3 sposoby skutecznego odzyskiwania usuniętych wiadomości iMessages (obsługiwany iOS 15/14)

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > 3 sposoby skutecznego odzyskiwania usuniętych wiadomości iMessages (obsługiwany iOS 15/14)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

iMessage to bezpłatna usługa wiadomości błyskawicznych świadczona przez Apple użytkownikom posiadającym system iOS 5 do najnowszego iOS 15. iMessage umożliwia im wysyłanie bezpłatnych wiadomości tekstowych i graficznych między innymi użytkownikami Apple. Urządzenia IOS po prostu używają Wi-Fi lub mobilnego połączenia transmisji danych, aby wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości na całym świecie za darmo. Jest to ważne dla wszystkich użytkowników, ponieważ pomaga im łączyć się z przyjaciółmi i rodziną mieszkającą na całym świecie, umożliwiając częstszą komunikację biznesową na arenie międzynarodowej dzięki bezpłatnej usłudze. Dlatego może być naprawdę niewygodne dla użytkowników, jeśli iMessages zostaną usunięte celowo lub przypadkowo, ponieważ mogą zawierać ważne i prywatne wiadomości.

W tym artykule przedstawiono różne sposoby odzyskiwania usuniętych wiadomości iMessages na iPhonie, niezależnie od tego, czy masz kopię zapasową, czy nie, i działają one nawet na Twoim urządzeniu z systemem iOS 15/14.

Jak odzyskać usunięte lub stare wiadomości iMessages z iCloud?

Wszystkie twoje wiadomości zostaną zsynchronizowane z iCloud, jeśli funkcja synchronizacji zostanie włączona. A iCloud będzie przechowywać wszystkie twoje wiadomości, w tym iMessages. Te wiadomości iMessage są synchronizowane na wszystkich urządzeniach z systemem iOS i Mac, które korzystają z tego samego Apple ID. Oto kroki, aby odzyskać usunięte wiadomości iMessages z iCloud:

  1. Otworzyć "Ustawienia” na iPhonie.
  2. Kliknij "Ogólne warunki" a później "Zresetuj", wybierać "Usuń wszystkie treści i ustawienia”, wprowadź hasło, aby potwierdzić, że chcesz wymazać urządzenie, a następnie dotknij „tak" kontynuować.
  3. Twoje urządzenie uruchomi się ponownie po skasowaniu. Połącz się z Wi-Fi i skonfiguruj urządzenie. Wybierać "Przywróć z iCloud Backup."

odzyskać usunięte wiadomości z kopii zapasowej icloud

 1. Zaloguj się do iCloud, zaakceptuj warunki.
 2. Stuknij w „Pokaż wszystkie kopie zapasowe”, a następnie wybierz kopię zapasową zawierającą usunięte wiadomości iMessages, wiadomości iMessages i inne dane zostaną odzyskane.
 1. Musisz wykonać kopię zapasową danych przed rozpoczęciem procesu, w przeciwnym razie utracisz całą zawartość i ustawienia.
 2. Cała zawartość kopii zapasowej zostanie przywrócona na iPhonie, co może spowodować nadpisanie bieżących danych na iPhonie.
 3. Przed odzyskaniem upewnij się, że wybrany plik kopii zapasowej zawiera usunięte wiadomości iMessage, które chcesz odzyskać.

Jak odzyskać usunięte wiadomości iMessages na iPhonie za pośrednictwem D-Back (obsługiwany iOS 15/14)

Ponieważ odzyskiwanie usuniętych wiadomości iMessages z iCloud wiąże się z ograniczeniami i ryzykiem, lepiej wybrać inną metodę, która jest bezpieczna i wolna od ryzyka. Dzięki licznym sposobom odzyskiwania usuniętych wiadomości iMessages na iPhonie najbardziej niezawodnym, najszybszym i najłatwiejszym sposobem na to jest użycie narzędzia innej firmy. Ponieważ usunięte wiadomości iMessage nie zostaną natychmiast usunięte po usunięciu, możesz odzyskać usunięte wiadomości iMessage bezpośrednio z urządzenia. Lub odzyskiwanie z kopii zapasowej iCloud lub iTunes. Korzystanie z narzędzia takiego jak aFoneSoft D-Back, korzystasz z najnowocześniejszej technologii, która uzyskuje dostęp do Twojej bazy danych i przywraca wszystkie możliwe do odzyskania dane, w tym iMessages.

aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a

aFoneSoft D Powrót

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

 • Pomaga odzyskać wiadomości iMessages poprzez głębokie skanowanie.
 • Możliwość odzyskania usuniętych wiadomości iMessage z kopią zapasową lub bez niej.
 • Swobodnie przeglądaj możliwe do odzyskania lub wyodrębnione wiadomości iMessage przed odzyskaniem, możesz selektywnie odzyskać określone wiadomości iMessage.
 • Dzięki wysokiemu wskaźnikowi skuteczności odzyskiwania, odzyskaj usunięte wiadomości iMessage w ciągu kilku minut.
 • Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS i wersjami iOS, w tym iPhone 13/12 i iOS 15/14.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Recenzja naszego klienta

recenzja użytkownika

1 Odzyskaj usunięte wiadomości iMessages bezpośrednio na iPhonie

Krok 1: Z "Odzyskaj z urządzenia iOS" kliknij opcję "Start". Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB. Po wykryciu urządzenia kliknij opcję „Dalej”.

podłącz swoje urządzenie

Krok 2: Na następnym ekranie kliknij pole wyboru obok opcji „Wiadomość”, a następnie kliknij opcję „Skanuj”. Program rozpocznie skanowanie twojego iPhone'a.

wybierz typy danych

Krok 3: Po zakończeniu skanowania w nowym oknie pojawi się podgląd wszystkich usuniętych wiadomości. Po podglądzie wybierz iMessages, które chcesz przywrócić, klikając pole wyboru obok niego. Na koniec kliknij opcję „Odzyskaj”.

podgląd wiadomości

Krok 4: Pojawi się nowe wyskakujące okno z pytaniem o lokalizację, w której chcesz zapisać odzyskane wiadomości iMessages. Wybierz żądane miejsce docelowe, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Ukończenie procesu odzyskiwania zajmuje kilka minut.

2 Odzyskaj usunięte iMessages z kopii zapasowej iTunes

Krok 1: Z opcji „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” kliknij opcję „Start”.

wybierz wiadomość z iTunes

Następnie program wyświetli wszystkie kopie zapasowe iTunes wykryte na twoim komputerze. Możesz wybrać kopię zapasową iTunes, z której chcesz odzyskać usunięte wiadomości iMessages, i kliknąć „Dalej”. Obsługiwana jest również kopia zapasowa wykonana dla iOS 15.

Wybierz iTunes Backup

Krok 2: Pojawi się nowe menu z pytaniem o typ plików, które chcesz odzyskać. Aby wybrać wiadomości, kliknij pole wyboru obok opcji „Wiadomość”. Następnie kliknij opcję „Skanuj”.

wybierz typy plików

Krok 3: Po zakończeniu skanowania nowe okno pokazuje podgląd wszystkich wiadomości, w tym usuniętych wiadomości. Wyświetl podgląd określonej zawartości i sprawdź wiadomości iMessage, które chcesz odzyskać.

podgląd-wiadomości-od-itunes

Krok 4: Po kliknięciu przycisku „Odzyskaj” pojawi się nowe wyskakujące okno z prośbą o wybranie lokalizacji odzyskanych wiadomości iMessages. wybierz folder docelowy, a następnie poczekaj kilka minut na zakończenie procesu odzyskiwania.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

3 Przywróć iMessages z kopii zapasowej iCloud

Krok 1: W „Odzyskaj z iCloud” kliknij opcję „Start”.

wybierz, aby odzyskać z iCloud

Krok 2: Program poprosi o podanie danych konta iCloud.

zaloguj się na konto iCloud

Krok 3: Wybierz „Kopia zapasowa iCloud” i kliknij „Skanuj”. Program obsługuje również odzyskiwanie wiadomości iMessages z kopii zapasowej iCloud.

Wybierz typ danych iCloud

Krok 4: Program znajdzie wszystkie pliki kopii zapasowej iCloud na Twoim koncie; następnie wybierz kopię zapasową iCloud, z której chcesz odzyskać dane. Kliknij „Dalej” w prawym dolnym rogu.

Wybierz plik kopii zapasowej

Krok 5: Teraz musisz wybrać typ danych do odzyskania. Wybierz „Wiadomości”, a następnie kliknij „Skanuj”. Program pobierze iCloud z powrotem i przeskanuje wszystkie wiadomości, w tym iMessages w pliku kopii zapasowej.

podgląd wiadomości na icloud

Krok 6: Kliknij „Odzyskaj”, aby rozpocząć proces odzyskiwania i pojawi się nowe okno wyskakujące. Wybierz lokalizację, aby zapisać odzyskane wiadomości iMessages, a następnie poczekaj na zakończenie procesu.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Ostatnie słowa

aFoneSoft Odzyskiwanie danych z iPhone'a D-Back znacznie ułatwia odzyskiwanie wiadomości iMessages, bez względu na to, czy używasz iOS 15, czy wcześniejszych wersji iOS. Interfejs użytkownika jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i wystarczy kilka prostych kroków, aby odzyskać wiadomości. Jest również bardzo przydatny, gdy potrzebujesz odzyskać usunięte zdjęcia,  odzyskać kontakty z iPhone'aI więcej.

Gorące artykuły