4 proste sposoby na odzyskanie usuniętych filmów na iPhonie [2021]

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > 4 proste sposoby na odzyskanie usuniętych filmów na iPhonie [2021]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 16 września 2021 r.

W porównaniu z innymi telefonami komórkowymi iPhone jest znacznie silniejszy, jeśli chodzi o nagrywanie wysokiej jakości filmów, aby nagrywać nasze kolorowe życie rodziny, przyjaciół lub nas samych. Jednak doświadczenie przypadkowego usunięcia filmów na iPhonie naprawdę jest do bani. Ogólnie rzecz biorąc, denerwuje użytkowników iPhone'ów na całym świecie, co może pożreć nasze serca. Chociaż, szczerze mówiąc, musisz pomyśleć o tym, jak od razu odzyskać usunięte filmy z iPhone'a 13, ale nie popadaj przez cały czas w frustrację. Poniżej znajdują się 12 metody odniesienia na ten temat.

1 Sprawdź swój album „Ostatnio usunięty” na iPhonie 13

iPhone z systemem iOS 8 lub nowszymi wersjami posiada funkcję odzyskiwania zdjęć, która pozwala przywrócić filmy, zakładając, że nie wygasł lub nie został już trwale usunięty.

Krok 1: Otwórz aplikację Zdjęcia na iPhonie i dotknij „Albumy”.

Krok 2: Znajdź i dotknij albumu „Ostatnio usunięte” na liście.

Krok 3: Spróbuj znaleźć usunięty film w tym folderze. Jeśli nadal tam jest, otwórz wideo, aby sprawdzić, czy jest normalne, a następnie kliknij przycisk „Odzyskaj”, aby go odzyskać.

Sprawdź swój ostatnio usunięty album na iPhonie

Uwagi
Jeśli usunięte filmy zostały trwale usunięte z ostatnio usuniętego albumu, oryginalne dane musiały zostać usunięte z iPhone'a. Powinieneś wypróbować następujące metody.

2 Jak odzyskać usunięte filmy z iPhone'a 13?

Nie znalazłeś potrzebnych filmów w folderze „Ostatnio usunięte” i nie tworzyłeś wcześniej żadnej kopii zapasowej? Nie martw się, nadal masz szansę na odzyskanie usuniętych filmów bez tworzenia kopii zapasowej za pomocą programu innej firmy: aFoneSoft Odzyskiwanie danych D-Back iOS, który umożliwia odzyskiwanie usuniętych filmów bez tworzenia kopii zapasowej lub selektywne wyodrębnianie usuniętych filmów z kopii zapasowej iTunes lub iCloud. Oprócz odzyskiwania z iPhone'a obsługuje również odzyskiwanie wideo na iPadzie. Sprawdź więcej funkcji tego narzędzia:

aFoneSoft D-Back iPhone Data Recovery (zgodny z iOS 15/14/13/12/11)

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Obsługuje odzyskiwanie usuniętych / utraconych filmów, zdjęć, kontaktów, wiadomości, Co słychać/Kik/WeChat/Viber wiadomości i więcej plików z iDevice;
  • Umożliwia podgląd i selektywne wyodrębnianie danych z plików kopii zapasowej iTunes lub iCloud;
  • Kompatybilny z różnymi urządzeniami iOS, takimi jak iPhone 13/12/11/X/8/7/6s/6/5s/5C, iPhone SE, iPad Pro, iPod touch z systemem iOS 15/14/13/12/11/10 /9/8/7;
  • Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem powodzenia powrotu do zdrowia; łatwy w użyciu, szybki do skanowania, odzyskaj usunięte filmy w ciągu kilku minut.
  • Zapewniamy, że wszystkie Twoje dane osobowe będą przechowywane TYLKO na Twoim komputerze, a nasz serwer nie będzie przechowywać ani aktualizować żadnych danych osobowych.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Uwagi
  • W wersji próbnej możesz wyświetlić podgląd i sprawdzić znalezione filmy, aby potwierdzić, czy usunięte filmy można odzyskać.
  • Przestań używać iPhone'a od momentu przypadkowego usunięcia filmów, aby uniknąć nadpisania danych.

Krok 1: Wybierz typ utraconego pliku i sytuację utraty

Uruchom program po pobraniu go z aFoneSoft oficjalna strona. Następnie wybierz wideo bezpośrednio. W sposób ciągły wybieraj sposób, w jaki utraciłeś swoje filmy: usunięte lub utracone przez przypadek w celu późniejszego inteligentnego skanowania i odzyskiwania.

3. Wybierz sposób utraty plików

Uwaga: aFoneSoft D-Back skanuje tylko wybrane przez Ciebie pliki, a nie wszystkie typy plików, co pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas.

Krok 2: Skanuj usunięte filmy z iPhone'a

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć swoje usunięte filmy na ziemi? iPhone'a? Kopia zapasowa iTunes? lub kopia zapasowa iCloud? aFoneSoft D-Back automatycznie wybierze skanowanie z urządzenia iOS, kopii zapasowych iTunes lub kopii zapasowych iCloud zgodnie z typami plików i sposobem ich utraty. Dzięki temu w ogóle nie musisz się dziwić. Ogólnie rzecz biorąc, w tej sytuacji program inteligentnie rozpocznie skanowanie danych z Twojego iPhone'a. Nie zapomnij podłączyć iPhone'a do komputera.

podłącz swój iPhone do komputera

Krok 3: Wyświetl podgląd i odzyskaj ostatnio usunięte filmy z iPhone'a

Po zakończeniu skanowania wyszukiwane filmy będą wyraźnie widoczne w oknie. Możesz wyświetlić podgląd wszystkich filmów, w tym istniejących i usuniętych; lub tylko przeglądaj usunięte elementy, klikając „Pokaż tylko usunięte”. Wybierz te, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Odzyskaj”. W tym momencie program poprosi o wybranie lokalizacji do przechowywania odzyskanych filmów. Na koniec, po zakończeniu powyższego prostego procesu, Twoje usunięte filmy zostaną pomyślnie odzyskane.

Podgląd wideo

Gratulacje! Twoje filmy zostały pomyślnie przywrócone.

Chcesz odzyskać inne pliki? aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a (kompatybilny z iOS 15/14/13/12/11) obecnie umożliwia odzyskiwanie danych z urządzeń iOS, w tym wiadomości tekstowych, zdjęć, wideo, historii połączeń, notatek, historii WhatsApp, kalendarza, kontaktów i zakładek. Pobierz bezpłatnie teraz i spróbuj.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

3 Odzyskaj ostatnio usunięte filmy iPhone'a z kopii zapasowej iTunes

3.1 Całkowicie przywróć iPhone'a z odpowiedniej kopii zapasowej iTunes

Krok 1: Aby odzyskać usunięte filmy z kopii zapasowej iTunes, musisz podłączyć iPhone'a do komputera.

Krok 2: Po wykryciu urządzenia wybierz ikonę iPhone'a. Następnie wybierz Przywróć kopię zapasową...

Krok 3: Wybierz odpowiedni plik kopii zapasowej iTunes, z którego chcesz przywrócić, i poczekaj na proces odzyskiwania.

Całkowicie przywróć iPhone'a do odpowiedniej kopii zapasowej iTunes

Przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej iTunes nie jest zalecane, ponieważ iPhone przywróci czas, w którym została utworzona kopia zapasowa. Nowe dane utworzone w międzyczasie na iPhonie zostaną nadpisane. Poniżej przedstawimy, w jaki sposób można selektywnie pobierać filmy z kopii zapasowej iTunes bez usuwania danych na iPhonie za pomocą aFoneSoft D-z powrotem.

3.2 Selektywne pobieranie filmów z kopii zapasowej iTunes

Krok 1: Wybierz odzyskiwanie z kopii zapasowej iTunes z lewego paska bocznego i wybierz typ pliku.

Wybierz odzyskiwanie z kopii zapasowej iTunes

Krok 2: D-Back wykryje wszystkie dostępne kopie zapasowe iTunes na twoim komputerze. Wybierz odpowiednią kopię zapasową, która może zawierać usunięte filmy.

Wybierz odpowiednią kopię zapasową

Krok 3: Potrwa kilka minut, zanim D-Back znajdzie wszystkie pliki wideo w kopii zapasowej iTunes. Po zakończeniu skanowania wyświetl podgląd i odzyskaj filmy, które chcesz odzyskać.

podgląd i odzyskaj filmy

Wersja systemu Windows Wersja Mac

4 Przywróć usunięte filmy iPhone'a z kopii zapasowej iCloud

Przed użyciem tej metody upewnij się, że przesłałeś usunięte filmy do iCloud w celu utworzenia kopii zapasowej. Jeśli dodałeś więcej filmów od ostatniej synchronizacji, te filmy zostaną utracone, ponieważ kopie zapasowe obejmą filmy na Twoim iPhonie.

Sprawdź instrukcje Apple: Jak przywrócić urządzenie z systemem iOS z iCloud.

Gorące artykuły