Top 5 iPhone Backup Viewer, który musisz wiedzieć

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Top 5 iPhone Backup Viewer, który musisz wiedzieć

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Dzięki mnóstwu innowacyjnego oprogramowania innych firm można teraz bardzo łatwo przeglądać kopię zapasową iPhone'a. Możesz wyświetlić dane na swoim urządzeniu przed ich odzyskaniem lub wyeksportowaniem do komputera za pomocą jednego z tych programów. Oto pięć najlepszych programów, które pomogą Ci wyświetlić kopię zapasową iTunes lub iCloud.

1. aFoneSoft D-Back

aFoneSoft Odzyskiwanie danych z iPhone'a D-Back to płatne oprogramowanie, które obsługuje przeglądanie danych z kopii zapasowej telefonu iPhone. Za pomocą oprogramowania możesz przeglądać dane z kopii zapasowej, aby upewnić się, że wszystkie ważne dane są dostępne lub wybrać dane, które chcesz zapisać na swoim komputerze.

Przeglądarka kopii zapasowych iMyfone D-Back iTunes

Więcej funkcji tego oprogramowania obejmuje:

aFoneSoft Odzyskiwanie danych z iPhone'a D-Back

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Obsługuje wyodrębnianie danych z kopii zapasowej iTunes, kopii zapasowej iCloud i urządzenia z systemem iOS.
  • Obsługuje ekstrakcję ponad 22 różnych plików z iPada, iPoda i iPhone'a, w tym usuniętych/istniejących wiadomości tekstowych, notatek głosowych, kontaktów, notatek, filmów, zdjęć, czatów z WhatsApp/Kik/WeChat i wielu innych.
  • aFoneSoft D-Back oferuje selektywne odzyskiwanie z opcją podglądu, która pozwala użytkownikom wybrać dokładnie ten plik, który chcą wyodrębnić.
  • aFoneSoft D-Back ma system, który pomaga naprawić urządzenie z systemem iOS w normalny sposób, gdy napotyka różne problemy operacyjne, takie jak pętla trybu odzyskiwania, biała pętla jabłka i czarna pętla, nie powodując żadnych zmian na urządzeniu.
  • Jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami i wersjami iOS, w tym z nowym iPhone 7 i iOS 11.

Wypróbuj za darmo

Oto jak z niego korzystać, aby wyświetlić kopię zapasową w iTunes. Proces jest taki sam, aby wyświetlić kopię zapasową iCloud.

Krok 1: W oknie głównym wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” i kliknij „Start”, aby kontynuować.

wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”

Krok 2: W następnym oknie wybierz typ pliku i kliknij „Dalej”, aby kontynuować.

wybierz typ pliku

Krok 3: Wszystkie pliki kopii zapasowej iTunes dostępne na tym komputerze zostaną wyświetlone w następnym oknie. Wybierz ten, który zawiera dane, które chcesz wyświetlić, i kliknij "Skanuj".

Wybierz ten, który zawiera dane

Krok 4: Następnie możesz wybrać dane, które chcesz zapisać na komputerze i kliknąć „Odzyskaj”, aby je zapisać.

Wybierz ten, który zawiera dane

2. AnyTrans

AnyTrans oferuje dobrą opcję przeglądania i odzyskiwania plików z kopii zapasowej. Działa doskonale jako przeglądarka kopii zapasowych iTunes / iCloud na iPhone'a, menedżer muzyki i zdjęć oraz przeglądarka plików iPhone'a. Narzędzie jest kompatybilne ze wszystkimi modelami iPhone'a, iPada i iPoda. Oprócz przeglądania danych z kopii zapasowej może pomóc odzyskać i wyeksportować te dane na komputer. Co więcej, może klonować pliki i dane z jednego urządzenia na drugie. Ma również nowoczesny design, który jest prosty i bezpośredni, dzięki czemu jest łatwiejszy w użyciu. Braki w oprogramowaniu polegają na tym, że jest ono trochę drogie, a jego cena komercyjna wynosi 39.99 USD i nie może wyświetlić ani odzyskać usuniętego z iPhone'a lub kopii zapasowej.

Przeglądarka kopii zapasowych AnyTrans iTunes

3. PhoneRescue

PhoneRescue obsługuje przeglądanie i odzyskiwanie ponad 26 różnych typów plików z kopii zapasowej iCloud i iTunes. Obsługuje zarówno systemy Windows, jak i Mac OS i OSX. Dodatkowo może przeglądać i odzyskiwać dane ze wszystkich modeli iPadów, iPodów i iPhone'ów. Może wyświetlać dane kopii zapasowej, takie jak kontakty, historia połączeń, wiadomości SMS, historia safari, rolka aparatu, dane aplikacji, poczta głosowa, notatka głosowa i tak dalej. Może wyodrębnić dane z kopii zapasowej, nawet jeśli dane są zaszyfrowane. Co więcej, ma opcję skanowania, która wykonuje pełne skanowanie danych w kopii zapasowej do przeglądu. Niedobór polega na tym, że musisz uaktualnić do wersji pro, jeśli chcesz wyodrębnić cokolwiek z kopii zapasowej na komputer.

Przeglądarka kopii zapasowych PhoneRescue iTunes

4. PhoneRescue

Dzięki przeglądarce iBackup można łatwo skanować i przeglądać dane z kopii zapasowej iTunes na komputerze. Jest to darmowe oprogramowanie, które obsługuje ekstrakcję różnych danych z kopii zapasowej iPhone'a, takich jak kontakty, historia połączeń, wiadomości, internet, zdjęcia i dane aplikacji i wiele innych. Więcej funkcji obejmuje; może zlokalizować wszystkie kopie zapasowe iPhone'a na komputerze, ma prosty i łatwy w użyciu interfejs oraz może przeglądać i wyodrębniać dane z kopii zapasowej iTunes. Braki obejmują; nie może przeglądać danych z iCloud, nie może przeglądać zaszyfrowanych plików kopii zapasowej za darmo, a czasami nie skanuje pełnej kopii zapasowej iTunes.

Przeglądarka iBackup

5. iBackup Extractor

IBackup Extractor może lokalizować i wyświetlać dane z kopii zapasowej iPoda, iPada i iPhone'a. Może również z łatwością wyodrębnić znalezione dane. Niektóre przykłady danych, które można przeglądać i wyodrębniać, obejmują iMessages, dzienniki połączeń, zakładki, kalendarze i inne dane z kopii zapasowej iTunes. Oprogramowanie jest dostępne zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows i może wyświetlać usunięte dane. Wady obejmują fakt, że nie może odczytać zaszyfrowanych plików kopii zapasowej za darmo, a czasami nie udaje się w pełni przeskanować pliku kopii zapasowej iTunes.

iBackup Extractor

Gorące artykuły