Sklep z aplikacjami zniknął? 6 oferowanych rozwiązań

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > Sklep z aplikacjami zniknął? 6 oferowanych rozwiązań

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Pytanie
Hej, mam problem z moim iPhonem. Mój sklep z aplikacjami zniknął z iPhone'a 7. Nie mogę go znaleźć. Nie wiem, czy to powszechny problem, czy nie, ale jest to dla mnie dziwne. Czy ktoś może pomóc?

Użytkownicy telefonów Apple wielokrotnie narzekali na ten problem. Wielu twierdziło, że ikona App Store znika po aktualizacji urządzenia do najnowszego iOS 12. Tak, to dziwne, ale ma poprawki. Jesteśmy tutaj, aby podać kilka prostych rozwiązań tego problemu.

6 rozwiązań do naprawy App Store zniknęło

1. Upewnij się, że App Store naprawdę zniknął

Podstawową rzeczą do zwalczania problemu znikania sklepu z aplikacjami jest ustalenie, czy App Store zniknął w rzeczywistości, czy nie. Dzieje się tak dlatego, że wiele razy App Store po prostu się ukrywa i dlatego tutaj musisz wykonać wyszukiwanie w centrum uwagi. Oto jak możesz to zrobić.

2. Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a

Jeśli naprawdę brakuje ikony sklepu z aplikacjami, wymuszenie ponownego uruchomienia urządzenia z pewnością może pomóc. Jest to podstawowa poprawka dla każdego problemu na urządzeniu z systemem iOS. Aby wymusić ponowne uruchomienie:

Wymuś restart iPhone'a

3. Wyłącz ograniczenia

„Ograniczenia” to funkcja iPhone'a, która pomaga w blokowaniu niektórych określonych aplikacji lub funkcji urządzenia z systemem iOS. Musisz się upewnić, że ograniczenie App Store jest wyłączone. Może to być przyczyną braku ikony sklepu z aplikacjami na iPhonie. Wykonaj poniższe kroki, aby się upewnić:

Wyłącz ograniczenia

Może to usunąć problem i pomóc w ponownym uzyskaniu App Store.

4. Zresetuj układ ekranu głównego

Jeśli zaznaczyłeś, że aplikacje są ukryte lub nie, i próbowałeś wyszukać inny ekran lub folder, następną poprawką, która może ci pomóc, jest zresetowanie układu ekranu głównego. Aby to zrobić, wykonaj czynności wymienione poniżej:

Ta metoda może sprawić, że Twój sklep z aplikacjami pojawi się ponownie.

Zresetuj układ ekranu głównego

5. Napraw App Store zniknął bez utraty danych

Jeśli powyższe rozwiązania nie działają, może to oznaczać problem z oprogramowaniem. Oto kolejna skuteczna poprawka w tym przypadku, aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS --- potężne narzędzie, które może rozwiązać różne problemy z iOS. Najlepsze jest to, że może zapewnić korzystne wyniki i rozwiązać problem bez utraty danych. To oprogramowanie zapewnia również wiele przydatnych funkcji.

aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

700,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • aFoneSoft jest wystarczająco potężny, aby naprawić wszelkiego rodzaju problemy w urządzeniach z systemem iOS, takie jak martwy ekran, problem z zamrażaniem or iPhone utknął w trybie DFU i wiele więcej.
  • To oprogramowanie nie wpływa na dane i zapewnia ich bezpieczeństwo.
  • Jest bezbłędnie kompatybilny z wieloma generacjami iPhone'a iPada lub iPoda Touch.
  • Opracowany przez aFoneSoft firma, która posiada kilka produktów rekomendowanych przez znane serwisy medialne, takie jak Kult Mac, Zrobić użytek z, Macworld, aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS to bezpieczne i niezawodne oprogramowanie. Prywatność będzie również chroniona przez to oprogramowanie.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby naprawić App Store zniknął z aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Krok 1 – Uruchomienie aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Aby rozpocząć proces, pobierz i zainstaluj aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS. Uruchom go iz głównego interfejsu naciśnij „Tryb standardowy”.

fixios/fix-guide

Krok 2 – Podłącz iPhone'a do komputera

Następnym krokiem byłoby podłączenie urządzenia iOS do komputera i przełączenie iPhone'a w tryb DFU lub Recovery.

dfu lub tryb odzyskiwania

Krok 3 – Wybierz i pobierz oprogramowanie

Po kliknięciu „Start” oprogramowanie umożliwi pobranie najnowszej wersji systemu operacyjnego. Kliknij przycisk „Pobierz” i pobierz najnowszą wersję przed naprawą urządzenia.

Wybierz i pobierz oprogramowanie układowe

Krok 4 – Napraw swoje urządzenie

Zatrzymaj się na jakiś czas podczas pobierania. Po zakończeniu oprogramowanie rozpocznie naprawianie urządzenia. Po naprawieniu urządzenie uruchomi się ponownie, a teraz iPhone zostanie naprawiony.

Napraw swoje urządzenie

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

6. Przywróć ustawienia fabryczne iPhone'a za pomocą iTunes

Jeśli nadal brak ikony sklepu z aplikacjami nadal występuje, ostatnim wyjściem byłoby przywrócenie iPhone'a do ustawień fabrycznych za pomocą iTunes.

Uwaga: Przywrócenie ustawień fabrycznych spowoduje wyczyszczenie wszystkich danych, dlatego zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych istniejących w urządzeniu.

Oto kroki, aby wykonać tę metodę:

Przywróć ustawienia fabryczne iPhone'a za pomocą iTunes

Podsumowując, możemy stwierdzić, że zniknięcie sklepu z aplikacjami było częstym problemem dla wielu osób. Wykonanie podanych metod może pomóc w znalezieniu brakującego App Store. Mamy nadzieję, że dzięki tym rozwiązaniom w końcu rozwiążesz swój problem.

Gorące artykuły