesz do ekranu głównego, kliknij zakładkę „Przywróć kopię zapasową do urządzenia” z lewego panelu. Gdy to zrobisz, na ekranie pojawi się lista kopii zapasowych z żądaniem wybrania żądanego (iTunes/iCloud). Wybierz jeden i kliknij opcję „Dalej”.

20-wybierz kopię zapasową do przywrócenia

Krok 2 – Teraz wybierz opcję „Przywróć częściową kopię zapasową”, a zobaczysz ekran pokazujący typy danych.

21-przywracanie-pełna-lub-częściowa-kopia zapasowa

Wybierz aplikację, którą chcesz przywrócić na swoim urządzeniu, a następnie kliknij „Podgląd i przywracanie” lub „Przywróć bezpośrednio”.

28-selektywnie-przywracać

Krok 3 – Po wybraniu opcji „Bezpośrednie przywracanie” nie będziesz mieć możliwości podglądu danych przed przywróceniem. Z drugiej strony, jeśli wybierzesz „Podgląd i przywracanie”, zostaniesz przekierowany do ekranu podglądu, na którym będziesz mógł swobodnie przeglądać wybrane dane aplikacji.

30-podgląd-częściowych-danych

Krok 4 – Po kliknięciu „Przywróć”, zauważysz opcję „Scal” i „Zamień” w ostatniej. Możesz wybrać dowolny według własnych preferencji, łącząc dane z istniejącymi lub całkowicie je zastąpić.

31-scal-lub-zamień.jpg

Gorące artykuły