[Najgorętsze] 3 sposoby na odzyskanie usuniętych zdjęć VSCO z iPhone'a

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > [Najgorętsze] 3 sposoby na odzyskanie usuniętych zdjęć VSCO z iPhone'a

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

VSCO to aplikacja fotograficzna, która jest szeroko używana przez użytkowników iPhone'a. Pozwala użytkownikom robić zdjęcia i udostępniać edytowane zdjęcia innym użytkownikom VSCO. Jednak zdjęcia zrobione za pomocą aplikacji VSCO mogą przypadkowo zostać usunięte, zanim będzie można je wyeksportować do Rolki z aparatu w telefonie iPhone. Możesz stracić zdjęcia, jeśli niedawno sformatowałeś urządzenie lub zgubiłeś lub wymieniłeś iPhone'a. W takim przypadku możesz potrzebować wiedzieć, jak odzyskać usunięte zdjęcia z VSCO.

Odzyskaj usunięte zdjęcia VSCO z iPhone'a bez kopii zapasowej

Po zapisaniu zdjęć VSCO w aplikacji Zdjęcia na urządzeniu istnieje ryzyko, że zdjęcia zostaną usunięte z urządzenia. W takim przypadku możesz odzyskać usunięte zdjęcia VSCO za pomocą zaawansowanego narzędzia do odzyskiwania danych. aFoneSoft D-Back to zaawansowane oprogramowanie, które pomaga w odzyskiwaniu utraconych zdjęć iPhone'a, nawet jeśli nie utworzono kopii zapasowej.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Krok 1. otwarty aFoneSoft oprogramowania D-Back i kliknij „Odzyskaj z urządzenia iOS”. Kliknij „Start”. Podłącz iPhone'a do komputera. Gdy Twoje urządzenie zostanie wykryte przez program, kliknij „Dalej”.

podłącz swoje urządzenie

Krok 2. Wybierz „Zdjęcia” i „Zdjęcie aplikacji” w „Zdjęcia i wideo” i kliknij „Skanuj”.

wybierz typy danych

Krok 3. Po zakończeniu skanowania zostaną wyświetlone wszystkie zdjęcia, w tym zdjęcia VSCO Twojego iPhone'a. Wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Odzyskaj”. Zostaniesz poproszony o wybranie folderu do zapisania odzyskanych zdjęć VSCO.

Podgląd pliku z karty iOS

Odzyskaj usunięte zdjęcia VSCO z kopii zapasowej iTunes

Powyższa metoda jest stosowana, jeśli nie utworzono kopii zapasowej danych urządzenia. Możesz także odzyskać usunięte zdjęcia VSCO z kopii zapasowej iTunes, jeśli masz. Pamiętaj, że wszystkie aktualne dane zostaną zastąpione przywróconą kopią zapasową.

Oficjalna kopia zapasowa iTunes przywracania

Apple umożliwia przywrócenie całej kopii zapasowej iTunes, w tym usuniętych zdjęć VSCO, na urządzenie w zaledwie kilku krokach.

Krok 1. Otwórz iTunes na komputerze i podłącz do niego iPhone'a za pomocą kabla USB.

Krok 2. Wykonaj wszystkie kroki, które pojawiają się na ekranie komputera, a następnie wybierz iPhone'a.

Krok 3. Wybierz Przywróć kopię zapasową i wybierz najnowszą i odpowiednią kopię zapasową urządzenia po sprawdzeniu daty i godziny.

Krok 4. Po kliknięciu „Przywróć” rozpocznie się odzyskiwanie. Całe dane, w tym usunięte zdjęcia VSCO, zostaną przywrócone.

kopia zapasowa itunes

Odzyskaj usunięte zdjęcia VSCO z kopii zapasowej iTunes bez przywracania

Możesz także użyć oprogramowania innej firmy, aby selektywnie odzyskać zdjęcia VSCO z kopii zapasowej iTunes bez przywracania całej kopii zapasowej.

Krok 1. otwarty aFoneSoft oprogramowania D-Back i kliknij „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”. Kliknij „Start”. Cała kopia zapasowa iTunes zostanie wyświetlona na ekranie. Wybierz najbardziej odpowiedni i kliknij „Dalej”.

Krok 2. Wybierz „Zdjęcia” i „Zdjęcie aplikacji” w „Zdjęcia i wideo” i kliknij „Skanuj”.

Krok 3. Po zakończeniu skanowania zostaną wyświetlone wszystkie zdjęcia, w tym zdjęcia VSCO Twojego iPhone'a. Wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Odzyskaj”. Wszystkie wybrane zdjęcia zostaną odzyskane i zapisane po wybraniu folderu.

Podgląd pliku z karty iTunes

Porównanie dwóch powyższych metod

przez D-Back przez iTunes Restore
Wskaźnik sukcesu Wysoki Średni
Kiedy wybrać? Brak kopii zapasowej; nie można odzyskać z kopii zapasowej iTunes;

nie chcę w pełni przywracać kopii zapasowej

Kopie zapasowe zdjęć są tworzone przez iTunes
Odzyskaj usunięte zdjęcia bez kopii zapasowej tak Nie
Odzyskaj zdjęcia z kopii zapasowej iTunes Podgląd przed odzyskiem Przywróć bez przeglądania
Opcje odzyskiwania Selektywnie lub w pełni Tylko w pełni przywróć
Trudność Łatwo Kompleks

Po odzyskaniu utraconych zdjęć VSCO poprzez przywrócenie oficjalnej kopii zapasowej iTunes, cała kopia zapasowa zostanie przywrócona. Dzięki temu możesz utracić wcześniej zapisane dane urządzenia. Ale po odzyskaniu usuniętych zdjęć VSCO za pomocą aFoneSoft D-Back, nie musisz przywracać całej kopii zapasowej. Możesz wybrać tylko usunięte zdjęcia VSCO i odzyskać je w kilku krokach.

Uzyskaj usunięte zdjęcia VSCO z powrotem z kopii zapasowej iCloud

Jeśli stale tworzysz kopię zapasową danych w iCloud, możesz odzyskać usunięte zdjęcia VSCO za pomocą iCloud.

Oficjalne przywracanie kopii zapasowej iCloud

Możesz przywrócić oficjalną kopię zapasową iCloud na swój iPhone i odzyskać utracone zdjęcia VSCO. Pamiętaj, że najpierw musisz usunąć całą zawartość i ustawienia.

Krok 1. Przejdź do ekranu Ustawienia -> Aplikacje i dane i wybierz „Przywróć z kopii zapasowej iCloud”.

Krok 2. Zaloguj się przy użyciu swojego Apple ID i hasła.

Krok 3. Wybierz najbardziej odpowiednią kopię zapasową iCloud po sprawdzeniu jej daty i godziny. Transfer danych rozpocznie się natychmiast.

Krok 4. Jeśli zostaniesz o to poproszony, wprowadź ponownie swój identyfikator Apple ID i hasło, aby przywrócić aplikacje i zakupy.

Krok 5. Po zakończeniu procesu odzyskiwania wszystkie dane iCloud zostaną przywrócone na iPhonie.

przywróć z kopii zapasowej icloud

Odzyskaj usunięte zdjęcia VSCO z kopii zapasowej iCloud bez przywracania

Jeśli nie chcesz przywracać całej kopii zapasowej iCloud, możesz użyć oprogramowania innej firmy.

Krok 1. otwarty aFoneSoft oprogramowania D-Back i kliknij „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud”. Kliknij „Start”. Następnie zaloguj się na swoje konto, podając powiązane informacje.

Krok 2. Wszystkie kopie zapasowe iCloud zostaną wyświetlone na ekranie. Wybierz najbardziej odpowiedni i kliknij „Dalej”.

Krok 3. Wybierz „Zdjęcia” i „Zdjęcie aplikacji” w „Zdjęcia i wideo” i kliknij „Skanuj”.

Krok 4. Po zakończeniu skanowania zostaną wyświetlone wszystkie zdjęcia, w tym zdjęcia VSCO Twojego iPhone'a. Wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Odzyskaj”. Zostaniesz poproszony o wybranie folderu do zapisania odzyskanych zdjęć VSCO.

Podgląd pliku z karty iCloud

Porównanie dwóch powyższych metod

przez D-Back przez iTunes Restore
Wskaźnik sukcesu Wysoki Średni
Kiedy wybrać? Brak kopii zapasowej; nie można odzyskać z kopii zapasowej iCloud;

nie chcę w pełni przywracać kopii zapasowej

Kopie zapasowe zdjęć są tworzone przez iCloud
Odzyskaj usunięte zdjęcia bez kopii zapasowej tak Nie
Odzyskaj zdjęcia z kopii zapasowej iCloud Podgląd przed odzyskiem Przywróć bez przeglądania
Opcje odzyskiwania Selektywnie lub w pełni Tylko w pełni przywróć
Trudność Łatwo Kompleks

Po przywróceniu oficjalnej kopii zapasowej iCloud wszystkie dane Twojego iPhone'a zostaną zastąpione przywróconą kopią zapasową. Ale kiedy używasz aFoneSoft D-Back do odzyskiwania utraconych zdjęć VSCO, nie musisz przywracać całej kopii zapasowej iCloud. Masz możliwość wybrania poszczególnych zdjęć z samego oprogramowania, a następnie odzyskania ich w prostych krokach.

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie innych firm

Jeśli zastanawiasz się, jak odzyskać usunięte zdjęcia z VSCO, możesz polegać na oprogramowaniu innych firm.

Dzieje się tak, ponieważ dane iPhone'a są zapisywane w bazie danych o nazwie SQLite. Po usunięciu zdjęć VSCO z urządzenia, stan zmienia się ze stanu „Przydzielone” na „Nieprzydzielone”, pozostawiając rzeczywiste dane w bazie danych. Gdy utworzysz nowe dane na swoim urządzeniu, dane w obszarze „Nieprzydzielone” zostaną najpierw usunięte i zastąpione nowymi danymi.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych innej firmy może łatwo uzyskać dostęp do bazy danych iOS SQLite w celu odzyskania usuniętych zdjęć VSCO, co oficjalnym sposobem nie może tego zrobić za Ciebie. To jest powód, dla którego wiele oficjalnych stron internetowych i użytkowników ufa temu oprogramowaniu do odzyskiwania danych, aby odzyskać utracone dane.

recenzja-użytkownika-2

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Wskazówka: jak zapisywać zdjęcia w VSCO?

Możesz łatwo wykonać kopię zapasową zdjęć, które zostały zaimportowane do aplikacji VSCO. W przypadku urządzeń z obsługą kopii zapasowej iCloud zdjęcia będą zapisywane codziennie, gdy urządzenie połączy się z siecią Wi-Fi. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby włączyć kopię zapasową iCloud.

1. Otwórz Ustawienia na iPhonie i dotknij swojego Apple ID.

2. Stuknij w iCloud pod swoim identyfikatorem.

3. Na następnym ekranie dotknij „Kopia zapasowa iCloud” i włącz ją.

Wykonaj poniższe czynności, aby utworzyć kopię zapasową danych urządzenia za pomocą iTunes. Należy to robić regularnie, aby można było odzyskać zdjęcia w przypadku utraty lub usunięcia zdjęć VSCO.

1. Otwórz iTunes na komputerze i podłącz do niego swoje urządzenie. Wybierz swojego iPhone'a.

2. Kliknij „Podsumowanie” po lewej stronie. W obszarze Kopie zapasowe wybierz „Ten komputer” i dotknij „Utwórz kopię zapasową teraz”.

Jeśli zgubisz zdjęcia VSCO i metody wyszukiwania, aby odzyskać usunięte zdjęcia VSCO iPhone, powinieneś wyświetlić wszystkie powyższe metody. Możesz dokładnie sprawdzić recenzje, a następnie wybrać tę, której ufasz. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Gorące artykuły