Jak zapisywać wiadomości audio z linii na iPhonie?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak zapisywać wiadomości audio z linii na iPhonie?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Jeśli otrzymasz nagranie dźwiękowe jako załącznik do wiadomości liniowej na telefonie iPhone, pobranie i utworzenie kopii zapasowej tego nagrania dźwiękowego może być prawdziwym wyzwaniem. Zapisanie nagrania dźwiękowego na komputerze może być najlepszym sposobem zabezpieczenia go przed utratą i wygodnego sprawdzania lub używania. Warto się więc nauczyć, jak zapisać wiadomość audio, zwłaszcza jeśli jest to bardzo ważna wiadomość.

W tym artykule podzielimy się z Tobą prostym, ale skutecznym sposobem zapisywania wiadomości audio z Line na iPhonie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Narzędzie, którego potrzebujesz, aby zapisać wszystkie wiadomości audio z linii na swoim iPhonie

Najlepszym sposobem na zapisanie wszystkich wiadomości Line Audio na komputerze jest skorzystanie z narzędzia innej firmy, które ma pomóc w łatwym uzyskaniu dostępu do wiadomości, wyodrębnieniu ich, a następnie zapisaniu ich na komputerze. To narzędzie innej firmy to nic innego jak aFoneSoft Eksporter danych D-Port. Jest przydatny dla wielu funkcji, w tym następujących funkcji.

aFoneSoft Eksporter danych iPhone'a D-Port (Obsługiwane iOS 11)

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Może być używany do wyodrębniania do 18 różnych typów danych, w tym zdjęć, filmów, dzienników połączeń, kontaktów, wiadomości, wiadomości WhatsApp/Line/WeChat/Kik/Viber i wielu innych z kopii zapasowej iPhone/iPad/iPod lub iTunes/iCloud .
  • Zapewnia elastyczny sposób tworzenia kopii zapasowych iPhone'a. Możesz wykonać kopię zapasową całego iPhone'a lub po prostu wykonać kopię zapasową wiadomości, danych WhatsApp, danych WeChat na swoim urządzeniu. Te kopie zapasowe można również przywrócić na urządzenie za pomocą wersji pro aFoneSoft Port D.
  • Jest łatwy w użyciu, bezpieczny i wysoce skuteczny.
  • Jest wyposażony w funkcję podglądu, która ułatwia selektywne odzyskiwanie danych.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Jak korzystać aFoneSoft D-Port do zapisywania liniowych wiadomości audio

Pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze, a następnie wykonaj te proste czynności, aby zapisać wiadomości audio.

Krok 1: Po uruchomieniu programu na komputerze wybierz „Utwórz kopię zapasową i eksportuj z urządzenia”. Podłącz urządzenie do komputera i kliknij „Eksportuj dane”, aby rozpocząć.

wybierz Eksportuj z urządzenia iOS

Krok 2: Następnie będziesz musiał wybrać typ danych, które chcesz zapisać. Komunikaty liniowe powinny znajdować się w sekcji „Aplikacja komunikatora innej firmy”. Naciśnij dalej by kontynuować.

wybierz typ danych, które chcesz zapisać

W tym momencie program rozpocznie skanowanie urządzenia w poszukiwaniu załączników linii.

skanuj swój iPhone

Krok 3: Po zakończeniu procesu skanowania wyświetl podgląd wiadomości audio ze strony wyników i wybierz te, które chcesz wyodrębnić. Kliknij „Eksportuj”, aby zapisać je na swoim komputerze.

wybierz wiadomości audio ze strony wyników

Za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł zapisać wiadomości audio z linii na swoim iPhonie na swoim komputerze. Pobierać aFoneSoft D-Port aby teraz zapisać wiadomości audio linii z iPhone'a!

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły