Jak odzyskać dane z kopii zapasowej iTunes

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać dane z kopii zapasowej iTunes

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Jednym z najlepszych sposobów tworzenia kopii zapasowej danych na urządzeniu z systemem iOS jest iTunes. To proste, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera z zainstalowanym iTunes i gotowe. Gdy utracisz dane na urządzeniu, odzyskanie ich jest tak proste, jak przywrócenie urządzenia z najnowszej kopii zapasowej iTunes.

Jeśli regularnie tworzysz kopię zapasową urządzenia w iTunes, niektóre usunięte dane z urządzenia mogą już znajdować się w kopii zapasowej iTunes. iTunes będzie również regularnie tworzyć kopię zapasową bazy danych na Twoim iPhonie, a czasami usunięte dane mogą zostać uwzględnione w kopii zapasowej.

Najlepszy sposób na odzyskanie danych z kopii zapasowej iTunes

Wszyscy wiedzą, że przywrócenie kopii zapasowej jest jednym z najszybszych sposobów na odzyskanie usuniętych danych, jeśli znajdują się one w tej kopii zapasowej. Ale nie zawsze jest wydajny, ponieważ wymaga usunięcia całej zawartości i danych z urządzenia. A jeśli zgubiłeś tylko kilka filmów? Wymazanie całego urządzenia (w tym wszystkich danych bez kopii zapasowej) nie miałoby sensu tylko po to, aby odzyskać jeden lub dwa filmy.

Na szczęście dla Ciebie mamy wydajniejsze rozwiązanie w postaci aFoneSoft D-Back, narzędzie do odzyskiwania danych iPhone'a, które jest łatwe w użyciu i pozwoli Ci wyodrębnić tylko dane potrzebne do dowolnego pliku kopii zapasowej iTunes bez konieczności przywracania urządzenia. Oto niektóre z jego funkcji.

Darmowe pobieranie

Jak używać aFoneSoft D-Back, aby odzyskać dane z kopii zapasowej iTunes

Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci odzyskać dane z pliku kopii zapasowej iTunes.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze. Po prawidłowym zainstalowaniu uruchom go, a następnie wybierz „Odzyskaj z iTuneskopia zapasowa z opcji na stronie głównej. Kliknij "Start” iw wyświetlonym oknie wybierz typ danych, które chcesz odzyskać, korzystając z dostępnych opcji. Kliknij "Dalej".

kliknij „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”

Krok 2: wybierz plik kopii zapasowej iTunes zawierający dane, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Skanowanie".

wybierz plik kopii zapasowej iTunes

Krok 3: Program przeanalizuje plik kopii zapasowej pod kątem określonego typu danych. Po zakończeniu analizy w tym miejscu zostaną wyświetlone wszystkie istniejące dane w kopii zapasowej iTunes.

Aby wyodrębnić istniejące dane z kopii zapasowej, wybierz „Pokaż tylko istniejące pliki” z menu rozwijanego oznaczonego „pokaż wszystko".

Aby odzyskać usunięte dane z kopii zapasowej, wybierz „Pokaż tylko usunięte pliki".

Kiedy będziesz gotowy, kliknij „wyzdrowieć”, aby zapisać odzyskane dane na komputerze.

odzyskać usunięte dane

Gorące artykuły