Jak przenieść dane z iPhone'a na komputer

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak przenieść dane z iPhone'a na komputer

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

W obecnym pokoleniu życie bez smartfona jest prawie niemożliwe. IPhone firmy Apple jest najjaśniejszym spośród wszystkich urządzeń przenośnych. Dobrą praktyką dla każdego użytkownika jest tworzenie kopii zapasowych danych z urządzenia na komputerze z systemem Windows/Mac w celu zwiększenia bezpieczeństwa, oszczędności miejsca na dysku itp.

Wielu użytkowników iPhone'a wie, że system iOS to konstrukcja z zamkniętą pętlą, co utrudnia im kopiowanie danych między różnymi urządzeniami oraz z iPhone'a na komputer. Ten artykuł zawiera skuteczne informacje na temat selektywnego przesyłania danych z iPhone'a na komputer z systemem Windows / Mac bez jailbreakowania urządzenia.

Przesyłaj dane z iPhone'a na komputer z systemem Windows / Mac

iMyfone D-Back iPhone ekstraktor danych Win or Ekstraktor danych iPhone'a Mac to lekkie i poręczne narzędzie, które jest prostą i łatwą w użyciu aplikacją. Oprogramowanie skutecznie wyodrębnia nie tylko zdjęcia, wiadomości tekstowe, kontakty, notatki, ale także komunikatory innych firm. Zapewnia obsługę ponad 22 różnych formatów plików, dzięki czemu użytkownicy systemu iOS mogą wyodrębnić ważne dane z urządzenia z systemem iOS, w tym z nowego iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus. Dodatkowe funkcje obejmują:

Odzyskiwanie danych imyfone d-back iphone

Ekstraktor danych iPhone'a iMyfone D-Back

  • Jest w stanie zidentyfikować i odzyskać utracone dane z dowolnego urządzenia z systemem iOS za pomocą 4 trybów odzyskiwania: inteligentny tryb odzyskiwania, odzyskiwanie bez kopii zapasowej, odzyskiwanie z kopii zapasowej iTunes i iCloud;
  • Wydajny program do odzyskiwania danych, który ratuje usunięte lub utracone dane w trudnych warunkach. Przyczyny obejmują przypadkowe usunięcie, atak wirusa, utratę plików podczas aktualizacji iOS i inne możliwe przyczyny;
  • Funkcja podglądu do wyodrębniania wybranych plików;
  • Napraw system iOS z różnych problemów z systemem iOS, takich jak czarny ekran iPhone'a lub biały ekran śmierci, bez utraty danych.

pobierz-win pobierz-mac

 

Kroki przesyłania danych z iPhone'a na komputer za pomocą iMyfone D-Back

Krok 1: Wybierz tryb ekstrakcji

System operacyjny iMyfone D-Back dla Windows jest dostępny w wersji próbnej, którą użytkownicy mogą pobrać z oficjalnej strony internetowej. Mogą postępować zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć procedurę instalacji. Proces instalacji jest podobny do każdego innego programu w systemie operacyjnym Windows. Po zakończeniu instalacji uruchom program, klikając dwukrotnie ikonę pojawiającą się na pulpicie. Użytkownicy zauważą główny układ aplikacji ze wszystkimi opcjami wymienionymi po lewej stronie okna. Użytkownicy będą musieli wybrać opcję „Odzyskaj z urządzenia iOS”.

Wybierz tryb ekstrakcji

Krok 2: Wybierz typy plików

Po kliknięciu przycisku „Start” program otworzy nowe okno, w którym poprosi użytkowników o wybranie typów plików, które chcą przenieść. Użytkownicy mogą wybrać typy plików, które chcą przenieść, i nacisnąć przycisk „Dalej” u dołu. iMyfone D-Back wyświetli teraz komunikat z prośbą o podłączenie urządzenia iOS do komputera z systemem Windows. Użyj dostarczonego kabla USB, aby uwierzytelnić połączenie między telefonem a komputerem.

Wybierz typy plików

Krok 3: Skanuj dane na iPhonie

Po nawiązaniu połączenia iMyfone D-Back automatycznie zidentyfikuje obecność urządzenia. Następnie wyświetli informacje o podłączonym urządzeniu na interfejsie. Użytkownicy będą teraz musieli nacisnąć przycisk „Skanuj” wyświetlany pod postacią urządzenia.

Skanuj dane na iPhonie

Krok 4: Podgląd i przesyłanie danych z iPhone'a

Aplikacja rozpocznie skanowanie urządzenia w poszukiwaniu wybranych typów plików. Czas potrzebny do zakończenia procesu skanowania zależy od zawartości wybranego formatu pliku. Po zakończeniu skanowania program pokaże w oknie wszystkie możliwe do wyodrębnienia pliki. Użytkownicy mogą wybierać poszczególne pliki do podglądu zawartości. Mogą również zobaczyć tylko usunięte pliki, wybierając opcję „pokaż tylko usunięte pliki”. Następnie użytkownicy mogą wybrać pliki, które chcą przenieść, zaznaczając je w polu wyboru obok pliku. Po dokonaniu wyboru naciśnięcie przycisku „Odzyskaj” na dole rozpocznie przesyłanie danych z iPhone'a na komputer.

Podgląd i przesyłanie danych z iPhone'a

Otworzy się wyskakujące okno z prośbą o wybranie folderu docelowego. Wybierz folder na dysku twardym komputera i poczekaj na iMyfone D-Back iPhone ekstraktor danych Win or Ekstraktor danych iPhone'a Mac aby zakończyć akcję.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły