Problemy z iPhonem 8

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

Recenzje iPhone'a 8: design, bezpieczeństwo, wydajność, bezprzewodowe ładowanie

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, obrazy ze źródeł zewnętrznych lub te rzekomo ujawnione przez samego Apple, wymieniamy niektóre obszary zaniepokojone iPhone'em 8.

Aparat iPhone X: wszystko, co chcesz wiedzieć!

Oczekuje się, że iPhone X zostanie radykalnie przeprojektowany, który będzie zawierał tylną kamerę iPhone X o podwójnej orientacji i ulepszoną kamerę przednią.

Porównanie: iPhone X vs iPhone 7!

Czy zmagasz się z ustaleniem, czy powinieneś zmienić się na iPhone'a X, czy pozostać przy iPhone'ie 7? Przyjrzyjmy się zaletom i wadom każdego z nich.

Cena iPhone’a X firmy Apple: od 999 USD do 1149 USD

Cena iPhone'a X zacznie się od 999 USD i wzrośnie do modeli z wyższej półki, które będą sprzedawane po 1149 USD za sztukę?! To będzie najdroższy smartfon wyprodukowany przez Apple!

Wyświetlacz OLED iPhone'a X: tak czy nie?

Plotka głosi, że Apple zrezygnuje z wyświetlacza LED na rzecz wyświetlacza OLED. Technologia OLED, chociaż droższa, jest lepsza od korzystania z wyświetlacza LED.

iOS 15 iPhone'a X znacznie ułatwia nagrywanie Snapchata!

iOS 15 iPhone’a X pozwoli na szybkie i bezbłędne korzystanie z aplikacji innych firm, takich jak Snapchat. Snapchat umożliwia błyskawiczne przesyłanie zdjęć i wiadomości wideo.

A11 Bionic na nowym iPhonie X/8/8 Plus: szybciej niż szybciej!

Jeśli iPhone’y mogą być tak wydajne ze starszymi procesorami, co się stanie, gdy iPhone X/8/8 plus zostanie wydany z procesorem 2021 A11?