Jak odzyskać dane z uszkodzonego/martwego iPada w 2021 roku?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać dane z uszkodzonego/martwego iPada w 2021 roku?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

To najgorsza rzecz, jaka może się przytrafić Twojemu cennemu iPadowi, upuszczenie go na twardą powierzchnię. Czasami urządzenie może wyjść bez szwanku i działać tak, jak zwykle. Innym razem możesz uszkodzić ekran lub inną część urządzenia, które mogą uczynić go bezużytecznym, dopóki nie będziesz mógł go naprawić. W tym artykule omówimy różne sposoby odzyskiwania danych z uszkodzonego iPada, bez względu na to, czy z kopią zapasową, czy bez niej.

Część 1 Napraw urządzenie

Jeśli tak się stanie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to naprawić urządzenie. Nie próbuj robić tego samodzielnie, ponieważ może to spowodować więcej, a czasem nieodwracalnych uszkodzeń, nie wspominając o unieważnieniu gwarancji. Przynieś urządzenie do Apple i sprawdź, czy mogą pomóc lub inny renomowany profesjonalista.

Następną rzeczą, o której powinieneś pomyśleć, jest to, jak uzyskać informacje z uszkodzonego iPada. Tutaj możemy pomóc, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak odzyskać wszystkie dane z urządzenia.

Część 2 Spróbuj zapisać dane z uszkodzonego iPada przed przywróceniem

Jest bardzo prawdopodobne, że urządzenie wymaga przywrócenia, ale powinieneś spróbować odzyskać dane z iPada mini lub iPada Pro przed przywróceniem go, ponieważ gdy to zrobisz, możesz nigdy nie usunąć istniejących danych z iPada z uszkodzonym ekranem. Jeśli iPad jest w stanie, w którym można odzyskać dane, spróbuj to zrobić z iTunes lub iCloud. Jeśli nie możesz korzystać z iTunes lub iCloud, narzędzia innej firmy, takiego jak iMyfone D-Back Odzyskiwanie danych iPada może być w stanie pomóc. Oto tylko niektóre z powodów, dla których powinieneś używać iMyfone D-Back do odzyskiwania zdjęć z uszkodzonego iPada.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Jak mogę odzyskać dane z uszkodzonego iPada?

Krok 1: Zainstaluj iMyfone D-Back na swoim komputerze, a następnie uruchom program. Z głównego okna wybierz „Odzyskaj z urządzenia iOS", A następnie kliknij"Start" kontynuować. W wynikowym oknie wybierz typ danych, które chcesz odzyskać, a następnie podłącz iPada do komputera za pomocą kabli USB.

wybierz „Odzyskaj z urządzenia iOS”

Krok 2: Gdy program rozpozna iPada, kliknij „Skanowanie”, aby znaleźć pliki, które chcesz odzyskać.

zeskanuj swojego iPada

Krok 3: Po zakończeniu skanowania wszystkie dane na urządzeniu zostaną wyświetlone w następnym oknie. Wybierz dane, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „wyzdrowieć”, aby zapisać dane.

Wybierz dane, które chcesz odzyskać

Część 3 Co zrobić, jeśli iPad jest całkowicie uszkodzony?

Jeśli iPad jest całkowicie uszkodzony, możesz użyć iMyfone D-Back, aby uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes lub iCloud i odzyskać dane z martwego iPada.

1 Odzyskaj dane na uszkodzonym iPadzie z pliku kopii zapasowej iTunes

Jeśli masz już nowy iPhone i chcesz przywrócić zdjęcia z kopii zapasowej iTunes, pozwól nam pomóc.

Krok 1: Z menu głównego wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes", A następnie kliknij"Start”, aby rozpocząć. W następnym oknie wybierz typ pliku, który chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Dalej" kontynuować.

wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”

Krok 2: Wybierz plik kopii zapasowej iTunes zawierający dane, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Skanowanie".

Wybierz plik kopii zapasowej iTunes

Krok 3: Po zakończeniu skanowania wybierz dane, które chcesz odzyskać z wyświetlonych wyników, a następnie kliknij „wyzdrowieć".

wybierz dane, które chcesz odzyskać

Wersja systemu Windows Wersja Mac

2 Odzyskaj dane na uszkodzonym iPadzie z kopii zapasowej iCloud

Krok 1: Z menu głównego wybierz „Odzyskaj z iCloud", A następnie kliknij"Start”. Wybierz typ danych, które chcesz odzyskać.

Odzyskaj z iCloud Backup

Krok 2: Zaloguj się na swoje konto iCloud. Wybierz typ danych, które chcesz odzyskać.

zaloguj się na konto icloud

Krok 3: Program wyświetli wszystkie pliki kopii zapasowej iCloud na Twoim koncie. Wybierz ten, który prawdopodobnie zawiera dane, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Skanowanie".

Wybierz jedną kopię zapasową icloud

Krok 4: Program rozpocznie skanowanie pliku kopii zapasowej. Po zakończeniu procesu skanowania wybierz dane ze strony wyników, a następnie kliknij „wyzdrowieć”, aby dostać z powrotem.

kliknij zdjęcia, które chcesz odzyskać

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Nie przegap tego:

Najlepsze narzędzie do odzyskiwania danych z iPada 5 dla komputerów Mac

bottom Line

Jeśli nadal jesteś na krawędzi i nie możesz się zdecydować, wypróbuj D-back, który może być szczególnie przydatny, gdy chcesz odzyskać dane z martwego iPada bez kopii zapasowej. Jeśli Twój iPad jest bliski wyłączenia, przejdź do Apple strona do sprawdzenia Instrukcja obsługi Apple.

Teraz możesz pobrać bezpłatną wersję próbną iMyfone D-Back Odzyskiwanie danych iPada aby sprawdzić, czy można znaleźć i odzyskać ważne dane na uszkodzonym iPadzie Air. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże rozwiązać Twój problem.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły