Jak wyświetlić pliki kopii zapasowej iPhone'a?

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak wyświetlić pliki kopii zapasowej iPhone'a?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Plik kopii zapasowej to kopia zawartości przechowywanej w telefonie iPhone. Tworzenie częstych plików kopii zapasowej dla iPhone'a będzie pomocne w przywracaniu urządzenia do określonej godziny lub daty. Apple daje możliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości, w tym aplikacji i ich historii, w usłudze iCloud lub za pomocą iTunes.

z powrotem iPhone'a do iTunes

Chociaż jest to korzystne, nie można pobrać tylko potrzebnych plików z pliku kopii zapasowej i nie można pojedynczo wybrać tylko kilku plików z kopii zapasowej. Zamiast tego będziesz musiał przywrócić całą kopię zapasową na swoje urządzenie, aby wyświetlić i sprawdzić dane w kopii zapasowej.

Kłopotliwy? Cóż, masz teraz możliwość selektywnego przeglądania plików z plików kopii zapasowych, a nawet pobierania pojedynczo.

Narzędzie, którego potrzebujesz — aFoneSoft iTransor Lite (obsługiwany iOS 11)

Aby łatwo przeglądać zawartość pliku kopii zapasowej, potrzebujesz aFoneSoft Przeglądarka kopii zapasowych iPhone'a iTransor Lite. Opracowany przez profesjonalistę aFoneSoft firma, której właścicielem aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a i aFoneSoft Gumka Umate Pro iOS, przeglądarka kopii zapasowych pomaga przeglądać kopie zapasowe iTunes / iCloud dla iPhone'a, iPada i iPoda touch oraz wyodrębniać je na komputer w celu użycia. Poniżej wymieniono jego kluczowe funkcje, które pomagają przeglądać pliki kopii zapasowych iPhone'a.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Wyświetl kopię zapasową iPhone'a na komputerze przez aFoneSoft iTransor Lite

Poniższy przewodnik pomoże Ci wyświetlić dane iOS przechowywane w iCloud.

Krok 1: Zainstaluj i uruchom program. Z głównego okna wybierz zakładkę „Wyodrębnij dane z kopii zapasowej”. Naciśnij „Pobierz kopię zapasową iCloud”.

wybierz pliki z kopii zapasowej iCloud

Krok 2: Aby wyświetlić pliki kopii zapasowej iPhone'a z iCloud, musisz wprowadzić dane swojego konta iCloud. Proszę upewnić się, że aFoneSoft nie będzie rejestrować Twoich danych osobowych.

zaloguj się na konto iCloud

Następnie musisz wybrać odpowiednią kopię zapasową iCloud do pobrania. Kliknij „Dalej” po wybraniu kopii zapasowej.

wybierz kopię zapasową iCloud

Następnie zostaniesz poproszony o wybranie typu danych, które chcesz wyświetlić lub wyodrębnić. Możesz wybrać wszystkie lub po prostu wybrać typy, które chcesz wyświetlić.

wybierz dane, które chcesz wyeksportować

Krok 3: Po zakończeniu pobierania w interfejsie zobaczysz całą zawartość pliku kopii zapasowej. Możesz przeglądać kopie zapasowe iPhone'a i oznaczać niezbędne pliki, które chcesz wyświetlić. Na koniec kliknij przycisk „Wyodrębnij” u dołu ekranu.

podgląd plików z icloud

Krok 4: Przed rozpoczęciem procesu eksportowania pojawi się małe okno dialogowe z prośbą o wybranie lokalizacji zapisu. Możesz przejść do istniejącego folderu lub utworzyć nowy. Po zakończeniu program wyodrębni wszystkie pliki do folderu docelowego. Możesz przeglądać dane w dowolnym momencie.

Możesz także przeglądać pliki kopii zapasowej iPhone'a przechowywane w iTunes. Procedury są dość podobne w przypadku przeglądania plików kopii zapasowej iPhone'a z iCloud.

Spójrz, możesz łatwo zobaczyć pliki kopii zapasowej iPhone'a za pomocą aFoneSoft Przeglądarka kopii zapasowych iPhone'a iTransor Lite wykonując proste czynności, jak wyjaśniono powyżej. Wystarczy pobrać bezpłatną wersję próbną teraz, aby spróbować.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły