Jak odzyskać dane z utraconego / skradzionego iPhone'a?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać dane z utraconego / skradzionego iPhone'a?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

„Ostatnio zgubiłem iPhone'a z systemem iOS 11. Chociaż była to tragedia, bardziej martwiły mnie zawarte w nim dane. Nie wiedziałem, jak odzyskać moje ważne pliki. Poszukiwanie rozwiązań w Internecie było bezowocne. Czy ktoś wie, co mogę zrobić, aby odzyskać moje dane?”

Jeśli martwisz się o wszystkie dane w skradzionym iPhonie, nie martw się więcej. Istnieje program, który może pomóc w odzyskaniu danych. Ten program jest aFoneSoft D-Back or aFoneSoft D-Back dla komputerów Mac , potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które jest tak łatwe w użyciu i działa jak urok.

Oto niektóre z jego najważniejszych cech.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych iPhone'a (obsługiwane iOS 11)

  • aFoneSoft D-Back obsługuje ponad 22 typy plików. Możesz łatwo odzyskać dowolny plik utracony z utraconego / skradzionego iPhone'a.
  • Daje cztery różne opcje wygodnego pobierania danych. Możesz wybrać odpowiedni tryb na podstawie okoliczności utraty danych/iPhone'a.
  • Interfejs jest prosty i zapewnia podgląd plików, które można odzyskać. Możesz wybrać te ważne pliki lub wybrać grupę zgodnie z potrzebami. Możesz nawet odzyskać wszystko!
  • Oprogramowanie obsługuje wszystkie modele telefonów z serii iPhone, iPad i iPod. Jest teraz w pełni kompatybilny z najnowszym systemem iOS 11.

Wypróbuj za darmo

1Odzyskaj pliki z utraconego iPhone'a za pomocą Smart Recovery

Krok 1: Uruchom aplikację po pobraniu jej z oficjalnej strony internetowej. Główne okno aplikacji wyświetla kilka opcji przydatnych do odzyskiwania danych z iPhone'a. Pod opcjami wybierz zakładkę „Smart Recover”. Następnie kliknij przycisk „Start”, aby rozpocząć proces.

odzyskać dane z utraconego iPhone'a

Krok 2: Wybierz sytuację, w której utraciłeś dane do późniejszego skanowania i odzyskiwania. Na przykład kliknij „iPhone zgubiony, uszkodzony lub uszkodzony”, a następnie automatycznie wybierze tryb „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”.

odzyskaj skradzione dane z iPhone'a

O pozostałych krokach sprawdź następującą część.


2Odzyskaj pliki ze skradzionego iPhone'a za pomocą kopii zapasowej iTunes

Krok 1: Uruchom aplikację. Wybierz zakładkę „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” w oknie ekranu głównego. Kontynuuj proces i wybierz typy plików, które chcesz odzyskać.

pliki z uszkodzonego odzyskiwania iPhone'a

Krok 2: Następnie możesz wybrać najnowszą kopię zapasową do odzyskania. Kliknij przycisk „Dalej”, aby rozpocząć pobieranie plików z wybranej kopii zapasowej iTunes.

znajdź dane z zagubionego iPhone'a

Krok 3: Możesz zobaczyć pliki do odzyskania w interfejsie. Następnie wybierz ważne i kliknij „Odzyskaj”.

odzyskać dane z utraconego iPhone'a

Wybierz lokalizację, w której chcesz przechowywać pliki do odzyskania. Pozwolić aFoneSoft D-Back, aby zakończyć proces. Sprawdź folder odzyskiwania, aby zobaczyć wszystkie odzyskane pliki.


3Odzyskaj pliki ze skradzionego iPhone'a za pomocą kopii zapasowej iCloud

Krok 1: Wybierz zakładkę „Odzyskaj z iCloud Backup”, a następnie kliknij „Start”. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie plików, które chcesz odzyskać, i kliknij „Dalej”.

Wybierz Odzyskaj z iCloud Backup

Krok 2: W tym kroku musisz wprowadzić informacje o swoim koncie iCloud. Oprogramowanie wyświetli wszystkie pliki kopii zapasowej iCloud na Twoim koncie i musisz wybrać jeden do pobrania. (Uwagi: aFoneSoft D-Back nie będzie rejestrować żadnych Twoich danych osobowych.)

Wybierz pliki kopii zapasowej iCloud

Krok 3: Po pobraniu będziesz mógł odczytać dane do pobrania w interfejsie. Następnie możesz wybrać potrzebne pliki i kliknąć „Odzyskaj”. W ten sposób dane zostaną zapisane na Twoim komputerze.

podgląd i odzyskanie danych

Często zdarza się, że martwisz się, gdy zgubisz iPhone'a, ponieważ tracisz z nim wszystkie cenne dane. Jednak z pomocą aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a or Odzyskiwanie danych iPhone'a dla komputerów Mac , możesz teraz odzyskać dane z utraconego iPhone'a (obsługiwane iOS 11) w ciągu kilku minut. Usiądź wygodnie, pobierz oprogramowanie i zacznij odzyskiwać randkę z relaksem.

Uwagi: Kliknij tutaj aby przeczytać, co Apple zaleca, gdy zgubisz urządzenie.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły