6 wskazówek, jak naprawić błąd iTunes 27

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > 6 wskazówek, jak naprawić błąd iTunes 27

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Pytanie
"Cześć, mam błąd iTunes 27 podczas przywracania iPhone'a 7. Pomóż mi, jak mogę to naprawić, lub mam jakieś sugestie! Z góry dziękuję!"

Błąd iTunes 27

To nie pierwszy raz, kiedy wystąpił błąd podczas przywracania iPhone'a przez iTunes. Użytkownicy uważają to za trochę rozczarowujące, ponieważ proces pozostaje niekompletny z powodu tego rodzaju błędów. Nieznany błąd iTunes 27 jest jednym z nich, które występują często. Dlatego zamierzamy wprowadzić kilka łatwych poprawek, które można wypróbować, gdy pojawi się błąd iTunes 27.

6 wskazówek, jak naprawić błąd iTunes 27 w iTunes

1. Usuń oprogramowanie zabezpieczające

Czasami pojawia się błąd przywracania iPhone'a 27 z powodu oprogramowania zabezpieczającego. W takim przypadku sugeruje się tymczasowe usunięcie oprogramowania zabezpieczającego. Zrób to, a następnie spróbuj przywrócić iPhone'a za pomocą iTunes. Jeśli nadal otrzymujesz ten komunikat o błędzie, przejdź do następnej poprawki.

oprogramowanie zabezpieczające

2. Sprawdź port USB i kabel USB

Następną rzeczą jest sprawdzenie portu USB oraz kabla podczas uzyskiwania nieznanego błędu iTunes 27. Sprawdź, czy działają poprawnie. Zaleca się użycie oficjalnego kabla USB, aby proces przywracania przebiegał sprawnie.

kabel USB

3. Zaktualizuj iTunes

iTunes zwykle przynosi błąd, gdy nie jest aktualizowany. Dlatego sprawdź, czy Twój system ma zaktualizowaną wersję iTunes. Jeśli nie, zainstaluj najnowszą wersję teraz i unikaj irytujących nieznanych błędów podczas przywracania urządzenia.

Jeśli używasz komputera z systemem Windows, możesz po prostu kliknąć „Pomoc” w menu i wybrać „Sprawdź aktualizacje”. Jeśli jest nowa wersja, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować najnowszą wersję iTunes. Jeśli używasz Maca, możesz zaktualizować iTunes w App Store.

zaktualizuj iTunes

4. Napraw błąd iTunes 27 za pomocą narzędzia innej firmy

Jeśli komunikat o błędzie nadal się utrzymuje, przyczyną może być system iOS. Innymi słowy, problem z iOS może wywołać ten błąd iTunes. Można to naprawić za pomocą narzędzia innej firmy. aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS jest najbardziej zalecanym narzędziem w tym przypadku. Jest to najlepsze narzędzie do odzyskiwania systemu, które jest w stanie odzyskać różnego rodzaju problemy z systemem. Ten program jest bardzo polecany przez miliony użytkowników.

aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS (Obsługiwane iOS 11.2)

700,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Program jest w stanie naprawić różne problemy z iOS bez utraty danych., takie jak urządzenie zablokowane na logo Apple, ponowne uruchamianie pętli, tryb odzyskiwania, niektóre inne błędy iTunes i tak dalej.
  • Oferuje trzy różne tryby odzyskiwania systemu w różnych problemach. Dostępne tryby to „Tryb standardowy”, „Wyjdź z trybu odzyskiwania” i „Tryb zaawansowany”.
  • Obsługiwane są wszystkie wersje iOS, w tym iOS 11.2 i wszystkie urządzenia iOS, w tym iPhone 8/X.
  • Ten program jest najbezpieczniejszym programem w użyciu.

Wypróbuj za darmo

Jak używać aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS do naprawy Błąd przywracania iPhone'a 27

Krok 1 - Przede wszystkim uruchom program na swoim komputerze po jego pobraniu. Zobaczysz te trzy tryby wymienione powyżej. Wybierz z nich „Tryb standardowy”. Upewnij się, że podłączyłeś iPhone'a do komputera przed wybraniem jednego trybu.

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Krok 2 - Teraz kliknij „Start” w głównym interfejsie i przełącz urządzenie w tryb DFU, aby program mógł je łatwo wykryć.

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

Krok 3 - Po wykryciu, musisz kliknąć przycisk „Pobierz”, aby pobrać najnowsze oprogramowanie układowe dla swojego urządzenia. Program jest w stanie pobrać odpowiedni firmware dla urządzenia.

firmware do pobrania

Krok 4 - Teraz napraw problem z iOS, który Ci przeszkadza, naciskając przycisk „Rozpocznij, aby naprawić”. Poczekaj na zakończenie procesu i uruchom ponownie urządzenie.

naprawianie problemów z ios

5. Selektywne przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej

Jeśli chcesz przywrócić urządzenie z kopii zapasowej, którą wykonałeś, chcielibyśmy przedstawić aFoneSoft D-Port Pro Tobie. Jest to potężne i zaufane narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Istnieje wiele dobrych funkcji, które posiada ten program. aFoneSoft D-Port Pro wykazuje świetną kompatybilność z iOS 11 oraz najnowszymi modelami tj. iPhone 8/8 Plus i iPhone X.

aFoneSoft D-Port Pro

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

6. Przywracanie DFU za pomocą iTunes - Całkowicie wymaż iPhone'a

Możesz także przywrócić urządzenie po przełączeniu go w tryb DFU, gdy pojawi się błąd przywracania iPhone'a 27. Pamiętaj, że ta metoda całkowicie usunie twoje dane. Oto kroki.

przywróć za pomocą iTunes

Wnioski

Istnieje wiele błędów, które pojawiają się podczas próby przywrócenia lub aktualizacji urządzenia z systemem iOS za pomocą iTunes. Teraz wszyscy jesteście zaznajomieni z punktami, które należy wykonać, gdy pojawi się błąd przywracania iPhone'a 27. Wypróbuj je i napraw problem. Mam nadzieję, że jesteś teraz wolny od błędu iTunes 27. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za przeczytanie. Skomentuj nas, jeśli podobał Ci się ten post.

Gorące artykuły