Jak pobierać i drukować wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak pobierać i drukować wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Pozwy się zdarzają. Jak już wiesz, aby udowodnić swoją rację w sądzie, potrzebujesz solidnych dowodów. A co, jeśli solidne dowody, które mogłeś przedstawić w sądzie, były dostępne w twoich wiadomościach tekstowych, które zostały już usunięte? Informowanie sędziego, że masz dowody w wiadomościach tekstowych, ale zostały one usunięte, nie zadziała.

Aby mieć pewność, że możesz udowodnić swoją sprawę w sądzie, poprowadzimy Cię w dwóch prostych etapach, jak wydrukować wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu. Po przejrzeniu tego artykułu nie ma znaczenia, czy zostały już usunięte, czy nie. Pokażemy Ci, jak odzyskać usunięte wiadomości.

Wskazówka: Czy usunięte wiadomości tekstowe można odzyskać do sądu?

wydruk-tekstu-wiadomosci-do-sdu

To jest pytanie, na które odpowiedź zależy od tego, czy usunięte wiadomości zostały już nadpisane. Po usunięciu plików z iPhone'a są one po prostu przenoszone z przydzielonego do nieprzydzielonego miejsca na urządzeniu z systemem iOS. Te dane będą dostępne do czasu, gdy zostaną zastąpione przez nowe dane utworzone na iPhonie.

Aby upewnić się, że usunięte wiadomości tekstowe można odzyskać, przestań korzystać z urządzenia, gdy tylko zdasz sobie sprawę, że wiadomości z dowodów sądowych zostały usunięte z urządzenia. Zapewni to, że nie zostaną utworzone żadne dane, które mogą nadpisać wiadomości. Obecnie nie ma technologii umożliwiającej odzyskanie nadpisanych danych.

Po zaprzestaniu korzystania z urządzenia z systemem iOS musisz sprawdzić, czy masz ostatnią kopię zapasową iCloud lub iTunes. Zarówno iCloud, jak i iTunes mają możliwość tworzenia kopii zapasowych zarówno usuniętych, jak i istniejących danych. Problem polega na tym, że nie można bezpośrednio przeglądać danych dostępnych w plikach kopii zapasowej iTunes i iCloud. Ponadto po przywróceniu kopii zapasowych na iPhonie bieżące dane zostaną usunięte i nadpisane przez przywrócone kopie zapasowe. Jednak za pomocą profesjonalnego narzędzia do odzyskiwania danych iPhone'a będzie można przeglądać zarówno usunięte, jak i istniejące dane dostępne w kopii zapasowej iTunes i iCloud.

Więc jeśli nie masz ostatnich kopii zapasowych iCloud lub iTunes, nie musisz się martwić, że wszystkie twoje dowody sądowe całkowicie zniknęły. Wszystko, co musisz zrobić, to najpierw znaleźć profesjonalne narzędzie do odzyskiwania danych.

Faza 1: Odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu

Ciągle mówimy o profesjonalnym narzędziu do odzyskiwania danych iPhone'a. To prawdopodobnie sprawiło, że zastanawiałeś się, czy takie narzędzie naprawdę istnieje. Tak, narzędzie istnieje i nazywa się aFoneSoft D-Back.

aFoneSoft D-Back jest stworzony do pracy ze wszystkimi wersjami iOS i urządzeniami iOS, w tym iOS 12 Beta, iOS 11.4, iPhone 8/8 Plus i iPhone X. To narzędzie nie tylko pozwoli Ci odzyskać utracone dane z urządzenia iOS. Umożliwi również odzyskanie danych z kopii zapasowej iCloud i iTunes. aFoneSoft D-Back umożliwia odzyskanie utraconych danych za pomocą inteligentnego odzyskiwania, jeśli nie wiesz, który tryb odzyskiwania wybrać. Możesz odzyskać wiele typów danych za pomocą aFoneSoft D-z powrotem. To zawiera wiadomości tekstowych, Łączność, Co słychać, WeChat, Viber, Line, Kik, Kontakty, zdjęcia, zauważaI więcej.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft D-Back ma wiele funkcji. Nie oznacza to jednak, że korzystanie z niego będzie skomplikowane. Poniższe kroki powinny pomóc w nauce odzyskiwania usuniętych wiadomości z kopii zapasowych iPhone'a i iCloud / iTunes. Następnie pokażemy, jak wydrukować wiadomości tekstowe do dowodów sądowych po ich odzyskaniu.

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu?

Zanim nauczysz się drukować wiadomości tekstowe do sądu, musisz je najpierw odzyskać. Jeśli usunąłeś te wiadomości tekstowe na swoim iPhonie, możesz je odzyskać, wykonując proste czynności opisane poniżej, jeśli nie zostaną nadpisane:

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft D-Back następnie wybierz zakładkę „Odzyskaj z urządzenia iOS”. Stuknij Start.

Odzyskaj z karty urządzenia iOS

Krok 2: Podłącz urządzenie iOS do komputera i poczekaj na aFoneSoft D-Back, aby wykryć urządzenie z systemem iOS. Stuknij Dalej, aby kontynuować.

podłącz swoje urządzenie

Krok 3: Wybierz dane, które chcesz odzyskać. Możesz wybrać tylko oficjalne dane aplikacji Apple Message, jeśli to tam masz swoje wiadomości, lub możesz wybrać aplikacje IM innych firm. Możesz także wybrać inne typy danych, które chcesz odzyskać. Po wybraniu typów danych kliknij Skanuj.

wybierz typy danych

Krok 4: Po zakończeniu skanowania, aFoneSoft D-Back wyświetli wszystkie usunięte wiadomości i inne wybrane przez Ciebie typy danych. Wybierz pliki, które chcesz odzyskać, a następnie stuknij Odzyskaj.

podgląd wiadomości

Wypróbuj za darmo

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iTunes dla sądu?

Jeśli niedawno utworzyłeś kopię zapasową w iTunes, usunięte wiadomości będą w niej dostępne. Aby je odzyskać, wykonaj poniższe czynności:

Krok 1: Wybierz zakładkę „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”, a następnie stuknij Start.

Odzyskaj z iTunes

Krok 2: Wybierz najnowszą kopię zapasową iTunes lub tę, którą podejrzewasz, że może zawierać usunięte wiadomości, a następnie stuknij Dalej. Jeśli wybrałeś kopię zapasową, którą zaszyfrowałeś, wymagane będzie hasło.

Wybierz iTunes Backup

Krok 3: Wybierz potrzebne typy plików, a następnie dotknij Skanuj. Pozwolić aFoneSoft D-Back, aby zeskanować kopię zapasową. Wyświetl podgląd usuniętych danych. Kliknij Odzyskaj, aby odzyskać dane.

wybierz typy plików

Wypróbuj za darmo

Jak odzyskać usunięte wiadomości z kopii zapasowej iCloud dla sądu?

Jeśli użyłeś iCloud zamiast używać iTunes do tworzenia kopii zapasowej urządzenia z systemem iOS, istnieje szansa, że ​​usunięte wiadomości tekstowe mogą być dostępne w kopii zapasowej. Używać aFoneSoft D-Back, aby odzyskać te dane, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft D-Back, a następnie wybierz „Odzyskaj z iCloud Backup” w lewej kolumnie. Stuknij Start.

Odzyskaj z iCloud

Krok 2: Użyj swojego Apple ID i hasła, aby się zalogować. aFoneSoft D-Back zlokalizuje wszystkie pliki kopii zapasowych dostępne w iCloud. Wybierz najnowszy plik kopii zapasowej lub ten, który Twoim zdaniem może zawierać usunięte wiadomości. Stuknij Dalej.

Wypełnij swoje konto iCloud

Krok 3: Wybierz pliki do odzyskania, a następnie dotknij Skanuj. Później aFoneSoft D-Back przeskanował twoją kopię zapasową iCloud w poszukiwaniu usuniętych plików, zostaną one wyświetlone na ekranie. Możesz wyświetlić podgląd plików i wybrać, co chcesz odzyskać. Stuknij Odzyskaj.

Wybierz iCloud Backup

Wypróbuj za darmo

W przypadku wszystkich trzech metod, po kliknięciu Odzyskaj, musisz wybrać lokalizację przechowywania odzyskanych danych i dać D-Back trochę czasu na odzyskanie danych na komputer. Jeśli potrzebujesz przywróć tylko wiadomości tekstowe z kopii zapasowej iTunes lub iCloud do urządzenia bez utraty danych, możesz potrzebować profesjonalnego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania, takiego jak iTransor.

Faza 2: Jak drukować wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu

Po użyciu dowolnej z wyżej wymienionych metod w celu odzyskania wiadomości tekstowych z dowodami w formacie HTML lub XSL, możesz je dość łatwo wydrukować. Dane będą dostępne w folderze, który wybierzesz po dotknięciu Odzyskaj. Następnie jednym kliknięciem możesz uzyskać dostęp do tych danych i wydrukować je na drukarce.

Wnioski

W tym artykule dowiesz się, jak wydrukować wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu. Nie przegrasz w sądzie, ponieważ Twoje dowody zostały usunięte. Dopóki przestaniesz używać iPhone'a natychmiast, zdasz sobie sprawę, że twoje wiadomości tekstowe zostały usunięte, aby zapobiec ich nadpisaniu, będziesz miał szansę odzyskać wiadomości tekstowe. Odzyskiwanie wiadomości tekstowych jest niezwykle łatwe dzięki aFoneSoft D-z powrotem. To narzędzie jest dostępne jako DARMOWA wersja próbna. Masz szansę sprawdzić, czy to działa, zanim zainwestujesz w to, aby za to zapłacić. Zawsze mile widziane komentarze. Zostaw swoje poniżej.

Gorące artykuły