TinyUmbrella nie działa? Oto rozwiązania (w tym iOS 15)

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > TinyUmbrella nie działa? Oto rozwiązania (w tym iOS 15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

Jako jedno z najbardziej rozpoznawalnych programów iOS, TinyUmbrella jest szanowany za zdolność pomagania użytkownikom w obniżaniu wersji ich systemów iOS poprzez ominięcie serwerów Apple. W ten sposób jest to również dobry program, który pomoże Ci rozwiązać niektóre problemy, które możesz napotkać na urządzeniu z systemem iOS.

Ale TinyUmbrella nie jest pozbawiona własnych problemów. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najczęstszych i przedstawimy rozwiązania. Pokażemy Ci również, jak łatwo rozwiązać problem z systemem iOS (nawet najnowszym iOS 15) bez korzystania z TinyUmbrella.

Typowe problemy z TinyUmbrella i jak je naprawić

Oto tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się użytkownicy TinyUmbrella i jak możesz je naprawić.

1 Nie można zweryfikować bibliotek

To się często zdarza. Program nie ładuje się lub wyświetla komunikat „Nie można zweryfikować splajnów siatkowych”. Jeśli to właśnie napotkałeś, oto, co możesz zrobić, aby to naprawić.

Krok 1: Otwórz Eksploratora Windows i przejdź do C: Użytkownicy/Twoja nazwa użytkownika/. szsz/. Pamięć podręczna/

Krok 2: Usuń plik Lib-Win.jar, który tam znajdziesz, a następnie pobierz nowy plik Lib-Win.jar.

Krok 3: Po pobraniu pliku umieść go w tym samym miejscu, w którym był poprzednio (C: Użytkownicy/Twoja nazwa użytkownika/.shsh/.cache/) Po otwarciu TinyUmbrella powinien teraz działać.

2 TinyUmbrella nie chce się otworzyć

Jeśli spróbujesz otworzyć TinyUmbrella i po prostu się nie uruchomi, oto, co możesz zrobić, aby to naprawić.

Krok 1: Otwórz edytor rejestru i kliknij „Start” i wpisz „regedit”. Naciśnij enter.

Krok 2: Przejdź do HKEY_CURRENT_USERSoftwareJavaSoftPrefscomsemaphore, a następnie kliknij dwukrotnie „/S/A/V/E_/D/I/R/E/C/T/O/R/Y.

Krok 3: Wprowadź ścieżkę swoich plików SHSH (jeśli jej nie znasz, usuń wpis), a program powinien uruchomić się dobrze.

3 TinyUmbrella nie działa w systemie Windows

Jeśli TinyUmbrella nie działa w twoim systemie Windows, oto, co możesz zrobić.

Wyłącz program antywirusowy i Windows Defender, a następnie upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję iTunes i Java w systemie Windows. Powinieneś także uruchomić program w trybie zgodności.


Alternatywa dla TinyUmbrella: aFoneSoft Fixppo

Jak wyraźnie pokazują powyższe rozwiązania, jeśli nie masz szczęścia, aby napotkać problemy podczas korzystania z TinyUmbrella, rozwiązania mogą stanowić wyzwanie dla przeciętnego użytkownika. Dlatego jeśli chcesz po prostu naprawić system iOS tak szybko, jak to możliwe, możesz potrzebować prostszej alternatywy. Ta alternatywa to aFoneSoft Fixppo a poniżej przedstawiamy tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

aFoneSoft Fixppo

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Może być użyty do rozwiązania prawie różnych problemów, które możesz mieć, w tym urządzenia, które jest utknął na logo Apple, urządzenie utknął w trybie odzyskiwania lub taki, który utknął na czarnym lub białym ekranie.
  • Jest łatwy w użyciu. W ciągu zaledwie kilku minut i kilku prostych kroków możesz naprawić urządzenie z systemem iOS i przywrócić je do normalnego działania.
  • Żadne dane na Twoim urządzeniu nie będą zagrożone zmianą w trybie standardowym.
  • Jest kompatybilny z popularnymi urządzeniami iOS i wersjami iOS, w tym najnowszym iOS 15.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Napraw problemy z iOS i uruchom ponownie iDevice za pomocą aFoneSoft Fixppo

Wykonaj te bardzo proste kroki, aby Twoje urządzenie znów działało normalnie.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze i podłącz urządzenie iOS do komputera. W oknie głównym znajdziesz 3 tryby do wyboru: tryb standardowy, tryb zaawansowany i jedno kliknięcie, aby wyjść z trybu odzyskiwania. Wybierz tryb standardowy, aby kontynuować.

zainstaluj program na swoim komputerze `

Krok 2: Musisz przełączyć urządzenie w tryb DFU lub tryb odzyskiwania. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby to ustawić. Po pomyślnym przejściu urządzenia w tryb DFU lub odzyskiwania program rozpozna urządzenie i automatycznie przejdzie do ekranu „Pobierz oprogramowanie układowe”.

przełączyć urządzenie w tryb DFU lub tryb odzyskiwania

Krok 3: Może być konieczne pobranie najnowszego oprogramowania układowego, aby naprawić urządzenie. Program automatycznie wykryje najnowsze oprogramowanie i zaoferuje je. Wystarczy kliknąć „Pobierz”, a następnie poczekać na zakończenie procesu pobierania.

pobierz najnowsze oprogramowanie

Krok 4: Po pobraniu najnowszego oprogramowania układowego program automatycznie naprawi wadliwy system iOS. Cały proces nie powinien trwać zbyt długo. Po zakończeniu powinieneś zobaczyć komunikat, że urządzenie zostało naprawione i teraz działa normalnie.

napraw wadliwy system iOS

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły