Jak odzyskać usunięte wiadomości audio WhatsApp z iPhone'a?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać usunięte wiadomości audio WhatsApp z iPhone'a?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Utrata wiadomości audio WhatsApp lub ich załączników może być sporym problemem, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że WhatsApp nie przechowuje danych na swoich serwerach, a zatem nie może pomóc w odzyskaniu brakujących danych. Ale to jest główny powód, dla którego zalecają tworzenie kopii zapasowych wiadomości WhatsApp na iCloud.

Jeśli szukasz prostego, ale skutecznego sposobu na odsłuchanie lub odzyskanie utraconych wcześniej wiadomości audio WhatsApp, ten artykuł będzie bardzo pomocny.

1. Odzyskaj wiadomości audio WhatsApp z iCloud

Jeśli przed utratą wiadomości utworzyłeś kopię zapasową historii czatów WhatsApp na iCloud, a na iCloud jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, możesz skorzystać z tego prostego samouczka, aby je odzyskać.

Krok 1: Rozpocznij od sprawdzenia, czy istnieje kopia zapasowa. Przejdź do Ustawienia WhatsApp > Czaty > Kopia zapasowa czatu.

Krok 2: Gdy masz pewność, że masz kopię zapasową. Usuń aplikację WhatsApp, a następnie zainstaluj ją ponownie ze sklepu App Store.

Krok 3: Zweryfikuj swój numer, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przywrócić historię czatu. Następnie możesz znaleźć usunięte wiadomości audio WhatsApp w swojej historii czatów.

Odzyskaj historię czatów WhatsApp z iCloud

2. Jeśli nie masz żadnej kopii zapasowej WhatsApp lub nie chcesz przywracać

Chociaż przywracanie z kopii zapasowej iCloud jest niezawodnym sposobem, mogą również towarzyszyć pewne wady. Ponieważ usunięte wiadomości dźwiękowe WhatsApp mogą zostać nadpisane przez nowo usunięte dane, możliwe, że usunięte wiadomości dźwiękowe WhatsApp zostaną trwale usunięte. Jeśli nie masz żadnej kopii zapasowej brakujących wiadomości audio WhatsApp lub nie chcesz przywracać iPhone'a za pomocą iTunes / iCloud, możesz potrzebować narzędzia innej firmy, które pomoże Ci odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp. Jednym z najlepszych jest aFoneSoft D-Back. Może odzyskać usunięte wiadomości audio WhatsApp z urządzenia iOS, kopii zapasowej iTunes i kopii zapasowej iCloud i jest kompatybilny z najnowszą wersją iOS, iOS 14.

aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a (zgodny z iOS 14)

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Odzyskaj wszystkie rodzaje historii czatów WhatsApp, w tym wiadomości audio, wiadomości, obrazy lub filmy.
  • Może bezpośrednio skanować i znajdować wiadomości audio WhatsApp z Twojego iPhone'a. Nie jest potrzebna żadna kopia zapasowa.
  • Obsługuje również przywracanie wiadomości audio WhatsApp z kopii zapasowej iTunes i kopii zapasowej iCloud.
  • Brak utraty/nadpisywania danych na Twoim urządzeniu.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Teraz zacznijmy odzyskiwanie wiadomości audio WhatsApp:

Krok 1: Pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze. Uruchom go i wybierz „Odzyskaj z urządzenia iOS” i kliknij „Start”.

odzyskać z urządzenia iOS

Krok 2: Podłącz urządzenie do komputera i kliknij „Dalej”.

wybierać

Krok 3: W następnym oknie wybierz „WhatsApp”, a następnie kliknij „Dalej”.

wybierz typ danych

Krok 4: Po zakończeniu procesu skanowania wybierz wiadomości audio z wyników i kliknij „Odzyskaj”. Wybierz lokalizację na komputerze, w której chcesz je zapisać, i gotowe.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

3. Odzyskaj wiadomości audio WhatsApp z kopii zapasowej iPhone'a

Jeśli masz kopię zapasową urządzenia w iTunes lub iCloud, możesz również odzyskać brakujące wiadomości audio, przywracając kopię zapasową. Oto jak to zrobić zarówno dla iTunes, jak i iCloud.

Porada 1 Przywróć z iCloud

Krok 1: Przejdź do Ustawienia> Ogólne> Resetuj> Usuń całą zawartość i ustawienia. Powinno to doprowadzić Cię do ekranu konfiguracji.

Krok 2: Postępuj zgodnie z instrukcjami, aż dojdziesz do ekranu „Aplikacja i dane”, a następnie wybierz „Przywróć z kopii zapasowej iCloud”.

Krok 3: Zaloguj się do iCloud i wybierz kopię zapasową. Poczekaj na zakończenie procesu przywracania.

Przywróć z iCloud

Porada 2 Przywróć z iTunes

Krok 1: Otwórz iTunes i podłącz iPhone'a do komputera.

Krok 2: Kliknij iPhone'a, gdy pojawi się w iTunes, a następnie kliknij „Przywróć kopię zapasową”. Wybierz kopię zapasową, a następnie kliknij „Przywróć”.

Przywróć z iTunes

Tutaj nauczyłeś się 4 sposobów na odzyskanie usuniętych wiadomości audio WhatsApp. Jeśli wcześniej włączyłeś kopię zapasową WhatsApp, metoda 1 byłaby najlepsza. Jeśli jednak nie zrobisz kopii zapasowej, aFoneSoft D-Back będzie idealnym wyborem.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły