Jak przywrócić iPoda Touch bez iTunes

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak przywrócić iPoda Touch bez iTunes

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Zwiększyliśmy naszą zależność od produktów Apple do tego stopnia, że ​​ci z nas, którzy na nich polegają, nie mogą już bez nich żyć. Produkty Apple dosłownie sprawiły, że pomysł posiadania książki adresowej, kalendarza, aparatu fotograficznego, albumu lub mapy stał się przestarzały, a lista może się po prostu ciągnąć.

Wprowadzenie iPoda Touch zrewolucjonizowało i uosobiło branżę urządzeń cyfrowych, a jego bezproblemowe funkcje i płynne możliwości trafiły do ​​domów i biur milionów ludzi na całym świecie.

ipod touch

Biorąc pod uwagę, jak wiele naszych ważnych danych jest przechowywanych na iPodzie Touch, utrata tych danych w niefortunnych okolicznościach byłaby dla nas czymś więcej niż tylko niedogodnością; to byłaby katastrofa. Tym bardziej, jeśli nie udało nam się wykonać kopii zapasowej naszych danych iPoda Touch w iTunes.

Na szczęście dla tych z nas, którzy odczuli głęboki horror, któremu towarzyszyło poczucie beznadziejnej rozpaczy po utracie naszych danych, teraz jest powód do radości. Nie martw się, istnieje wiele narzędzi do odzyskiwania danych, które mogą pomóc w odzyskaniu i przywróceniu iPoda touch bez iTunes.

Przywróć iPoda bez iTunes za pomocą iMyfone D-Back

iMyfone D-Back jest jednym z takich profesjonalnych programów do odzyskiwania danych z iPoda Touch, które oferuje bardzo łatwe i wydajne metody łatwego przywracania iPoda bez iTunes.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Jego solidna i wszechstronna konstrukcja wraz z prostym i przejrzystym interfejsem z łatwością poprowadzi Cię przez proces przywracania iPoda touch bez iTunes i nie uszkadza istniejących danych. iMyfone D-Back obsługuje odzyskiwanie ponad 22 różnych typów plików, więc niezależnie od tego, czy jest to Twój łączność or wiadomościzdjęcia or filmyDane WhatsApp or Informacje o kalendarzu, iMyfone D-Back jest w stanie obsłużyć je wszystkie.

wybierz wszystko z inteligentnego odzyskiwania

iMyfone D-Back oferuje aż cztery różne tryby odzyskiwania danych, aby odzyskać pliki utracone w różnych okolicznościach. I nawet jeśli nie masz żadnej kopii zapasowej iTunes dla swoich danych na iPodzie Touch, iMyfone D-Back działa dobrze również w odzyskiwaniu tych plików danych.

Korzystanie z oprogramowania jest naprawdę łatwe dzięki prostemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć program i możesz łatwo wybrać, zeskanować i odzyskać utracone dane iPoda Touch. Zobacz dwie podstawowe metody przywracania iPoda bez iTunes.


1 Przywracanie iPoda bez iTunes bezpośrednio z iPoda Touch

Pierwsza metoda umożliwia odzyskanie danych iPoda Touch bezpośrednio z urządzenia. Otwórz oprogramowanie na komputerze PC, laptopie lub Macu.

 1. Z lewej strony interfejsu wybierz „Odzyskaj z urządzenia iOS”
 2. Wybierz typ (y) pliku zgodnie ze swoimi potrzebami
 3. Nawiąż połączenie między iPodem Touch a komputerem
 4. Pliki do odzyskania, które będą starannie podzielone na różne typy
 5. Wybierz te, które chcesz odzyskać
 6. Kliknij „Odzyskaj” i wybierz jeden folder do przechowywania danych

podgląd z ios


2 Przywracanie iPoda Touch bez iTunes z kopii zapasowej iCloud

Druga metoda, tj. odzyskiwanie danych iPoda Touch z kopii zapasowej iCloud, jest również tak prosta i łatwa w użyciu jak pierwsza.

 1. Uruchom aplikację i wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud”
 2. Wprowadź swoje dane iCloud i pobierz odpowiedni
 3. Skanuj pliki kopii zapasowej iCloud przez kilka minut
 4. Wyświetl podgląd, aby łatwo sprawdzić te, które chcesz
 5. Kliknij „Odzyskaj”, aby wybrać folder i poczekaj na zakończenie

zaloguj się na konto icloud

Więc następnym razem, gdy stracisz dane iPoda Touch i nie masz żadnej kopii zapasowej iTunes, na której można by odzyskać dane, po prostu pobierz i użyj Odzyskiwanie danych iMyfone D-Back aplikacja. Może nie tylko odzyskać dane z iPoda Touch, ale także iPhone  i iPada. Natychmiast wypróbuj bezpłatną wersję próbną, aby wykryć utracone dane na iPodzie Touch.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły