Jak odzyskać utracone dane iPhone'a bez kopii zapasowej

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać utracone dane iPhone'a bez kopii zapasowej

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Tak, utrata danych iPhone'a bez kopii zapasowej była znanym problemem dla użytkowników iPhone'a. Niewiele osób regularnie tworzy kopie zapasowe swojego iPhone'a. Kiedy zdarzył się wypadek, dowiadują się, że NIE są dostępne żadne kopie zapasowe, z których mogą przywrócić iPhone'a. Tak więc problem polega na tym, co powinniśmy zrobić, aby odzyskać utracone dane lub pliki z iPhone'a bez kopii zapasowej na iTunes i iCloud?

odzyskaj dane iphone'a bez kopii zapasowej

Część 1. Czy mogę odzyskać utracone dane iPhone'a bez kopii zapasowej?

Tak, możesz odzyskać utracone dane iPhone'a bez kopii zapasowej. Ale musisz uciec się do narzędzi innych firm. W przeciwnym razie szansa jest znikoma.

Jeśli nie możesz znaleźć utraconych lub brakujących danych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostały one usunięte lub ukryte, albo po prostu zgubiłem je po przywróceniu ustawień fabrycznych. W rzeczywistości utracone dane nadal znajdują się na Twoim iPhonie po przywróceniu ustawień fabrycznych / usunięciu, są po prostu przenoszone z folderu „Przydzielone” do „Nieprzydzielone”. Tylko wtedy, gdy utworzysz nowe pliki i zajmiesz miejsce „Nieprzydzielone”, pliki te znikną z Twojego urządzenia. Dzięki temu narzędzie innej firmy może uzyskać dostęp do bazy danych systemu iOS i odzyskać utracone dane iPhone'a bez żadnych kopii zapasowych. W następnej części poprowadzimy Cię, co zrobić, gdy utracisz dane iPhone'a bez kopii zapasowej. Odkryjmy!

Część 2. Jak odzyskać utracone dane z iPhone'a bez kopii zapasowej [Bez utraty danych]

Narzędzie, którego potrzebujesz, musi obsługiwać odzyskiwanie utraconych danych bezpośrednio z iPhone'a, ponieważ nie ma dostępnej kopii zapasowej. I aFoneSoft D-Back zaleca się tutaj. Jest to zdecydowanie najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych iPhone'a do odzyskiwania utraconych danych na urządzeniu z systemem iOS. Jest w stanie odzyskać ponad 22 utracone typy plików bezpośrednio z iPhone'a bez tworzenia kopii zapasowej, w tym zdjęcia, filmy, kontakty i dane aplikacji innych firm. Poniżej znajdziesz więcej funkcji tego oprogramowania:

Narzędzie, którego potrzebujesz: aFoneSoft D-Back (obsługiwany iOS 14)

Główne cechy

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Jeśli potrzebujesz dalszych wskazówek, możesz zapoznać się z poniższym filmem, aby odzyskać utracone dane z iPhone'a bez kopii zapasowej.

YouTube Video

Kroki, aby odzyskać utracone dane z iPhone'a bez tworzenia kopii zapasowej za pomocą D-Back

Krok 1. Podłącz urządzenie z systemem iOS i wybierz tryb odzyskiwania danych

Otwórz program do odzyskiwania danych iOS po zainstalowaniu go na komputerze, kliknij "Początek" z Odzyskaj z urządzenia iOS patka. Zobaczysz typy plików, które oprogramowanie do odzyskiwania danych iOS może odzyskać. Wybierz to, czego potrzebujesz. A następnie narzędzie do odzyskiwania systemu iOS poprosi o podłączenie urządzenia z systemem iOS do komputera.

odzyskać utracone dane z urządzenia

Krok 2. Zeskanuj urządzenie z systemem iOS, aby znaleźć utracone dane iPhone'a

Kliknij "Skanowanie", a narzędzie do odzyskiwania danych iOS przeskanuje typy plików zgodnie z twoim wyborem na początku. Dokładne skanowanie znacznie skróci czas polowania na utracone dane. I proszę poczekać.

Przeskanuj urządzenie iOS w celu odzyskania utraconych danych

Krok 3. Wyświetl podgląd znalezionych danych, a następnie odzyskaj

Po aFoneSoft D-Back znajdzie utracone dane, pokaże je wszystkie w interfejsie. Możesz kliknąć każdy element w każdej kategorii, aby sprawdzić konkretną zawartość, a następnie wybrać te, które chcesz odzyskać. Wystarczy kliknąć "Wyzdrowieć" i utwórz jeden folder na swoim komputerze, aby przywrócić znalezione dane.

odzyskać utracone pliki bez kopii zapasowej

Tak więc, tylko trzy kroki i kilka minut, możesz znaleźć utracone dane iPhone'a za pomocą aFoneSoft Odzyskiwanie danych D-Back iOS! Nie martw się już, gdy stracisz dane i nie będziesz mieć kopii zapasowej w przyszłości! Aby jednak uniknąć utraty danych następnym razem, powinieneś wiedzieć, jak prawidłowo wykonać kopię zapasową danych iPhone'a.

Uwagi

recenzja-użytkownika-2

Część 3. Często zadawane pytania

P1: Czy dane iPhone'a można odzyskać po zresetowaniu?

A: TAK - tylko przed nadpisaniem danych. Do wykonania tego zadania potrzebne jest profesjonalne narzędzie do odzyskiwania danych.

P2: Czy mogę odzyskać dane, które usunąłem 1 rok temu?

A: TAK - nadal zależy to od tego, czy dane zostały całkowicie nadpisane. Jeśli jeszcze nie, możesz odzyskać usunięte dane za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych. Lub, zakładając, że masz kopię zapasową w tym czasie, jest to dobry sposób na przywrócenie pliku kopii zapasowej w celu odzyskania starych usuniętych danych.

Wnioski

To irytujący problem, z którym boryka się wielu użytkowników, którzy tracą dane bez kopii zapasowej. Chociaż możliwe jest odzyskanie utraconych danych bez tworzenia kopii zapasowej, zawsze dobrym nawykiem jest regularne tworzenie kopii zapasowej urządzenia. Pozwoli to uniknąć kłopotów z utratą danych. Ale jeśli stracisz trochę danych i niestety nie masz kopii zapasowej, aFoneSoft D-Back narzędzie do odzyskiwania danych iOS pomoże Ci poradzić sobie z wszelkim możliwym ryzykiem utraty danych, tak jak miało to miejsce w przypadku wielu innych użytkowników.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły