Jak przenieść iMessages z iPhone'a na komputer?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak przenieść iMessages z iPhone'a na komputer?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

W przyszłym miesiącu dostanę nowego iPhone'a. Chcę przenieść wszystkie moje nostalgiczne rozmowy iMessage na przyszłość. Czy istnieje sposób na przeniesienie całego dziennika czatu iMessage na komputer? A może będę musiał skrupulatnie robić zrzut ekranu po zrzucie ekranu, gdy przewijam historię iMessages?

   James ze StackExchage

Użytkownicy iPhone'a, którzy mają potrzebę przeniesienia iMessages z iPhone'a na komputer, to nie niewielu, ale nadal robią to, robiąc zrzuty ekranu? Cóż, jest zbyt nieaktualny. Tutaj przedstawimy dwa skuteczne sposoby przesyłania wiadomości iMessages z iPhone'a na komputer w celach informacyjnych.

1 Przenieś iPhone'a iMessages na komputer za pomocą aFoneSoft D-Back

Tutaj zalecamy najlepszy sposób, aby pomóc Ci przenieść iMessages - b aFoneSoft D-Back dla Windows. Dzięki łatwej obsłudze i unikalnej technologii to narzędzie może odzyskać usunięte dane z kopii zapasowych iPhone'a i iPhone'a, przesyłać / wyodrębniać istniejące dane z kopii zapasowych iPhone'a i iPhone'a oraz naprawiać problemy z iOS. Zobacz, co może pomóc w danych iPhone'a.

1,000,000 + Pliki do pobrania

Co aFoneSoft D-Back może zrobić?

  • Przenieś ponad 20 rodzajów plików z iPhone'a na komputer, takich jak wiadomości, zdjęcia, filmy i więcej.
  • Odzyskaj utracone dane iPhone'a bezpośrednio z iPhone'a lub z kopii zapasowych iPhone'a.
  • Napraw problemy z iOS, w tym białą/czarną śmierć, utknięte na logo Apple i nie tylko.
  • Obsługa iPhone'a 7/SE/6s Plus/6s/6 Plus/6/5s/5s/5/4s/4 z systemem iOS 10/9/8/7.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby przenieść iPhone'a iMessages na komputer za pomocą aFoneSoft D-Back

1. Wybierz Typ pliku dla kolejnego skanowania.

run aFoneSoft D-z powrotem. W opcji „Odzyskaj z urządzenia iOS” kliknij „Start”, a następnie zaznacz „Wiadomość”. Kliknij „Dalej”, aby podłączyć iPhone'a. Następnie kliknij „Skanuj”, aby skanować i przeszukiwać wszystkie wiadomości tekstowe, oczywiście w tym iMessages, na swoim iPhonie.

wybierz utracony typ pliku

2. Skanuj i wyświetlaj podgląd iMessages na iPhonie.

aFoneSoft D-Back przeskanuje iMessages na Twoim iPhonie. Po zeskanowaniu wyświetli wszystkie wiadomości na Twoim iPhonie do podglądu. Możesz przeglądać wiadomości i potwierdzać potrzebne wiadomości iMessages.

podgląd z iOS

3. Wybierz Miejsce docelowe, aby przechowywać iMessages.

Następnie kliknij „Odzyskaj”. Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o wybranie miejsca docelowego do przechowywania wiadomości iMessages. Poczekaj, aż program zakończy przesyłanie.


2 Przenieś iMessages z iPhone'a na komputer przez iTunes

Możesz także użyć zalecanego przez Apple narzędzia - iTunes, aby przenieść swoje wiadomości iMessages z iPhone'a na komputer. Zobacz następujące kroki.

kopia zapasowa itunes

  1. Podłącz iPhone'a do komputera i otwórz iTunes
  2. Wybierz ikonę iPhone'a w iTunes, a zobaczysz panel Podsumowanie.
  3. Teraz możesz kliknąć Utwórz kopię zapasową teraz, a Twój iPhone ze wszystkimi wiadomościami iMessages zostanie zarchiwizowany na Twoim komputerze.
  4. Następnie musisz chwilę poczekać, o czym decyduje rozmiar danych na Twoim iPhonie, aby zakończyć transfer.

Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz wyświetlić konkretną zawartość swoich iMessages, musisz przywrócić ją z powrotem na urządzeniu z systemem iOS, takim jak iPhone, iPad lub iPod touch. W przeciwnym razie kopia zapasowa na komputerze jest nieczytelna.

Gorące artykuły