Jak odzyskać zdjęcia z martwego / zepsutego iPhone'a?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać zdjęcia z martwego / zepsutego iPhone'a?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 sierpnia 2021 r.

Pytanie
„Mój iPhone jest całkowicie martwy. Ładowałem go godzinami, ale na próżno. Teraz szaleję, jak odzyskać wszystkie zdjęcia z tego martwego iPhone'a. Jakieś sugestie? Z góry dziękuję!”

Czy Twój iPhone kiedykolwiek się zawiesił – na przykład przypadkowo go upuściłeś, więc został uszkodzony lub martwy. W takim przypadku najbardziej zależy Ci na zdjęciach przechowywanych w telefonie. W końcu trudno stracić wszystkie cenne wspomnienia za zdjęciami. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie zdjęć z martwego iPhone'a? Na szczęście jest to absolutnie możliwe.

W tym artykule zostanie przedstawiony kompletny przewodnik dotyczący odzyskiwania zdjęć z martwego lub uszkodzonego iPhone'a. Jeśli dokładnie masz problem z tym problemem, po prostu czytaj dalej. Wierzę, że istnieje jedno rozwiązanie, które działa najlepiej dla Ciebie!

2 szybkie sposoby na uzyskanie zdjęć z martwego / zepsutego iPhone'a

Jeśli zawsze zsynchronizowałeś swoje zdjęcia z iCloud, tj. Włączyłeś „Zdjęcia iCloud” na martwym / uszkodzonym iPhonie, możesz przeglądać, wyszukiwać i udostępniać zdjęcia z dowolnego urządzenia. W takim przypadku istnieją 2 szybkie sposoby na uzyskanie zdjęć z martwego / uszkodzonego iPhone'a.

Najpierw możesz się zalogować iCloud.com z tym samym identyfikatorem Apple ID i pobieraj swoje zdjęcia w łatwy sposób.

 • Krok 1: Zaloguj się do iCloud.com i zaloguj się na swoje konto.
 • Krok 2: Kliknij ZDJĘCIA.
 • Krok 3: Wybierz zdjęcia, które chcesz i pobierz je.
 • odzyskać zdjęcia z uszkodzonego iPhone'a za pośrednictwem icloud.com

  Poza tym możesz skorzystać z innego urządzenia z systemem iOS, aby odzyskać zdjęcia.

  Zaloguj się do tego samego Apple ID z innym dostępnym urządzeniem iOS, włącz „Zdjęcia iCloud” na tym urządzeniu, a następnie zdjęcia iCloud zostaną zsynchronizowane z nowym urządzeniem bez trudności. (Nie zapomnij najpierw wykonać kopii zapasowej istniejących danych na tym nowym urządzeniu, aby zapobiec nadpisaniu danych).

  Uwagi
 • Upewnij się, że masz włączoną opcję synchronizacji w iCloud na martwym / uszkodzonym iPhonie, w przeciwnym razie dwie szybkie metody nie będą działać.
 • Jeśli nie możesz znaleźć swoich zdjęć na iCloud.com lub aktywność synchronizacji na drugim urządzeniu z systemem iOS nie powiedzie się, wypróbuj alternatywnie następujące metody.
 • Odzyskaj zdjęcia z martwego / uszkodzonego iPhone'a selektywnie za pomocą kopii zapasowej iTunes

  Jeśli regularnie tworzysz kopię zapasową iPhone'a za pomocą iTunes, możesz odzyskać swoje zdjęcia z kopii zapasowej iTunes. Aby to zrobić, tutaj aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a, profesjonalne narzędzie do odzyskiwania, jest wysoce zalecane. Kluczowe cechy wymienione poniżej to niektóre z przekonujących powodów, dla których powinieneś zaufać i wybrać D-Back.

  Główne cechy D-Back

  Aby odzyskać zdjęcia z martwego / uszkodzonego iPhone'a za pomocą D-Back, najpierw pobierz program i zainstaluj go na swoim komputerze.

  Wersja systemu Windows Wersja Mac

  Krok 1.Wybierz tryb do uruchomienia

  Uruchomić aFoneSoft D-z powrotem, wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” i naciśnij "Początek".

  Odzyskaj zdjęcia z uszkodzonego iPhone'a

  Krok 2.Wybierz kopię zapasową i typ danych

  Możesz wybrać kopię zapasową iTunes zawierającą utracone zdjęcia po wykryciu przez program wszystkich kopii zapasowych przechowywanych na komputerze i kliknięciu "Kolejny".

  Wybierz iTunes Backup

  Jeśli chodzi o typ danych, tutaj należy wybrać "Zdjęcia", Kliknij "Skandować" a program rozpocznie skanowanie zdjęć za Ciebie.

  wybierz typy plików

  Krok 3.Podgląd i odzyskiwanie danych z kopii zapasowej iTunes

  Po skanowaniu aFoneSoft D-Back wyświetli wszystkie znalezione zdjęcia. Wybierz te, które chcesz odzyskać i wybierz folder, w którym chcesz je zachować, a następnie naciśnij "Wyzdrowieć".

  Odzyskaj zdjęcie z uszkodzonego iPhone'a

  Uwagi
  To rozwiązanie działa tylko pod warunkiem, że masz nawyk tworzenia kopii zapasowych danych na swoim iPhonie przez iTunes. Jeśli nie, możesz spróbować pobieraj zdjęcia bezpośrednio z uszkodzonego iPhone'a.

  Odzyskaj zdjęcia z martwego / uszkodzonego iPhone'a bez kopii zapasowej

  Napraw swój iPhone przed odzyskaniem

  Jeśli nie masz kopii zapasowej martwego / uszkodzonego iPhone'a, nie martw się, ponieważ istnieje jeszcze inna metoda, z której możesz skorzystać. Potężny aFoneSoft D-Back jest w stanie bezpośrednio pobierać zdjęcia z martwego iPhone'a bez tworzenia kopii zapasowej. Ale wcześniej musisz wykonać pewne prace przygotowawcze - naprawienie iPhone'a za pomocą „Napraw system iOS” tryb zapewniany przez D-Back.

  Udowodniono, że ta funkcja jest skuteczna w rozwiązywaniu typowych problemów z iOS, takich jak białe logo Apple i czerwone logo iTunes, nawet jeśli ekran iPhone'a nie odpowiada. Aby rozpocząć, uruchom tę aplikację i przejdź do „Napraw system iOS” zakładkę, a następnie kliknij "Tryb standardowy" kontynuować. Po zakończeniu procesu naprawy iPhone uruchomi się w normalnym stanie. Przejdź do naszych szczegółowych krok-po-kroku naprawić martwego / zepsutego iPhone'a.

  Napraw swojego iPhone'a

  Odzyskaj zdjęcia z martwego / zepsutego iPhone'a bezpośrednio za pomocą D-Back

  Na początek pobierz i zainstaluj aFoneSoft D-z powrotem.

  Wersja systemu Windows Wersja Mac

  Krok 1.Wybierz tryb do uruchomienia

  Uruchom program na swoim komputerze, a następnie wybierz „Odzyskaj z urządzenia iOS”.

  Odzyskaj zdjęcia bezpośrednio z martwego iPhone'a

  Krok 2.Podłącz i przeskanuj swoje urządzenie z systemem iOS

  Podłącz iPhone'a do komputera, kliknij „zaufaj temu komputerowi” i wprowadź hasło. A następnie kliknij "Kolejny" gdy program rozpozna urządzenie.

  podłącz swoje urządzenie

  Teraz ze wszystkich typów danych wybierz "Zdjęcia".

  wybierz typy danych

  Krok 3.Podgląd i odzyskiwanie zdjęć z iPhone'a

  Po zakończeniu skanowania wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać, i kliknij "Wyzdrowieć".

  podgląd i odzyskaj zdjęcia z uszkodzonego iPhone'a

  Uwagi
  aFoneSoft D-Back zapewnia bezpłatną wersję próbną dla każdego użytkownika, aby zeskanować, co można odzyskać i mieć podgląd. Nie wahaj się spróbować!

  Wersja systemu Windows Wersja Mac

  Pełny film o tym, jak usunąć zdjęcia z martwego / uszkodzonego iPhone'a

  Jeśli nadal nie masz jasności co do kroków operacyjnych, nigdy nie powinieneś przegapić filmu, w którym wszystkie kluczowe punkty są dobrze wyjaśnione.

  YouTube Video
  Wskazówki
  Teraz mamy specjalne sprzedaży maksymalnie % 60 off. Nie przegap tej okazji i zdobądź narzędzie premium w korzystnej cenie. aFoneSoft D-Back naprawdę zasługuje na Twoje zaufanie i nigdy Cię nie zawiedzie!

  Często zadawane pytania

  1. Jak mogę naprawić martwy / rozbity iPhone?

  W zależności od przyczyn możesz naprawić martwy / rozbity iPhone za pomocą następujących metod:

  1.1 Usterki oprogramowania i awaria systemu: Twardy reset to normalny sposób na: ożyw swojego martwego iPhone'a. Różne modele wymagają różnych operacji dla twardego resetu.

  1.2 Nie ładuje się ani nie włącza: Uszkodzony element sprzętu, taki jak bateria lub płyta główna, które należy wymienić. Staraj się ładować iPhone'a przez co najmniej godzinę. Ponieważ ładowanie trwa dłużej, jeśli bateria jest całkowicie rozładowana.

  1.3 Zepsuty sprzęt: Zepsuły się niektóre elementy sprzętowe, takie jak ekran, płyta główna itp. I Twój iPhone już się nie włącza. Musisz go odesłać naprawiony lub wymienić.

  1.4 Woda uszkodzona: Jeśli upuściłeś iPhone'a do wody i masz do czynienia z uszkodzeniem przez wodę, spróbuj umieścić go w suchym ryżu na kilka godzin.

  2. Jak mogę uzyskać zdjęcia z uszkodzonego iPhone'a, który się nie włącza?

  Odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonego iPhone'a, który się nie włącza, nie jest takie trudne z D-Back. Pomoże Ci uzyskać zdjęcia z uszkodzonego iPhone'a, który się nie włącza z kopią zapasową a także napraw uszkodzony iPhone, a następnie odzyskaj zdjęcia bez kopii zapasowej.

  3. Jak mogę wykonać kopię zapasową na moim martwym iPhonie?

  Możesz wykonać kopię zapasową martwego iPhone'a za pośrednictwem iTunes. Jeśli iTunes rozpozna Twój iPhone, może dać Ci opcję utworzenia nowej kopii zapasowej. Jeśli nie, ale nadal chcesz wykonać kopię zapasową, obawiam się, że musisz zatrzymać się tutaj i wybrać narzędzie do odzyskiwania danych, aby uzyskać dodatkową pomoc.

  Gorące artykuły