[2021] Rozwiązania 8 do naprawy problemu z niską głośnością połączeń iPhone

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > [2021] Rozwiązania 8 do naprawy problemu z niską głośnością połączeń iPhone

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2021 r.

Jak naprawić niski poziom głośności połączeń iPhone'a?

Po aktualizacji iOS 15 beta/14/13 głośność połączeń z mojego iPhone'a spadła, trudno jest słyszeć lub odbierać połączenia, gdy jestem poza domem lub jestem w zajętym miejscu. --Społeczność Apple

Niska głośność połączeń iPhone Społeczność Apple

If Głośność iPhone'a jest niska podczas połączeń sam w sobie, musisz mieć wiele kłopotów z powodu takich niedogodności. Ten rodzaj problemu z woluminem jest prawdopodobnie wynikiem losowego problemu ze sprzętem lub oprogramowaniem. To naprawdę rozczarowujące i denerwujące, gdy masz podobne problemy.

Ale nie denerwuj się teraz bardziej, podpowiemy Ci kilka rozwiązań, które możesz wypróbować, kiedy głośność połączeń iPhone'a jest zbyt niska. Sprawdź je, postępuj zgodnie z nimi i mamy nadzieję, że wkrótce wyjdziesz z kłopotów.

8 sprawdzonych rozwiązań naprawiających niski poziom głośności połączeń iPhone

Jeśli głośność połączeń iPhone'a spadła, oto instrukcje, które możesz wykonać, aby rozwiązać problem.

Napraw niski poziom głośności połączeń iPhone'a

1. Dostosuj głośność połączeń

Zanim zaczniemy poniższe wskazówki, upewnij się, że ustawiłeś maksymalną głośność. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zrób to teraz. To bardzo proste, ale trochę trudne; wszystko, co musisz zrobić, to wykonać połączenie telefoniczne, a następnie nacisnąć przycisk zwiększania głośności z boku iPhone'a.

Dostosuj głośność połączeń

2. Wyłącz redukcję szumów telefonu

Włączona funkcja „Usuwanie szumów telefonu” może prowadzić do Zbyt niska głośność połączeń iPhone'a. Dlatego sprawdź tę funkcję i wyłącz ją, jeśli jest włączona.

Wyłącz redukcję szumów telefonu

3. Wyczyść gniazdo głośnika iPhone'a

Czasami najbardziej pomocna okazuje się podstawowa rzecz, a nie zagłębianie się w szczegóły techniczne w celu rozwiązania problemu. Ta sugestia prosi Cię o poświęcenie trochę czasu na wyczyszczenie gniazda głośnika iPhone'a w celu naprawienia Niska głośność połączeń iPhone. Możesz wziąć wykałaczkę i przykryć jej końcówkę bawełną. Następnie delikatnie wyczyść szczelinę. Usuń wszelkie zabrudzenia z urządzenia i spraw, aby Twoje urządzenie nie było bałaganu.

Głośnik iPhone'a

4. Włącz Bluetooth, a następnie wyłącz go

Oto kolejna rzecz, którą możesz wypróbować, gdy masz niski poziom głośności iPhone'a podczas połączeń.

wyłącz Bluetooth

5. Użyj trybu głośnika

Piąta wskazówka do naprawienia Głośność głośnika iPhone'a jest niska podczas połączeń jest używanie trybu głośnika podczas wykonywania lub odbierania połączeń. Jeśli głośność jest wystarczająco głośna, dzięki czemu wszystko słychać wyraźnie, może to oznaczać usterkę oprogramowania w urządzeniu. Z drugiej strony, jeśli nic nie słyszysz, problem prawdopodobnie leży w twoim sprzęcie.

Tryb głośnika iPhone'a

6. Zresetuj wszystkie ustawienia

Czasami ustawienia mogą odgrywać główną rolę w tworzeniu Zbyt niska głośność połączeń iPhone'a po aktualizacji i zobaczeniu tego następną sugestią jest ich zresetowanie. Kroki są naprawdę proste do wykonania. Przewiń w dół, aby je zdobyć.

Uwaga: Zresetuj wszystkie ustawienia spowoduje usunięcie wszystkich danych z iPhone'a, a otrzymasz niski poziom głośności połączeń iPhone'a. Upewnij się, że masz kopię zapasową wszystkich danych.

Zresetuj wszystkie ustawienia

7. Powrót do poprzedniej wersji iOS bez utraty danych

To naturalne, że utknąłeś z błędem podczas uaktualniania systemu iOS do najnowszej wersji i prawdopodobnie jest to powód, dla którego głośność połączeń iPhone'a jest niska. Dlatego zaleca się skorzystanie z profesjonalnego sposobu na naprawienie błędu. W takim przypadku najbardziej pomocnym narzędziem będzie aFoneSoft Fixppo, który ma na celu rozwiązywanie problemów z iOS bez wpływu na dane na urządzeniu.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Oto jak przeprowadzić ten proces.

Warunek wstępny: Musisz pobierz odpowiednie pliki IPSW iOS przed wykonaniem kroków.

Krok 1 – Po pierwsze, pobierz i zainstaluj aFoneSoft Odzyskiwanie systemu Fixppo iOS i uruchom go później. Po otwarciu podłącz iPhone'a i przejdź do „Trybu standardowego”, tak jak to zrobiliśmy powyżej.

Krok 2 – Teraz ponownie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przełączyć iPhone'a w tryb DFU.

Krok 3 – Po wejściu w tryb DFU pojawi się poniższy ekran. Nie klikaj Pobierz tym razem. Kliknij opcję „Wybierz” i wybierz oprogramowanie układowe iOS, które wcześniej pobrałeś.

firmware do pobrania

Krok 4 – Po wybraniu kliknij Start, aby naprawić, urządzenie zostanie pomyślnie zdegradowane do poprzedniego oprogramowania układowego po zakończeniu procesu. Głośność połączeń iPhone'a wróci do normy.

Temu narzędziu zaufało również wiele znanych serwisów medialnych. Nie wahaj się spróbować.

8. Najlepsze rozwiązanie, aby naprawić niski poziom głośności połączeń iPhone'a bez utraty danych

W przypadku, gdy powyższa wskazówka nie zadziałała, najlepszym rozwiązaniem jest użycie profesjonalnego narzędzia do odzyskiwania systemu iOS wspomnianego powyżej - aFoneSoft Fixppo.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Pozwól nam zrozumieć, jak możesz korzystać z tego narzędzia.

Krok 1 – Uruchom narzędzie na swoim komputerze, aby rozpocząć proces. Po otwarciu połącz iPhone'a z komputerem za pomocą kabla cyfrowego. Po pomyślnym podłączeniu urządzenia należy wybrać „Tryb standardowy” z trzech trybów podanych na ekranie.

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Krok 2 – Po wybraniu trybu czas przełączyć urządzenie w tryb DFU. Aby to zrobić, po prostu spójrz na ekran i postępuj zgodnie z pokazaną tam instrukcją.

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

Krok 3 – Po przełączeniu urządzenia w tryb DFU program wykryje iPhone'a. Po prostu kliknij opcję „Pobierz”, a otrzymasz pasujące oprogramowanie.

firmware do pobrania

Krok 4 – Po pobraniu kliknij przycisk „Rozpocznij naprawę”, a urządzenie zacznie się naprawiać za chwilę. Uruchomi się ponownie później i wróci do normy.

zakończył naprawianie iOS


Po porównaniu powyższych metod musisz wiedzieć, która z nich jest dla Ciebie najlepsza Napraw niski poziom głośności połączeń iPhone'a. Nie wahaj się i zostaw tutaj swoją opinię. Możesz także sprawdzić opinie innych użytkowników na temat zalecanego narzędzia.

odpowiedź zwrotna użytkownika

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły