Jak odzyskać dane iPhone SE

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać dane iPhone SE

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 22 września 2021 r.

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z taką sytuacją? Załóżmy, że od dłuższego czasu masz wiele nieużywanych plików na urządzeniu z systemem iOS, a następnie po prostu naciśnij przycisk usuwania, a te pliki zostaną utracone na zawsze. Lub zostawiłeś gdzieś swój telefon i ktoś nieumyślnie usunął z niego niektóre ważne pliki. I nagle potrzebujesz tych plików jutro na ważne spotkanie. Czas ucieka i potrzebujesz z powrotem swoich plików, w przeciwnym razie szef pomyśli, że jesteś niezorganizowany.

W rzeczywistości jest to bardziej powszechne zjawisko niż myślisz i może wpłynąć na każdego w dowolnym momencie. Jak więc odzyskać dane z iPhone'a SE w tak pośpiechu? Odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się wydawać.

Profesjonalne narzędzie, którego będziesz potrzebować

Odzyskiwanie danych iPhone'a iMyfone D-Back or iMyfone D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a Mac jest liderem w odzyskiwaniu urządzeń z systemem iOS i oferuje mnóstwo opcji odzyskiwania danych, takich jak pełne lub częściowe przywracanie urządzenia z systemem iOS oraz odzyskiwanie usuniętych plików i zdjęć przy użyciu niestandardowych metod odzyskiwania.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych iPhone'a

  • Odzyskaj dane bez względu na to, jak je stracisz, na przykład urządzenie jest zepsute, skradzione, zaatakowane przez wirusy, jailbreak, zaktualizowane lub przywrócone do ustawień fabrycznych lub przypadkowo zablokowane.
  • Odzyskaj ponad 22 ważne wiadomości tekstowe, łącznośćzdjęciafilmy i więcej plików.
  • Wyświetl podgląd usuniętych danych przed odzyskaniem.
  • 4 tryby odzyskiwania: Odzyskaj z urządzenia iOS, Odzyskaj z iTunes Backup, Odzyskaj z iCloud Backup i Smart Recovery.

pobierz-win pobierz-mac

Zobaczmy, jak odzyskać utracone dane z iPhone'a SE za pomocą iMyfone D-Back zarówno bezpośrednio, jak i przez iCloud / iTunes.

1 Odzyskaj usunięte dane z iPhone'a SE za pomocą iMyfone D-Back

Korzystanie z funkcji Smart Recovery w celu odzyskania ważnych plików jest świetną opcją, z której możesz korzystać z iMyfone D-Back, ponieważ umożliwia szybkie przenoszenie i przywracanie plików i danych według typów plików i sposobu ich utraty, zapewniając, że nie ma takiej potrzeby martwić się o ścieżki skanowania i odzyskiwania.

Uwaga: Możesz także wybrać „Odzyskaj z urządzenia iOS”, aby odzyskać utracone dane bezpośrednio z urządzenia. Jeśli wcześniej wykonałeś kopie zapasowe iPhone'a, po prostu wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” lub „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud”.

Smart Recovery – kliknij „Start” w Smart Recovery

odzyskiwanie danych z iPhone SE z inteligentnego odzyskiwania

Następnie wybierz typy plików, które chcesz przywrócić – możesz również wybrać wiele typów plików.

wybierz typy plików

Następnie po prostu wybierz sposób utraty plików w celu kolejnego skanowania i odzyskiwania.

wybierz sposób utraty danych, aby odzyskać utracone dane z iPhone'a SE

Otóż ​​to! Po prostu zeskanuj i odzyskaj utracone pliki – a oprogramowanie do odzyskiwania iPhone'a zajmie się resztą! Teraz wiesz, że odzyskiwanie danych z iPhone'a SE jest tak proste, jak zdmuchiwanie kurzu.


2 Odzyskaj usunięte dane iPhone SE z kopii zapasowej iTunes

Podobnie jak w poprzedniej metodzie, wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”, a następnie kliknij „Start”.

Odzyskiwanie z iTunes Backup

Następnie wybierz odpowiednią kopię zapasową iTunes, którą chcesz przywrócić, a następnie po prostu kliknij „Skanuj”. Skanowanie i wyszukiwanie może potrwać do kilku minut.

Wybierz iTunes Backup, aby odzyskać dane z iPhone'a SE

Następnie dane i pliki z kopii zapasowej iTunes będą wyraźnie widoczne w interfejsie. Będziesz mógł wyświetlić podgląd plików, aby potwierdzić, czy ich potrzebujesz. I na koniec wybierz te, które chcesz – i to wszystko! Twoje pliki zostaną przywrócone.

Podgląd z iTunes


3 Odzyskaj usunięte dane iPhone SE z kopii zapasowej iCloud

Podobnie jak w poprzedniej metodzie, wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud”, a następnie kliknij „Start”.

z iCloud Backup, aby odzyskać dane iPhone SE

Wystarczy zalogować się do danych konta iCloud, a oprogramowanie znajdzie wszystkie kopie zapasowe na koncie, z których można je przywrócić. Po prostu wybierz kopię zapasową, z której chcesz przywrócić, i kliknij „Dalej”, aby kontynuować. Pobranie pliku może potrwać do kilku minut, więc upewnij się, że zawsze masz połączenie z siecią.

Wybierz iCloud Backup

Następnie po prostu przejrzyj dane i wybierz, co chcesz odzyskać, i po prostu kliknij „Odzyskaj”.

Podgląd z iCloud

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wybrać folder, w którym chcesz przechowywać odzyskane dane i poczekać na zakończenie procesu przywracania, i gotowe!

Jak widać, iPad i iPod Touch! Upewnij się, że zawsze masz go zainstalowany na swoim komputerze, gdziekolwiek jesteś, aby upewnić się, że nigdy nie będziesz musiał się martwić o to, jak ponownie odzyskać usunięte dane z iPhone'a SE!

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły