Problemy z iPhone'em

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

7 sposobów na naprawienie iPhone'a AirDrop nie działa

AirDrop nie działa na iPhonie po aktualizacji iOS 14? Nie martw się, oferowane są tutaj rozwiązania 7, aby naprawić problem z niedziałającym airdropem iPhone'a.

6 wskazówek dotyczących „Nie można zsynchronizować iPada. Wystąpił wewnętrzny błąd urządzenia ”

Wielu użytkowników iPada otrzymuje błąd „Nie można zsynchronizować iPada. Wystąpił błąd urządzenia wewnętrznego „podczas synchronizacji iPada za pomocą iTunes. Oto 6 wskazówek, jak to naprawić.

Dlaczego nie mogę wysyłać wiadomości e-mail z mojego iPhone'a? Oto 4 rozwiązania

Czy doświadczyłeś awarii wysyłania e-maili ze swojego iPhone'a? W tym artykule przedstawiono 4 rozwiązania tego problemu, które pomogą Ci.

Kontakty iPhone'a nie synchronizują się z iCloud? Jak naprawić

Tutaj wymieniliśmy rozwiązania 5, które pomogą Ci rozwiązać problem „Kontakty iPhone'a nie są synchronizowane z iCloud”.

Rozwiązania 8 do naprawy aplikacji na iPhone'a, które nie otwierają się lub ulegają awarii

Oto 8 wskazówek zawartych w tym artykule, jeśli Twoje aplikacje na iPhone'a nie otwierają się lub nie ulegają awarii podczas próby ich otwarcia.

iPhone pokazuje nieprzeczytane wiadomości tekstowe, ale ich nie ma? 9 oferowanych porad

Jeśli Twój iPhone pokazuje 1 lub wiele nieprzeczytanych wiadomości, ale przeczytałeś je wszystkie, możesz rozwiązać problem z wiadomościami-duchami, korzystając z 9 wskazówek tutaj. Niektóre okazały się pomocne.

Twój iPhone ciągle się zawiesza i zawiesza? Wypróbuj 7 prawdziwych poprawek

iPhone ciągle się zawiesza i zawiesza? Udostępniliśmy Ci 7 najlepszych wskazówek, jak szybko rozwiązać ten problem z zamarzaniem i awariami.

Najlepsze 4 narzędzia do odzyskiwania systemu iOS w 2021 r.

W tym artykule przedstawimy 4 najlepsze narzędzia do odzyskiwania systemu iOS w 2021 roku, które pomogą Ci naprawić urządzenie zablokowane w trybie odzyskiwania, zablokowane na logo Apple / białym ekranie itp.

Jak naprawić Find My iPhone nie działa?

Znajdź mój iPhone to ważna funkcja urządzeń z systemem iOS. Co się stanie, jeśli Znajdź mój iPhone nie działa? Czytaj dalej, aby znaleźć wskazówki, jak rozwiązać problem z niedziałającym Find My iPhone.

Jak naprawić iPhone'a nie będzie wykonywać/odbierać połączeń po uaktualnieniu do iOS 15/14/13/12/11

Jeśli Twój iPhone nie będzie nawiązywać ani odbierać połączeń po aktualizacji do najnowszej wersji iOS 15/14/13/12/11, musisz przeczytać ten post, aby poradzić sobie z tym problemem za pomocą 6 oferowanych wskazówek.

[Problem z iOS 15/14/13/12] Najlepsze 6 sposobów naprawy iPhone'a nie ładuje się po włączeniu

iPhone nie ładuje się, gdy jest włączony lub nie jest wyłączony? Ten post ma na celu przedstawienie 6 sposobów rozwiązania tego problemu bez Twojej wiedzy.

Dlaczego Twoje Safari ciągle się zawiesza na iPhonie?

Zastanawiasz się, dlaczego Safari ciągle się zawiesza? Nie martw się. Istnieje wiele dostępnych rozwiązań tego problemu. Czytaj dalej, a nie pożałujesz.

iPhone nie może pobrać poczty, połączenie z serwerem nie powiodło się? Poprawka

Czy napotykasz błąd „Nie można pobrać poczty. Połączenie z serwerem nie powiodło się” na Twoim iPhonie? Oto kilka wskazówek, jak rozwiązać problem.

iPhone 13/12/11/X/8 Email nie aktualizuje się w iOS 15/14/13/12/11

Czasami iPhone odmawia pobierania wiadomości e-mail. Nie ignoruj ​​​​tego, jeśli masz taki problem, przejrzyj ten post, aby wypróbować kilka praktycznych rozwiązań, aby naprawić problem z aktualizacją wiadomości e-mail iPhone'a.

YouTube nie działa na iPhonie lub iPadzie? Znajdź pełne rozwiązania tutaj

W tym poście przedstawimy kilka typowych problemów z niedziałającym serwisem YouTube i wyjaśnimy rozwiązania tych problemów.

aFoneSoft Recenzja Fixppo: Napraw wszystkie problemy z iOS dla iPhone'a / iPada / iPoda touch

Czy szukasz aFoneSoft Recenzja Fixppo? Ten artykuł zawiera pełne wprowadzenie do aFoneSoft Program do odzyskiwania systemu iOS: Fixppo.

Przycisk Home iPhone nie odpowiada? Oto poprawka

Przycisk Home na iPhonie nie reaguje? Zanim przejdziesz do sklepu Apple, przeczytaj ten post i spróbuj naprawić go w domu.

Opóźnienia wyświetlania połączeń przychodzących w telefonie iPhone X? Wypróbuj te wskazówki!

Ostatnio wielu użytkowników iPhone'a X cierpi z powodu opóźnienia w wyświetlaniu połączeń przychodzących, więc jesteśmy tutaj, aby zaoferować kilka wskazówek, które mogą rozwiązać problem.

Jak naprawić słabe sygnały iPhone'a GPS | aFoneSoft

W tym poście dostarczono 6 rozwiązań, aby naprawić słaby sygnał iPhone'a GPS. Sygnał GPS będzie normalny po wypróbowaniu wskazówek wymienionych w przewodniku.

iPhone utknął na ekranie ładowania? 6 oferowanych porad

iPhone utknął od jakiegoś czasu na ekranie ładowania lub czerwonym logo baterii? Sprawdź 6 skutecznych wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów w tym artykule, aby rozwiązać problem teraz.

Najlepsze rozwiązania 9 do naprawy zablokowanego przycisku głośności iPhone'a

Czy przycisk głośności Twojego iPhone'a utknął bez powodu? Ten samouczek zawiera 9 skutecznych wskazówek, jak wyprowadzić iPhone'a z trybu przycisku głośności. Sprawdź je teraz!

6 wskazówek, jak naprawić iPhone'a wibrującego bez powodu

Czasami iPhone wibruje losowo bez powodu. To naprawdę krępujące i irytujące. Przeczytaj ten post i wypróbuj 6 wskazówek, które pomogą rozwiązać ten problem.

Brak dźwięku w grach na iPada / iPhone'a po iOS 15/14, jak to naprawić?

6 sposobów na naprawienie braku dźwięku w grach na iPada/iPhone'a po iOS 15/14 i iPadOS 15/14, w tym sposoby, które nie spowodują utraty danych ani nie będą wymagały ukończenia operacji.

Kontakty iPhone'a Brakujące nazwy? Oto poprawka!

Czy Twoje kontakty z iPhone'a nagle zniknęły, pokazując tylko liczby, bez nazw? Oto rozwiązania 5, które pomogą rozwiązać problem na iPhonie, nawet jeśli używasz iOS 13/12.

Jak naprawić iPhone'a zablokowanego przy wyłączaniu ekranu? Oto 4 szybkie porady

To bardzo kłopotliwe, gdy iPhone zacina się podczas włączania. Ale możesz łatwo ominąć ten problem. No to ruszamy:

iPhone wyłączony, ale znasz hasło? Jak odblokować iPhone'a bez utraty danych?

Ten artykuł oferuje pełne rozwiązania, gdy Twój iPhone jest wyłączony, ale znasz hasło. Będziesz wiedział, jak odblokować iPhone'a bez utraty danych.

Błąd wysyłania wiadomości po iOS 15/14/13/12, jak to naprawić?

Nie możesz wysyłać wiadomości tekstowych po aktualizacji do iOS 15/14/13/12/11? Artykuł oferuje 6 sposobów naprawienia błędu wysyłania wiadomości w systemie iOS 14/13/12/11, aby pomóc.

iPhone Airplay nie działa? Jak naprawić problem bez utraty danych

Czy iPhone Airplay nie działa po aktualizacji do iOS? W tym poście wyjaśniono kilka rozwiązań, które pomogą Ci to naprawić.

Aplikacje na iPhone'a oczekujące po aktualizacji iOS 15/14/13/12, jak to naprawić?

Aplikacje na iPhone'a czekają po aktualizacji iOS 15/14/13/12 i nie wiesz, jak to zrobić? Post oferuje 8 metod rozwiązania problemu.

Przypomnienia iPhone'a nie działają w iOS 14/15? Oto poprawka

Jeśli zauważysz, że przypomnienia iPhone'a nie działają po aktualizacji do iOS 15/14.6/14/13, nie martw się, ten post zawiera 5 wskazówek, jak rozwiązać ten problem i jak przenieść przypomnienia z iPhone'a na komputer.

Co zrobić, jeśli aparat iPhone'a nie ustawia ostrości w iOS 15/14/13/12/11

Aparat iPhone'a nie ustawia ostrości podczas aktualizacji do iOS 15/14/13/12/11? Chcesz naprawić ten nieoczekiwany błąd? Przeczytaj ten post, a otrzymasz 7 przydatnych rozwiązań tego problemu.

Pamięć wewnętrzna iPhone'a jest pusta po podłączeniu do komputera? 7 oferowanych rozwiązań

Jeśli podłączysz iPhone'a do komputera, ale okaże się, że pamięć wewnętrzna iPhone'a jest pusta lub folder DCIM iPhone'a się nie wyświetla, możesz to naprawić za pomocą 7 wskazówek oferowanych tutaj.

6 wskazówek, jak naprawić błąd iTunes 1667

Użytkownicy iPhone'a skarżą się, że napotykają błąd iTunes 1667 podczas aktualizacji lub przywracania iPhone'a przez iTunes. Ten post zawiera 6 wskazówek, jak rozwiązać problem.

Pełne rozwiązania do naprawy błędu iTunes 2009

Niektórzy ludzie napotykają błąd 2009, gdy próbują przywrócić lub zaktualizować iPhone'a / iPada za pomocą iTunes. W tym artykule znajdziesz 6 wskazówek, jak uniknąć tego kodu błędu.

[Naprawiono problem] Choroba pętli iPhone'a 7? Najlepsze rozwiązania tutaj

Spotkaj chorobę pętli iPhone'a 7, ale nie wiesz, jak to naprawić? Nie martw się. Ten kompleksowy przewodnik oferuje wszystkie najlepsze metody naprawy choroby pętli iPhone'a 7/7 Plus.

Fioletowy ekran iPhone'a? 4 poprawki dla Ciebie

Oferujemy 4 sposoby na naprawienie fioletowego ekranu iPhone'a. Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie.

Alerty alarmowe na iPhonie nie działają? Wszystkie porady i wskazówki tutaj

W tym artykule poznasz wszystkie wskazówki i porady dotyczące alertów alarmowych iPhone nie działa w iOS 13/12/11/10/9/8/7. Czytaj dalej i znajdź szczegóły już teraz.

Dlaczego WiFi rozłącza się, gdy iPhone jest zablokowany/śpi? Jak to naprawić

Utracono połączenie z Wi-Fi po zablokowaniu iPhone'a lub iPada? Niektórzy użytkownicy, którzy dokonali aktualizacji do iOS 14/13/12, mieli ten problem, postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w poście, aby rozwiązać problem z zablokowaniem Wi-Fi iPhone'a.

Upuściłem iPhone'a w toalecie. Jak wysuszyć iPhone'a i zapisać moje dane?

Możesz upuścić iPhone'a do toalety lub wody albo zmoczyć go z innych powodów. Sprawdź ten post, aby dowiedzieć się, jak wysuszyć iPhone'a i zapisać dane.

iPhone pokazuje biały ekran z czarnym Apple? Oto 3 rozwiązania

Czy wyświetla ekran „Biały ekran z czarnym Apple” na Twoim iPhonie? Sprawdź rozwiązania 3 tutaj, aby rozwiązać ten problem bez utraty danych.

8 najlepszych sposobów naprawy niedziałającego wyszukiwania Spotlight

Nie możesz użyć wyszukiwania Spotlight na swoim iPhonie? Nie denerwować. Ten post oferuje najlepsze 8 sposobów naprawienia niedziałającego wyszukiwania reflektorów (w tym iOS 13/12).

Dźwięki powiadomień iPhone'a nie działają po iOS 15/14/13/12, jak to naprawić?

Post wyjaśnia 3 podstawowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i inne sposoby 4, aby naprawić dźwięki powiadomień iPhone'a, które nie działają. Dowiedz się, jak naprawić iPhone'a bez utraty danych!

6 szybkich wskazówek, jak naprawić iPhone'a zablokowanego podczas wyszukiwania

Czy Twój iPhone utknął podczas wyszukiwania lub ciągle mówi wyszukiwanie? W tym artykule przedstawiono 6 szybkich i dostępnych wskazówek, jak rozwiązać ten problem.

iPhone Ringer nie działa po aktualizacji do 12, jak to naprawić?

Najbardziej kompletny przewodnik dotyczący rozwiązania dzwonka iPhone'a, który nie działa po aktualizacji iOS (w tym iOS 12), jest tutaj oferowany. Możesz znaleźć różne rozwiązywanie problemów, aby naprawić dzwonek iPhone'a.

Czarny ekran aparatu iPhone'a po aktualizacji iOS 15/14/13/12, jak to naprawić?

Czarny ekran aparatu iPhone'a po aktualizacji iOS 15/14/13/12, jak to naprawić? Post oferuje 6 sposobów na ten problem i możesz naprawić swoje urządzenie, nawet jeśli jest to iPhone Xs / Xr / Xs Max.

[Naprawiono] Muzyka iPhone'a ciągle się zatrzymuje? Top 11 sposobów tutaj

Czy zauważyłeś, że muzyka zatrzymuje się na iPhonie? Nie denerwować. Oto najlepsze sposoby 11, aby naprawić problem z muzyką iPhone'a.

iPhone czarno-biały? Wszystkie porady i wskazówki dla Ciebie

Oferujemy wszystkie wskazówki i porady, aby naprawić iPhone'a zablokowanego w czerni i bieli. Odpowiedzi na Twoje wątpliwości dotyczące czarno-białego iPhone'a.

Maksymalna liczba darmowych kont została aktywowana na tym iPhonie, jak to naprawić?

Po zalogowaniu się na swoje konto iCloud na iPhonie otrzymałeś komunikat „Maksymalna liczba darmowych kont została aktywowana na tym iPhonie”? Post zawiera powód i sposób, w jaki możesz to naprawić.

Jak naprawić nieobsługiwane akcesorium do ładowania iPhone'a

Ładowarka iPhone'a nie jest akceptowana po podłączeniu i wyświetla komunikat „To akcesorium może nie być obsługiwane”? Jeśli masz ten sam problem, przeczytaj ten artykuł i naucz się go naprawić.

Przywracanie iPhone'a zostało zatrzymane w połowie? Oferowane pełne rozwiązania

Jeśli używasz iTunes do przywracania iPhone'a do ustawień fabrycznych lub przywracania z kopii zapasowej iTunes, ale zatrzymuje się w połowie, sprawdź rozwiązania tutaj, aby rozwiązać problem.

Rozwiązania dla błędu przywracania iPhone'a 21

Czy kiedykolwiek napotkałeś błąd iTunes 21 podczas próby przywrócenia iPhone'a? Bez smutków. Wyjaśniliśmy przyczynę i rozwiązania w tym poście.

Powiadomienia iPhone'a znikają z ekranu blokady, jak to naprawić?

5 Omówiono tutaj skuteczne sposoby rozwiązywania powiadomień iPhone'a z ekranu blokady. Bez względu na to, czy używasz iPhone'a X z iOS 12 lub starszymi modelami, możesz znaleźć rozwiązanie.

iPhone X utknął na zakończeniu FaceTime? 8 oferowanych porad

Jeśli zauważysz, że Twój iPhone X utknął na ekranie końcowym po zakończeniu FaceTime, ten artykuł będzie bardzo pomocny. Znajdziesz tutaj 8 skutecznych wskazówek.

[Rozwiązany problem] Mój iPhone ciągle uruchamia się ponownie i nie włącza się

Dlaczego mój iPhone ciągle się restartuje i się nie włącza? Jeśli masz ten sam problem, nie wahaj się przeczytać tego artykułu, który oferuje 7 najlepszych sposobów jego rozwiązania.

Inteligentna klawiatura iPada Pro nie działa po zainstalowaniu iPada 14?

Niektórzy skarżą się, że iPad Pro Smart Keyboard nie działa po aktualizacji do iPadOS 14, więc tutaj podajemy kilka wskazówek, jak rozwiązać ten problem.

[Rozwiązany] Jak naprawić niedziałające autouzupełnianie iPhone'a

Automatyczne uzupełnianie hasła spotkania nie działa? Nie martw się. Nie możesz przegapić tego artykułu, jeśli autouzupełnianie Twojego iPhone'a nie działa.

Najlepsze 10 sposobów na naprawę danych komórkowych iPhone'a ciągle się wyłącza

Znalezione dane komórkowe iPhone'a ciągle się wyłączają? Nie denerwować. Ten artykuł pokaże Ci 10 najlepszych metod rozwiązania tego problemu. Nie wahaj się mieć czeku.

5 wskazówek, jak naprawić rozmyte zdjęcia iPhone'a X

Wielu użytkowników iPhone’a X zgłosiło, że ich aparat robi niewyraźne zdjęcia. W tym artykule znajdziesz 5 wskazówek, które możesz spróbować rozwiązać.

iPhone nie akceptuje hasła WiFi? Oto 7 rozwiązań

Czy Twój iPhone lub iPad nie akceptuje hasła Wi-Fi? Chociaż nie zawsze jest jasny powód, oto kilka szybkich.

6 wskazówek, jak rozwiązać problem „AirPods nie łączy się z iPhonem” z łatwością

Airpody nie łączą się na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch? Aby rozwiązać ten problem, postępuj zgodnie z 6 szybkimi i przydatnymi rozwiązaniami w tym artykule, aby sparować Airpods z urządzeniem.

Najlepsze 6 sposobów na losowe podświetlenie ekranu iPhone'a

Dlaczego mój iPhone zapala się sam? Jeśli masz również ten problem, nie wahaj się przeczytać następujących 6 najlepszych sposobów na losowe zaświecenie się ekranu iPhone'a.

Rozwiązania 4 do rozwiązania problemu z czerwonym ekranem iPhone'a (obsługiwany iOS 15/14)

Jeśli Twój iPhone utknął na czerwonym ekranie śmierci (nawet po aktualizacji do iOS 15/14), możesz sprawdzić skuteczne rozwiązania 4 w tym poście, aby rozwiązać problem.

6 przydatnych wskazówek, jak naprawić iPhone 7 zamrożony / nieodpowiadający

Jeśli Twój iPhone 7/iPhone 7 plus zawiesza się lub nie reaguje na dotyk, zapoznaj się z tym postem i dowiedz się, jak łatwo pozbyć się zamrożonego iPhone'a.

6 szybkich sposobów naprawy iPhone'a ciągle się wyłącza

Jeśli Twój iPhone wyłącza się bez powodu, zapoznaj się z tym artykułem i dowiedz się, dlaczego iPhone wyłącza się losowo i jak rozwiązać ten problem na 6 sposobów.

Jak naprawić predykcyjne emotikony, które nie działają na iPhonie w iOS 15/14/13/12/11

Przewidywanie emoji nie działa na Twoim iPhonie lub iPadzie? postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi w tym poście, a szybko rozwiążesz ten problem z łatwością.

5 wskazówek, jak naprawić iBooks ciągle się zawiesza lub nie działa Problem

Zwykle po uaktualnieniu wersji iOS niektóre aplikacje ulegają awarii, takie jak iBooks lub Message App. Oto 5 wskazówek dla użytkowników, jak rozwiązać problem awarii aplikacji iBooks.

Dlaczego zdjęcia nie tworzą kopii zapasowej w iCloud i jak to naprawić?

Jeśli Twoje zdjęcia nie są zapisywane w iCloud, jesteś we właściwym miejscu. W tym poście dowiesz się, dlaczego i jak rozwiązać ten problem. Sprawdź to!

5 prostych sposobów na naprawienie iPhone'a zablokowanego w trybie powiększenia

Jak naprawić iPhone 8 lub iPhone X/11/12 zablokowany w trybie powiększania? Przeczytaj ten artykuł i poznaj 5 skutecznych sposobów rozwiązania tego problemu.

iPhone losowo zawiesza się? Uzyskaj rozwiązania tutaj!

Szukasz rozwiązania, aby naprawić problem z zamrażaniem iPhone'a lub iPada? W tym artykule przedstawimy 6 wskazówek, jak naprawić

[Rozwiązano] iPhone 7 nie ładuje się? Top 7 sposobów tutaj

Zastanawiasz się, dlaczego iPhone 7 się nie ładuje? Ten artykuł udzieli odpowiedzi, a także 7 najlepszych rozwiązań, aby z łatwością go rozwiązać.

Top 7 sposobów na naprawienie niedziałającego Bitmoji

Masz problem z tym, że Bitmoji nie działa? Nie denerwować. Oto 7 najlepszych sposobów naprawienia problemu z niedziałającą klawiaturą Bitmoji na iPhonie. Czytaj dalej.

[Rozwiązano] iPhone/iPad Różowy ekran śmierci

Podsumowujemy dwie podstawowe kontrole i 3 najlepsze sposoby, aby łatwo naprawić różowy ekran śmierci iPhone'a / iPada!

Brak połączenia z Internetem na iPhonie? Oto 10 poprawek

Dlaczego mój iPhone nie ma połączenia z Internetem? Nie martw się. Oto 10 najlepszych sposobów w tym poście, aby naprawić brak połączenia z Internetem w iPhone XR / XS / XS Max / X / 8 / 7 / 6 / 5.

8 skutecznych wskazówek, jak naprawić iPhone'a, może kontakt

Jeśli znajdziesz „Może” przed znanym kontaktem, zapoznaj się z 8 wskazówkami w tym artykule, aby skutecznie rozwiązać problem.

5 najlepszych sposobów naprawy żółtego ekranu iPhone'a

Oferujemy 5 najlepszych sposobów naprawy żółtego ekranu iPhone'a. Poznasz również kilka przyczyn tych problemów i spróbujesz ich uniknąć.

iPhone 8 GPS nie działa poprawnie? Oto rozwiązania

To naprawdę kłopotliwe, gdy jesteś w nowym miejscu, ale Twój iPhone 8 GPS nie działa. Przeczytaj ten artykuł, aby skutecznie rozwiązać ten problem.

Dlaczego iPhone/iPad ciągle łączy się i rozłącza z komputerem? Oto poprawka

Dlaczego mój iPad ciągle łączy się i rozłącza z komputerem? Jeśli masz ten problem, przeczytaj i postępuj zgodnie z tym artykułem, aby rozwiązać problem z łączeniem i rozłączaniem iPhone'a / iPada.

6 wskazówek, jak naprawić odcisk palca iPhone'a nie działa (obsługiwany iOS 15/14/13)

To denerwujące, gdy potrzebujemy Touch ID, aby zakończyć pewną operację na iPhonie, ale odcisk palca nie działa. Sprawdź rozwiązania w tym poście nawet z iOS 15/14/13.

Nie wyświetla się kod przekazywania wiadomości tekstowych, jak to naprawić?

Kod przekazywania wiadomości tekstowych nie wyświetla się na iPhonie? Artykuł oferuje dwa różne sposoby naprawienia przekierowania wiadomości tekstowych, które nie może otrzymać kodu potwierdzającego.

iPhone sam odtwarza muzykę? Znajdź poprawki tutaj!

iPhone sam odtwarza muzykę? Oto najbardziej kompletny przewodnik oferujący 8 sposobów rozwiązania problemu, nawet jeśli używasz iOS 14 na iPhonie lub iPadOS 14 na iPadzie.

Dlaczego moje WiFi nie działa na moim iPhonie? Poprawka

Przygotowujesz się do podłączenia iPhone'a do sieci Wi-Fi i dowiadujesz się, że Wi-Fi nie będzie działać na Twoim iPhonie? Ten tekst pokaże Ci 4 metody rozwiązania problemu.

aFoneSoft Fixppo iOS System Recovery Crack Klucz seryjny za darmo: Oszczędź pieniądze teraz

Szukasz sposobów na zdobycie darmowego klucza seryjnego? aFoneSoft Fixppo? Przeczytaj ten post, aby uzyskać więcej informacji na temat bezpłatnego numeru seryjnego i zaoszczędzić pieniądze.

iPhone ciągle przełącza się na tryb cichy, jak to naprawić

Twój iPhone ciągle przełącza się na wyciszony i nie odebrałeś wielu połączeń i wiadomości? Artykuł oferuje 4 sposoby rozwiązania tego problemu.

iPhone został powieszony? Znajdź 4 rozwiązania tutaj

Jeśli Twój iPhone się rozłącza i nie będzie już odpowiadać, sprawdź rozwiązania 4 tutaj, aby samodzielnie rozwiązać problem.

6 wskazówek, jak naprawić błąd iTunes 27

Czy zatrzymuje Cię nieznany błąd 27 podczas próby przywrócenia iPhone'a za pomocą iTunes? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, jak skutecznie to naprawić.

Top 9 sposobów na naprawę Safari nie może połączyć się z serwerem

Safari nie może otworzyć strony, ponieważ nie można znaleźć serwera? Nie martw się. Oto 9 najlepszych metod rozwiązania problemu z Safari, który nie może połączyć się z serwerem.

Dlaczego Instagram nie pozwala mi publikować? Jak to naprawić

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Instagram nie pozwala mi publikować. W tym artykule omówimy niektóre przyczyny wystąpienia tego problemu, a także przyjrzymy się, jak to naprawić.

5 wskazówek, jak naprawić „Nie można aktywować Face ID na tym iPhonie”

Jeśli podczas próby skonfigurowania Face ID na iPhonie X/XS (Max)/XR/11/11 Pro pojawi się błąd Nie można aktywować Face ID na tym iPhonie, znajdziesz rozwiązanie tutaj.

9 porad i wskazówek, jak naprawić prawą stronę ekranu iPhone'a nie działa

W tym artykule znajdziesz 9 najlepszych wskazówek i wskazówek, jak naprawić niedziałającą prawą stronę ekranu iPhone'a. Czytaj dalej i nie możesz tego przegapić.

Hotspot iPhone'a nie działa w iOS 15/14? Oto poprawka

Niektórzy użytkownicy iPhone'a uważają, że osobisty hotspot nie działa na ich urządzeniu z systemem iOS 15/14, więc przyglądamy się problemowi i oferujemy 5 wskazówek, jak skutecznie rozwiązać problem.

5 wskazówek, jak naprawić iMessage zatrzymany w trybie wysyłania

Czy wysyłanie wiadomości iMessage nie powiodło się, ponieważ zablokowało się podczas procesu dostarczania? Ten post przedstawia 5 szybkich wskazówek, jak naprawić iMessage zablokowane w trybie wysyłania.

Apple ID nie chce się zalogować? Oto 8 przydatnych wskazówek

iPhone zawsze prosi o podanie hasła Apple ID w ustawieniach, ale po wpisaniu poprawnego nie zaakceptuje? Ten post oferuje 8 wskazówek, jak to naprawić.

Sklep z aplikacjami zniknął? 6 oferowanych rozwiązań

To naprawdę dziwne, że czasami na Twoim iPhonie brakuje ikony App Store. Nie musisz się już martwić. Tutaj zaoferowalibyśmy 6 rozwiązań, aby go odzyskać.

Zapomniałeś hasła do iPhone'a? Sprawdź wskazówki 5, aby odblokować hasło iPhone'a

Zapomniałeś hasła do iPhone'a? Nie denerwować. Ten post krok po kroku pokaże Ci, jak zresetować hasła na iPhonie, w tym na iPhonie 12.

Kamera z zoomem nie działa? Jak to naprawić

Zastanawiasz się, czy istnieje skuteczny sposób radzenia sobie z niedziałającym aparatem z zoomem? Na szczęście są różne sposoby. Czytaj i ucz.

[Naprawiono] Problem z połączeniem WhatsApp na iPhonie

Twoja synchronizacja WhatsApp ma obecnie problemy? Nie denerwować. Istnieje kilka najlepszych rozwiązań, aby naprawić błąd synchronizacji WhatsApp. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Dlaczego moje aplikacje nie są wyświetlane w iTunes? Jak mogę to naprawić?

Dowiedz się, dlaczego aplikacje nie pojawiają się w iTunes i 3 proste wskazówki, jak rozwiązać ten problem z aplikacjami, które nie pojawiają się w bibliotece iTunes.

[Rozwiązano] Aktualizacja iPhone'a OTA nie działa?

Spotkanie z aktualizacją iPhone'a OTA nie działa? Nie martw się. Znajdziesz odpowiedź na to pytanie i najlepszą alternatywę do aktualizacji iPhone'a.

Procent baterii iPhone'a utknął? 4 oferowane rozwiązania

Chociaż problem procentowej blokady baterii iPhone'a jest znanym problemem, który może być spowodowany przez system iOS, nadal istnieją pewne metody, które można spróbować rozwiązać.

Pęknięty przycisk Home iPhone’a 8? Oferowane pełne rozwiązania

Niektórzy użytkownicy iPhone'a 8 uważają, że ich przycisk Home iPhone'a pęka podczas ładowania lub bez powodu. W tym artykule znajdziesz pełne rozwiązania, aby to naprawić.

Aplikacje na iPhone'a zatrzymane podczas pobierania? Oto 7 wskazówek, jak to naprawić

Czy Twoje aplikacje na iPhone'a zablokowały się podczas pobierania? Oto kilka niezawodnych wskazówek, które warto wypróbować. Sprawdź to w tym artykule.

Gmail nie działa na iPhonie? Sprawdź 7 wskazówek tutaj

Gmail może nie działać na iPhonie z wielu powodów. W tym artykule przedstawimy 7 wskazówek, które pomogą Ci przywrócić działanie Gmaila.

4 sposoby na naprawienie iPhone'a zablokowanego na logo Apple

Jeśli Twój iPhone utknął na logo Apple i nie przejdzie, oto metody 4, które pomogą Ci ominąć ekran logo Apple iPhone.

[100% bezpieczne i wykonalne] Jak ponownie uruchomić zamrożony iPhone

Zastanawiasz się, jak ponownie uruchomić zamrożony iPhone? Nie martw się. Istnieją wszystkie skuteczne wskazówki i triki, które pomogą naprawić ten problem i mu zapobiec. Czytaj dalej i znajdź więcej szczegółów.

Instagram nie działa? Napraw to

Chociaż Instagram pozostaje jedną z najlepszych aplikacji do udostępniania zdjęć, czasami okazuje się, że Instagram nie działa. Oto jak rozwiązać ten problem.

[Rozwiązany problem] iPhone nie pozwala mi pobierać aplikacji?

Dlaczego mój iPhone nie pozwala mi pobierać aplikacji? Nie martw się. Nie przegap tego artykułu, który oferuje wszystkie 12 sposobów dla Ciebie.

Nie udało się uruchomić urządzenia mobilnego Apple — oto 3 rozwiązania

Czy masz do czynienia z problemem „Apple Mobile Device Service nie udało się uruchomić”? Ten tekst pokaże Ci 3 sposoby rozwiązania problemu.

Czy Twój iPhone utknął w trybie słuchawkowym? Oto poprawka

W tym poście opisano kilka wskazówek dla użytkowników, których iPhone utknął w trybie słuchawkowym. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to naprawić.

iPhone 8 nie idzie spać, jak naprawić ten problem?

Twój iPhone 8 po prostu nie idzie spać i zawsze jest jasny? W artykule opisano 7 metod mówiących, jak rozwiązać ten problem z iPhonem 8, który nie śpi.

(Rozwiązany) Jak naprawić „iPhone zablokowany po przywróceniu ustawień fabrycznych” — 4 wskazówki

Czasami Twój iPhone blokuje się w trybie przywracania ustawień fabrycznych bez powodu i odmawia już pracy. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby naprawić to na dobre!

Martwy iPhone? Wypróbuj te 5 sposobów, aby to naprawić i wskrzesić

iPhone jest całkowicie martwy i nie chce się włączyć? Nie martw się, możesz wypróbować 5 sposobów naprawy i wskrzeszenia martwego iPhone'a.

Pełne rozwiązania do rozwiązania nieznanego błędu 3004 w iTunes

Bardzo denerwujące jest otrzymanie błędu iTunes 3004 podczas aktualizacji lub przywracania iPhone'a, więc jesteśmy tutaj, aby zaoferować 5 rozwiązań, aby naprawić błąd.

Automatyczna korekta iPhone'a nie działa? Najlepsze rozwiązania 6 tutaj

W tym artykule pokażemy 6 najlepszych sposobów naprawienia problemu z automatyczną korektą iPhone'a. Nie wahaj się czytać dalej.

[Naprawiono] Google Maps Voice nie działa na iPhonie

Moja nawigacja w Mapach Google nie działa? Jeśli masz ten sam problem, czytaj dalej, a znajdziesz wszystkie 9 najlepszych sposobów rozwiązania problemu z niedziałającym głosem w Google Maps.

Jak naprawić iPhone X zablokowany w trybie odzyskiwania (100% pracy)

iPhone X nagle utknął w trybie odzyskiwania? Ten artykuł oferuje skuteczne rozwiązania 4, aby wyprowadzić iPhone'a X z trybu odzyskiwania 2021 (100% pracy).

Szczegółowy przewodnik na temat przywracania ustawień fabrycznych iPhone'a 7/7 Plus

Jeśli chcesz przywrócić ustawienia fabryczne iPhone'a 7/7 Plus i usunąć wszystko, istnieją 4 różne sposoby przywracania ustawień fabrycznych iPhone'a z / bez korzystania z iTunes / iCloud.

Aplikacja zniknęła z iPhone'a? Jak naprawić

Czy właśnie dowiedziałeś się, że jedna z Twoich aplikacji zniknęła z iPhone'a? Ten tekst pokaże Ci 4 sposoby rozwiązania problemu.

Niebieski ekran na iPhonie 5s? Jak to naprawić

Czy pokazuje niebieski ekran na twoim iPhonie 5s? Może to być spowodowane problemem ze sprzętem lub oprogramowaniem. W tym tekście pokażemy kilka sposobów rozwiązania problemu.

Błąd 4013/4014 wystąpił podczas przywracania iPhone'a, jak to naprawić?

Nie udało się przywrócić iPhone'a. Wystąpił nieznany błąd (4013/4014)? W tym artykule omówione zostaną różne rozwiązania, w tym rozwiązanie firmy Apple.

Nie przeszkadzać nie działa po aktualizacji do iOS 15/14/13, jak to naprawić?

Post oferuje najbardziej kompletny przewodnik po naprawieniu niedziałającego trybu Nie przeszkadzać na iPhonie po aktualizacji do nowego iOS, w tym iOS 15/14/13. Przyjdź i znajdź proste sposoby!

Najlepsze sposoby 8, aby naprawić niewłaściwy czas iPhone'a

Napotkałeś problem z niewłaściwym czasem iPhone'a? Nie denerwować. Oto najlepsze metody 8 w tym artykule, aby naprawić problem z niewłaściwym czasem iPhone'a. Nie przegap tego przewodnika.

Dźwięk tekstu iPhone'a nie działa? Oto 6 wskazówek

Jeśli zauważysz, że Twój iPhone nagle nie ma dźwięku lub tuż po aktualizacji iOS 15 beta 3/2/1, zapoznaj się z 6 poradami w tym artykule, aby samodzielnie to naprawić.

Jak naprawić komputer nie rozpoznający iPhone'a za pomocą 6 sposobów?

Jeśli Twój komputer nie rozpoznaje Twojego iPhone'a, przeczytaj poniżej, aby poznać rozwiązania 6, aby iPhone został pomyślnie wykryty przez komputer PC / Mac.

6 wskazówek, jak naprawić „iPhone ciągle się włącza i wyłącza” [2021]

Jeśli Twój iPhone ciągle się włącza i wyłącza, możesz spróbować rozwiązać ten problem z kilkoma wskazówkami. Obsługiwana jest również najnowsza wersja beta systemu iOS 15. Znajdź rozwiązania tutaj!

Jak naprawić Siri nie działa na iPhonie (obsługiwany iOS 15/14/13)

Najlepsze wskazówki (w tym wskazówki od Apple) dotyczące naprawy Siri, która nie działa na iPhonie / iPadzie, zostały wprowadzone w poście. Zastosuj do iOS 15/14/13 i wcześniejszych, wszystkie wskazówki są łatwe w obsłudze.

Jak naprawić niedziałający komunikator Facebook na Apple Watch Series 1/2/3?

Facebook Messenger nie ładuje się, nie otwiera lub nagle ulega awarii na Apple Watch Series 1/2/3? Oto, co zrobić, aby rozwiązać te problemy, nawet po aktualizacji iPhone'a do iOS 12.

iOS 15/14/13/12 Naprawiono: Czas ekranu nie działa na iPhonie lub iPadzie

Oto 5 wskazówek, jak naprawić czas ekranu, który nie działa na iPhonie w iOS 15/14/13/12. Będziesz mógł rozwiązać ten problem bez utraty danych.

Głośność iPhone'a / iPada nie działa? Oto poprawka

Niektórzy użytkownicy iPhone'ów i iPadów skarżą się, że głośność nie działa na ich urządzeniach. Przeczytaj ten artykuł, który oferuje 5 wskazówek, jeśli masz ten sam problem.

7 sposobów na naprawienie powiadomienia WhatsApp nie działa na iOS 15/14/13/12/11

Jeśli zauważysz, że powiadomienia WhatsApp nie działają po aktualizacji do iOS 13.6 lub iOS 15/14, zapoznaj się z 7 poradami w tym artykule, aby rozwiązać problem.

iPhone myśli, że słuchawki są podłączone? Oto poprawka

Niektórzy uważają, że iPhone myśli, że słuchawki są podłączone, gdy tak nie jest. Wyjaśnimy przyczyny i rozwiązania, aby naprawić iPhone'a zablokowanego w trybie słuchawkowym.

[2021] Instagram ciągle się zatrzymuje? 5 sposobów, aby to naprawić

To nic nowego, jeśli Twój Instagram ciągle się zatrzymuje. Dzieje się tak zwykle z kilku powodów. Na szczęście są sposoby, aby to naprawić.

Jak usunąć ikonę instalacji i oczekiwania aplikacji na iPhonie?

Na iPhonie jest szara ikona instalacji i oczekiwania i po prostu utknęła? Artykuł oferuje różne sposoby usunięcia irytującej ikony instalacji aplikacji.

Jak uzyskać pełną wersję aFoneSoft Fixppo

W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat aFoneSoft Fixppo (iOS System Recovery) pełna wersja, a jeśli jesteś w stanie uzyskać za darmo aFoneSoft Pełna wersja Fixppo.

Błąd iTunes 3014? Oto 4 rozwiązania

Czy otrzymujesz kod błędu 3014 podczas próby przywrócenia iPhone'a za pomocą iTunes? Ten tekst pokaże Ci rozwiązania 4, aby naprawić błąd iTunes 3014.

Co zrobić, gdy filmy na Instagramie nie są odtwarzane?

Filmy na Instagramie nie ładują się lub nie odtwarzają? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się 6 najlepszych sposobów na naprawienie problemu z odtwarzaniem filmów na Instagramie.

Prawdziwe poprawki dla Facebook Messenger nie działającego na iPhone/iPad (obsługiwane iOS/iPadOS 14)

Messenger nie wyświetla lub nie wysyła wiadomości albo nagle zawiesza się bez powodu? Przeczytaj ten artykuł, aby rozwiązać te problemy z komunikatorem na iPhonie (z iOS/iPadOS 14).

iPhone ciągle idzie na pocztę głosową? Oto rozwiązania

Przejście iPhone'a prosto do poczty głosowej, gdy krewni lub znajomi próbują się z Tobą skontaktować, jest bardzo niewygodne i denerwujące. Przeczytaj ten post, aby znaleźć rozwiązania.

Jak naprawić iPhone'a, który nie łączy się z komputerem: 5 wyborów dla Ciebie

Czy masz do czynienia z irytującym problemem „iPhone nie łączy się z komputerem”? Ten post wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje i oferuje 5 szybkich wskazówek, jak rozwiązać ten problem.

5 wskazówek, jak naprawić iTunes zatrzymany na wyodrębnianiu oprogramowania

Jeśli zauważysz, że iTunes utknął na „Wyodrębnianiu oprogramowania” podczas przywracania lub aktualizowania iPhone'a, możesz zapoznać się z przydatnymi wskazówkami 5, aby samodzielnie rozwiązać problem.

iPhone nie udostępnia haseł WiFi w iOS 15/14? 5 oferowanych porad

iOS 15/14 obsługuje funkcję udostępniania haseł Wi-Fi. Jednak wielu użytkowników iPhone'a uważa, że ​​ich iPhone w ogóle nie udostępnia hasła Wi-Fi. Tutaj oferujemy 5 wskazówek, jak to naprawić.

10 najlepszych sposobów naprawy niedziałającego gniazda słuchawkowego iPhone'a

Dlaczego moje gniazdo słuchawkowe iPhone'a nie działa? Jeśli masz ten sam problem, nie przegap tego artykułu, który oferuje 10 sposobów naprawienia problemu z niedziałającymi słuchawkami iPhone'a.

iMessage wysłany jako wiadomość tekstowa? 8 oferowanych porad

Jeśli okaże się, że wszystkie Twoje wiadomości iMessage zostały nagle wysłane jako wiadomości tekstowe, możesz postępować zgodnie z 8 wskazówkami tutaj, aby rozwiązać problem.

7 typowych problemów z kontaktami iPhone'a, które możesz spotkać

W tym tekście wymienimy 7 typowych problemów z kontaktami iPhone'a, takich jak zaktualizowany iPhone i utracone kontakty, kontakty zniknęły z iPhone'a i rozwiązania.

Jak naprawić zegarek Apple Watch nie wibrujący podczas połączeń, wiadomości lub alarmu?

Z tego artykułu dowiesz się, jak rozwiązać problem z Apple Watch, który nie wibruje podczas połączeń, wiadomości lub alarmów.

Przycisk zasilania iPhone'a zablokowany? Sprawdź 7 prostych poprawek tutaj

Czy przycisk zasilania Twojego iPhone'a utknął bez powodu? Oto 7 różnych rozwiązań, które z łatwością rozwiążą ten problem z przyciskiem zasilania.

Kołowrotek obok WiFi nie przestanie działać na iPhonie? 6 oferowanych porad

Istnieje wiele powodów, dla których kołowrotek obok ikony Wi-Fi na iPhonie wciąż się obraca. W tym artykule znajdziesz 6 skutecznych wskazówek, jak to naprawić.

Dlaczego moje aplikacje wciąż się zamykają na moim iPhonie?

Zastanawiasz się, dlaczego Twoje aplikacje wciąż się zamykają na iPhonie? Nie martw się. Ten post pokaże Ci 9 najlepszych sposobów na łatwe rozwiązanie tego problemu. Nie wahaj się go przeczytać.

Wspomagający dotyk znika na iPhonie? Najlepsze rozwiązania 3 tutaj

Assistive Touch znika losowo? Nie denerwować. Ten post zaoferuje Ci najlepsze 3 sposoby. Znajdź więcej szczegółów już teraz i wybierz odpowiedni, który Ci pomoże.

„Zatwierdź ten iPhone” utknął? Oto rozwiązania 3, aby to naprawić (aktualizacja 2021)

Czy opcja „Zatwierdź ten iPhone” utknęła na kilka godzin? Przejrzyj 3 rozwiązania dostarczone w tym poście, aby rozwiązać ten problem bez utraty danych (obsługiwany iOS 13/12).

Latarka iPhone'a nie działa? Oto rozwiązania!

Latarka w centrum sterowania jest wyszarzona i nie można jej włączyć? Ten tekst pokaże Ci 3 sposoby naprawienia niedziałającej latarki iPhone'a i działają one na iOS 14/13/12.

Poczta głosowa iPhone'a nie działa? Oferowane są 4 wskazówki

Twoja poczta głosowa iPhone'a nie działa po aktualizacji do najnowszej wersji iOS? Szukasz sposobu na rozwiązanie tego problemu? Oto 4 rozwiązania do rozważenia.

Ile czasu zajmuje przywrócenie iPhone'a

W tym artykule dowiesz się nie tylko, ile czasu zajmuje przywrócenie iPhone'a, ale także oferuje kilka rozwiązań, gdy proces przywracania utknie.

Najlepsze 8 sposobów naprawy iPoda Touch nie włącza się

Zastanawiasz się, dlaczego iPod touch nie włącza się ani nie ładuje po podłączeniu? Nie denerwować. Ten post pokaże Ci wszystkie 8 najlepszych metod rozwiązania tego problemu.

Dlaczego mój iPhone nie aktualizuje się?

Chcesz wiedzieć, dlaczego mój iPhone się nie aktualizuje? W tym artykule opisano przyczynę i rozwiązania 4 dotyczące problemu z aktualizacją iPhone'a.

Testowane rozwiązania: 4 wskazówki, jak naprawić iPhone'a zablokowanego w trybie konfiguracji

Czy Twój iPhone utknął w trybie konfiguracji? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby rozwiązać ten problem po zainstalowaniu najnowszej wersji iOS 12.

Jak naprawić bezprzewodową ładowarkę nie działa na iPhone 8 / X/11/12?

W tym artykule dowiesz się, co zrobić, gdy bezprzewodowa ładowarka nie działa na iPhonie 8/X/11/12, nawet gdy na urządzeniu działa system iOS 14.

Jak naprawić niedziałający aparat Snapchat

Czy kamera Snapchata nie działa? Powinieneś wiedzieć, że istnieją sposoby na rozwiązanie problemów. Dowiedz się o nich tutaj.

iPhone 13/12/11 Duch dotykowy

Zastanawiasz się, dlaczego nowy iPhone 13/12/11 napotyka dotyk ducha? Możesz znaleźć odpowiedź i najlepsze sposoby rozwiązania tego problemu na iPhonie 13/12/11.

Najlepszych 11 sposobów naprawienia dolnej części ekranu iPhone'a nie działa

Czy dół ekranu Twojego iPhone'a nie działa? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Oto 11 najlepszych sposobów rozwiązania tego problemu (obsługiwany iOS 14/13).

Ekran iPhone'a jest czarny, ale włączony? Znajdź tutaj 6 wskazówek

Jeśli ekran Twojego iPhone'a jest czarny, ale nadal działa, możesz znaleźć tutaj 6 wskazówek, jak rozwiązać problem.

Jak naprawić aplikację Health, która nie śledzi kroków na iPhonie?

Aplikacja Zdrowie nie śledzi / nie liczy kroków na iPhonie? A może brakuje danych Twojej aplikacji zdrowotnej bez powodu? Ten artykuł oferuje kilka sposobów naprawienia tej aplikacji Zdrowie, która nie oblicza łatwo problemu z krokami.

Co należy zrobić, gdy iPhone nie przejdzie w tryb DFU?

iPhone nie przejdzie w tryb DFU i nie wiesz jak to zrobić? W artykule dowiesz się, jak przełączyć iPhone'a w tryb DFU i rozwiązać problemy z iOS w trybie DFU.

Bateria iPhone'a nie utrzymuje ładunku? 7 wskazówek, które musisz znać

Jeśli okaże się, że bateria iPhone'a nie jest naładowana lub szybko się rozładowuje, zapoznaj się z 7 poradami w tym artykule, aby wydłużyć czas pracy na baterii.

12 najlepszych sposobów naprawy niedziałających map iPhone'a (głosowych)

Czy nawigacja głosowa w mapach Twojego iPhone'a nie działa? Nie martw się. Oto 12 najlepszych sposobów w tym artykule. Po prostu czytaj dalej, aby rozwiązać problem z niedziałającymi mapami iPhone'a.

[Wskazówki i wskazówki] Jak rozwiązać niedziałające przyciski iPhone'a XS Max

Zastanawiasz się, dlaczego przyciski Twojego iPhone'a XS Max nie działają? W tym artykule znajdziesz 6 najlepszych sposobów naprawy niedziałającego przycisku bocznego / zasilania / głośności iPhone'a XS Max.

Jak naprawić niedziałający tekst na żywo w systemie iOS 15 i iPadOS 15

Tekst na żywo nie działa na iOS 15 i iPadOS 15? Oferujemy 8 najlepszych wskazówek, które pomogą Ci naprawić to w domu.

[2021] Rozwiązania 8 do naprawy problemu z niską głośnością połączeń iPhone

Niektórzy uważają, że głośność połączeń iPhone'a jest zbyt niska i prawie nie słyszą ludzi po drugiej stronie, więc chcemy Ci powiedzieć 8 rozwiązań, aby rozwiązać problem.

Jak usunąć iPhone'a z ekranu iTunes bez komputera?

jak usunąć iPhone'a z połączenia z ekranem iTunes bez komputera? Tutaj mówi, jak uzyskać iPhone'a 12/11/X, iPhone'a 8 i starszego z ekranu iTunes.

Jak włączyć wyłączony iPhone bez komputera?

Jeśli Twój iPhone jest wyłączony i chcesz go włączyć bez korzystania z komputera, zrobisz to za pomocą tego artykułu.

Czujnik zbliżeniowy iPhone'a nie działa? Oto rozwiązania 5

Jeśli Twój czujnik zbliżeniowy iPhone'a niestety nie działa, nie martw się, oto 5 rozwiązań, które pomogą Ci naprawić czujnik zbliżeniowy na iPhonie (obsługiwany iOS 14).

3 sposoby wyłączania i wyłączania iPhone'a / iPada

Przeczytaj poniższy artykuł, aby poznać 3 sposoby wyłączania iPhone'a, a następnie wyłączania go później.

Przywracanie iPhone'a DFU nie powiodło się? Pełne rozwiązania oferowane tutaj

W tym artykule wyjaśniono problemy, które mogą wystąpić, oraz rozwiązania problemów, gdy przywracanie iPhone'a DFU nie powiedzie się.

iPhone utknął na ekranie przywracania? 6 oferowanych rozwiązań

Twój iPhone może utknąć na ekranie przywracania z różnych powodów. Tutaj chcielibyśmy zaoferować 6 skutecznych rozwiązań, które pomogą Ci samodzielnie rozwiązać problem.

Co to jest resetowanie ustawień sieciowych na iPhonie i kiedy to działa?

Czy wiesz, co to jest „Zresetuj ustawienia sieciowe” na iPhonie? A czy wiesz, kiedy działa lub do czego służy? Przeczytaj ten artykuł, aby znaleźć odpowiedzi.

iPhone nie wysyła wiadomości obrazkowych? Oto rozwiązania

Czy Twój iPhone nie może wysyłać wiadomości obrazkowych po iOS 14? Ten artykuł mówi, że 7 wskazówek dotyczących iPhone'a nie będzie wysyłać problemu ze zdjęciami. Znajdź najlepszy dla swojego iPhone'a.

Zdjęcia iPhone'a wyświetlane jako szare pudełka? 6 oferowanych rozwiązań

Jeśli zauważysz, że zdjęcia Twojego iPhone'a są wyświetlane jako szare pola w albumach lub ładują się na szaro podczas przeglądania, będziesz potrzebować 6 rozwiązań tutaj, aby rozwiązać problem.

iPhone utknął na logo Apple z paskiem ładowania, jak to naprawić?

Planujesz zaktualizować iPhone'a do wersji iOS beta 1/2/3, ale Twój iPhone utknął na pasku aktualizacji? Ten tekst pokaże Ci 4 skuteczne sposoby rozwiązania problemu.

iPhone zamurowany po obniżeniu wersji z iOS 15/14? Oto poprawka

iPhone zamurowany podczas aktualizacji iOS 15/14? Pokażemy 2 sposoby na naprawienie zamurowanego iPhone'a / iPada podczas aktualizacji do iOS 14.

Co zrobić, jeśli przycisk zasilania iPhone'a nie działa

Co zrobić, jeśli przycisk zasilania iPhone'a nie działa lub utknął? Aby naprawić ten błąd, możesz postępować zgodnie z instrukcjami w tym poście, aby przywrócić normalny iPhone.

Najbardziej wydajny sposób na obniżenie wersji iPhone'a 4s/iPada 2

W tym artykule przedstawimy najłatwiejszy sposób na obniżenie wersji iPhone'a 4s / iPada 2 bez żadnych kłopotów.

FaceTime nie działa w iOS 15/14? Oto rozwiązania 6

Czy Twój FaceTime nie działa lub nie czeka na aktywację po aktualizacji do iOS 14 lub iOS 15? Przeczytaj post, aby uzyskać 6 rozwiązań tego problemu.

iPhone WiFi ciągle się włącza? Top 7 rozwiązań tutaj

Nie wiesz, dlaczego iPhone WiFi ciągle się włącza? Znajdź powody w tym artykule. Co więcej, zostanie zaproponowanych 7 najlepszych sposobów, aby powstrzymać Wi-Fi przed włączeniem iPhone'a.

iPhone pozostaje w słabej baterii? 6 rozwiązań oferowanych tutaj

Wiele osób zauważa, że ​​ich iPhone opóźnia się, gdy poziom naładowania baterii jest niski, na przykład, gdy poziom naładowania baterii spada do 10% lub osiąga 1%. Ten post oferuje 6 sposobów rozwiązania problemu.

Jak długo trwa aktualizacja iPhone'a?

W tym artykule dowiesz się, ile czasu zajmuje aktualizacja iPhone'a, jak naprawić błąd aktualizacji iPhone'a i jak zatrzymać aktualizację iPhone'a.

Awaria WhatsApp od aktualizacji iOS 11/12? Oferowane pełne rozwiązania

To naprawdę denerwujące, gdy używamy WhatsApp, ale zawsze się zawiesza. Jak możemy to naprawić? Oto 6 rozwiązań, które możesz wypróbować.

[Rozwiązany] 7 Mehtods, aby naprawić migotanie ekranu iPhone'a

Ekran iPhone'a migocze i nie odpowiada? Nie martw się. Ten artykuł oferuje 7 najlepszych sposobów rozwiązania problemów z drżeniem ekranu iPhone'a 12/11 / XR / XS / X / 8 / 7 / 6.

Wskazówki 4, aby naprawić awarię aplikacji iPhone Mail w systemie iOS 15/14/13/12/11

Aplikacja iPhone Mail zawiesza się lub nie działa po aktualizacji do iOS 15/14/13/12/11? Oto 4 najczęstsze przyczyny awarii aplikacji poczty e-mail i wskazówki, jak to naprawić.

Ulubione kontakty iPhone'a nie działają. Jak naprawić?

Ulubione kontakty na iPhonie nie działają? W artykule opisano 5 sposobów naprawienia nieprawidłowych ulubionych kontaktów iPhone'a.

Dlaczego i jak zaktualizować iPhone'a przez iTunes

Czy lepiej zaktualizować iPhone'a przez iTunes? Jak zaktualizować iOS 14/13 na iTunes? Przeczytaj ten artykuł i zrozum, dlaczego i jak zaktualizować iPhone'a za pomocą iTunes.

Wskazówki i porady dotyczące samodzielnego naprawiania pisania iPhone'a

Dlaczego ekran mojego iPhone'a robi rzeczy sam? Jeśli również zastanawiasz się, jak to rozwiązać, nie wahaj się przeczytać tego posta, aby naprawić samo pisanie na iPhonie.

Jak naprawić App Store, który nie ładuje się lub jest pusty na iPhonie?

App Store czasami nie działa. Ładuje się w nieskończoność lub ekran robi się pusty. Oto kompletny samouczek, który pomoże Ci rozwiązać problem.

8 najlepszych sposobów naprawienia powiadomień z Facebooka, które nie działają na iPhonie

Wystąpił problem Powiadomienie na Facebooku nie działa? W tym artykule znajduje się 8 najlepszych sposobów rozwiązania tego problemu z niedziałającymi powiadomieniami na Facebooku.

Jak powstrzymać mój iPhone przed przewijaniem z powrotem na górę?

Jak zatrzymać przewijanie mojego iPhone'a z powrotem do góry? Oferujemy 5 sposobów rozwiązania go bez utraty danych.

7 sztuczek, aby naprawić iPhone'a nie wyświetlającego się w iTunes (aktualizacja 2021)

iPhone nie wyświetla się w iTunes? Nie martw się. Ten artykuł oferuje sposoby 7, aby naprawić iPhone'a, który nie pojawia się w iTunes lub iTunes nie rozpoznaje łatwo iPhone'a.

Ekran dotykowy iPhone'a nie działa po aktualizacji iOS 15/14, jak to naprawić?

Masz problemy z ekranem dotykowym iPhone'a po aktualizacji do iOS 15/14 lub z innych nieznanych powodów? Oferujemy 5 wysoce wydajnych rozwiązań, aby rozwiązać problem.

Upuszczony iPhone się nie włącza? Top 7 sposobów tutaj

W tym artykule dowiesz się, jak naprawić upuszczony iPhone nie włącza się z powodu problemów z oprogramowaniem lub problemów sprzętowych.

Tryb odzyskiwania iPhone'a / iPada nie działa? 5 najlepszych oferowanych porad

Czasami trzeba użyć trybu odzyskiwania, aby przywrócić lub zaktualizować iPhone'a. Co się stanie, jeśli tryb odzyskiwania iPhone'a nie działa? Sprawdź 5 rozwiązań oferowanych w tym artykule.

[Naprawiono] iPhone nie mógł zostać aktywowany, ponieważ nie można było uzyskać informacji o aktywacji z urządzenia

Jeśli pojawi się błąd, którego nie można aktywować iPhone'a, ponieważ nie można uzyskać informacji o aktywacji z urządzenia, sprawdź 6 wskazówek tutaj, aby to naprawić.

Jak wyłączyć iPhone'a po zamrożeniu? Oferowane pełne rozwiązanie

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyłączyć iPhone'a, gdy jest zamrożony i jak odblokować zawieszonego iPhone'a, znajdziesz tutaj pełne rozwiązania.

Jak naprawić problemy z Safari na iPhonie po aktualizacji iOS 15/14?

Problemy z Safari, na przykład safari ciągle się kończy na Twoim iPhonie po aktualizacji iOS 15/14? W artykule opisano 4 sposoby rozwiązywania problemów z safari.

iTunes nie mógł przywrócić iPhone'a, ponieważ nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca – poprawka

Masz komunikat o błędzie informujący, że iTunes nie może przywrócić iPhone'a, ponieważ nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca na iPhonie podczas przywracania iPhone'a za pomocą iTunes?

5 najlepszych sposobów naprawy iPhone'a zablokowanego na blokadzie aktywacji

Czy iPhone utknął na blokadzie aktywacyjnej? Ten post przedstawia 5 sposobów rozwiązania iPhone'a zablokowanego w przypadku problemu z blokadą aktywacji, a także działają one na iOS 14.

[Nie można przegapić] Wskazówki i porady dotyczące naprawy iPhone'a nie zostaną twarde zresetowane

Chcesz mocno zresetować iPhone'a, aby rozwiązać jakiś problem, ale nie możesz tego zrobić? Nie martw się. Ten post pokaże Ci rozwiązania i wskazówki, jak naprawić i zapobiec temu problemowi.

6 sposobów na naprawienie problemu z różową linią na ekranie iPhone'a

Oferujemy 6 sposobów, które pomogą Ci naprawić różową linię na ekranie iPhone'a. Znajdziesz również profesjonalne narzędzie do rozwiązania problemu bez utraty danych tylko w domu.

Jak naprawić problem z klawiaturą iPhone'a?

Zirytowanie się klawiaturą nie działa, takie jak opóźnienie klawiatury, zawieszanie się, brak wyskakiwania? Oto 5 rozwiązań, które pomogą Ci po aktualizacji iOS 14/13.

Aktualizacja iPadOS 15: Jak naprawić niedziałający wielozadaniowość/podział ekranu iPada?

Wielozadaniowość/podział ekranu na iPadzie nie działa? Nie martw się. Ten post oferuje 6 sposobów, które pomogą Ci naprawić niedziałający widok Split View na iPadzie.

Aplikacja muzyczna ciągle się zawiesza w iOS 15/14/13/12/11? Oto pełne rozwiązania

Istnieje wiele skarg, że aplikacja Muzyka zawiesza się po aktualizacji do iOS 15/14/13/12/11. Tutaj chcielibyśmy zaoferować 6 rozwiązań, aby rozwiązać problem.

Co zrobić, gdy hasło iPhone'a nie działa lub hasło iPhone'a zostało zmienione?

Jeśli okaże się, że hasło do iPhone'a nie działa lub zmieniło się z 4-cyfrowego na 6-cyfrowy numer, będziesz potrzebować pomocy tego artykułu.

Zoom dźwięku nie działa? 5 sposobów, aby to naprawić.

Czy powiększanie dźwięku nie działa? Dowiedz się, jak rozwiązywać problemy z połączeniami audio spotkań Zoom w systemie iOS, Android lub komputerze PC, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w tym blogu.

Jak naprawić slajd, aby odblokować nie działa na iPhonie / iPadzie?

Twój iPad nie przesuwa się, ponieważ slajd do odblokowania nie działa? Nie martw się. Ten post pokaże Ci 8 najlepszych sposobów naprawy slajdu, aby odblokować niedziałający problem na iPadzie lub iPhonie.

iPhone ciągle przerywa połączenia, jak to naprawić?

Twój iPhone ciągle przerywa połączenia, ale nie wiesz, jak to zrobić? Artykuł oferuje 5 sposobów rozwiązania problemu, nawet jeśli dzieje się to na iPhonie 12/11 z systemem iOS 14.

6 sposobów na naprawienie niedziałających powiadomień Snapchata

Czy szukasz różnych sposobów naprawienia powiadomień Snapchata, które nie działają? Dowiedz się o tych sposobach tutaj i wykonuj pracę łatwo i szybko.

Jak naprawić niedziałającą aplikację Pinterest na iPhone 13/12/11/XS/X/8/7/6s?

Jeśli aplikacja Pinterest na iPhonie 13/12/11/XS/X/8/7/6s nie działa poprawnie, na przykład zawiesza się, zawiesza się, nie ładuje, nie pokazuje tablic, nie loguje się, możesz przeczytać ten artykuł znaleźć rozwiązania.

To akcesorium może nie być obsługiwane w urządzeniach iPhone/iPad/iPod? Jak naprawić?

Przeczytaj ten artykuł, aby znaleźć 5 najlepszych metod rozwiązywania problemu „To akcesorium może nie być obsługiwane” na iPhonie, iPadzie i iPodzie.

Czy możesz otrzymać darmowe? aFoneSoft Napraw kod rejestracyjny odzyskiwania systemu iOS?

W tym artykule dowiesz się, czy możesz otrzymać bezpłatny kod rejestracyjny dla aFoneSoft Fixppo i zaoferuj 20% zniżki, jeśli chcesz go kupić.

[Łatwy i szybki] Jak naprawić iOS na normalny bezpłatny?

Coś nie tak z systemem operacyjnym iPhone'a? Nie denerwować. Otrzymasz bardziej szczegółowe rozwiązania dotyczące naprawy systemu iOS za darmo.

Nie możesz sprawdzić aktualizacji na iPhonie/iPadzie? Najlepsze rozwiązania 9 tutaj

Spotkanie „Nie można sprawdzić aktualizacji” na iPhonie lub iPadzie? W tym poście dowiesz się, jak rozwiązać ten problem we wszystkich wersjach iOS lub iPadOS, w tym 13.1/13.

7 sposobów, aby naprawić alarm iPhone'a, który się nie wyłącza (obsługiwany iOS 15/14)

Jeśli przegapisz ważny harmonogram, ponieważ alarm iPhone'a się włączy, ten post oferuje 7 wskazówek, jak naprawić alarm iPhone'a, który nie działa w iOS 15/14 lub wcześniejszych wersjach.

WhatsApp nie działa na iPhonie? Oto, co możesz zrobić!

Jeśli Twoja aplikacja WhatsApp nie działa na iPhonie, na przykład powiadomienie WhatsApp nie działa, kontakty nie wyświetlają się w WhatsApp itp., wypróbuj metody tutaj, aby je wszystkie naprawić.

Dysk iCloud zajmuje zbyt dużo miejsca na komputerze? Oto poprawka

Jeśli okaże się, że iCloud Drive zużywa dużą ilość miejsca na komputerze Mac / PC, będziesz potrzebować pomocy w tym poście, który wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić.

Wszystko, co musisz wiedzieć o flashowaniu iPhone'a

W tym poście możesz łatwo znaleźć wszystkie wskazówki i porady dotyczące flashowania iPhone'a na różne sposoby. Oczywiście możesz je porównać i wybrać ten, który wolisz.

Zamrażanie iPhone'a po wymianie ekranu? 4 oferowane rozwiązania

Jeśli zauważysz, że Twój iPhone zawsze się zawiesza lub nagle zawiesza się po wymianie ekranu, sprawdź rozwiązania 4 tutaj, aby rozwiązać problem.

iPad jest wyłączony i nie łączy się z iTunes? Jak naprawić?

Jeśli Twój iPad jest wyłączony i nie może połączyć się z iTunes, w tym artykule znajdziesz rozwiązania i kilka ważnych rzeczy, na których Ci zależy.

Jak rozwiązać problem z niedziałającym SharePlay na iPhonie / iPadzie?

SharePlay nie działa na iPhonie/iPadzie? Oferujemy 5 metod, które pomogą Ci rozwiązać problem w domu!

Co powoduje echo iPhone'a i jak go zatrzymać?

Echo iPhone'a? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, dlaczego i zaoferujesz najlepsze 9 sposobów, które pomogą Ci zatrzymać iPhone'a Echo.

Top 7 sposobów rozwiązania iPhone'a nie może odbierać połączeń

Ten post zawiera listę wszystkich typowych i najlepszych sposobów naprawy problemu z telefonem iPhone, który nie może odpowiedzieć na Twój problem. Nie wahaj się przeczytać i spróbować.

[Rozwiązano] iPhone 13/12/11/XR/XS Max/XS/X/8/7 Ekran nie odpowiada

Jeśli ekran Twojego iPhone'a nie odpowiada, nie możesz przegapić tego wpisu. Wszystkie wskazówki i porady zostaną dostarczone i działają dobrze na iPhone 13/12/11/XR/XS Max/XS/X/8/7.

Strumień zdjęć nie jest synchronizowany? Jak naprawić (obsługiwany iOS 15)

Czy dowiedziałeś się, że Twój strumień zdjęć nie synchronizuje się? Ten problem może być spowodowany różnymi przyczynami. Pokażemy Ci 5 możliwych rozwiązań problemu.

Darmowe narzędzie do przełączenia iPhone'a w tryb odzyskiwania bez przycisku Home

Oto bezpłatne narzędzie, które pomoże Ci uruchomić iPhone'a w trybie odzyskiwania, nawet jeśli przycisk Home jest uszkodzony

Zegar na ekranie blokady iPhone'a znika po aktualizacji do iOS 15/14/13? Oto poprawka

Niektórzy użytkownicy iPhone'a skarżą się, że brakuje zegara na ekranie blokady ich iPhone'a. Zaoferujemy 5 wskazówek, jak rozwiązać ten problem.

Zawieszanie aparatu iOS 15/14/13 na iPhonie? Jak naprawić

Zamrażanie aparatu w telefonie iPhone 13/12/11/X/8 po aktualizacji do iOS 15/14? Oto 7 wskazówek, jak rozwiązać ten problem. Znajdź najlepszą dla siebie.

Mikrofon iPhone 7/7 Plus nie działa po aktualizacji iOS? -- poprawka

Jeśli Twój iPhone 7/7 Plus nie działa, gdy wykonujesz połączenia telefoniczne po aktualizacji do iOS 11.3/12/13, możesz przeczytać ten artykuł, aby znaleźć rozwiązania.

6 wskazówek, jak naprawić niesprawne wiadomości tekstowe / iMessages na iPhone'a

Wielu użytkowników iPhone'a skarży się, że ich wiadomości tekstowe i wiadomości iMessage przychodzą niepoprawnie. Ten post zawiera 6 wskazówek, jak rozwiązać ten problem, szczególnie w systemie iOS 11.3.

iTunes utknął na weryfikacji przywracania iPhone'a? 5 oferowanych porad

Jeśli przywracasz iPhone'a za pomocą iTunes i zauważysz, że iTunes utknął w „Weryfikowaniu przywracania iPhone'a”, ten artykuł pomoże Ci rozwiązać problem bez kłopotów.

Group Facetime nie działa na iPhone 5/6/7/8 / X / XR / XS (maks.)

Czy Group Facetime działa na moim iPhonie? Sprawdź ten artykuł, a 9 sposobów na rozwiązanie tego problemu z niedziałającym trybem Group Favetime na iPhonie z iOS 12/13.

Najlepsze sposoby 9, aby naprawić górny ekran iPhone'a, który nie działa

Górna część ekranu mojego iPhone'a nie działa? Jeśli masz ten sam problem, przeczytaj ten post, który oferuje 9 sposobów rozwiązania górnej części ekranu, która nie działa na iPhonie.

Napraw iPhone'a Stuck on Press Home to Upgrade Issue with Expertise (obsługiwany iOS 15/14/13)

iPhone utknął w naciśnij home, aby zaktualizować, gdy próbowałeś uaktualnić do najnowszej wersji iOS? W tym artykule wyjaśniono odpowiednio popularne i przydatne sposoby jego naprawy.

Top 6 sposobów na pozbycie się pudełka na ekranie iPhone'a

Znalazłeś pudełko na ekranie iPhone'a? Nie martw się. W tym artykule pokażemy 6 najlepszych sposobów, które pomogą Ci z łatwością pozbyć się pudełka na ekranie iPhone'a.

Rozwiązania 6 do naprawy ciemnego lub przyciemnionego ekranu iPhone'a

Jeśli okaże się, że ekran Twojego iPhone'a jest przyciemniony lub ciemny, co zdarza się również w przypadku iPhone'a X, możesz znaleźć tutaj metody 6, aby rozwiązać problem.

5 wskazówek, jak naprawić sugestie tekstowe na iPhone'a, które zniknęły

Czy Twoje sugestie słów w wiadomościach tekstowych na iPhone'a zniknęły? Nie musisz się martwić. Ten artykuł zawiera kilka wskazówek, jak to naprawić.

Powiadomienia SMS nie działają w iOS 15/14/13/12? Oto poprawka

Wielu użytkowników iPhone'a skarży się, że powiadomienia tekstowe iPhone'a nie działają po aktualizacji do iOS 15/14/13/12, więc zaoferujemy 5 wskazówek, jak to rozwiązać.

Dane komórkowe nie działają po aktualizacji iOS 15/14/13/12, jak to naprawić?

Artykuł przedstawia 5 metod rozwiązywania problemów z danymi komórkowymi, które nie działają po aktualizacji iOS 15/14/13/12. Niektóre z metod okazały się pomocne.

iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/7/6/5 nie uruchamia się ponownie? 5 najlepszych rozwiązań tutaj

Dlaczego mój iPhone nie uruchamia się ponownie? Znajdź odpowiedź tutaj, a wszystkie najlepsze rozwiązania 5 będą oferowane w celu rozwiązania tego problemu na iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/7/6/5.

Jak naprawić iPhone'a wyłączonego i nie chce się ponownie włączyć

Zastanawiasz się, jak naprawić iPhone'a wyłączonego i nie można go ponownie włączyć? W tym poście znajdziesz wszystkie wskazówki i porady na ten temat. Nie wahaj się czytać dalej.

iTunes utknął w oczekiwaniu na iPhone'a? 4 oferowane wydajne rozwiązania

Jeśli iTunes utknął w oczekiwaniu na iPhone'a podczas próby aktualizacji, przywrócenia lub przywrócenia kopii zapasowej, sprawdź wydajne rozwiązania 4 w tym poście, aby rozwiązać problem.

Sterowanie głosowe iPhone nie działa? Znajdź rozwiązania tutaj

Ten artykuł oferuje metody 4, aby naprawić iPhone'a z kontrolą głosową. Twój problem zostanie rozwiązany po kilku kontrolach i przy użyciu metod.

Metody 8 dla Ciebie, jeśli Gify nie działają na iPhonie (obsługiwane iOS 15/14)

Czy wariujesz, gdy Gify nie działają na Twoim iPhonie? Nie martw się. Ten problem został już rozwiązany za pomocą najlepszych 8 metod opisanych w tym artykule.

[Naprawiono] Sieć iPhone jest niedostępna

Znalazłeś tę sieć iPhone'a niedostępną? W tym artykule jest 11 najlepszych sposobów, które pomogą Ci rozwiązać problem z niedostępną siecią iPhone'a. Nie wahaj się spróbować.

iPhone ciągle prosi o hasło do Apple ID, jak to naprawić?

Twój iPhone/iPad ciągle pyta o Apple ID? Jeśli masz ten problem, czytaj dalej ten post, aby uzyskać 5 wskazówek, jak rozwiązać problem z iPhone'em, który ciągle pyta o identyfikator Apple.

6 najlepszych sposobów na naprawienie niedziałającego VPN na iPhonie

Ten post zapewni 6 najlepszych sposobów naprawy VPN, która nie działa w przypadku problemów z iPhonem. Te sposoby działają dobrze na iPhone 12/11/X/8/7/6/5.

iPhone zamrożony na ekranie blokady? 4 oferowane metody

Jeśli masz problemy z iPhonem, który zamroził się na ekranie blokady, musisz przeczytać skuteczne rozwiązania 4 w tym artykule, aby samodzielnie rozwiązać problem.

6 sposobów na rozwiązanie iPhone'a wyświetla logo Apple i wyłącza się

Jeśli Twój iPhone nadal wyświetla logo Apple, a następnie się wyłącza, czytaj dalej, aby znaleźć rozwiązania 6 tego problemu!

Ekran iPhone'a X/11/12/13 wciąż robi się czarny? Najlepsze 10 poprawek tutaj

Nowy iPhone X/11/12/13 ma problem z czarnym ekranem? Nie denerwować. Ten post pokaże Ci wszystkie 10 najlepszych poprawek, aby po prostu rozwiązać problem z ekranem iPhone'a X/11/12/13.

Wystąpił problem z pobraniem oprogramowania na iPhone'a — jak go naprawić

Czy wyświetla komunikat o błędzie „Wystąpił problem podczas pobierania oprogramowania dla iPhone'a Wystąpił nieznany błąd? Ten tekst przedstawia 5 rozwiązań.

Aplikacja Line nie działa na iPhonie? Oto rozwiązania!

Jeśli Twoja aplikacja Line nie działa na iPhonie/iPadzie, tutaj znajdziesz przydatne rozwiązania.

[Naprawiono] Znajdź mój iPhone online bez udostępniania lokalizacji

Dlaczego mój iPhone online nie udostępnia lokalizacji? Sprawdź powody tutaj, a wszystkie najlepsze sposoby 7 są również oferowane, aby naprawić „Znajdź mój iPhone online, nie udostępniając lokalizacji”.

Pełne rozwiązania do naprawy iPhone'a X Ghost Touch

W tym artykule wyjaśniono, dlaczego w telefonie iPhone X występuje problem z dotykiem ducha, i przedstawiono kilka wskazówek, jak rozwiązać ten problem, nawet jeśli działa system iOS 15 beta/14/13.

Top 7 sposobów rozwiązania ekranu iPhone'a staje się czarny podczas rozmowy

Ekran iPhone'a robi się czarny podczas rozmowy? Jeśli masz również ten problem, czytaj dalej. Ten post oferuje 7 najlepszych sposobów naprawy ekranu iPhone'a, który robi się czarny podczas połączenia.

Aktualizacja oprogramowania iPhone'a: ​​jak go pobrać/zainstalować/usunąć

Chcesz zaktualizować oprogramowanie iPhone'a i nie wiesz jak? W tym artykule dowiesz się wszystkiego o tym, jak pobrać / zainstalować / anulować aktualizację oprogramowania iPhone'a.

Ekran iPhone'a nie obraca się w iOS 15/14/13/12/11.4, Jak to naprawić z łatwością

W artykule opisano najczęstsze powody, dla których ekran iPhone'a się nie obraca, i kompletny przewodnik, aby rozwiązać ten problem na iPhonie, nawet jeśli używasz iOS 15/14/13/12/11.

[Szybkie rozwiązanie] iPhone umarł i nie chce się włączyć podczas ładowania

iPhone umarł i nie chce się włączyć podczas ładowania? iPhone nie ładuje się po aktualizacjach? Nie denerwować. Ten problem można łatwo rozwiązać za pomocą 8 najlepszych rozwiązań w tym poście.

Co zrobić, jeśli wyszukiwanie głosowe Safari nie działa?

Oferujemy 12 metod, które pomogą Ci rozwiązać problemy i naprawić niedziałające wyszukiwanie głosowe Safari.

6 najlepszych sposobów rozwiązania problemu z szarym ekranem iPhone'a

Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z problemem szarego ekranu iPhone'a? Nie denerwować. W tym poście znajdziesz 6 najlepszych sposobów na ten temat. Nie wahaj się czytać dalej.

9 najlepszych sposobów naprawienia problemu z przednią / tylną kamerą iPhone'a

Czy zastanawiałeś się, dlaczego przednia lub tylna kamera iPhone'a nie działa? Przeczytaj ten artykuł, aby znaleźć odpowiedź, a także 9 najlepszych sposobów, aby to naprawić.

Co zrobić, jeśli iPhone Video nie ma nagranego dźwięku?

Brak dźwięku na nagranych filmach iPhone'a? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem.

Powiadomienie e-mail Push nie działa w iOS 15/14? Oto 6 wskazówek

Czy właśnie zaktualizowałeś system do iOS 15/14 i zauważyłeś, że powiadomienie push nie działa już na Twoim iPhonie lub iPadzie? Zapoznaj się z 6 wskazówkami tutaj, aby rozwiązać problem.

Głośnik iPhone'a nie działa w iOS 11/12/13/14/15? Oto poprawka

Niektórzy ludzie skarżą się, że ich głośnik iPhone'a nie działa po zainstalowaniu iOS 11/12/13/14/15 na swoim urządzeniu. W tym artykule znajdziesz 6 wskazówek, jak rozwiązać problem.

Bluetooth ciągle się rozłącza w iOS 15/14/13/12/11? Oferowane pełne rozwiązania!

Jeśli masz problemy z iOS 12/13/14/15 Bluetooth ciągle rozłącza się na iPhonie, ten artykuł pomoże ci, oferując 6 wskazówek, jak to naprawić.

[Rozwiązano] Oprogramowanie dla tego iPhone'a nie jest obecnie dostępne

Spotkać oprogramowanie dla tego iPhone'a nie jest obecnie dostępne? Nie martw się. Oto 6 najlepszych sposobów, które pomogą Ci w tym z łatwością. Nie przegap tego.

[Rozwiązania 5] Napraw iPhone'a zablokowanego na "support.apple.com/iphone/restore"

Co powinieneś zrobić, gdy Twój iPhone mówi support.apple.com/iphone/restore? Sprawdź te 5 rozwiązań, aby to naprawić.

Podświetlenie iPhone'a nie działa? Znajdź najlepsze rozwiązania tutaj

Podświetlenie nie działa na iPhonie? Nie martw się. Z łatwością znajdziesz wszystkie najlepsze sposoby rozwiązania tego problemu. Nie wahaj się już teraz przeczytać i znaleźć więcej szczegółów!

Masz błąd iTunes 17 podczas aktualizacji lub przywracania iPhone'a? Oferowane pełne rozwiązania

Niektóre osoby otrzymują kod błędu 17 podczas korzystania z iTunes do przywracania iPhone'a lub aktualizacji iPhone'a do iOS 11.1. W tym poście dowiesz się, jak naprawić błąd iTunes 17.

Wystąpił błąd podczas instalacji iOS 10.3? Oto poprawka

Pojawia się monit Nie można zainstalować aktualizacji. Wystąpił błąd podczas instalacji iOS 10.3. kiedy aktualizujesz? Ten tekst zawiera 6 rozwiązań rozwiązywania problemów.

iPhone ładuje się na zawsze? Najlepsze rozwiązania 11 tutaj

Dlaczego mój iPhone ładuje się w nieskończoność? Jeśli masz te same wątpliwości, nie możesz przegapić tego artykułu, który zapewni 11 najlepszych sposobów na rozwiązanie tego problemu.

[Rozwiązane w 100%] Ekran dotykowy iPhone'a 6 nie działa - 7 porad i wskazówek

Nie wiesz, dlaczego iPhone 6 niespodziewanie się wyłącza? Istnieje 7 wskazówek i wskazówek, jak naprawić ekran dotykowy iPhone'a 6 (plus) / 6S, który nie działa poprawnie lub nie odpowiada.

iPhone nie przejdzie w tryb odzyskiwania, jak to naprawić?

iPhone nie przejdzie w tryb odzyskiwania i jesteś w pułapce? W artykule opisano, jak przełączyć iPhone'a w tryb odzyskiwania i rozwiązać wszystkie problemy dotyczące trybu odzyskiwania iPhone'a.

[100% skuteczny i bezpieczny] Jak naprawić iPhone'a, który uległ awarii podczas aktualizacji

W tym artykule znajdziesz najlepsze metody 5, które pomogą Ci rozwiązać problem z awarią iPhone'a podczas aktualizacji. Nie wahaj się czytać dalej.

Rozmówcy nie słyszą Cię na iPhonie X? Wypróbuj te wskazówki

Niektórzy skarżą się, że nie słychać ich na iPhonie X. Jeśli masz ten sam problem z iPhonem X, zapoznaj się ze wskazówkami w tym poście.

[Prosto i skutecznie naprawione] Safari nie może znaleźć serwera na iPhonie

Nie wiesz, jak poradzić sobie z problemem Safari nie może znaleźć serwera na iPhonie? Nie musisz się martwić, ponieważ zaoferowane zostaną wszystkie zalecane i powszechne sposoby.

iPhone 7 nie działa? Wszystkie porady i wskazówki tutaj

Nie wiesz, dlaczego iPhone 7 nie działa? Nie wahaj się znaleźć odpowiedzi tutaj, a problem przestał działać iPhone 7 zostanie łatwo rozwiązany.

iPhone z pełną pamięcią nie chce się włączyć? [Najbardziej kompleksowy przewodnik w 2021 r.]

iPhone utknął w pamięci z logo Apple jest pełny? Pełne zamknięcie pamięci iPhone'a? Pełna pamięć iPhone'a nie włącza się? Bez względu na to, jakie sytuacje napotkasz, ten artykuł skutecznie je rozwiąże.

[Rozwiązano] Aktualizacja iOS 15/14/13 nie wyświetla się lub jest niedostępna

Aktualizacja iOS 15/14/13 nie wyświetla się lub jest niedostępna? Tutaj możesz dowiedzieć się, jak rozwiązać problem „iPhone mówi, że oprogramowanie jest aktualne, ale tak nie jest”.

7 wskazówek, jak naprawić „Nie można przywrócić iPhone'a. Nie można znaleźć urządzenia”

Jeśli pojawi się wyskakujące okienko „Nie można przywrócić iPhone'a. Nie można znaleźć urządzenia”, sprawdź tutaj 7 najskuteczniejszych wskazówek, aby samodzielnie rozwiązać problem.

7 najlepszych sposobów na naprawienie Apple Watch Series 3 nie parującego się z iPhonem 13/12/11/X

W tym artykule dowiesz się, jak podłączyć zegarek Apple Watch do iPhone'a/iPada/iPoda touch i co zrobić, gdy zegarek Apple Watch nie zostanie sparowany z iPhonem.

Jak naprawić serwer aktualizacji oprogramowania iPhone'a / iPada, nie można się skontaktować?

Czy otrzymałeś komunikat o błędzie o treści „Nie można się skontaktować z serwerem aktualizacji oprogramowania iPhone'a”. Ten tekst pokaże Ci 3 rozwiązania problemu.

iPhone nie włącza przeszłego logo Apple? Oto rozwiązania

Jeśli Twój iPhone się włącza, ale nie przekazuje logo Apple, możesz wypróbować 4 rozwiązania opisane w tym artykule. Musi być jedno rozwiązanie, które może ci pomóc.

Rozwiązania 7 do naprawy aplikacji na iPhone'a, które nie są aktualizowane (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Brak aktualizacji aplikacji na iPhone'a jest bardzo denerwujący. W tym artykule przedstawiono 7 sposobów i szczegółowe instrukcje rozwiązania problemu, nawet jeśli korzystasz z systemu iOS 15/14/13/12.

Jak wyłączyć iPhone'a / iPada z trybu dostępu z przewodnikiem?

Ten artykuł zawiera wszystkie skuteczne sposoby wyjścia, jeśli iPhone lub iPad utknął w trybie dostępu z przewodnikiem. Sprawdź to!

Zrzut ekranu nie działa na iPhonie w iOS 13/14/15? Top 7 rozwiązań tutaj

Zrzut ekranu nie działa po aktualizacji systemu do iOS 13/14/15? Nie denerwować. Istnieje 7 najlepszych sposobów na naprawienie zrzutu ekranu, który nie działa na iPhonie.

Nie możesz ukończyć konfiguracji Touch ID? Wypróbuj 5 wskazówek tutaj

Jeśli jesteś wśród tych użytkowników, których Touch ID nie działa i nie jesteś w stanie ukończyć konfiguracji Touch ID, zapoznaj się z 5 wskazówkami tutaj, nawet jeśli używasz iOS 14/13.7.

Aktualizacja iOS 15/14/13 Utknęła na aktualizacji? Jak to naprawić

Ten post pokaże Ci 4 najlepsze sposoby naprawy iPhone'a / iPada zablokowanego w żądanej aktualizacji, w tym aktualizacja iPhone'a zablokowana podczas szacowania pozostałego czasu.

4 skuteczne sposoby na naprawienie iPhone'a zablokowanego na ekranie „Hello”

iPhone może utknąć na ekranie „Hello” podczas aktualizacji do wersji iOS 15 beta/14/13 lub przywracania kopii zapasowej na nowym telefonie iPhone, takim jak iPhone 8/X/11/12. Oto 4 najlepsze sposoby.

iPhone X utknął na „Przesuń w górę, aby zaktualizować”? 6 oferowanych porad

Bez względu na to, jak Twój iPhone X utknął na „Przesuń w górę, aby zaktualizować”, w przypadku aktualizacji iOS 15/14/13, podczas przywracania ustawień fabrycznych lub przywracania z kopii zapasowej, ten post Ci pomoże.

6 wskazówek, jak naprawić „iPhone nie pozostanie połączony z Wi-Fi”

Twój iPhone będzie łączył się z Wi-Fi tylko przez kilka minut i nie może utrzymać połączenia z Wi-Fi? W tym poście możesz zapoznać się z 6 skutecznymi wskazówkami, aby rozwiązać problem.

Nie można obniżyć iOS 15 do iOS 14? Znajdź rozwiązania tutaj

Jeśli zauważysz, że iOS 15 lub iOS 15 beta 6/5/4/3/2/1 nie działa zgodnie z oczekiwaniami na iPhonie/iPadzie, ale nie udaje Ci się obniżyć wersji iOS 15 do iOS 14, sprawdź rozwiązania tutaj teraz!

Miganie i wyłączanie logo Apple przez iPhone'a? Oto 4 wskazówki

Ten artykuł oferuje rozwiązania 4 dla osób, które napotykają problem polegający na tym, że iPhone miga logo Apple i wyłącza się. Tutaj znajdziesz najlepsze rozwiązanie.

Różne sposoby resetowania iPhone'a 13/12/11/XS/XS/XR/X/8/7/6/5

Pomocna jest wiedza, jak zresetować iPhone'a w sposób miękki / twardy / fabryczny. Sprawdź ten kompletny przewodnik i sprawdź, jak zresetować iPhone'a 13/12/11/XS/XR/X/8/7/6/6s/5.

[Naprawiono] iPhone utknął na ekranie ładowania lub czarnym ekranie z obracającym się kołem

iPhone utknął na ekranie ładowania? Napotkałeś kołowrotek z czarnym ekranem iPhone'a? Tutaj ten post oferuje najlepsze 4 sposoby na łatwe naprawienie iPhone'a zablokowanego na obracającym się kole.

iPhone/iPad nie aktualizuje się do iOS/iPadOS 14/13? Naprawiono tutaj

Oto rozwiązania 7, aby naprawić iPhone'a / iPada, który nie aktualizuje się do iOS / iPadOS 14/13, bez względu na to, czy Twoje urządzenie nie pobrało iOS / iPadOS 14/13 lub utknęło podczas procesu.

Utknąłeś na „iTunes pobiera oprogramowanie dla tego iPhone'a”? Naprawiono tutaj

Jeśli używasz iTunes do aktualizacji lub przywracania iPhone'a i utknął na „iTunes pobiera oprogramowanie dla tego iPhone'a”, znajdziesz tutaj pełne rozwiązania.

[Naprawiono] Przekazywanie połączeń iPhone'a nie działa

Zastanawiasz się, dlaczego przekierowanie połączeń iPhone'a nie działa? Czytaj dalej ten post, a znajdziesz tutaj odpowiedzi i rozwiązania.

Najlepszy sposób na naprawę systemu operacyjnego iPhone'a za darmo

Masz problemy z korzystaniem z systemu operacyjnego iPhone? Nie martw się. Znajdziesz najlepszy sposób na naprawę systemu operacyjnego iPhone'a za darmo. Czytaj dalej.

Muzyka iPhone'a wyświetla się na ekranie blokady, gdy nie jest odtwarzana? 6 oferowanych porad

Wielu użytkowników iPhone'a napotyka problem polegający na tym, że aplikacja Muzyka pojawia się na ekranie blokady, gdy nie gra. Ten post zawiera 6 wskazówek, jak rozwiązać problem (obsługiwane iOS 12/11).

Najlepsze metody 8 do naprawy iPhone'a mówią, że się ładują, ale tak nie jest

W tym artykule znajdziesz najlepsze metody 8, aby naprawić iPhone'a, który mówi, że się ładuje, ale tak nie jest. Nie wahaj się czytać dalej i spróbuj.

Czy Twój iPhone X jest zamurowany z czarnym ekranem? Jak to naprawić

W tym artykule wyjaśniono, dlaczego Twój iPhone X jest zamurowany z czarnym ekranem i jak rozwiązać ten problem z czarnym ekranem bez wpływu na dane iPhone'a (obsługiwany iOS 15/14/13).

Jak naprawić zawieszanie się i brak odpowiedzi aplikacji YouTube w systemie iOS 13/14/15 Problem

W tym artykule znajdziesz najlepszy sposób na naprawienie zawieszania się i braku odpowiedzi aplikacji YouTube w systemie iOS 13/14/15 lub wszystkich systemach iOS 13/14/15 i problemach z aktualizacją.

Najlepsze rozwiązania 6 do naprawy iPhone'a, aby odpowiedzieć, nie działa

Zastanawiasz się, dlaczego slajd iPhone'a, aby odpowiedzieć, nie działa? Znajdź odpowiedź i najlepsze rozwiązania 6, aby go rozwiązać w tym poście.

Centrum sterowania wygrane

Najbardziej kompletny przewodnik, który oferuje 7 metod rozwiązywania problemów z Control Center (w tym iOS 14/13) jest dostępny w poście. Przyjdź i znajdź to, co może Ci pomóc.

6 sposobów na naprawę awarii iPhone'a 13/12/11

Ten artykuł zawiera skuteczne wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, jak naprawić awarię iPhone'a 13/12/11 w systemie iOS 15/14/13.

Apple Pencil nie działa na iPadzie Pro / nowym iPadzie? Oto najlepsza poprawka!

Jeśli Twój Apple Pencil ma problemy z iPadem Pro / nowym iPadem po aktualizacji iOS, ten artykuł może pomóc rozwiązać problem z Apple Pencil, który nie działa na iPadzie lub nie ma problemu z ładowaniem.

Najlepsze sposoby 8, aby naprawić lewą stronę ekranu iPhone'a nie działa

Jeśli lewa strona ekranu iPhone'a nie działa, nie możesz przegapić tego artykułu, który oferuje najlepsze 8 sposobów rozwiązania tego problemu. Nie wahaj się go przeczytać.

iTunes nie wykrywa iPhone'a w trybie odzyskiwania? Oto rozwiązania 6

Jeśli Twój iPhone jest w trybie odzyskiwania, a iTunes nie rozpoznaje Twojego urządzenia, postępuj zgodnie z rozwiązaniami w tym artykule, aby rozwiązać problem.

iMessage nie mówi o dostarczeniu? Oto kilka rozwiązań!

Zauważyłeś, że pod iMessage w iOS 14/13/12 nie ma tekstu „dostarczonego”? Artykuł pokaże Ci kilka rozwiązań, aby rozwiązać problem.

iPhone nie przywraca się w trybie odzyskiwania? 5 oferowanych porad

Jeśli nie można przywrócić iPhone'a, nawet jeśli ustawisz go w trybie odzyskiwania i nie wiesz, co zrobić, zapoznaj się z 5 pomocnymi wskazówkami tutaj, aby to naprawić samodzielnie.

6 szybkich wskazówek, jak naprawić problem ze słabym sygnałem iPhone'a (obsługiwany iOS 15/14/13)

iPhone ciągle przerywa Wifi lub ma słaby sygnał. Nie masz pomysłu na rozwiązanie problemu? Ten post przedstawia 6 wskazówek dla użytkowników, których iPhone ma słaby lub słaby sygnał.

8 wskazówek, jak naprawić iMessage oczekujący na błąd aktywacji po aktualizacji iOS 15/14/13/12

Jeśli zauważysz, że Twój iMessage utknął na błędzie „Oczekiwanie na aktywację”, sprawdź 8 skutecznych wskazówek w tym poście, aby rozwiązać problem.

Brak dźwięku na iPhonie podczas połączeń? Oto 5 sposobów, aby to naprawić

Nic nie słyszysz, gdy ktoś dzwoni? Dowiedz się, jak naprawić brak dźwięku w telefonie iPhone podczas połączeń dzięki 5 szybkim i przydatnym rozwiązaniom (obsługiwany system iOS 13/12).

Top 9 rozwiązań, aby naprawić niedostępną lokalizację Znajdź moich znajomych

Nie wiesz, jak rozwiązać problem z niedostępną lokalizacją moich znajomych? Nie martw się. W tym artykule znajduje się 9 najlepszych rozwiązań, które pomogą Ci to łatwo rozwiązać.

5 skutecznych wskazówek, jak naprawić błąd iTunes 3194 podczas aktualizacji lub przywracania iPhone'a / iPada

Jeśli podczas aktualizacji lub przywracania iPhone'a lub iPada pojawi się nieznany błąd 3194, możesz wypróbować 5 skutecznych wskazówek zawartych w tym artykule, aby rozwiązać problem.

[Rozwiązano] Zacinanie się/przeskakiwanie podczas odtwarzania dźwięku na iPhonie w iOS 15/14/13

Zastanawiasz się, dlaczego dźwięk Twojego iPhone'a przeskakuje lub się zacina? Oto wszystkie poprawki dotyczące zacinania się lub pomijania odtwarzania dźwięku w iPhonie. Czytaj dalej.

7 wskazówek dotyczących „iMessage musi być włączony, aby wysłać tę wiadomość”

Niektórzy użytkownicy iPhone'a nie mogą wysyłać iMessage i otrzymują błąd „iMessage musi być włączony, aby wysłać tę wiadomość”. W tym artykule znajdziesz 7 wskazówek, jak to naprawić.

[Aktualizacja 2021] iPhone losowo uruchamia się ponownie? Oto poprawki

Dlaczego mój iPhone sam się restartuje? Ten post oferuje 5 najlepszych sposobów na naprawienie problemu z losowym ponownym uruchomieniem iPhone'a i przywrócenie normalnego iPhone'a za pomocą prostych kroków.

iTunes nie mógł przywrócić iPhone'a, ponieważ hasło było nieprawidłowe - poprawka

Czy napotkałeś problem polegający na tym, że nigdy nie ustawiłeś hasła w kopii zapasowej iTunes, ale prosi o jedno? Ten tekst oferuje 3 sposoby rozwiązania problemu w systemie iOS 13/12 lub wcześniejszych wersjach.

Caller ID nie działa w iOS 15/14/13/12? Sprawdź rozwiązania tutaj!

Po aktualizacji do iOS 12/13 niektóre osoby uważają, że identyfikator rozmówcy nie działa. Zaproponujemy 14 sposobów rozwiązania problemu.

iPhone 13/12/11/X/8 Efekty iMessage nie działają w iOS 11/12/13/14/15

Po aktualizacji do iOS 15/14/113/12/11 wielu użytkowników iOS skarży się, że efekty iMessage nie działają. Ten post zawiera 5 łatwych i szybkich rozwiązań, aby to naprawić.

6 opcji naprawy iPhone'a X / XS / XS Max / 11 / 12 / 13 nie włącza się (2021 zaktualizowany)

Co mogę zrobić, jeśli mój iPhone X się nie włącza? Jest to szybki i prosty przewodnik, jak naprawić iPhone X / XS / XS Max / 11 / 12 / 13 nie włącza się.

3 minuty na naprawę iPhone'a nie włącza się po aktualizacji iOS 15 Beta/14/13

iPhone nie włącza się po aktualizacji? Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego iPhone nie włącza się po aktualizacji iOS 15 beta lub iOS 14/13, nie wahaj się znaleźć rozwiązania tutaj.

Nie można przywrócić iPhone'a, wystąpił nieznany błąd - jak naprawić

Czy wyświetla się komunikat o błędzie „Nie można przywrócić iPhone'a, wystąpił nieznany błąd (4010)”? Możesz wypróbować metody opisane w tym artykule, aby rozwiązać problem.

6 sposobów na naprawienie braku dźwięku na iPhonie

To naprawdę denerwujące, gdy na iPhonie nie ma dźwięku. Nie musisz się teraz martwić, zaoferujemy 6 wskazówek, jak rozwiązać problem.

Safari nie ładuje stron na iPhonie? 8 oferowanych wskazówek (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Jeśli zauważysz, że Safari nie ładuje stron na Twoim iPhonie, możesz zapoznać się z 8 poradami w tym artykule, aby rozwiązać problem nawet na Twoim iPhonie z systemem iOS 15/14/13/12.

Jak naprawić błąd „Nie można przywrócić historii czatu” w telefonie iPhone Whatsapp? 6 oferowanych sposobów

Jeśli podczas próby przywrócenia historii czatów WhatsApp z iCloud pojawi się komunikat „Nie można przywrócić historii czatu”, znajdziesz rozwiązania 6, aby rozwiązać problem.

Plik oprogramowania układowego nie jest zgodny? Sprawdź metody 7 tutaj!

To irytujące, gdy widzisz, że „iPhone nie mógł zostać zaktualizowany/przywrócony, ponieważ plik oprogramowania układowego nie jest kompatybilny”. W tym artykule przedstawiono 7 metod rozwiązania problemu.

Safari nie może otworzyć strony, ponieważ adres jest nieprawidłowy — poprawka

Otrzymałeś komunikat o błędzie „Safari nie może otworzyć strony, ponieważ adres jest nieprawidłowy” podczas przeglądania witryn w Safari na iPhonie/iPadzie/Macu? Znajdź proste rozwiązanie tutaj.

[2021] 9 sposobów naprawy zielonego ekranu iPhone'a / zielonych linii / zielonego odcienia

Oto rozwiązania 9 do naprawy zielonego ekranu iPhone'a, zielonych linii i zielonego odcienia. Rozwiązania sprawdzają się również, jeśli wspomniane problemy są spowodowane aktualizacją iOS 14.

iTunes utknął na przygotowywaniu iPhone'a do przywrócenia? 6 oferowanych rozwiązań

Jeśli Twój iTunes zawiesi się na ekranie z napisem „Przygotowywanie iPhone'a do przywracania”, nie martw się. Można to naprawić za pomocą 6 metod tutaj.

Nie można aktywować Touch ID na tym iPhonie? 7 porad oferowanych tutaj!

Nie możesz aktywować Touch ID na tym iPhonie z nieznanych powodów? Dowiedz się, jak rozwiązać ten problem na telefonie iPhone (obsługiwanym systemem iOS 14), korzystając z 6 oferowanych wskazówek.

iPhone nie akceptuje wprowadzenia kodu dostępu? Oto co robić!

iPhone/iPad nie akceptuje Twojego kodu dostępu? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać przydatne wskazówki, jak rozwiązać ten problem.

[Naprawiono] Członek rodziny nie wyświetla się w „Czasie przed ekranem”

Zastanawiasz się, dlaczego członek rodziny nie wyświetla się w „Czasie przed ekranem”? Nie martw się. W tym poście dowiesz się, jak skonfigurować udostępnianie rodziny i 5 najlepszych sposobów rozwiązania tego problemu.