Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a Jihosoft

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a Jihosoft

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 16 września 2021 r.

Potrzeba narzędzia do odzyskiwania danych iPhone'a pojawia się w przypadkach, takich jak uszkodzony telefon, zapomniane hasło lub utracone dane iPhone'a z powodu przypadkowego usunięcia. Jeśli chodzi o narzędzia do odzyskiwania danych iPhone'a, wiele osób uważa Jihosoft za popularną opcję. Według wielu recenzji Jihosoft wyróżnia się spośród wielu narzędzi do odzyskiwania danych iPhone'a. Ale czy jest najdoskonalszy?

W tym artykule omówimy funkcje związane z odzyskiwaniem danych Jihosoft iPhone, jego główne funkcje i najlepszą alternatywę dla odzyskiwania danych Jihosoft iPhone. Uważamy, że ta informacja byłaby przydatna dla użytkowników iPhone'a, którzy chcą w przyszłości odzyskać utracone dane iPhone'a.

Co to jest odzyskiwanie danych iPhone'a Jihosoft?

Jihosoft to oprogramowanie, które zawiera szeroką gamę zaawansowanych funkcji do odzyskiwania różnych plików iPhone'a. To przydatne oprogramowanie twierdzi, że ma możliwość odzyskiwania typów plików, takich jak kontakty, wiadomości, dzienniki połączeń, notatki głosowe, obrazy, filmy itp. przechowywane na urządzeniu z systemem iOS.

run-jihosoft-iphone-odzyskiwanie-danych

Funkcje i główne cechy Jihosoft iPhone Data Recovery

Teraz w tej części artykułu przyjrzyjmy się najważniejszym funkcjom i głównym funkcjom związanym z oprogramowaniem Jihosoft iPhone Data Recovery.

aFoneSoft D-Back - najlepsza alternatywa dla Jihosoft iPhone Data Recovery

Z tego czy innego powodu użytkownicy szukają alternatywy dla odzyskiwania danych Jihosoft iPhone. Jeśli jesteś wśród użytkowników, którzy szukają bardzo dobrej alternatywy dla Jihosoft Data Recovery, aFoneSoft D-Back to najlepsza ze wszystkich opcji. W rzeczywistości to oprogramowanie jest dostarczane z bardzo potężnym zestawem narzędzi, dlatego niektórzy użytkownicy sugerują, że jest ono lepsze niż Jihosoft iPhone Data Recovery.

Cechy aFoneSoft D-Back

aFoneSoft D-Back ma możliwość łatwego odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych na urządzeniach z systemem iOS.

Użyj trybu inteligentnego odzyskiwania D-Back

Zobaczmy teraz, jak odzyskać dane za pomocą D-Back - najlepszej alternatywy dla odzyskiwania iPhone'a Jihosoft. Przedstawiamy go krok po kroku, aby ułatwić początkującym użytkownikom.

  1. Pobierz aFoneSoft D-Back i otwórz go na swoim komputerze. Następnie przejdź do zakładki „Smart Recovery” i kliknij przycisk „Start”, aby rozpocząć proces.
  2. Karta inteligentnego odzyskiwania

  3. Po włączeniu trybu inteligentnego odzyskiwania należy określić sposób utraty plików. Zaraz po jej zdefiniowaniu oprogramowanie rozpocznie skanowanie plików.
  4. Wybierz sytuację strat

  5. aFoneSoft D-Back jest wystarczająco potężny, aby dokładnie przeskanować urządzenia iOS, kopie zapasowe iTunes i kopie zapasowe iCloud w razie potrzeby. Możesz wybrać typy danych, których potrzebujesz w każdym trybie odzyskiwania. Po obejrzeniu tego, co można odzyskać, wyjątkowo łatwiej jest przenieść utracone dane na komputer.
  6. Podgląd pliku z karty iOS

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Ogólny proces odzyskiwania danych za pomocą aFoneSoft D-Back jest całkiem prosty. Z pomocą takiego narzędzia nie musisz obawiać się utraty cennych danych bez względu na to, czy posiadasz kopie zapasowe, czy nie.

Po co wybierać aFoneSoft D-z powrotem?

W tej części porównamy teraz dwa narzędzia do odzyskiwania danych iPhone'a, a wtedy poznasz powody, dla których powinieneś wybrać aFoneSoft D-z powrotem.

Obsługiwane typy danych

Aplikacje i dane
Odzyskiwanie danych iPhone'a Jihosoft
Co słychać Statystyki i dane
tak
tak
Kik Statystyki i dane
tak
WeChat Statystyki i dane
tak
Viber Statystyki i dane
tak
tak
LINE Dane
tak
Wiadomości QQ
tak
ZDJĘCIA
tak
tak
Filmy
tak
tak
tak
tak
Kontakt
tak
tak
Historia połączeń
tak
tak
Historia Safari
tak
tak
tak
tak
tak
tak
Przypomnienia
tak
tak
Zakładki
tak
tak
Filmy z aplikacji
tak
tak
Zdjęcia App
tak
tak
Kalendarze
tak
tak

zgodność

  Odzyskiwanie danych iPhone'a Jihosoft
iPhone iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 czerwony, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s , iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4 iPhone X, iPhone 8 (Plus), iPhone 7 (Plus), iPhone SE, iPhone 6S (Plus), iPhone 6 (Plus), 
iPhone 5S / 5 / 5C
iPad Wszystkie modele iPada Air, iPada mini, iPada Pro i iPada iPad Pro, iPad Air 3/2, iPad Mini 4/3/2, iPad z wyświetlaczem Retina, iPad / iPad 2/4
iPod touch iPod touch 6, iPod touch 5, iPod touch 4, iPod touch 3, iPod touch 2, iPod touch 1 iPod touch 6, 5, 4
system operacyjny Windows Okna 10 / 8 / 7 Windows 10/8/7/Vista/2000/XP
Mac OS Mac OS X 10.7 — Mac OS X 10.13 Mac OS X 10.8, 10.9 i 10.10

 

Tryby i funkcje odzyskiwania

Funkcje
Odzyskiwanie danych iPhone'a Jihosoft
Smart Recovery
tak
Odzyskaj z urządzeń z systemem iOS
tak
tak
Odzyskaj z kopii zapasowych iTunes
tak
tak
Odzyskaj z kopii zapasowych iCloud
tak
tak
Napraw system iOS
tak

Cena

  Odzyskiwanie danych iPhone'a Jihosoft
Cena
$ 49.95
$ 59

 

Po rozważeniu wszystkich tych aspektów zdecydowanie zalecamy to aFoneSoft D-Back to najlepsza alternatywa dla oprogramowania do odzyskiwania iPhone'a Jihosoft. Spróbuj teraz!

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wnioski

Cóż, to wszystko o Jihosoft i najlepszej alternatywie dla niego -D-Back. Mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się bardzo przydatny. Prosimy o podzielenie się swoimi doświadczeniami z obydwoma tymi narzędziami programowymi. Twoja opinia jest dla nas cenna!

Gorące artykuły