Jak zapisywać filmy / wiadomości / zdjęcia Kik na iPhonie?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak zapisywać filmy / wiadomości / zdjęcia Kik na iPhonie?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Aplikacja Kik sprawiła, że ​​rozmowa stała się cudowną grą. Dzięki aplikacji Kik Twoje zdjęcia z wakacji i śmieszne filmy są natychmiast udostępniane. To sprawia, że ​​wszystko jest proste. I jest to potrzeba, aby zapisać historię czatów, w tym zdjęcia i filmy, do dalszego wykorzystania. Zastanawiasz się, jak możesz zapisać swoje dane Kik na swoim iPhonie?

W tym artykule wyjaśniliśmy, jak zapisywać filmy i zdjęcia na iPhonie za pomocą samej aplikacji Kik lub narzędzia innej firmy.

1. Czy możliwe jest zapisywanie wiadomości Kik z iPhone'a?

Kik zapisuje wszystkie ostatnie wiadomości na czacie. Jeśli wiadomości nie trwały dłużej niż 48 godzin, będziesz mógł zobaczyć ostatnie 1000 wiadomości. Jeśli wiadomości są starsze, zobaczysz tylko ostatnie pięćset wiadomości.

2. Zapisz filmy / zdjęcia / wiadomości iPhone'a Kik za pomocą metody Kik

1Zrób zrzut ekranu, aby zapisać wiadomości Kik na iPhonie

Obecnie nie ma metody zapisywania wiadomości Kik. Możesz spróbować użyć wbudowanych funkcji iPhone'a do zrzutów ekranu części rozmowy Kik. Lub spróbuj użyć drugiego urządzenia, aby zrobić zdjęcia rozmowy, którą chcesz zapisać.

W przypadku ostatnich czatów z ostatnich 48 godzin aplikacja automatycznie zapisze 1000 ostatnich wiadomości. W przypadku starszych wiadomości zapisze ostatnie 500 wiadomości.

Musisz przeczytać: Jak odzyskać stare wiadomości Kik na iPhonie >>

2Jak mogę bezpośrednio zapisywać zdjęcia i filmy z Kik na iPhonie?

Jeśli zastanawiasz się, jak zapisać filmy lub zdjęcie Kik na iPhonie, ta sekcja powinna ci pomóc. Możesz pobrać zarówno filmy Kik, jak i zdjęcia jeden po drugim. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Krok 1: Znajdź film lub zdjęcie Kik, które chcesz zapisać. Na pełnym ekranie naciśnij, a następnie przytrzymaj wideo lub zdjęcie.

Krok 2: W prawym górnym rogu powinna pojawić się strzałka Pobierz. Stuknij w strzałkę. Jeśli nie masz opcji zapisania zdjęcia Kik, może być konieczne ponowne uruchomienie iPhone'a, aby naprawić ten błąd.

Krok 3: Po dotknięciu strzałki Pobierz Kik pobierze filmy i zdjęcia, które zostaną zapisane w aplikacji Galeria iPhone'a.

Zapisywanie zdjęć Kik, filmów i wiadomości na iPhonie nie jest mądrym wyborem. Możesz przez pomyłkę utracić dane na swoim iPhonie. Niektóre sytuacje, które mogą spowodować utratę danych Kik, obejmują:

Lepszym sposobem na zapisanie danych Kik na iPhonie jest skorzystanie z usług profesjonalisty Eksporter danych iPhone'a lubić aFoneSoft Port D.

3. Wyodrębnij filmy / wiadomości / zdjęcia iPhone'a Kik za pomocą narzędzia innej firmy

Możesz wyodrębnić i zapisać wiadomości Kik, filmy lub zdjęcia na iPhonie, kopii zapasowej iTunes i kopii zapasowej iCloud na komputerze za pomocą aFoneSoft Ekstraktor danych iPhone'a D-Port narzędzie łatwo.

Narzędzie, którego potrzebujesz — aFoneSoft Ekstraktor danych iPhone'a D-Port

aFoneSoft iTransor Lite

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Wyodrębnij nie tylko dane Kik, ale także inne 17 rodzajów danych, takie jak zdjęcia, kontakty, wiadomości, notatki, Co słychać/Viber/WeChatItp
  • Umożliwia wykonanie pełnej kopii zapasowej iPhone'a lub tylko danych WhatsApp, Wiadomości, WeChat za darmo.
  • Obsługuje wyodrębnianie danych z iPhone'a, iPada, iPoda touch, kopii zapasowej iTunes, kopii zapasowej iCloud i aFoneSoft utworzyć kopię zapasową.
  • Jest w pełni kompatybilny z najnowszym urządzeniem iOS i najnowszym iOS 12.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

1Kroki, aby zapisać wiadomości Kik / filmy / zdjęcia na iPhonie przez aFoneSoft D-Port

Krok 1: Wybierz kopię zapasową i eksport z urządzenia

Pobierz aFoneSoft program, a następnie uruchom go. Kliknij kartę „Kopia zapasowa i eksport z urządzenia”, a następnie wybierz opcję „Eksportuj dane”. Musisz podłączyć iPhone'a do komputera.

Wybierz kopię zapasową i eksport z urządzenia

Krok 2: Wybierz Kik z listy danych i zeskanuj dane

Wybierz Kik z listy. aFoneSoft D-Port obsługuje wyodrębnianie różnych danych, takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty i inne.

Wybierz plik

Po pomyślnym wykryciu urządzenia przez komputer kliknij przycisk „Dalej”, aby umożliwić aFoneSoft D-Port do skanowania wiadomości Kik, zdjęć i filmów.

skanuj swój iPhone

Krok 3: Wyświetl podgląd danych Kik i wyodrębnij je na komputer

Po zakończeniu skanowania pojawi się okno ze wszystkimi danymi, które można wyodrębnić. Wyświetl podgląd Kik i Kik Attachment, aby wybrać wiadomości Kik, filmy i zdjęcia, które chcesz wyodrębnić, a następnie kliknij „Eksportuj”. Na koniec wybierz lokalizację na swoim komputerze, aby zapisać dane Kik.

Wyświetl podgląd danych Kik i odzyskaj

W ten sposób możesz łatwo zapisywać swoje filmy, zdjęcia i wiadomości Kik za pomocą potężnego narzędzia- aFoneSoft Eksporter danych iPhone'a D-Port. Możesz teraz pobrać program, aby zapisać filmy / wiadomości / zdjęcia Kik na iPhonie.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

2Jak zapisać wiadomości Kik / filmy / zdjęcia z kopii zapasowej iTunes

Krok 1: Uruchom aFoneSoft D-Port, a następnie wybierz opcję Wyodrębnij dane z kopii zapasowej. Tę opcję znajdziesz na lewym panelu. Twoje kopie zapasowe zostaną wyświetlone na ekranie. Wybierz kopię zapasową iTunes zawierającą dane Kik, a następnie kliknij przycisk Dalej. Wprowadź swoje hasło, jeśli zostaniesz o to poproszony.

Wyodrębnij dane z kopii zapasowej iTunes

Krok 2: Wybierz typ danych, który chcesz wyodrębnić, a następnie kliknij Dalej.

wybierz typ(y) danych, które chcesz wyodrębnić

Krok 3: Wybierz elementy, które chcesz zapisać, a następnie stuknij Wyodrębnij po wyświetleniu szczegółów typu danych. Twoje dane zostaną wyeksportowane na Twój komputer z iTunes.

podgląd wiadomości Kik z kopii zapasowej iTunes

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

3Jak zapisać wiadomości / filmy / zdjęcia Kik z kopii zapasowej iCloud

Krok 1: Z lewego panelu wybierz Wyodrębnij dane z kopii zapasowej. Powinieneś zobaczyć swoje kopie zapasowe. Jeśli nie są dostępne, stuknij opcję Pobierz kopię zapasową iCloud.

Wyodrębnij dane z kopii zapasowej iCloud

Krok 2: Zaloguj się na swoje konto iCloud. Powinieneś zobaczyć wszystkie dostępne pliki kopii zapasowej. Wybierz kopię zapasową, która może zawierać dane Kik, a następnie kliknij Dalej.

zaloguj się do swojego konta iCloud

Krok 3: Wybierz typy danych, które chcesz wyeksportować, spośród tych na ekranie. Twoje dane zostaną pobrane.

wybierz dane, które chcesz wyeksportować

Krok 4: Wyświetl podgląd danych po pobraniu, a następnie wybierz zawartość, którą chcesz wyodrębnić. Kliknij przycisk Wyodrębnij. Twoje dane zostaną wyeksportowane do komputera.

podgląd wiadomości Kik z kopii zapasowej iTunes

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

4Wskazówka: jak wykonać kopię zapasową danych Kik z iPhone'a na PC / Mac

Chociaż aFoneSoft D-Port nie obsługuje tylko tworzenia kopii zapasowych danych Kik, obsługuje tworzenie pełnej kopii zapasowej zawierającej dane Kik. Oto jak tworzysz pełną kopię zapasową:

Krok 1: Uruchom aFoneSoft D-Port i podłącz iPhone'a do komputera. Wybierz opcję Utwórz kopię zapasową i eksportuj z urządzenia z lewego panelu programu. Stuknij Utwórz pełną kopię zapasową.

Utwórz pełną kopię zapasową

Krok 2: Kliknij przycisk Kopia zapasowa, aby rozpocząć proces tworzenia kopii zapasowej. Nie odłączaj iPhone'a przed otrzymaniem powiadomienia o zakończeniu procesu.

wykonaj kopię zapasową wszystkich danych urządzenia

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Wnioski

Po utworzeniu pełnej kopii zapasowej za pomocą aFoneSoft D-Port, możesz go łatwo przywrócić za pomocą aFoneSoft iTransor. To narzędzie innej firmy oferuje następujące funkcje:

Gorące artykuły