[Rozwiązany problem] Brak ikony poczty iPhone'a

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > [Rozwiązany problem] Brak ikony poczty iPhone'a

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Musisz wysłać ważną wiadomość e-mail w drodze do domu, ale nie możesz tego zrobić za pomocą telefonu, ponieważ w jakiś sposób brakuje ikony poczty iPhone'a. Nasze życie towarzyskie, oficjalne i osobiste jest silnie związane z regularnym korzystaniem z najnowszych technologii i biznesu mobilnego. Czy wyobrażasz sobie dzień bez laptopa lub telefonu komórkowego? To byłaby wielka katastrofa, prawda?

Ponieważ ten artykuł mówi o brakującej ikonie poczty, przejdźmy od razu do sedna. Ten problem może wystąpić z różnych powodów, w tym ataku wirusa, awarii jailbreak i niekompletnej aktualizacji iOS.

Ostatnio otrzymaliśmy od naszych użytkowników kilka próśb o napisanie szczegółowego przewodnika krok po kroku, jak poradzić sobie z brakującą ikoną poczty iPhone'a. Śledź ten post, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych sztuczkach i rozwiązaniach rozwiązywania problemów, aby pobrać ikonę poczty iPhone'a.

Sytuacje, w których może brakować ikony poczty iPhone'a

Każda z najczęściej używanych ikon, takich jak Safari, App Store i główna ikona, może wystąpić z kilku powodów. Może się to zdarzyć z powodu

Zanim wypróbujesz poniższe rozwiązania, upewnij się, że Ty lub ktoś inny z dostępem do iPhone'a nie przeniosłeś ikony brakującej poczty na nową stronę główną. Dzieje się tak często, gdy ludzie pozwalają dzieciom bawić się telefonem.

Brak typowych rozwiązań dla ikony poczty iPhone'a

Po dokładnym sprawdzeniu stron głównych pod kątem ikony poczty zastosuj te rozwiązania, aby odzyskać brakującą ikonę poczty iPhone'a.

Resetuj wszystkie ustawienia

Zresetowanie wszystkich ustawień nie spowoduje usunięcia kontaktów, aplikacji i innych danych, ale zresetuje wszystkie ustawienia telefonu. Wykonaj poniższe czynności, aby zresetować wszystkie ustawienia na iPhonie.

  1. Przejdź do ustawień".
  2. W zakładce „Ogólne” kliknij „Resetuj”.
  3. Następnie kliknij „Zresetuj wszystkie ustawienia”.

Zresetuj wszystkie ustawienia

Pamiętaj, że będziesz musiał ponownie zalogować się do aplikacji mediów społecznościowych, Wi-Fi i innych narzędzi.

Zresetuj układ ekranu głównego

Przed zresetowaniem ekranu głównego sprawdź, czy ikona poczty jest ukryta. Jeśli ikona poczty nie jest ukryta, wykonaj poniższe czynności, aby zresetować ustawienia ekranu głównego.

  1. Przejdź do ustawień".
  2. Następnie w zakładce „Ogólne” kliknij „Resetuj”.
  3. Następnie kliknij „Zresetuj układ ekranu głównego”.

reset-układ-ekranu-głównego

Zainstaluj ponownie aplikację pocztową

Możesz także ponownie zainstalować główną ikonę, aby przywrócić ją na ekran główny. Poniżej przedstawiono kroki, aby ponownie zainstalować ikonę poczty.

  1. Przejdź do „App Store”.
  2. Wyszukaj „Pocztę” lub inną brakującą ikonę w polu wyszukiwania.
  3. Znajdź aplikację i pobierz ją.

ponownie zainstaluj-aplikację-poczty-iphone

Uruchom ponownie swój iPhone

Ponowne uruchomienie na iPhonie lub iPadzie może również przywrócić brakującą ikonę poczty na swoim miejscu. Wykonaj poniższe czynności, aby ponownie uruchomić iPhone'a.

  1. Naciśnij i przytrzymaj boczny lub górny przycisk iPada iPhone'a, aż pojawi się suwak wyłączania.
  2. Przeciągnij suwak, a urządzenie zostanie wyłączone.
  3. Powtórz proces, aby włączyć urządzenie.

uruchom ponownie iPhone'a

Zrestartować ustawienia sieci

Zepsute ustawienia sieciowe mogą również blokować wiadomości e-mail, a tym samym usuwać ikonę poczty z ekranu głównego. Oto, jak zresetować ustawienia sieciowe na iPhonie.

  1. Przejdź do ustawień.
  2. W zakładce „Ogólne” kliknij „Resetuj”.
  3. A następnie kliknij "Zresetuj ustawienia sieciowe".

ustawienie resetowania sieci

Ta operacja zresetuje wszystkie hasła Wi-Fi, ustawienia komórkowe, ustawienia VPN i APN itp.

Wskazówki dotyczące naprawiania brakujących lub znikających danych iPhone'a za pomocą D-Back

Być może odzyskałeś ikonę poczty, ale czy nadal tam są dane poczty i historia przeglądania? Wszelkie brakujące lub znikające dane z iPhone'a mogą stworzyć nowy problem. W tym celu zaleca się korzystanie z kopii zapasowych iPhone'a, tj. kopii zapasowych iTunes i iCloud lub oprogramowania do odzyskiwania danych innej firmy.

aFoneSoft D-Back: najlepsze rozwiązanie do odzyskiwania danych dla iPhone'a

aFoneSoft D-Back jest jedną z najlepszych oprogramowanie do odzyskiwania danych z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Jedną z wielu dobrych rzeczy w tym programie jest to, że jest on specjalnie zaprojektowany dla osób nie związanych z technologią. Nawet 12-latek może z łatwością pobierać dane z iPhone'a/iPada/iPoda Touch. Krótko mówiąc, nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy na temat rozwiązywania problemów z odzyskiwaniem i przechowywaniem danych.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Po co wybierać aFoneSoft D-Back zamiast kopii zapasowych iTunes i iCloud?

Bez wątpienia korzystanie z kopii zapasowej iTunes i iCloud to najlepszy, ale najłatwiejszy sposób na odzyskanie usuniętych plików. Ale czy chcesz odzyskać wszystkie pliki, wiedząc, co można odzyskać? Tutaj przydaje się D-Back. aFoneSoft D-Back umożliwia odzyskanie wybranych plików z kopii zapasowych iTunes lub iCloud. Nie ma potrzeby pobierania niepotrzebnych danych w iTunes/iCloud - wystarczy pobrać potrzebne pliki.

Jak odzyskać dane z iPhone'a

  1. Pobierz, zainstaluj i otwórz aFoneSoft D-Back na twoim pulpicie. Teraz pod „Odzyskaj z urządzenia iOS” i kliknij „Start”.

Odzyskaj z karty urządzenia iOS

  1. Następnie podłącz iPhone'a do komputera, aby kontynuować.

podłącz swoje urządzenie

  1. Wybierz typ danych wideo, aby rozpocząć proces skanowania.

wybierz typy danych

  1. Po zeskanowaniu pokaże wszystkie możliwe do odzyskania pliki w kilku kategoriach. Wybierz to, czego potrzebujesz i kliknij „Odzyskaj”.

Podgląd wideo

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jeśli chcesz odzyskać filmy, zawartość aplikacji, przypomnienia, kontakty, wiadomości, notatki głosowe, Wiadomości WhatsApp itp. wszystkie inne procesy odzyskiwania danych przebiegają według podobnej procedury.

Ostateczny werdykt

Ogólnie, używając aFoneSoft D-Back zamiast kopii zapasowych iTunes lub iCloud to najlepszy sposób na odzyskanie usuniętych danych. Zauważ, że aFoneSoft D-Back poprosi również o folder docelowy dla niektórych danych, aby zapisać odzyskane pliki.

Jeśli jednak zgubiłeś całą zawartość iPhone'a, najlepszym rozwiązaniem jest odzyskanie z iTunes i iCloud za pomocą D-Back. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci rozwiązać problem z brakującą ikoną poczty na iPhonie. Jeśli tak, chcielibyśmy usłyszeć, jak rozwiązałeś problem i czy użyłeś aFoneSoft D-z powrotem. Jak wyglądało korzystanie z niego?

W przypadku dalszych pytań lub sugestii prosimy o pozostawienie odpowiedzi poniżej.

Gorące artykuły