[2021] Jak przywrócić z kopii zapasowej iCloud bez resetowania

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > [2021] Jak przywrócić z kopii zapasowej iCloud bez resetowania

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Istnieje kilka powodów, dla których ludzie chcieliby odzyskać dane z pliku kopii zapasowej iCloud, w tym przywracanie usuniętych lub utraconych danych, przenoszenie zawartości ze starego urządzenia na nowe między innymi. Ale większość ludzi będzie unikać resetowania urządzenia przed przywróceniem z kopii zapasowej iCloud. Dzieje się tak, ponieważ resetowanie urządzenia często powoduje utratę danych. Cała zawartość, która nie została uwzględniona w najnowszej kopii zapasowej, zniknie wraz ze wszystkimi ustawieniami.

przywracanie z kopii zapasowej icloud bez resetowania

W tym artykule pokażemy dwa sposoby przywracania danych z kopii zapasowej iCloud bez resetowania iPhone'a, iPada lub iPoda touch.

1. Bezpośrednio przywróć iPhone'a z kopii zapasowej iCloud

Poniżej znajduje się oficjalny sposób przywracania z kopii zapasowej iCloud.

  1. Przejdź do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania. Jeśli dostępna jest nowsza wersja iOS lub iPadOS, pobierz ją i zainstaluj.
  2. Upewnij się, że masz ostatnią kopię zapasową. Przejdź do Ustawień i stuknij w [Twoje imię i nazwisko] > iCloud > Zarządzaj pamięcią > Kopie zapasowe. Następnie sprawdź je.
  3. Wybierz Ustawienia > Ogólne > Resetuj, a następnie stuknij Wymaż całą zawartość i ustawienia.
  4. Na ekranie Aplikacje i dane stuknij opcję Odtwórz z kopii zapasowej iCloud, a następnie zaloguj się przy użyciu swojego Apple ID.
  5. Stuknij w „Wybierz kopię zapasową”, a następnie wybierz z listy dostępnych kopii zapasowych w iCloud.

Przywróć z iCloud Backup

Uwagi

Tam jest trochę niedogodności przywracania z iCloud, może być konieczne rozważenie:

Dlatego przedstawimy następujące sposoby 2, aby umożliwić przeglądanie i przywracanie ważnych danych z kopii zapasowej iCloud selektywnie bez resetowania.

2. Przywróć iPhone'a z kopii zapasowej iCloud bez resetowania (obsługiwany iOS 15)

Czy możesz przywrócić z kopii zapasowej iCloud bez resetowania?

Odpowiedź brzmi tak. Z aFoneSoft D-Back (zgodny z iOS 15/14/13/12), najlepszy ekstraktor danych iCloud i narzędzie do odzyskiwania danych dla iPhone'a / iPada, możesz selektywnie odzyskiwać dane z plików kopii zapasowej iCloud bez konieczności resetowania urządzenia. Jest w stanie odzyskać dane ze wszystkich urządzeń z systemem iOS i wyodrębnić dane z plików kopii zapasowej iTunes lub iCloud. Specjalne funkcje tego programu sprawiają, że tego typu odzyskiwanie danych jest bezproblemowe. Obejmują one następujące;

prawdziwe recenzje użytkowników

-Prawdziwa ocena użytkownika

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Krok 1: Wybierz tryb odzyskiwania

Uruchom program po zakończeniu instalacji. Na ekranie głównym wybierz opcję „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud”. Kliknij przycisk „Start” i wybierz pliki.

wybierz Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud

Krok 2: Wybierz najnowszą kopię zapasową iCloud

Program poprosi o podanie danych konta iCloud. Wpisz swoje dane logowania, aby aplikacja sprawdziła dostępne pliki kopii zapasowych na koncie. Z dostępnej listy wybierz najnowszy plik kopii zapasowej, z którego chcesz odzyskać dane. Kliknij „Dalej”, aby umożliwić programowi pobranie plików kopii zapasowej.

wybierz plik kopii zapasowej

Krok 3: Podgląd i przywracanie plików z kopii zapasowej iCloud

iMyfone D-Back wyświetli następnie wszystkie wyniki skanowania. Wyświetl podgląd i wybierz zawartość, którą chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Odzyskaj”.

podgląd i wybór treści

Otworzy się małe okno z prośbą o wybranie folderu docelowego. Wybierz folder z komputera lub utwórz go i pozwól aplikacji dokończyć proces odzyskiwania. Po zakończeniu możesz przeglądać folder, aby zobaczyć odzyskaną zawartość.

Z aFoneSoft Ekstraktor danych D-Back iCloud, nie musisz resetować urządzenia. Możesz po prostu uzyskać dostęp do pliku kopii zapasowej iCloud i wyodrębnić potrzebne dane.

Uwagi

Możesz także użyć tego programu, aby wyodrębnić dane z kopii zapasowej iTunes lub bezpośrednio odzyskać dane z urządzeń z różnymi wersjami iOS, w tym najnowszą wersją iOS 15/14/13.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

3. Pobierz i przywróć dane z iCloud.com

Innym sposobem uzyskania dostępu do pliku kopii zapasowej iCloud jest witryna iCloud.com. Wykonaj te proste kroki, aby to zrobić.

Krok 1: Na komputerze zaloguj się do icloud.com używając swojego Apple ID i hasła.

Krok 2: Wszystkie pliki kopii zapasowych będą dostępne na stronie. Możesz łatwo uzyskać dostęp do dowolnego typu pliku, klikając go.

Chociaż jest to bezpieczny sposób na dostęp do plików, ma kilka niedociągnięć. Możesz nie mieć dostępu do niektórych rodzajów danych, w tym załączników WhatsApp, SMS-ów, MMS-ów, iMessages, notatek głosowych i strumienia zdjęć.

Przywróć iPhone'a z iCloud z resetowaniem

Wnioski

Tutaj musisz w pełni zrozumieć, jak przywrócić kopię zapasową iCloud bez resetowania. Wśród 3 sposobów, które gorąco polecam aFoneSoft D-Back ponieważ nie spowoduje utraty danych, a bezpłatna wersja próbna umożliwia dostęp i przeglądanie własnych plików iCloud. Po prostu naciśnij przycisk pobierania poniżej i wypróbuj!

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły