Jak naprawić App Store, który nie ładuje się lub jest pusty na iPhonie?

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > Jak naprawić App Store, który nie ładuje się lub jest pusty na iPhonie?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

"Niedawno usłyszałem o aplikacji i chciałem ją pobrać, więc otworzyłem App Store na moim iPhonie z systemem iOS 14, ale stało się coś naprawdę dziwnego. Ekran zrobił się biały, a App Store nie został załadowany. Spróbowałem ponownie, ale ten sam problem nie ustąpił. Co powinienem zrobić?"

Jest to typowa sytuacja, w której iPhone App Store się nie ładuje. Niektóre osoby napotykają ten problem po zaktualizowaniu urządzenia do iOS 14. Jeśli widzisz również, że iPhone App Store nie ładuje się lub jest pusty, ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, dlaczego App Store nie działa poprawnie podczas otwierania. Czytaj dalej i dowiedz się więcej o prawdopodobnych przyczynach braku ładowania iPhone Apps Store.

Sklep z aplikacjami na iPhone'a jest pusty

Część 1. Powody, dla których iPhone App Store się nie ładuje

Po pierwsze, mogą wystąpić drobne usterki w App Store, które uniemożliwiają jego płynne działanie. Błędy te nie wynikają z ataku wirusa, ale są związane tylko z codziennymi problemami z oprogramowaniem, które można rozwiązać, zamykając i ponownie otwierając App Store.

Po drugie, twoje połączenie internetowe może być obwiniane za problem z brakiem ładowania iPhone App Store. App Store nie otwiera się przy niestabilnym połączeniu Wi-Fi lub wolnym planie transmisji danych.

Po trzecie, może być też trochę Problem z systemem z iPhonem, co spowoduje błąd iPhone App Store. W przypadku usterki w oprogramowaniu iOS (nawet jeśli po prostu zaktualizujesz je do iOS 14, ten problem może się również zdarzyć), rozważ użycie narzędzia innej firmy, aby pozbyć się problemu.

Napraw iPhone App Store nie ładuje się bez utraty danych

aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS jest specjalnie zaprojektowany, aby przyjść Ci z pomocą w takiej sytuacji. Gdy iPhone App Store ładuje się w nieskończoność lub ekran jest pusty, jeśli nic nie naprawi błędu, spróbuj użyć aFoneSoft Narzędzie do odzyskiwania systemu iOS do całkowitego wyleczenia oprogramowania iOS bez utraty danych.

Jest to wysoce zalecane i zaufane oprogramowanie na całym świecie ze względu na różnorodność oferowanych funkcji:

aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS (Obsługiwane iOS 14)

  • aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS oferuje 3 opcje naprawy urządzenia: tryb standardowy, wyjdź z trybu odzyskiwania i tryb zaawansowany. Możesz naprawić oprogramowanie iPhone/iPad/iPod iOS bez utraty danych w trybie standardowym.
  • Naprawia system iOS za pomocą trzech prostych kroków, tj. Podłącz urządzenie, pobierz oprogramowanie układowe i na koniec przywróć system do normy.
  • Jest w pełni wyposażony do rozwiązywania różnych problemów iOS, na przykład iPhone nie włącza się, iPhone utknął na logo Apple i tryb odzyskiwania itp
  • Jest łatwy w użyciu i nie są wymagane żadne specjalne instrukcje, aby zrozumieć, jak to działa.
  • Zachowuje prywatność w stanie nienaruszonym i nie zmienia żadnego typu danych.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Część 2. 8 wspólnych wskazówek, jak naprawić iPhone App Store nie ładuje się

1. Sprawdź status systemu Apple

Czasami App Store nie ładuje się lub jest pusty, gdy serwery Apple przestają działać. Może trwać konserwacja serwera, która zakłóca działanie App Store. Możesz odwiedzić Stan systemu Apple aby sprawdzić aktualizacje systemu Apple. Ta strona internetowa natychmiast pokaże, czy niektóre operacje Apple mają usterkę techniczną. 

Sprawdź stan systemu Apple

Gdy to zrobisz, a problem nadal istnieje, przejdź do możliwych rozwiązań, aby rozwiązać problem z niedziałającym sklepem iPhone App Store.

2. Zamknij i ponownie otwórz App Store

Brzmi to jak prosta sztuczka, ale jest bardzo skuteczna, jeśli chodzi o rozwiązywanie drobnych błędów oprogramowania. Aby zamknąć i ponownie otworzyć App Store, kliknij dwukrotnie przycisk iPhone Home, a następnie przesuń w górę wszystkie aktualnie otwarte aplikacje. Teraz otwórz App Store i sprawdź, czy ładuje się poprawnie.

3. Zmień język iPhone'a, a następnie sprawdź App Store

Jeśli Twój sklep z aplikacjami nadal się nie ładuje, zmień język swojego iPhone'a, przechodząc do „Ustawienia”, a następnie „Ogólne”. Teraz wybierz „Język iPhone'a” w „Język i region”, aby przełączyć się na dowolny inny język. To może ci pomóc, a jeśli tak, tj. jeśli App Store otwiera się teraz normalnie, nie zapomnij wrócić do oryginalnego języka.

Zmień język iPhone'a

4. Wyloguj się ze swojego Apple ID, a następnie zaloguj się ponownie

Jest to przydatna wskazówka, która pomogła wielu użytkownikom rozwiązać problem braku ładowania iPhone App Store. Najpierw dotknij swojego imienia w "Ustawieniach", a następnie przewiń w dół, aby nacisnąć przycisk "Wyloguj się". Poczekaj kilka minut, zanim zalogujesz się ponownie, a następnie spróbuj otworzyć App Store.

Wyloguj się ze swojego Apple ID

5. Wyczyść pamięć podręczną App Store

Kolejny skuteczny sposób na pokonanie Sklep z aplikacjami nie działa problem polega na wyczyszczeniu pamięci podręcznej przechowywanej w App Store. Wystarczy stuknąć ikonę, która pojawi się na dole ekranu App Store dziesięć razy. App Store załaduje się automatycznie i będzie działać płynnie.

Na przykład, dotknij „Polecane” / „Kategorie” / „Top listy” / „Wyszukaj” / „Aktualizacje” na głównym ekranie App Store dziesięć razy, aby wyczyścić pamięć podręczną.

Wyczyść pamięć podręczną App Store

6. Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a

Brzmi to niecodziennie, ale działa cuda, zwłaszcza na urządzeniach Apple. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć jednocześnie przycisk Home i przycisk Power Off przez około trzy do pięciu sekund. W przypadku iPhone'a 7 możesz przytrzymać przycisk Home i przycisk zmniejszania głośności, aby wymusić ponowne uruchomienie. Twój iPhone natychmiast się zrestartuje. Poczekaj, aż połączy się z siecią Wi-Fi lub komórkową transmisją danych i spróbuj ponownie otworzyć App Store. Mam nadzieję, że problem z brakiem ładowania App Store zostałby rozwiązany.

Wymuś ponowne uruchomienie telefonu iPhone

7. Sprawdź, czy port 80 i port 443 są otwarte

Może to zabrzmieć technicznie, ale łatwe do zrozumienia. Porty 80 i 443 służą do łączenia się z App Store i iTunes przez Internet. Aby sprawdzić, czy oba porty działają, możesz przeszukać za pomocą „Google.com" lub spróbuj otworzyć witrynę. Jeśli możesz wyszukiwać w Google.com i otwierać inne witryny, porty działają poprawnie. Jeśli nie możesz tego zrobić, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o resetowaniu ustawień sieciowych w celu naprawy App Store nie działa problem.

8. Zresetuj wszystkie ustawienia

Czas zresetować wszystkie ustawienia na iPhonie, jeśli App Store nie ładuje się nawet po wykonaniu wszystkich opisanych powyżej kroków.
Oto jak to zrobić:

  1. Przejdź do „Ustawienia” i dotknij „Ogólne”
  2. Teraz przejdź do „Resetuj” i dotknij „Zresetuj wszystkie ustawienia”

Jeśli jednak chcesz zresetować tylko ustawienia sieciowe, zamiast tego dotknij "Resetuj ustawienia sieciowe". Spowoduje to usunięcie wszystkich zapisanych sieci Wi-Fi i rozwiązanie wszystkich problemów z połączeniem internetowym.

Resetuj wszystkie ustawienia

Podsumowując, widzieliśmy, że istnieje wiele powodów, dla których App Store nie ładuje się lub nie działa, i nie tylko Ty masz taki problem. Więc NIE wpadaj w panikę i przy odrobinie cierpliwości napraw problem, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi powyżej.

Gorące artykuły