Jak przywrócić iPhone'a bez kopii zapasowej

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak przywrócić iPhone'a bez kopii zapasowej

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Konieczność przywrócenia iPhone'a wynika z kilku problemów. Na przykład jeden z użytkowników iPhone'a stwierdził, że telefon jest problematyczny po aktualizacji do najnowszego iOS. Inni stanęli przed koniecznością przywrócenia z powodu jailbreak i przypadkowego usunięcia.

Możliwe jest przywrócenie zawartości / danych iPhone'a za pomocą kilku narzędzi do przywracania. Apple zapewnia również możliwość odzyskania zawartości za pośrednictwem funkcji tworzenia kopii zapasowych iTunes i iCloud.

Jeśli jednak nie wykonałeś kopii zapasowej za pomocą iPhone'a lub iTunes, jak przywrócić ją bez kopii zapasowej? Przywracanie zawartości iPhone'a bez kopii zapasowej w prostych krokach jest możliwe za pomocą aFoneSoft D-Back. Specjalnie zaprojektowane oprogramowanie do odzyskiwania danych daje możliwość przywrócenia iPhone'a bez tworzenia kopii zapasowej. Funkcje oprogramowania reprezentują go i promują jako wiodące narzędzie do odzyskiwania iPhone'a. Niektóre z wyjątkowych funkcji to:

aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Odzyskaj ponad 22 formaty plików, takie jak zdjęcia, wiadomości tekstowe/Whatsapp/Wechat/Kik, kontakty, notatki, filmy i inne.
  • Cztery opcje odzyskiwania, które pozwalają użytkownikowi wybrać odpowiednią akcję w oparciu o sytuację, w której utracił dane.
  • Zapewnia podgląd możliwej do odzyskania zawartości, ułatwiając wybór plików do odzyskania.
  • Obsługuje prawie wszystkie urządzenia z systemem iOS 7/8/9/10, w tym najnowszy iOS 10.3.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Uwaga: Możesz łatwo odzyskać dane przechowywane na iPhonie, a nawet przywrócić usunięte dane aFoneSoft D-z powrotem. Jednak ważne jest, aby nadal mieć iPhone'a, z którego chcesz odzyskać dane i aby był rozpoznawalny przez komputer.


2 sposoby przywracania iPhone'a bez kopii zapasowej

Część 1. Przywróć dane iPhone'a bez kopii zapasowej za pomocą Smart Recovery

Krok 1: Uruchom oprogramowanie po pobraniu go ze strony internetowej. Wybierz zakładkę „Smart Recovery” i kliknij przycisk „Start”.

przywróć iPhone'a bez kopii zapasowej

Wybierz typy plików, które chcesz pobrać. Jeśli szukasz obrazów, wybierz zakładkę „zdjęcia”, co ułatwi oprogramowaniu identyfikację wszystkich obrazów, które można odzyskać z urządzenia.

przywrócić dane iPhone'a bez kopii zapasowej

Krok 2: Ważne jest, aby poinformować oprogramowanie, w jakich okolicznościach dane zostały utracone. Na podstawie dokonanego wyboru oprogramowanie rozpocznie skanowanie, wybierając odpowiednią opcję odzyskiwania.

rozpocznij skanowanie

Krok 3: Po zakończeniu skanowania aFoneSoft D-Back wyświetli wszystkie dane, które można odzyskać i które są dostępne w urządzeniu. aFoneSoft D-Back analizuje dane i decyduje o odzyskaniu zawartości z Twojego urządzenia. Pobiera wybrane dane lub całą zawartość i przechowuje na pulpicie w preferowanym folderze.


Część 2. Odzyskaj dane z urządzenia iOS bez kopii zapasowej

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft Oprogramowanie D-Back. W oknie głównym wybierz zakładkę „Odzyskaj z urządzenia iOS” z lewego panelu. Kliknij przycisk „Start”, aby rozpocząć następny proces.

Odzyskaj z urządzenia iOS

Będziesz musiał wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Jeśli szukasz zdjęć, możesz wybrać tylko zdjęcia, a nie całe dane. W tej sekcji możesz jednak dokonać wielu wyborów. Po zakończeniu aplikacja poprosi o podłączenie telefonu do komputera.

wybierz pliki, które chcesz odzyskać

Po podłączeniu telefonu oprogramowanie automatycznie wykryje i wyświetli urządzenie w oknie. Po wyświetleniu urządzenia kliknij przycisk „Skanuj”, aby rozpocząć wyszukiwanie obrazów.

wyszukiwanie twoich obrazów

Krok 2: aFoneSoft D-Back rozpocznie skanowanie Twojego iPhone'a. Jak tylko skanowanie się zakończy, wyświetli wszystkie możliwe do odzyskania dane dostępne w urządzeniu. Możesz sprawdzić wszystkie pliki, wybierając odpowiednią kartę lub wybierz "Pokaż tylko usunięte pliki", aby wyświetlić usunięte dane. Następnie możesz wybrać dane, które chcesz odzyskać. Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk „Odzyskaj” znajdujący się w prawym dolnym rogu.

wyświetl usunięte dane

Otworzy się małe wyskakujące okienko z pytaniem o lokalizację, w której chcesz przechowywać odzyskane dane. Możesz kontynuować z istniejącym miejscem docelowym lub wybrać nowy folder. Po podaniu lokalizacji, aFoneSoft D-Back rozpocznie proces odzyskiwania i pobierze dane do wybranego folderu docelowego. Czas potrzebny na proces zależy od liczby plików wybranych do odzyskania. Dlatego ważne jest, aby zachować cierpliwość do zakończenia procesu.

Dlaczego nie pobrać aFoneSoft Odzyskiwanie danych z iPhone'a D-Back i spróbować teraz?

Wersja systemu Windows   Wersja Mac

Gorące artykuły