Jak odzyskać zdjęcia z zablokowanego iPada?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak odzyskać zdjęcia z zablokowanego iPada?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Pytanie
„Cześć, tu Ben, przypadkowo usunąłem zdjęcia z iPada, najgorsze jest to, że 10 razy wprowadziłem zły kod dostępu i zablokowałem iPada. Czy istnieje jakaś metoda dostępu do zdjęć z iPada bez hasła? zdjęcia z zablokowanego iPada?”

Większość ludzi uważa, że ​​jeśli zgubili hasło na swoim urządzeniu, a urządzenie w jakiś sposób zostanie zablokowane, to w równym stopniu stracili wszystkie dane na urządzeniu. Jest to do pewnego stopnia prawdą, ale jest coś, co możesz zrobić, aby odzyskać swoje zdjęcia, jeśli iPad jest wyłączony. W tym artykule omówimy różne sposoby odzyskiwania zdjęć z wyłączonego iPada, bez względu na to, czy z kopią zapasową, czy bez niej.

Uwagi

Warto jednak zauważyć, że jeśli nie wykonałeś kopii zapasowej niektórych lub wszystkich utraconych zdjęć przed zapomnieniem hasła, niewiele możesz zrobić, aby je zapisać. Musisz usunąć iPada, aby uzyskać do niego dostęp, co spowoduje usunięcie wszystkich danych i ustawień. Ale nadal możesz spróbować: podłącz iPada do komputera i sprawdź, czy komputer i iTunes mogą wykryć iPada, aby pilnie wykonać kopię zapasową.

2 typowe sposoby odzyskiwania zdjęć z zablokowanego iPada

Sposób 1. Wymaż iPada i odzyskaj zdjęcia na zablokowanym iPadzie przez iTunes

Jeśli zsynchronizowałeś urządzenie z iTunes, możesz przywrócić urządzenie, aby odzyskać swoje zdjęcia. Oto jak to zrobić.

Krok 1.Podłącz iPada do komputera i uruchom iTunes. Jeśli zostanie wyświetlony monit o podanie kodu dostępu, spróbuj użyć innego komputera, z którym się zsynchronizowałeś, lub trybu odzyskiwania.

Krok 2.Poczekaj, aż iTunes zsynchronizuje urządzenie, a następnie kliknij „Przywróć iPada”. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie konfiguracji urządzenia i wybierz „Przywróć z kopii zapasowej iTunes”.

Krok 3.Wybierz najbardziej odpowiednią kopię zapasową, aby przywrócić urządzenie.

Wymaż i odzyskaj zdjęcia na zablokowanym iPadzie za pośrednictwem iTunes

Uwagi

Odzyskiwanie zdjęć z iTunes może zająć dość dużo czasu.


Way 2. Jak uzyskać zdjęcia z wyłączonego iPada za pośrednictwem iCloud?

Jeśli masz skonfigurowaną funkcję Znajdź mój iPhone, możesz łatwo użyć iCloud do usunięcia, a następnie przywrócenia iPada, nawet jeśli nie masz hasła. Wykonaj te proste kroki, aby to zrobić.

Krok 1.z dowolnego innego urządzenia przejdź do https://www.icloud.com/find, a następnie zaloguj się przy użyciu swojego Apple ID.

Krok 2.Kliknij „Wszystkie urządzenia” u góry okna, a następnie wybierz urządzenie, które chcesz wymazać, w tym przypadku zablokowany iPad.

Krok 3.Kliknij „Wymaż iPada”, aby usunąć urządzenie, a także jego hasło. Następnie możesz wybrać przywrócenie urządzenia z kopii zapasowej lub skonfigurowanie go jako nowego.

Wymazywanie i odzyskiwanie zdjęć na zablokowanym iPadzie przez iCloud

Uwagi

Wymaga zalogowania się na swoje konto iCloud za pomocą hasła iCloud.


Najbardziej przydatne sposoby odzyskiwania zdjęć z zablokowanego iPada

Sposób 3. Jak odzyskać zdjęcia z wyłączonego iPada za pomocą iTunes za pomocą D-Back

Powyższa metoda będzie działać bardzo dobrze, aby odzyskać dane, ale nie będziesz w stanie odzyskać tylko zdjęć. Aby to zrobić, potrzebujesz usług iMyfone D-Back Odzyskiwanie danych iPada (kompatybilny z iOS 11), który może pomóc w selektywnym odzyskiwaniu utraconych zdjęć z pliku kopii zapasowej iTunes.

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Możliwość odzyskiwania/wyodrębniania zdjęć z zablokowanego lub uszkodzonego iPada.
  • Umożliwia selektywne wybieranie konkretnych zdjęć do odzyskania.
  • Wysoka skuteczność odzyskiwania, bardzo łatwa w użyciu.
  • Możesz wyświetlić podgląd usuniętych zdjęć przed odzyskaniem.
  • Obsługuje prawie wszystkie urządzenia iOS, w tym iPad Air, iPad mini, iPad Pro, iPad i wszystkie wersje iOS, w tym iOS 13/12.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wykonaj te proste czynności, aby to zrobić.

Krok 1.Zacznij od pobrania i zainstalowania programu na swoim komputerze. W głównym oknie programu wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” i kliknij „Start”, aby kontynuować. W następnym oknie wybierz "Zdjęcia" jako typ pliku, który chcesz odzyskać, a następnie kliknij "Dalej".

Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes

Krok 2.Program wykryje wszystkie pliki kopii zapasowej iTunes na tym komputerze. Wybierz ten, który zawiera zdjęcia, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Skanuj”, aby umożliwić programowi skanowanie pliku kopii zapasowej w poszukiwaniu brakujących zdjęć.

Wybierz ten, który zawiera zdjęcia

Krok 3.W następnym oknie wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Odzyskaj”, aby je zapisać.

wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać


Way 4. Selektywne odzyskiwanie zdjęć z zablokowanego iPada za pośrednictwem iCloud

Korzystanie z iMyfone D-Back Odzyskiwanie danych iPada (kompatybilny z iOS 11) możesz uzyskać dostęp do kopii zapasowej iCloud i wybrać tylko zdjęcia, które chcesz odzyskać, w przeciwieństwie do odzyskiwania wszystkich danych z pliku kopii zapasowej. Wykonaj te proste kroki, aby to zrobić.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Krok 1.Uruchom program na swoim komputerze, a następnie wybierz „Odzyskaj z iCloud”, a następnie kliknij „Start”.

Odzyskaj z iCloud Backup

Krok 2.Zaloguj się na swoje konto iCloud i wybierz „Zdjęcia”, kliknij „Skanuj”, aby umożliwić programowi skanowanie pliku kopii zapasowej.

zaloguj się na konto icloud

Wybierz kategorię

Krok 3.Po zakończeniu skanowania kliknij zdjęcia, które chcesz odzyskać, i kliknij „Odzyskaj”.

kliknij zdjęcia, które chcesz odzyskać

Jeśli nigdy nie zsynchronizowałeś iPada z iTunes ani nie skonfigurowałeś funkcji Znajdź mój iPhone, musisz użyć trybu odzyskiwania, aby przywrócić iPada. Spowoduje to całkowite usunięcie urządzenia oraz hasła.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Kilka przydatnych wskazówek

Czasami łatwo jest zapomnieć hasło, ponieważ jest tak wiele rzeczy do zapamiętania. Dlatego najlepszym sposobem na uniknięcie ponownej utraty hasła jest zapisanie go i przechowywanie w bezpiecznym miejscu.

Ponadto pamiętaj, że zawsze regularnie twórz kopie zapasowe zdjęć i danych za pośrednictwem iCloud lub iTunes. W ten sposób zwiększono by możliwość udanego odzyskiwania zdjęć/danych.

Oto kroki, aby włączyć funkcję automatycznej codziennej synchronizacji usługi iCloud:

  1. Upewnij się, że kopia zapasowa iCloud została aktywowana: Sprawdź to, przechodząc do Ustawienia > iCloud > backup.
  2. Upewnij się, że iPad jest włączony, podłącz telefon do sieci Wi-Fi.
  3. Sprawdź, czy w iCloud jest wystarczająca ilość wolnego miejsca, aby utworzyć kopię zapasową.

bottom Line

Utrata niezapomnianych zdjęć może być ogromną katastrofą, jeśli żadna z oficjalnych metod odzyskiwania nie pomoże w Twojej sytuacji, spróbuj aFoneSoft Oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć / danych D-Back, możesz swobodnie przeglądać zdjęcia do odzyskania przed odzyskaniem. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże rozwiązać Twój problem.

Gorące artykuły