Plotka głosi: Najgorętszy koncept i treść iPhone’a 8

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhonem 7 > Plotka głosi: Najgorętszy koncept i treść iPhone’a 8

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Odkąd iPhone 6 plus spadł, plotki i plotki o technologii internetowej krążą wokół plotek na temat kierunku, w którym Apple zamierza przyjąć iPhone'a 8. Wyszukiwarki Google są wypełnione ludźmi poszukującymi najnowszych wiadomości i plotek.

Ludzie chcą poznać nowe funkcje po ulepszeniu aparatu iPhone'a 6 i 6 plus; miały też inne funkcje, takie jak 3D Touch, mocniejszą formę i lepsze rozpoznawanie Touch ID. Aby nie szukać dalej, zebraliśmy najgorętsze plotki na temat koncepcji iPhone'a 8, aby wyciągnąć z ciebie fanów Apple.

iPhone 8 koncepcja

Najgorętsze plotki o koncepcji iPhone’a 8

1. iPhone 8 szerokoekranowy

Ta koncepcja iPhone'a 8 jest całkowicie nieoczekiwana i wydaje się nieco futurystyczna, a to właśnie czyni ją niesamowitą. Ta koncepcja została zaprojektowana na wysuwanym ekranie, który można rozszerzyć i uczynić ekran tak szerokim, jak ekran iPada mini.

Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk na dole telefonu, w którym normalnie znajdowałby się port ładowania, a ekran się rozciąga. Ze względu na konieczność rozciągania ekranu przyciski boczne zostały usunięte i zastąpione opcją ekranu dotykowego, gdzie normalnie by się znajdowały. To dodaje projektowi pewnego rodzaju radości. Oznacza to również, że środkowy przycisk również nie jest uwzględniony w tym projekcie. Ale jeśli ta koncepcja miałaby się urzeczywistnić, upewnij się, że twoje kieszenie są wystarczająco szerokie, jeśli przez pomyłkę naciśniesz przycisk szerokoekranowy.

iPhone 7 koncepcja

2. Ekran OLED od krawędzi do krawędzi iPhone’a 8

Jest to koncepcja iPhone'a 8, która wydaje się całkowicie opuszczona ze względu na połączenia Samsunga. Reklamowano, że Samsung będzie dostarczał ekrany Apple OLED. Chociaż nie jest to pierwszy raz, kiedy będą korzystać z produktów Samsunga, tylko że główna funkcja będzie pochodzić od Samsunga.

Ekrany OLED z pewnością przyniosą wysoką jakość wyświetlania i sprawią, że iPhone 8 będzie jaśniejszy niż jego poprzednicy. Będzie to miało również wpływ na moc baterii, ponieważ ekrany OLED zużywają mniej energii niż ekrany LCD. Oprócz rażącego efektu, jaki będzie to miało na rozpoznawanie Touch ID dla urządzenia, Apple może być nastawiony na bardzo mocny start, ponieważ ich liczni fani czekają na iPhone'a.

iPhone 7 koncepcja

iPhone 8 i iPhone 8 plus

Wiele wskazuje na to, że Apple trzyma się wielkiego – bardzo dużego. Rok 2017 zbiega się z 10-leciem iPhone'a. Tak więc analitycy i miłośnicy Apple twierdzą, że iPhone 8 może nie oferować wiele pod względem ulepszeń od iPhone'a 6 lub iPhone'a 6 plus.

W związku z plotkami o nadejściu OLED, mówi się również, że począwszy od iPhone’a 8 plus, nie będzie już przycisku „Home”. Z zapartym tchem wszyscy czekamy, aby zobaczyć, co było pod ręką Apple.

iPhone 7 koncepcja


3 inne ciekawe plotki na temat koncepcji iPhone’a 8

1. Wyświetlacz 4K i dotykowy przycisk 3D

W tej rzekomej koncepcji iPhone'a 8 sugeruje się, że Apple zrezygnuje z tradycyjnego przycisku Home i zastąpi go przyciskiem dotykowym 3D, który może stać się wszystkim. Od zdjęcia, przez logo Apple, po wygląd przycisku Home, po wszystko, co chcesz.

Mówi się, że koncepcja ta ma również wyświetlacz dotykowy 4K 3D, co jest dużym skokiem w stosunku do obecnej specyfikacji iPhone'a 6 i iPhone'a 6 plus. Dzięki potężnemu połączeniu sprzętu i oprogramowania potrzebnego do ukończenia takiego projektu, sceptycy są przeciwko temu projektowi.

Wyświetlacz iPhone'a 7 4K

2. Wracając do iPhone'a 4S

Powszechnie uznaje się, że iPhone 4S jest najlepszym iPhonem w historii, chociaż jest to przedmiotem dyskusji. Dlatego krążą pogłoski, że Apple rozważa powrót do projektu, który dobrze im służył – choć z różnymi poprawkami i dodatkowymi funkcjami.

Te funkcje, które zostaną dodane, to między innymi szafirowe szkło 2.5D na ekranie, wyświetlacz QHD Retina, nowy chip Apple A10, metalowa ramka i kamera 16MP iSight. Ten podobno koncept iPhone’a 8 oferuje również ładowanie bezprzewodowe za pomocą stacji dokującej Apple Dock – nowej technologii umożliwiającej podłączanie urządzeń Apple do komputera.

iphone 4s

3. Pełna aluminiowa obudowa

Trudno sobie wyobrazić produkt Apple w pełnej aluminiowej obudowie, ale plotki zdecydowanie wypchnęły ten produkt. Wraz z tą koncepcją iPhone'a 8 dołączone są następujące funkcje: wyświetlacz Retina 3, bateria 3000 mAh, logo Touch ID w miejscu przycisku Home, aparat 24 MP tylko z tyłu i użycie widżetów do sterowania działaniami.

Port ładowania jest również podobny do tego, który znajduje się na Macu. Dzięki dodatkowej funkcji dodania obiektywu do aparatu miłośnicy zdjęć z iPhone'a będą mieli więcej powodów, aby kupić tego iPhone'a 8 - gdyby to była prawda.

Pełna aluminiowa obudowa iPhone'a 7


Koncepcja iPhone'a 8 spotyka się z Youtube

Niektóre z plotek na temat koncepcji iPhone'a 8 zainspirowały świetne filmy koncepcyjne na Youtube. Jednym z takich jest poniższy film. W tym filmie iPhone 8 jest w pełni szklanym urządzeniem z futurystycznymi i inteligentnymi funkcjami. Żadnych przycisków, ale masz szybki, świadomy, dynamiczny, inteligentny i magiczny; wszystkie trafne słowa dla futurystycznego wyglądu i nieodłącznego projektu koncepcji. Chociaż do takiej technologii jeszcze daleko, jeśli to w ogóle możliwe. Pokazuje to tylko ograniczone możliwości, jakie może mieć oczekiwany projekt iPhone'a 8.

YouTube Video

Ale bez względu na to, jakie funkcje ma nowy iPhone 8, upewnij się, że używasz iMyfone Umate iPhone Cleaner do zarządzania pamięcią telefonu, aby mieć pewność, że znasz całą zawartość przechowywaną w telefonie i łatwo wyeliminować rzeczy, których nie potrzebujesz.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły