Jak wyświetlić historię usuniętych połączeń na iPhonie (obsługiwane iOS 12/13/14/15)

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak wyświetlić historię usuniętych połączeń na iPhonie (obsługiwane iOS 12/13/14/15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

Czy przypadkowo usunąłeś część swojej historii połączeń? Może to stanowić duży problem, zwłaszcza gdy w historii połączeń znajdują się niezapisane numery telefonów, które naprawdę musisz odzyskać. Jeśli masz kopię zapasową, wszystko, co musisz zrobić, to przywrócić urządzenie z kopii zapasowej, a Twoja stara historia połączeń powróci. Ale jeśli nie masz kopii zapasowej lub nie chcesz przywracać całej kopii zapasowej, aby odzyskać historię połączeń, możesz potrzebować specjalnego rozwiązania, aby znaleźć i wyświetlić usuniętą historię połączeń. W tym artykule podzielimy się kilkoma specjalnymi rozwiązaniami, abyś mógł je wykorzystać do przeglądać i odzyskiwać usunięte dzienniki połączeń na iPhonie szybko i skutecznie.

wyświetl-usuniętą-historię-połączeń-iphone

Część 1. Czy możesz odzyskać usuniętą historię połączeń na iPhonie?

Odpowiedź brzmi zdecydowanie tak! Odzyskiwanie historii połączeń z iPhone'a może wydawać się trudnym zadaniem. Ale nie martw się. Odzyskiwanie historii połączeń z iPhone'a to nie tylko ciężka praca. Gdy historia połączeń zostanie usunięta z iPhone'a (niezależnie od tego, czy jest to połączenie przychodzące, wychodzące, czy nieodebrane), jej miejsce jest zarezerwowane do czasu dodania nowego rejestru połączeń. Jeśli chcesz zmaksymalizować szansę na odzyskanie połączeń na iPhonie, możesz natychmiast odłączyć telefon od Wi-Fi i przestać wykonywać jakiekolwiek czynności na iPhonie.

Następna sekcja dotyczy rozwiązań umożliwiających przeglądanie i odzyskiwanie pełnej historii połączeń na iPhonie.

YouTube Video

Część 2. [Tabela porównawcza] Metody wymienione w poście

Jaka jest najlepsza metoda usuwania rejestru połączeń na iPhonie? Zanim zaczniemy, przyjrzyjmy się bliżej tym, jak te trzy metody porównują się ze sobą pod względem funkcji, łatwości użycia i skuteczności.

Odzyskaj bezpośrednio z urządzeń z systemem iOS
tak
Nie
Nie
Selektywnie odzyskaj żądane dane
tak
Nie
Nie
Podgląd przed wyzdrowieniem
tak
Nie
Nie
Mudah digunakan
tak
Nie
Nie
Odzyskaj dane w ciągu kilku minut
tak
Nie
Nie
Napraw system iOS
tak
Nie
Nie

Uwagi

Część 3. Jak odzyskać usuniętą historię połączeń iPhone'a z kopii zapasowej iTunes przez D-Back

Opcja 1. Wyświetl i odzyskaj usuniętą historię połączeń z kopii zapasowej iTunes

Zgodnie z powyższą tabelą najlepszym sposobem przeglądania i odzyskiwania usuniętych połączeń na iPhonie jest użycie narzędzia do odzyskiwania danych, a najlepsze do pracy na rynku jest aFoneSoft Odzyskiwanie danych z iPhone'a D-Back. To narzędzie do odzyskiwania danych jest łatwe w użyciu i wydajne. To wspiera przeglądanie usuniętej historii połączeń w kopii zapasowej iTunes przed odzyskaniem.

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Obsługuje do podgląd historii połączeń w kopiach zapasowych iPhone'a za darmo, czego nie można zrobić w iTunes i iCloud.
  • Może selektywnie lub w pełni odzyskaj usuniętą historię połączeń z iPhone'a, iPada lub iPoda touch.
  • Może odzyskać historię połączeń bez wpływu na Twoje aktualne dane na iPhonie.
  • Kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami iOS, w tym iPhone 12, 11, XR, XS, XS Max.
  • D-Back jest godny zaufania, ponieważ jest wysoce zalecany przez Techradar, Świat PC, Engadget, Zrobić użytek zItp

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Wykonaj te proste czynności, aby zobaczyć i odzyskać historię połączeń z pliku kopii zapasowej iTunes.

Krok 1.Z menu głównego wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes" a następnie kliknij "Start", aby rozpocząć. Wybierz plik kopii zapasowej iTunes, który zawiera historię połączeń, którą chcesz znaleźć, a następnie kliknij "Dalej".

aFoneSoft D-Back Wybierz kopię zapasową iTunes

Krok 2.W następnym oknie wybierz „Historia połączeń" a następnie kliknij "Skanowanie" kontynuować.

aFoneSoft D-Back wybierz typy plików

Krok 3.Po zakończeniu skanowania wybierz liczby, które chcesz znaleźć w wyświetlonych wynikach, a następnie kliknij „wyzdrowieć."

aFoneSoft D-Back wybierz, aby odzyskać

Opcja 2. Wyświetl i odzyskaj usunięte połączenia na iPhonie bez kopii zapasowej

Oprócz powyższego trybu, D-Back jest również w stanie odzyskać usunięte połączenia bezpośrednio z urządzenia iOS bez tworzenia kopii zapasowej. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami tutaj aby odzyskać usunięte dzienniki połączeń z urządzenia.

aFoneSoft D-Back odzyskać dzienniki połączeń z urządzenia z systemem iOS

Uwaga: Aby odzyskać usuniętą historię połączeń, tryb „Odzyskaj z urządzenia iOS" obsługuje tylko iOS 12 i starsze wersje. W przypadku odzyskiwania innych typów danych obsługuje wszystkie wersje iOS, w tym najnowszą wersję iOS 15.

Opcja 3. Wyświetl i odzyskaj usunięte dzienniki połączeń na iPhonie z kopii zapasowej iCloud

Ponieważ nie możesz wyświetlić zawartości w pliku kopii zapasowej iCloud, czasami możesz nie mieć pewności, czy plik zawiera dzienniki połączeń, które chcesz odzyskać. Na szczęście D-Back może wyodrębnić usuniętą historię połączeń z kopii zapasowej iCloud i umożliwić podgląd zawartości przed odzyskaniem. I nie musisz przywracać całej kopii zapasowej za pomocą D-Back. Sprawdź kroki, aby odzyskać usuniętą historię połączeń z kopii zapasowej iCloud.

Uwaga: D-Back nie może na razie uzyskać kopii zapasowej iCloud z powodu ograniczeń serwera Apple, możesz wybrać inne dwa tryby w zależności od potrzeb.

Część 4. Jak odzyskać usuniętą historię połączeń na iPhonie z kopii zapasowej iTunes za darmo?

Podczas gdy D-Back oferuje bezpłatne skanowanie i podgląd przed odzyskaniem, łatwo jest zobaczyć usuniętą historię połączeń i wybrać konkretną do odzyskania. Ale jeśli szukasz całkowicie darmowego rozwiązania, możesz wybrać oficjalną metodę bezpośredniego pobierania usuniętych dzienników połączeń z kopii zapasowej iTunes.

Krok 1. Uruchom iTunes na PC lub Finder na Macu.

Krok 2. Podłącz iPhone'a do komputera, wybierz „zaufaj temu komputerowi”.

Krok 3. Wybierz iPhone'a, gdy pojawi się w oknie iTunes/Finder.

Krok 4. Kliknij na Przywracanie kopii zapasowej.

przywróć z kopii zapasowej za pomocą iTunes

Krok 5. Wybierz kopię zapasową, która zawiera usuniętą historię połączeń, kliknij przywracać. Wpisz kod dostępu do kopii zapasowej, jeśli jest zaszyfrowana.

Część 5. Jak odzyskać usuniętą historię połączeń iPhone'a z kopii zapasowej iCloud?

Możesz odzyskać usuniętą historię połączeń po zużyciu, gdy dostępna jest kopia zapasowa iCloud. Aby przywrócić całą kopię zapasową iCloud w celu wyświetlenia usuniętej historii połączeń, wykonaj następujące czynności:

Krok 1. Otwórz aplikację Ustawienia, przejdź do Ogólne warunki, Zresetuj, Usuń wszystkie treści i ustawienia.

Krok 2. Wybierać Usuń teraz, a następnie wprowadź swoje hasło.

Krok 3. Poczekaj, aż się skończy. Następnie przejdź do konfiguracji urządzenia i wybierz Przywróć z iCloud Backup, zaloguj się do iCloud przy użyciu tego samego Apple ID.

Krok 4. Wybierz najbardziej odpowiedni plik kopii zapasowej do przywrócenia. Cała historia połączeń, a także inne dane i ustawienia zostaną przywrócone na iPhonie.

Wnioski

Aby zapobiec ujawnieniu prywatności, prawdopodobnie usuniesz historię połączeń iPhone'a, nie zdając sobie sprawy, że tracisz również niektóre istotne informacje. Dlatego lepiej przywiązuj dużą wagę do tworzenia kopii zapasowej danych. To znacznie ułatwi odzyskiwanie danych. Po utracie lub usunięciu znaczącej historii połączeń i chęci uzyskania oficjalnego rozwiązania możesz odzyskać z kopii zapasowej iTunes lub iCloud. Ale jeśli chcesz bardziej wydajnego i pracooszczędnego, wybierz D-Back.

Sprawdź, czy potrzebujesz:

4 wskazówki dotyczące tworzenia kopii zapasowych i przywracania dziennika połączeń Androida [Must-Read]

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły