Najbardziej wydajny sposób na obniżenie wersji iPhone'a 4s/iPada 2

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > Najbardziej wydajny sposób na obniżenie wersji iPhone'a 4s/iPada 2

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Niedawno zaktualizowałeś iPhone'a 4s lub iPada 2 do iOS 9.3.5, ale po pewnym czasie zacząłeś odczuwać usterki lub Twój telefon działa bardzo wolno? Może się tak zdarzyć, ponieważ iOS nie jest odpowiedni dla Twojego urządzenia. Teraz musisz pomyśleć o obniżeniu wersji iOS i być może jesteś zdezorientowany, jak możesz to zrobić. Dobrze! Teraz możesz być szczęśliwy, ponieważ przedstawiamy najpotężniejszy sposób zmiany wersji iPhone'a 4s/iPada 2 na iOS 6.1.3. Czytaj dalej ten artykuł, aby uzyskać owocne rezultaty.

zmień iPhone'a 4s lub iPada 2 na iOS 6

Dlaczego musisz obniżyć wersję iPhone'a 4s / iPada 2 do iOS 6?

Może być wiele przypadków, które wymagają obniżenia wersji iOS. Aby to wyjaśnić, zdarzają się sytuacje, w których występują problemy z awariami aplikacji lub zawieszanie się aplikacji. Ponadto możesz napotkać te irytujące sytuacje, gdy urządzenie zawiesza się na określonym ekranie i nie możesz go dalej obsługiwać, Twój iPhone utknie na czarnym ekranie lub białym ekranie śmierci, a nawet utknie na logo Apple po ponownym uruchomieniu. Wszystkie te sytuacje wymagają obniżenia wersji iOS, ponieważ nowszy iOS nie może dobrze współpracować ze sprzętem iPhone'a 4s lub iPada 2.

Zmień iPhone'a 4s/iPad 2 na iOS 6 bez Jailbreak

Aby obniżyć wersję iPhone'a 4s lub iPada 2, najbardziej zalecanym sposobem jest użycie aFoneSoft Fixppo. Dzięki temu profesjonalnemu narzędziu można z łatwością obniżyć poziom swojego urządzenia, korzystając z trybu standardowego. Gwarantuje brak utraty danych podczas pracy w trybie standardowym. Jest to przyjazne dla użytkownika, w pełni bezpieczne i łatwe w użyciu narzędzie. Więcej funkcji powiązanych z narzędziem to wchodzenie/wychodzenie do trybu odzyskiwania jednym kliknięciem i rozwiązywanie problemów z iOS w bezproblemowy sposób. Rozumiemy teraz, jak za pomocą kilku kliknięć można zmienić iPhone'a 4s na iOS 6.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Krok 1 – Aby rozpocząć obniżanie wersji iPada 2/iPhone'a 4s, pobierz poprawną wersję programu, tj. zgodną z posiadanym systemem operacyjnym. Teraz zainstaluj go i uruchom na swoim komputerze. Po pomyślnym uruchomieniu wybierz „Tryb standardowy” z ekranu głównego.

wybierz tryb standardowy

Krok 2 – Teraz nadszedł czas, aby podłączyć urządzenie do komputera za pomocą przewodu oświetleniowego i nacisnąć przycisk „Dalej”.

podłącz urządzenie do komputera

Krok 3 – Twoje urządzenie zostanie teraz wykryte przez program, a na następnym ekranie możesz po prostu obniżyć wersję iPhone'a 4s do iOS 6. Po prostu naciśnij przycisk rozwijany i możesz wybrać iOS 6.1.3 z listy wersji oprogramowania iOS.

pobierz oprogramowanie układowe w trybie standardowym

Krok 4 – Po przygotowaniu oprogramowania układowego kliknij przycisk „Start” i rozpocznie się proces obniżania wersji. Nie odłączaj urządzenia przed zakończeniem procesu zmiany wersji.

skończyłem naprawiać urządzenie

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły