Jak odzyskać zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Pytanie
„Mam iPhone'a 12 Pro Max z systemem iOS 14, który po prostu nie włącza się po niestety zablokowaniu ekranu na ikonie Apple. Co mogę zrobić, aby zapisać na nim zdjęcia? Czy mogę je wyłączyć?”

W rzeczywistości podobna sytuacja jest dość znana wielu użytkownikom iPhone'ów. W obliczu martwego telefonu, który się nie włącza - ekran pękł, uszkodzony przez wodę lub po prostu zepsuł się, czasami użytkownicy najbardziej martwią się o zapisane na nim dane, w szczególności zdjęcia. Naprawienie iPhone'a jest dość łatwe, ale nikt nie może upewnić się, że zdjęcia nie zostaną utracone – zwłaszcza, gdy nie ma pod ręką kopii zapasowej.

Czy możesz odzyskać zdjęcia z martwego iPhone'a? Odpowiedź to TAK. Więc jak to zrobić? W tym artykule wprowadzono kilka metod odzyskiwania zdjęć z iPhone'a, które się nie włączają, i oferowane są możliwe rozwiązania, które pomogą ponownie uruchomić iPhone'a.

YouTube Video

Jak usunąć zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają?

Bez wątpienia możliwe jest odzyskanie zdjęć z iPhone'a, które się nie włączają, jeśli ty mieć pliki kopii zapasowej na iTunes lub iCloud. Idealne narzędzie, aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a może pomóc Ci odzyskać to, czego chcesz, skutecznie i oszczędzić wiele kłopotów.

Główne cechy D-Back

Zainstaluj ten program i wykonaj te bardzo proste kroki, aby pobrać zdjęcia z iPhone'a, które nie włączają się z kopii zapasowej iTunes / iCloud.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Pobierz zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają Z kopii zapasowej iTunes

Krok 1.Uruchom program. Wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”, a następnie kliknij „Start”.

aFoneSoft D Powrót do systemu iOS Zainstaluj i uruchom program

Krok 2.W następnym oknie wybierz dokładną kopię zapasową iTunes, z której chcesz odzyskać dane, i kliknij „Dalej”.

aFoneSoft D Powrót do iOS Wybierz odpowiednią kopię zapasową iTunes

Krok 3.Wybierz „Zdjęcia” jako typ danych, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Skanuj”. Poczekaj chwilę, to skanowanie.

aFoneSoft D Powrót do iOS Wybierz typ pliku zdjęcia

Krok 4.Po zakończeniu procesu skanowania wyświetl podgląd i wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Odzyskaj”, aby zapisać je na komputerze.

aFoneSoft D Powrót do iOS Wybierz zdjęcia, które chcesz wyodrębnić

Pobierz zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają Z kopii zapasowej iCloud

Krok 1.Kliknij „Start” na karcie „Odzyskaj z iCloud”.

aFoneSoft D Powrót do odzyskiwania systemu iOS z iCloud

Krok 2.Zaloguj się do iCloud, wprowadzając poświadczenia konta iCloud.

aFoneSoft D Powrót do iOS zaloguj się icloud

Krok 3.Wybierz iCloud Backup ze wszystkich wymienionych kategorii, a następnie kliknij „Skanuj”. Zostanie wyświetlona cała kopia zapasowa iCloud.

aFoneSoft D Wstecz dla iOS wybierz kopię zapasową icloud

Krok 4.Wybierz kopię zapasową iCloud, z której chcesz odzyskać dane, a następnie naciśnij „Dalej”.

aFoneSoft D Wstecz dla iOS wybierz wersję kopii zapasowej icloud

Krok 5.Wybierz typ pliku, który chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Skanuj”.

aFoneSoft D Wstecz dla iOS wybierz typ pliku

Krok 6.Po zakończeniu skanowania wszystkie pliki zostaną wyświetlone w interfejsie. Kliknij, aby wyświetlić ich podgląd, po wybraniu tego, co chcesz, kliknij „Odzyskaj”, aby je odzyskać.

Pobierz zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają, za pośrednictwem iCloud.com

Jeśli zawsze zsynchronizowałeś swoje zdjęcia z iCloud, gratulacje – możesz odwiedzić witrynę iCloud i odzyskać swoje zdjęcia, jeśli iPhone się nie włącza.

Krok 1. Wejdź na iCloud.com i zaloguj się na swoje konto. Wybierz „Zdjęcia” z interfejsu.

aFoneSoft D Powrót do odzyskiwania systemu iOS z iCloud

Krok 2. Wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać i pobierz je.

Napraw iPhone'a nie włącza problemu, aby odzyskać zdjęcia bez kopii zapasowej

Jeśli, niestety, ty nie mam żadnej kopii zapasowej zgubionych zdjęć, co oznacza, że ​​żadna z powyższych metod nie może się przydać, wtedy musisz rozwiązać problem pod innym kątem. Oznacza to, że najpierw musisz naprawić iPhone'a, oczywiście bez utraty danych.

Rozwiązanie 1. Naładuj iPhone'a przez chwilę

Brak wystarczającej mocy może uniemożliwić włączenie iPhone'a. Dlatego pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować, jest naładowanie telefonu. Jeśli obawiasz się, że Twoja ładowarka może być uszkodzona, wymień ją, a następnie ładuj urządzenie przez maksymalnie 30 minut, zanim spróbujesz go użyć.

Naładuj iPhone'a przez chwilę

Rozwiązanie 2. Sprawdź, czy komputer rozpoznaje urządzenie

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest podłączenie iPhone'a do komputera, aby sprawdzić, czy iTunes go rozpoznaje. Jeśli tak, lepiej od razu utwórz kopię zapasową.

Sprawdź, czy komputer może rozpoznać urządzenie

Rozwiązanie 3. Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a

Czasami po prostu wymuszenie ponownego uruchomienia iPhone'a może szybko rozwiązać wiele drobnych problemów.

W przypadku modeli iPhone 8 lub nowszych, naciśnij przycisk zwiększania i zmniejszania głośności. Następnie przytrzymaj przycisk zasilania, aż logo Apple pojawi się na ekranie.

wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a 8

Dla iPhone'a 7 lub 7 Plus, przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności wraz z przyciskiem zasilania, aż logo Apple zacznie migać na ekranie.

wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a 7

W przypadku iPhone'a 6s lub starszych modeli, trzymaj wciśnięty przycisk zasilania i przycisk Home, aż logo Apple pojawi się na ekranie.

twardy restart

Rozwiązanie 4. Napraw iPhone'a nie włącza się Z aFoneSoft D-Back (bez utraty danych)

Co się stanie, jeśli powyższe 3 metody nie zadziałają? W takiej sytuacji możesz potrzebować profesjonalnego narzędzia, które skutecznie Ci pomoże. aFoneSoft D-Back jest w stanie naprawić typowe problemy z iOS, w tym iPhone się nie włącza bez utraty danych.

Wykonaj poniższe czynności, aby spróbować włączyć iPhone'a:

Krok 1.Pobierz i zainstaluj program. Uruchom go i połącz z nim iPhone'a. Wybierz „Tryb standardowy”, aby przejść dalej.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Wybierz tryb, aby naprawić iOS

Krok 2.Ponieważ naprawienie tego problemu wymaga aktualizacji oprogramowania układowego, musisz kliknąć przycisk „Pobierz”, aby program uzyskać odpowiednie oprogramowanie układowe w oparciu o wersję Twojego iPhone'a.

pobierz pakiet oprogramowania układowego

Krok 3.aFoneSoft D-Back rozpocznie naprawę Twojego iPhone'a, gdy tylko zakończy pobieranie oprogramowania. Następnie Twój iPhone zostanie przywrócony do normalnego stanu i ponownie będzie działał płynnie. Zapewniamy, że Twoje dane nie zostaną uszkodzone in die,en najlżejszy podczas całego procesu.

Napraw swojego iPhone'a

Konkluzja

Po przeczytaniu tego przewodnika być może wiesz już więcej o tym, jak odzyskać zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają i jak naprawić iPhone'a się nie włącza kwestia. Razem wzięte, aFoneSoft D-Back to najlepszy wybór, który możesz rozważyć, gdy jesteś oblegany przez trudne problemy związane z urządzeniami z systemem iOS. Odzyskiwanie danych z iPhone'a i naprawianie systemu iOS bez żadnych kłopotów, to narzędzie jest zdecydowanie czymś, czego nigdy nie możesz przegapić. Poza tym, jeśli chcesz D-Back dla Androida jest również dostępna dla Ciebie. Nie wahaj się i skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej!

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły